Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Otrava ryb

 

NápovědaFórum » Nemoci  

Přejít na předchozí stránku 5 Žádná další stránka   1  
Otrava ryb
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2009 10:38 Rastiik Re: ustavprochore
odlakovat je 1x tydne ale minule jsem byl asi mesic pryč takže když hrabnu do aq tak se mi rospusti ty hovna atd...budu zatim odlakovat kazdy den..:) a to krmivo mrazene nedela to v aq treba kalnou vodu dekuju jdu odlakovat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2009 10:30 Žena ustavprochore [567] Re: Rastiik
Kvalitní krmivo je určitě dobrý nápad (nezapomenout i na rostlinnou stravu - třeba nějaké tabletky s vyšším podílem řas nebo občas nejmňounko nasekaná zeleninka - salát, okurka,...), ale spíš by mě zajímalo, jak to akva vypadá na fotkách, jak hrubý je štěrk, jak často odkalujete a měníte vodu, kolik máte těch rostlinek a tak. ;-) Testy je sice fajn mít "po ruce", jenže už si o tom musíte něco přečíst a pochopit, co ty výsledky znamenají... U živorodek je často zdrojem problémů právě "špinavý" dno. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2009 09:46 Rastiik Re: Yirka
hele jedna mečovka ma bilej ocas a okolo toho takovy vyaček...vypada to jako nesnezene krmivo ma bilou pusu vyhodim ji :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2009 09:32 Muž Yirka [9126] Re: Rastiik
Jak říká Semtex, a navíc se to skladuje ne v ledničce, ale v mrazáku takže to tak není na očích a nedráždí to toho, komu se to hnusí. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2009 09:24 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: Rastiik
To je pro ryby, ne pro ní. Jest to nemusí.
Je to v platech a když to dáš ještě do igelitového pytlíku, tak to nemusí byt tak strašný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2009 09:21 Rastiik Re: Semtex
mraženou....to by jsem si musel koupit svoji ledničku...:(:( mama mi to nedovoli..:( štiti se toho tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2009 09:20 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: Rastiik
Pro tolik ryb tak málo krmení? Vločky jsou spíš jako doplněk, měl by si jim koupit mraženou potravu. Takhle spíš umírají hlady.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2009 09:12 Rastiik Re: JuraS
Fotka není moje..:)..včera jsem si koupil od grizliho rostliny dal mi jich dost protože jsem jich měl v aq docela malo..dno mám z akvaristiky..normální proprané aq délka 80cm výška 30cm šířka 40cm ryb asi 5x mečovky 3x pancedrničci 4x razbory 3x kardinalky 1x ancitrus (včera umřel druhej) asi 7 teter 1x čichavec (samice umřela) 1x danio 2x neonka krmím normálním vločkovým krmiven od dajany každy denvezmu do prstu a dam do aq v aq jsou ještě 2x neritina zebra potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2009 09:00 JuraS Re: Rastiik
Dej nějaké fotky..podle fotky co máš na profilu máš přerybíno...co je to dost rostlin ? jaké? jaké dno ? velikost akva, počet ryb, kolik a čím krmíš, co ještě za živočichy máš v akvu ?
prostuduj tohle
www.sera.de/…
www.sera.de/…
www.sera.de/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2009 08:53 Rastiik – Otrava? Špatná voda..?!
Zdravím lidi...:) mám takovej problém..:)..Mečovkám se rozpadají ploutve jako gupkám ( gupky mi už vymřeli)..:( a ancitrus nedavno umřel asi na vodnatelnost..rostliny mám dost..poradte co si mam koupit za testy atd.. Děkuji.
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 4 ...... [5]

Zpět na obsah sekce Nemoci • Zobrazeno 5842x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11821-otrava-ryb?od=201