Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Podvodníci mezi námi!

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Podvodníci mezi námi!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.03.2014 10:25 Žena petulinakk [2016] Re: Designer
Úplně tě chápu, já měla taky dřív v prezentacích uvedeno, že daruji piskořky - popisek jsem ale stáhla poté, co mi přišlo několik "nabídek", že je mám někam zdarma přivézt případně zaslat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.03.2014 09:58 Muž Priest [325] - CichlidyRe: visek
Žádnou materiální újmu jste neutrpěl,proto bych toho člověka podvodníkem nenazýval.Veřejně někoho odsoudit a tím i pošramotit jeho pověst je tak jednoduché... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   25.03.2014 09:44 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: zervan
Ja se docela bojim u neceho vubec zadat ze daruji, treba u rostlin, pac dnes je kybl k vyhozeni, zitra byt nemusi, nebo ted lecim ryby a neco darovat je o strach, nechci nekomu darovat nejakou peknou nemoc.

To je pak o strach si zadat v kolonce daruji, kdyz se pak nekdo ozve ze chce, ja na to ze zrovna nemam, ozve se za mesic a ja zase nemam, a uz budu podvodnik... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   25.03.2014 09:39 Muž NASREDDIN [1383] Re: visek
A kde je ten podvod? Když má, rozdá, když rozdá, tak nemá, aby měl, zajede si.
Byl jste nějak podveden?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2014 09:38 Muž visek [75] - TetryRe: zervan
on se tim bavi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.03.2014 09:24 Muž zervan [1123] - RostlinyRe: visek
Tak ale to môže byť reálne - čo chcel rozdať, to rozdal, teda už nie je. A ďalšie rybky sú ešte malé na prenos. Nejako mi nedáva zmysel, prečo by niekto dával inzerát na venovanie niečoho, keby sa toho naozaj nechcel zbaviť.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2014 08:15 Muž visek [75] - Tetry
opatrne na chlapika z mostu.dava inzeraty rybicky zdarma a smeje se kdyz mu lidi volaj, tak rekne ze jsou maly.to same s kytkama. tone
dava inzeraty ze venuje kytky a ryby zdarma.kdyz mu zavolate tak bud jsou ryby maly to tvrdil me.a nebo uz nejsou to tvrdil za hodinu memu klukovy.to same sme zkusily s kytkama.ja jsem nabizel kytky zdarma a ejhle prijel si pro ne osobne.tak opatrne - jmeno je lopuchojd

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   01.03.2014 17:59 Muž visek [75] - TetryRe: darka
dopadlo to tak ze osobne si to nemohu vyzvednout a nejdrive musim poslat penize.na sms a volani nereaguje.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   26.02.2014 17:52 Žena darka [520] Re: visek
Odepiš, že Ti to osobně vyzvednu a zhodnotím kvalitu rostlin adekvátně k ceně ;-) smich Se hecnu, ač nemocním dál hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2014 19:59 Muž visek [75] - TetryRe: visek
dostal jsem odpoved na sms,ma 6-7 druhu rostlin.preferuje predem. s dobirkou uz se spalila.sms muzu preposlat
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2014 19:11 Muž visek [75] - TetryRe: jamajcan
poslala mi sms proc jsem volal.kdyz jsem rekl ze potrebuji kytky a ze bych si pro ne prijel uz se neozvala ani na volani nereaguje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.02.2014 17:56 jamajcan Re: darka
Být z Havířova,tak si zajdu taky.Kašlu jí na to,že si přivydělá kytkama,ale levárny nesnáším.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2014 17:51 Žena darka [520] Re: jamajcan
Nebýt teď nemocná, tak si objednám osobní odběr :-D a na ty rostlinky se zajdu kouknout naživo ;-) , by mě zajímalo, co by na to paní řekla a zda by nějaké vůbec měla hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2014 16:40 amrtin Re: romant
No,jo,to je fakt.Třeba na bazoši jde,pokud se nepletu označit špatný inzerát atd...,na tom zmiňovaném serveru asi ne :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2014 16:36 R Muž romant [27987] Re: amrtin
Od nás byla se "slávou" odejita, jak to mají jinde, to už neovlivním, tedy já malý prostý redaktor zdejšího webu. ;-) Viděl jsem že inzeruje i na jiných akva webech a samozřejmě nejenom tam, ale u těch našich konkurenčích kolegů by to mohli řešit tamní správci. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2014 16:32 amrtin Re: Kaira
Nejde jí to nějak zatrhnout?Tohle už je vrchol... tone rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2014 16:24 Žena Kaira [919] - LabyrintkyRe: jamajcan
Ta je nezničitelná :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2014 12:39 jamajcan

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.02.2014 16:50 Muž patamatix [408] Re: visek
Tak je dobré vědět kde se válí svinstvo,aby jsme do něj nešláply ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2014 16:41 Muž visek [75] - TetryRe: jmalyska
kaslete na ni palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2014 15:56 Muž jmalyska [167] – bramboracka24@seznam.cz
Tak dneska mi taky přišel email od této slavé uživatelky :)

Zdravíme,

na Váš inzerát "Prodej/výměna rostlin" byla na AKVARKO.cz vložena následující odpověď:

Zdravim jsou jeste rostliny k mani mate zajem o jine druhy kytek na vymenu?Bez problemu poslu postou.Diky Z.

Návštěvník uvedl následující kontaktní údaje:
- e-mail: bramboracka24@seznam.cz
- telefon: neuveden

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2014 12:53 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: MonterMonty
provozovatel může zablokovat určitou IP adresu, asi by jsi se divil co všecko o tobě vykecá tvůj prohlížeč....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.01.2014 12:38 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: doklwnik
jen si osobně myslím že provozovatel servru s tímto dělat nic nebude , takových a jiných případů mají učitě daleko více než si dovedem představit , jejich řešení zabírá spousty času, právníci co to případně řeší - ani nemluvit o honorářích. Myslím si že provozovatel maximálně smaže izerát , v lepším případě zablokuje inzerentovu IP adresu ,pokud je to svědomitý člověk bude se před tímto možná i pídit po nějakých faktech. Podvodník si prostě podá inzerát na jiném servru( jsou jich stovky řekl bych) a bude dál pokračovat.
Daleko účinnější by bylo aby se dva-tři poškození sebrali a podali trestní oznámení, jen takto s tím někdo bude opravdu něco dělat , nejsem právník ale myslím že u podvodu není nijak rozhodující suma o jakou se jedná ale naplnění skutku, a k tomu tady evidentně došlo.
Je to jen můj osobní názor a samozřejmě s ním nemusí všichni souhlasit , v žádném případě nechci toto nijak zlehčovat , naopak ale, pokud s tím neudělají nic poškození, tak to nikdo jiný dělat nebude
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2014 12:22 Muž Ivoš [1061] - CichlidyRe: MonterMonty
Tady nejde o trestní oznámení ale o upozornění provozovatele portálu, že se mu na něm pohybuje škodná a že by bylo dobré ji odstřelit za což je každý provozovatel vděčný. Zde jsou podmínky inzerce na onom portálu: www.trhzvirat.cz/…. Stačí se podívat na body 3,4 a 16
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.01.2014 12:09 Žena doklwnik [347] - HalančíciRe: MonterMonty
Proc? V podstate jen upozornuje poskytovatele sluzeb na problem. Samotny poskytovatel totiz nese zodpovednost za neporusovani zakona, za jeho dodrzovani a za to, aby lidi nebyli podvedeni. Je tedy v zajmu poskytovatele, nikoli Ivose, aby si na dotycnou osobu posvitil. Poskytovatel pak muze zkontaktovat "zakazniky" daneho uzivatele a chtit po nich vyjadreni k veci. Nebo ji jenom zablokovat ucet na webu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   20.01.2014 11:02 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: sasula
A půjdete na policii podat trestní oznámení , a podstoupíte všechny ty procedury,které s tím souvisí ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   20.01.2014 10:59 Muž Ivoš [1061] - CichlidyRe: sasula
Právě nahlášeno provozovateli toho portálu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   20.01.2014 10:40 Muž sasula [274] Re: MonterMonty
popravdě řečeno je to už několik porušení paragrafů. A nejjednodušší je porušení Autorského zákona. Užití díla bez souhlasu. jeho užití ke komerčním účelům...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2014 10:36 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: jmalyska
Asi bych to nahlásil provozovateli , jenže prokazovat takové drobné podvůdky je dost náročné na čas , a málo kdo na to má a dotáhne do konce , na to myslím i podvodníčci hřeší , nejlepší je myslím osobní předání , nebo si raději měnit rostlinky s akvaristy z okolí , koukněte na pražské srazy třeba stydim potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2014 10:28 Muž jmalyska [167] Re: jamajcan
Obrázek na inzerátu dokonce ukradla místnímu uživateli!

rybicky.net/nadrze/9899

rybicky.net/fotogalerie.php… tone tone tone
A ještě šikovně odstranila copyright, tohle už smrdí velkým podvodem!
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2014 08:19 jamajcan Re: Popocatepe
No jen se přesunula jinam www.trhzvirat.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2014 21:48 - Re: Popocatepe
Podobná bola na bazosi a už je vo väzbe.Niekto si povie:,, čo pár korún ,, ,no ak oklame takto niekoľko ľudí už je to trestný čin.Ak to presiahne určitú hodnotu,inak je to len priestupok.Netreba sa báť a ak sa vám tak stane a je vás viac,spojte sa a nebojte sa podať trestné oznámenie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   19.01.2014 21:48 Muž Ciffik [761] - RostlinyRe: Popocatepe
vidíš to, kdybys zdejším rostlinkářům napsalo přímo, tak by si měla kvalitu a ještě bys podstatně ušetřila ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2014 21:25 Žena Popocatepe [0] Re: romant
koukala jsem na Aukro, a tam už pro jistotu pod její přezdívkou neprodává aktuálně nic, tak snad už se dostala do podvědomí tak, že by si od ní nikdo nic nekoupil ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.01.2014 21:16 R Muž romant [27987] Re: Popocatepe
Tady už neprodává nic, byla odejita.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2014 21:14 Žena Popocatepe [0] – Podvody
Jej, na tohle fórum jsem asi neměla koukat ;) Protože od paní, která "skupovala" rostlinky, a pak je prodávala na aukru jako SADU AKVARIJNÍCH ROSTLINEK pod přezdívkou ermirtruda (nebo nějak tak), jsem si je zakoupila za 250 Kč + poštovné, s tím, že to budou kvalitní rostlinky, kterými osázím své AQ, paní jich v pomačkaném balíčku poslala méně a ještě byly zničené rozzureny :-( Takže jsem měla možná právě rostlinky od někoho z Vás, jak milé zjištění coze Na Aukru jsem jí udělila pod nickem bornka negativní komentář, za který se paní strašně zlobila, ale nakonec rostlinky prodávala na různých akvaristických stránkách -možná i prodává směle dál.

Je smutné, že někdo nemá vůbec žádné svědomí, a není mu líto té ostudy!!!
Musela bych se za takové chování propadnout do země.. tone tone

Všem poctivým akvaristům přeji hodně štěstí a veselé rybky a především co nejmíň takových individuí. :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 18:05 threat Re: baletka
Tak to bylo nějak 14 dnů zpátky,minimálně 10.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 17:26 Žena baletka [624] Re: threat
Kdy to bylo, ten anubias?? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   06.11.2013 17:25 R Muž romant [27987] Všichni
Hele lidi, tak už jí nechte odpočívat v pokoji, je to stejně jenom dokolečka dokola, už si to stejně nepřečte. Z jejího chování a přístupu bylo vyvozeno řešení v podobě blokace. Přeji všem podvedeným ať je to neotráví a do budoucna zůstanou těmto stránkám věrni a těm jenž to iniciovali tímto děkuji. Lidé tohoto ražení, byť jsou ve společnosti zastoupeny, nemají mezi náma co dělat. Tak akvaristice zdar a ať to plave a roste jenom to co má, romant. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 17:21 Muž sinda [40] Re: Kuba
Oni jsou na to dvě-máma a dcera,Zdeňky jsou obě,jedna je Rodtová,druhá ta Tvoje,obě z Havířova.A věřím tomu,že operujou na více portálech,když nad tím přemýšlím,docela slušnej přijem za prodej kytek,co jsou zdarma,skoro bez nákladů,stejně nemá doma ani AQ,jen přebalovací službu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 17:12 Muž sinda [40] Re: finnnp
Toto byl cílený podvod,platit poštovné nechtěla,jen slibovala a lhala,že už to poslala,pak že to pošle,že nemůže na účet,že poslala obálku...Ukázka jejího vzkazu-

Dekuji za zpravu penizky poslu ale ted mam problem protoze manzel odjel na sluzebku a nemam pristup k uctu na netu ucet je jeho a on ho obstarava tak mi prosim vas pisnete vasi adresu poslu vam to poukazkou.Nebo muzu v obalce.Verim ze dorazi v poradku a to je poslane jako balik do ruky?tak to by mi ho meli dorucit asi domu ze?ne na postu diky za info a diky za odeslani
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 12:57 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: threat
Podobná zkušenost, ale bylo to s výměnou, která byla dohodlá mejlem s "bramborackou". Nejdřív byl balíček celý promočený, pak kytky dolámené a následně celé zařasené. Z výměny nakonec nic nebylo a ja bez kytek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 12:55 finnnp Re: Ivoš
Někdy v tom ani nemusí být chtěný podvod.Někdy je za celým malérem lenost cokoliv vyřídit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 12:50 Muž Ivoš [1061] - CichlidyRe: Kuba
Tahle osůbka, o které se tady momentálně mluví, je krásným příkladem toho, jak jdou hloupost a chamtivost často ruku v ruce. Pokud by svým "dodavatelům" uhradila poštovné, které samozřejmě naúčtuje každému svému zákazníkovi na Aukru, tak si takhle může na Rybičkách parazitovat doaleluja...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 11:57 threat Re: Kuba
Tahle zmíněná osoba prodává pořád,bramboracka24@.....katushky@.....zjb@-tady si nejsem jistý,ale popis a vše kolem odpovídá.....přezdívka:Baron...
Já jsem taky něco kupoval,nějaké kytky jsem obdržel,tak nakonec to dobře dopadlo,až na malou drobnost-protahování-oddalování,prej dostanu navíc i krásný anubias-byl krásný,ale neměl ani jeden kořen,byli to 4 listy,které se po pěti dnech rozpadli.To by mne zajímalo,kdo z Vás jí zaslal takový anubias,který mi zaslala:-))-dělám si srandu.
Za 340,-Kč jsem přece jen něco obdržel,tak nemůžu moc nadávat-dopadli jste někteří hůř.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 10:09 Kuba Re: maculak
Mám takový pocit že uživatelka "ELZA" zde působila již před dvěma lety pod nickem "bramborovina". Chtěla hodně kytek, nezaplatila, na urgence nereagovala a účet zde zrušila. Její nick se objevil také na aquapage.cz, kde je dodnes a na aukru, kde je odstaven: aukro.cz/… Adresa tehdy byla:

Zdenka Baroniakova
Havířov - Podlesí
Nad terasou 4
73601

Je možné že dnes má již jiné příjmení a adresu jak naznačuje příspěvek od "darka":

Jméno tam ve vlákně bylo, ale trochu ho promázli ;-) , zůstalo tam toto: "zdenka R......,Haviřov,Ml........,73601"

Myslím ale že je nepravděpodobné, aby v Havířově kousek od sebe bydlely dvě podvodné Zdenky a obě působily na tomto webu ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.11.2013 08:19 Žena Nympheas [111] - LabyrintkyRe: Sid
Elza mě také několikrát oslovila a žádala o rostliny..nic jsem neposlala,všimla jsem si,že jí pár lidí blokuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 00:05 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: maculak
Taky mám podací lístek se jménem a adresou oné osoby. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2013 15:31 Muž maculak [43] – Adresa ELZA
Tak jsem si doma dělal pořádek a našel jsem jméno i adresu na podacím lístku, tak kdyby někdo potřeboval, mám k dispozici.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 25   31.10.2013 17:04 Muž sinda [40] Re: Haviřovacka
Ahoj Elzo,nebo jinak,oslovení si vyber sama.Tak jsem tady,můj Nick je SINDA,ne SIDA a jsem rád,že mé upozornění na Tvé podvodné obchody se ujalo.A koukám,že řada lidí tebou podvedených bohužel neustále roste....A pořád čekám na obálku se 100Kč,pořád nic.To že jsi peníze poslala,tak tomu už nevěřím.Je podivné,že u všech podvedených to probíhalo stejně-neustálá komunikace,vše fungovalo bez problémů,i heslo fungovalo a sotva došel balíček,tak nemáš čas,nefunguje heslo,tel je někoho jiného,ztratila jsi adresu,číslo účtu,a nakonec kytky uhnijou.... A nejsem pražák,jak píšeš,ale z Českých Budějovic.Snad jsi to neposlala někomu do Prahy???A můžu se prosím zeptat,kdy jsem vás(Tebe a tvou dceru) hystericky po tel napadal pro 100Kč???Je až s podivem,že když volám poprvé na tel,co jsi poslala,jsi tam náhodou Ty a pak už jen Tvoje dcera.A ta se prořekla,že takové podvodné jednání za Tebe musela řešit několikrát.Jak se dá tady dočíst ,měla pravdu.Bohužel...

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] ...... 7 8

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 50193x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11273-podvodnici-mezi-nami?od=51