Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Podvodníci mezi námi!

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
Podvodníci mezi námi!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 18   31.10.2013 08:05 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Haviřovacka
jen pro pořádek, to přehazování nicků je ti k ničemu, podle IP adresy stejně víme, že je to ta samá osoba.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2013 07:55 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Haviřovacka
Nepoužíváš náhodou jeden z emailu mailto:bramboracka24@seznam.cz ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2013 07:52 Haviřovacka Re: baletka
Dobře se bavte a pomlouvejte a pomlouvejte i kdyz jsem mela za to ze tato stranka je o akvaristice a ne o pomluvach,je zajimave ze ten kdo s tim prisel sem jiz nenapsal a věřte že na tyto stránky již já nezavítam
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   30.10.2013 22:38 Žena baletka [624] Re: invalida
Já myslím, že jsme všichni překvapení, kolik lidí ta paní ojela. Proto se to tu asi tolik rozebírá :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 22:23 S Muž invalida [3881] Re: maculak
Nejsi sám..neřeš to...nestojí Ti za to stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 22:19 Muž maculak [43] Re: dimmur
taky jsem jeden z těch co naletěl... Posla jsem kvítí a komunikace skončila... adresu jsem už zlikvidoval
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   30.10.2013 20:12 Muž dimmur [283] Re: Mrcha
Berte to tak, ze je na konec privydelku a dal se nestrapnujte zbytecnou obhajobou. Je tu velka spousta serioznich lidi a Vy k nim nepatrite. Nemyslim si totiz, ze by mel kdokoliv z lidi s Vami menicich nebo obchodujicich duvod Vas pomlouvat atd, kdyby byli spokojeni s vymenou ci obchodem s Vami.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 19:59 Muž Burik [727] - AquascapingRe: finnnp
Aukro
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 19:58 Muž Jiri_99 [425] Re: finnnp
No neblázni, vždyť všechny ty kytky stojí za starou belu a nejspíš ihned chcípnou.. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 19:50 finnnp Re: amrtin
Mě by jenom zajímalo kam osoba Elza ty všechny rostlinky dává.Lidí co tu s nimi obchodovala je dost a v jejím akváriu to vypadá jak u akvaristy v Severní korei.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 21   30.10.2013 19:49 R Muž romant [27981] Re: Mrcha
Milá Elzo a ermintrudo1, to jak činíš svojí obhajobu jenom zavdáváš příčinu si myslet právě to špatné, všem těm, jenž s tebou mají svojí zkušenost. Nemá cenu zde posílat provokační výkřiky. Postupně to spěje k omezení Tvého přístupu na tyto stránky, což neber jako výhrůžku, ale jako varování jenž bych chtěl aby vyústilo v Tvoje zamyšlení se. Děkuji za pochopení a přeji vše dobré nejen v akvaristice. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   30.10.2013 18:37 amrtin Re: ermintruda1
Já taky nedávno posílal nějaké rostlinky té Elze.Chtěl jsem jen poštovné a po několika výmluvách kde nic,tu nic tone Už jsem nad tím zlomil hůl a jsem poučen.
Ovšem já rostlinky zasílám takto:nejprve zabalím do mokrého papírového ubrousku,vložim do samouzavíratelné obálky,tu ještě zajistím lepící páskou a tu poté doslova narvu do bublinkové obálky,čímž se ten pytlík nafoukne a porušit by šel jedině propíchnutím,nebo by na to někdo musel skočit.Už jsem takto posílal řadu rostlin a vždy k plné spokojenosti(alespoň doufám,nikdo si nestěžoval) příjemců. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 17:53 Žena darka [520] Re: Kytka
Na začátku diskuse je "sinda", tak myslí asi jeho, čímž se té paní absolutně nezastávám ne , naopak, je to bezskrupulózní člověk.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 17:31 Žena Kytka [2146] Re: ermintruda1
Zvláštní: podle databáze se zde žádný uživatel "sida" nevyskytuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 14:55 finnnp Re: Jája
Už jsem tu o akvarijních trhách a burzách něco psal.Na burzách jsou jak vyníkající a slušní prodejci.Tak i různí vykukové.Rozhodně jsi myslím,že když zkušený akvarista bude prodávat své vlastní výpěstky a k tomu si pořídí nějaký ten překup.Tak překupované ryby bude mít řádně ošetřené a zdravé.Ovšem když to bude jen překupník kterému akvaristika nic moc neříká.Tak výsledek bude tvůj nákup.Každopádně já jsi myslím o akvaburzách své.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 14:11 R Žena Jája [1426] - Živorodky – Burza Praha 4
Jen bych chtěla upozornit ty, kteří chodí na burzu na Praze 4, jakou mám čerstvou nedělní zkušenost. Samozřejmě, že jsem napsala i pořadateli burzy, aby byl v obraze. Nebudu to tu vypisovat, kdo chce mrkne se do vlákna: rybicky.net/forum/2240-prazska-burza
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   30.10.2013 13:31 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Ta mrcha!
No, tak i já se vložím - s bublinkovou obálkou mám čerstvou zkušenost. Oslovil jsem tady uživatele davidek75 s prosbou o pár kousků 3 druhů rostlinek. Poslal mi je v bublinkové obálce. Čekal jsem 2 stonky H.minima a kousíček marsilky a ... teď mi vypadlo to třetí. Byl jsem překvapen, když jsem vybalil krásné rostliny H.minima - 10ks, trs marsilky i třetí rostlinky (kurník, co to bylo? Je to jen týden. Ta moje hlava). Rostliny byly krásné a zdravé. Takto si představuji prodej přebytků - poštovné minimální, cena dle spokojenosti - a já byl opravdu spokojen.
Tímto bych chtěl poděkovat uživateli davidek75 i všem těm, se kterými jsem tady na rybičkách měnil, prodával či kupoval rostlinky a chtěl bych se podělit se svou zkušeností, že mne ještě nikdy nikdo nepodvedl, měl jsem štěstí na samé seriozní lidi a jsem za to vděčný všem vám, slušní kolegové akvaristi.
A že se někdy výměna nepovede? Že člověk naletí? Bohužel, stane se. Asi je dobré na to upozornit, obzvláště když se to stane více lidem, ale asi je zbytečné se v tom dále pitvat a kazit si dobrou náladu z našeho krásného koníčka.
Přeji všem, aby vždy narazili jen na takové slušné lidi, se kterými mám na těchto stránkách zkušenosti já. pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 13:07 Žena baletka [624] Re: ermintruda1
Ano, udělaly jsme jeden "obchod". Vzhledem k tomu, že šlo o výměnu, nekomentovala jsem kvalitu rostlin, neboť darovanému koni na zuby nehleď. Pamatuji si, že jsi se vyjádřila k mému echinodoru "že jsi čekala větší", zatímco další paní, které jsem poslala úplně stejný mi nadšeně odepsala "nečekala jsem, že ho bude takový kus". Rostlinky, které jsi mi poslala, kromě mechu všechny umřely. Šlo o řízky limnophily aromatica, tuším, a pogostemonu erectus. Poslala jsi od každé jeden nebo dva stonky rozdělené na "řízky" cca 10cm. Neměly moc šancí to přežít. U tak náročných rostlin je tohle prostě málo. Ale skutečně jsem to spolkla, protože od jiných zdejších akvaristů jsem často dostala mnohem více, než jsem čekala, takže protentokrát jsem si řekla ať se holka poměje. Takže s tou naší výměnou jsem nebyla spokojená úplně na stopro, nicméně proběhla a neměla jsem s ní větší problémy. Takže tak :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 12:59 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: ermintruda1
Děkuji za upřesnění, přesto bych uvítal vaše ctěné jméno, (stačí do SZ), abych i já mohl vyloučit, že ona nespokojená dáma jste byla vy. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 12:49 ermintruda1 Re: Sid
ne uzivatel o kterem mluvim je sida.To nebylo na vas,takze bude v klidu.Vite kolik je lidi v akvaristice kteri obchoduji s kytkama maji at uz dobre nebo spatne zkusenosti?Takze jak rikam jen do me vylejte si zlost za minule spatne zkusenosti na me.Tim koncim musim do prace nemam cas tlachat.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 12:45 ermintruda1 Re: baletka
Jo to me taky baletko si predstav ze zrovna ty jsi semnou delala vymenu:-)to je nahodicka co?a jak jsi psala problem jsi nemela jo posilani rostlin v bublinkove obalce je bezne?To jsou mi veci ze z aqadaho nebo od rataje nepsilaji v bublinkovych obalkach?Ono jde spise o to usetrit ze?A o heslo jsem si zadala prislo mi ale priohlasit se neslo tak jsem zalozila novy profil tot vse... nevimkdo tu psal baletko abych se vyjadrila.Byla jsem mimo nemela jsem jak a kdy porad skoumat zda mi nekdo napsal nebo ne.Vite co toto me nebavi uzivateli sida jsem psala osobni mail muzete byt jen zvedavi co napise zase pekneho a o tom uzivateli lanour uz nikdo nepise nojo prazaci jste vidte kamardi na zivot a na smrt jen do me!!!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   27.10.2013 12:45 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: ta mrcha!
Nevím, jestli je Mrcha váš nový nick - nerad bych vás urazil, takže slečno, paní, Elzo(?):
Jsem si jistý, že pan Sida z vašich příspěvků je někdo jiný, než já, který používám nick Sid. Pokud je to skutečně tak, pak je vše O.K., jen potřebuji tuto okolnost zdůraznit, aby nedošlo k poškozování mé osoby. :-)
Pokud ovšem skutečně píšete o mně (se zkomolením mého nicku), pak se musím důrazně ohradit!
Rostlin jsem do světa poslal nemálo, a to za těch pár let s jediným problémem:
jistá dáma mi po převzetí balíčku zavolala, že kytky dorazily ve velmi špatném stavu. Jediné, co jsem si dovolil k dané věci konstatovat, bylo, že je to podivné, když jsem ve stejnou dobu stejné rostliny posílal dalším 4 nebo 5 lidem, a ti s nimi neměli nejmenší problém.
Jestli ale máte na mysli (a osočujete) právě mne, pokud byste mi sdělila vaše jméno, jsem schopen zpětně dohledat, jestli jste tou jedinou nespokojenou osobou byla vy, případně bych vám poskytl i kontakt na ostatní lidi, kteří ode mě brali rostliny současně s vámi, abyste si mohla ověřit, jestli měli podobný problém.

Věřím, že váš případ a ten můj, stejně jako vámi uvedený nick (Sida) a ten, co používám já (Sid), jsou jen dvě různé, byť sobě podobné záležitosti.
V opačném případě se připojuji k těm, kteří vás označili tak trefným přízviskem. ;-)

BTW: Od té nespokojené dámy jsem odmítl nejen diskusi o případné ceně z jejího pohledu "špatných" rostlin, ale i uhrazení poštovného za doručení dotčené zásilky.
Žádné peníze mi také nepřišly, což by nakonec bylo i nelogické a proti závěrům naší dohody s dotyčnou dámou. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   26.10.2013 12:41 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: ta mrcha!
ta mrcha! napsal: ja tak posilala uz mockrat i vice kc nez usmolenou 100kc a penize dorazilyTo je v dnešní době takovej problém zaslat peníze převodem z účtu na účet? Mezi bankami dorazí za dva dny a v rámci jedné banky během okamžiku. Posílání peněz v obálce přes poštu bych nevěřil ani za nic v dnešní době. Když už nemám účet, tak připlatim 30Kč (nebo kolik) a pošlu raději přes složenku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   25.10.2013 12:27 Žena baletka [624] Re: ta mrcha!
Něco se mi vybavuje o potrefené huse...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 26   24.10.2013 12:26 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: ta mrcha!
Pokud jste zapomněla heslo, není problém si nechat na email poslat nové (či si to vyjednat s Rexem).
Určitě bude lepší se bránit z diskutovaného profilu (Elza), než jako anonymní uživatel. ;-)
Krom toho kde jsou ti zdejší uživatelé, kteří s vámi dělali dobře proběhnuvší obchody?
Zdejší zdrbání je k nezaplacení, zvláště, když podobné chování, které se tu řeší, se občas opravdu děje (vlastní zkušenosti...).

A posílání rostlin v bublinkové obálce je docela běžná a ověřená věc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2013 12:14 ta mrcha! Re: Ta mrcha jak ji rikate
horsi nez10 zenskych...kvuli nekolika jedincum kteri opravdu a to nemuzete vedet ze me s rostlinama podvedli napr.Lanour jak pise ze mi poslal 2x plnou igelitku je sproste!Ma co poslat ale ocividne mu nevadi ze za cca 20krevetek poslal usmolenych par rizku a to jeste v papirovem bubliknovem sacku napriklad.A ze pan sida byl nevrly a vyhrozoval jak me tak i me dceri ji obtezoval na mobil bohuzel jsem mu dala jiny telefon nez jsem mela to je moje chyba.Ale to je snad v poradku?Ted rekne ze penize nedostal,pomstichtivost je svina a ze byly odeslane v obalce ja tak posilala uz mockrat i vice kc nez usmolenou 100kc a penize dorazily.A neverim ze pan sida ty penize nedostal i kdyz pravda na ne dlouhocekal a nektere rostliny byly opravdu zubozene a nevydrzely,ale je zajimave ze jsou i jini lide zde z rybycek kteri se mnou delali vymenu a vse bylo ok tak jak je to mozne kdyz jsem zde nekdoho podvedla?Novy profil jsem si zalozila proto ze se nemuzu dostat k tomu staremu kde mam taky neco rozjednane ale bez hesla ktere se mi nepodarilo dohledat se bohuzel nehnu z mista!To asi vse nejsem nejaky odbornikna pocitace takze az budete chtit komentovatmounadrz kterou jsem nestihla zalozit tak si pripravte poradne peprne slovniky a ponizovani protoze jak jsem si vsimla tak tomuse zde vede lepe nez samotne akvaristice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   23.10.2013 12:12 radim Re: Ta mrcha!
posílat peníze v obálce poštou coze smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   22.10.2013 11:33 TA MRCHA! Re: všichni
Mily panove a mile damy.Bohuzel vas zklamu.Pan jak si rika?Sida?Cekal na platbu a ta mu byla i kdyz pozde odeslana v postovni obalce.Nekolikrat obdrzel sms na mobil ze penize byly odeslany atd at si pohlida postu a nyni sproste napise ze jsou mezi nami a tim mysli mou osobu podvodnik.Co se tyce pana uzivatele Lanour tak ten obdrzel tolik krevet a za to mi poslal par rizku a jeste polamanych a kdyz jsem zjistila jakym zpusobem obchoduje on ze nekomu prodal neco pokazeneho a resilo se to pres policii tak si to radeji rozmyslel a par kytek poslal.S panem uzivatelem dvorak nemam nic spolecneho vubec ho neznam tedy ani si nepamatuji ze bych mu vubec psala.A co se tyka uctu na aukru jsou tam 100 lidi kteri prodaji prebytek kytek z akvaria tak jako jsem po nejakem case prodala i ja.Jinak dekuji za to vase osloveni a TO HLAVNE PISI TEM KTERI O NEJAKE TAKOVETO VYMENE A PRODEJI ATD MEZI LIDMI SE KTERYMA TO PROBEHLO NEVI VUBEC NIC
Edit: A jeste par slov vsimla jsem si ze nejsem jedina do koho se tu navazite,nemate co delat tak drbete a drbete a drbete horsi nez gestapo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   20.10.2013 13:12 R Muž romant [27981] Re: LANOUR
Hele lidi, tak to těm vyčůranejm jedincům přejme, ono jak se říká na každou s..ni se vaří voda a když ne teď, tak za čas příjde překvápko. :) Ale jinak nic proti, diskutujte klidně dál, ale myslím si, že jsou v životě nejen akvaristově důležitější věci, než si nechat kazit den, nějakým rádoby "chytrým" jedincem. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2013 12:29 Muž LANOUR [55] Re: dvorak
Asi mas pravdu ja ji za 10 krevet poslal igelitku kytek,za 2 dny mi volala,ze jsou kytky polamane a k nepouziti,a ze jestly ji neposlu nove tak to bude resit pres rybicky a policii :-) tak jsem ji vul poslal dalsi tasku :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2013 10:52 Muž dvorak [94] - RostlinyRe: Ciffik
Tak tomu bych i docela věřil. Když jsem si prohlížel, co ten účet nabízel, tak část rostlin z této nabídky (archiv.aukro.cz/…) by mohlo být právě ode mě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2013 20:01 Muž sinda [40] Re: Ciffik
Díky,
až najdu heslo na Aukro,tak ji tam přidám komentář do hodnocení.Já ji dám,podvodnici....
To je ale parazit. no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2013 14:50 Muž LANOUR [55] Re: threat
Je to mrcha,sam sem poznal na vlastni kuzi,dal bych to nerozpitvaval.Vymena rostlinek za krevety,kdybych si ty krevety koupil ve zverimexu vyslo by me to podstatne levneji a bez komplikaci,Jinak tusim ze je odnekud z moravy.mozna bych vystrachal nekde v mailu adresu.Vsem radim ruce pryc od ni :-)
Edit: Tak jsem to vystrachal:zdenka R......,Haviřov,Ml........,73601
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2013 14:44 threat Re: Cliffik
Netušíte někdo odkud asi je Elza?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.10.2013 14:37 Muž Burik [727] - AquascapingRe: Ciffik
Ale rostlin prodává minimum.většinou jde o oblečení,boty.Takže si nemyslím,že tam končí většina rostlin od lidí z rybiček.

Ale nic to nemění na tom,že je to mrcha ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   19.10.2013 14:03 Muž Ciffik [761] - RostlinyRe: dvorak
Hm, tak už tuším, kde mizí vaše rostliny...

zkuste mrknout na profil na aukru s nickem ermintruda

aukro.cz/…

Já nejsem zlý člověk, ale takové bych...být poškozeným asi bych se pěkně nervnul. Jsem celkem zvědavý, zda se někdo odhodlá a zkusí tomu udělat přítrž a dotyčné peklo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.10.2013 13:54 finnnp Re: dvorak
Jestli s nimi náhodou Elza nestojí někde na akvaburze.Tam je to taky samí darebák.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2013 13:50 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: dvorak
Elza má založen nový profil ze stejné IP, ermintruda1, třeba nám sem napíše také svou verzi a pokud ne, tak nyní víte kam kytky neposílat. Tato IP bude z mé strany občas sledována ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2013 13:23 Muž dvorak [94] - RostlinyRe: Sinda
I já se mohu přidat k podvedeným. Elza po mě chtěla rostlinky, které jsem jí poslal tak říkajíc na dobré slovo. tone tone Čekal jsem, že po obdržení zásilky mi obratem pošle peníze. Opak byl pravdou a ke všemu jsem se ještě dočkal vyčinění, že byly rostlinky ve velmi špatném stavu, za který bych se měl stydět a že jí rostlinky uhynuli. To se mi moc nezdálo, protože rostlinky, které jsem jí teď už daroval byly v dobré formě, protože byly vzaty ze zajetého akvárka a nikoliv z nějakého lavoru s lampičkou. Nic méně oželil jsem pár kaček za rostlinky a chtěl proplatit alespoň to poštovné. V té chvíli jsem dosáhl pokroku, kdy mi přislíbila, že mi peníze pošle složenkou na účet. Pak přišli výmluvy ohledně dítěte, že nemá čas atd. No, tuto zkušenost s Elzou mám myslím z konce prázdnin, tedy konec srpna nebo možná začátek září. X-)
Když tak čtu kolik kytek Elza dostala, tak by musela mít založeno několik akvárek komplet osázenýma kytkama. V prezentaci je jen jedno a ještě hooodně chudé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2013 20:30 Muž sinda [40] Re: Ammi
Tak to asi byla ona,mě se prvně vymlouvala,že odjel manžel na služební cestu a nemá přístup na účet,že to má jen on.Když jsem zavolal poprvé,tak roslinky chválila,jak jsou nádherný a krásně vybarvené a včera přišla SMS,že úplně všechny uhnily.To je divné,protože všem,co jsem dal rostlinky,už další nechtěj,neboť jim rostou a už taky rozdávaj.Bohužel je nemohu s nima měnít,když je máme stejné. smich.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   17.10.2013 15:41 Žena baletka [624] Re: abdul99
Já osobně jsem zatím neměla s výměnami žádné problémy a jsem tomu ráda. Šlo ale výhradně o výměny, případně prodeje za symbolickou částku s předáním z ruky do ruky. Zatím se mi nestalo ani, aby mi někdo neposlal poštovné. Ale vždy, když něco posílám, s touto možností malinko počítám, lidi jsou prostě různí. Myslím, že je fajn tady v tomto vláknu na ty nespolehlivé upozornit, aby si další dali pozor. Ale to je tak vše, co můžeme udělat. A byla by škoda, kdyby kvůli několika podvodníčkům ostatní akvaristé ztratili chuť si vzájemně vypomáhat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   17.10.2013 15:25 Muž abdul99 [51] Re: Darka
Myslím, že obchodování zde na serveru je založeno převážně na důvěřě. Osobně jsem posílal již více balíčků a je pravda, že u rostlinek požaduji též platbu předem protože balíček, který si nikdo nevyzvedne můžu akorát vyhodit. Ovšem pro mě, jakožto pro prodávajícího je na prvním místě spokojenost kupujícího. A když něco nabízím tak to znamená, že to mám ano Je škoda že někteří lidé zde kvůli své vychytralosti rozšiřují nedůvěru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   17.10.2013 08:14 Žena Ammi [22] Re: baletka
Tak já se taky přidávám, nejsem si sice stopro jistá, že to byla ona, vzkazy smazané - ale stejný průběh to mělo: paní požádala o rostliny, domluvily jsme se, že jen za poštovné. Balíček jsem odeslala s doručením druhý den a napsala jí podací číslo. Nejdřív psala, že nic nedorazilo, tak jsem jí řekla, že musí volat na poštu, že podací číslo má. Po pár dnech napsala, že balíček už má, ale je silně poškozený, ať ho reklamuji. Posílala jsem v originál krabici od Aqua-daho, i s těmi polystyrenovými výztužemi, zdálo se mi to divné. Přesto jsem napsala, že reklamovat musí ona, ideálně nepřevzít balíček a sepsat reklamační protokol na místě. Pak už se o reklamaci nezmiňovala, jen psala, že rostliny jsou hrozné a že chce slevu. Vysvětlila jsem jí, že sleva z nuly jaksi poskytnout nejde. A tak dále, pokračovalo to chvilku v obdobném duchu. Pak psala, že peníze za poštovné poslala na účet, nic nepřišlo, pak že manžel spletl číslo účtu a že teď už určitě.... A pak jsem se na to vykašlala, nemělo cenu to řešit, holt poučení pro příště.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   16.10.2013 21:38 Žena darka [520] Re: rak
Ani ve zde renomovaném uživateli bohužel není jistota hmm
Loni jsem sháněla a ve zde nabízených inzerátech našla Utric. graminif., zdejší Vip uživatel s nynější karmou 274 mi ochotně odpovídal, že mi ji ihned pošle a požadoval platbu předem, které se také bráním, tak jsme si chvilku vyměňovali maily, pak se chvilku odmlčel, pak zase ať pošlu peníze, a tak pořád dokola, já chtěla dobírku !!, on ne, že je to drahé, tak zas jsem se mu snažila vysvětlit, že tu platím přece já hmm, ať to zkrátím, protože komunikace trvala cca 2 měsíce, ve finále, když jsem odmítla zaplatit předem, mi oznámil, že to tak dlouho natahoval, protože ji má totálně zařasenou a doufal, že to za tu dobu zvládne, ale nezvládl, a na můj dotaz, co by mi poslal, kdybych ty peníze přece jen předem poslala se už nevyjádřil a ani neomluvil hmm, nic, vzkazy bez odpovědi. Takže ani VIP není zárukou, že něco dostanete hmm , toť mé resumé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2013 20:27 Žena baletka [624] Re: LinaDee
OK. Já akorát vím, že jsem si něco vyměňovala s jednou paní, výměna proběhla poštou a zdá se mi, že šlo o Elzu. Ale nejsem si tím jistá, proto se raději nebudu nějak přímo vyjadřovat. Ve vzkazech už to nemám, jsou smazané..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   16.10.2013 20:21 Žena LinaDee [167] - AquascapingRe: sinda
Poslat peníze v obálce, nedoporučeně? To je hodně chabá výmluva, protože toho se snad nedopustí ani nejslabodušší jedinec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.10.2013 20:18 Muž sinda [40] Re: Designer
Já bych se nehádal,kdyby ELZA dodržela to,co bylo domluveno.Chtěl jsem pouze počtovné 103Kč a dát vědět,až rostlinky dorazej.To bylo slibů,že určitě se ozve atd.Od té doby,co jsem ji napsal,že balík je na cestě,tak si nevyzvedla ani jeden vzkaz a když jsem zavolal na tel.číslo,co jsem požadoval,tak je prý její dcery,která o ničem neví a už podobné případy musela řešit několikrát.V pondělí jsem o této podvodnici napsal tady a dnes přišla SMSka od dcery-cituji-"Bylo mi receno že rostliny dorazily do akvária v poradku ale po par dnech uz v poradku uhnily tak se matka zdrahala zaplatit to uz je mimo me nicmene vam zaslala v obálce 100Kc uz minuli tyden neposilala doporucene ale obycejne takze co?uz je to trapne..."
Já nic nedostal,jen jsem zklamaný s takového jednání.A nevím,co je trapné,asi já.A nebo má ELZA strach,že už tady žádné kytky zdarma nesežene....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2013 20:16 Žena LinaDee [167] - AquascapingRe: baletka, Sinda
Ozve se další podvedený a vím ještě o jednom. První jsem já, poslala jsem jí světlo na akvárko, vyrobené z malého stropního svítidla. Peníze jsem za to nechtěla, paní mi nabídla krevetky red cherry výměnou, to mi přišlo fér. Viděla fotky, věděla, že to není profi světlo, a když jsem ho posílala, zcela jistě fungovalo, protože jsem s ním až do nabídky běžně svítila. Odeslala jsem a dva, tři týdny nic. Ticho po pěšině. Tak jsem napsala, kdy že odešle krevetky, prtože jsem se chystala odjet a nechtěla jsem nechat ty tvory ležet na poště. Dostalo se mi odpovědi, že nic nepošle, že světlo stálo za nic a že ho akorát dala k popelnicím. Když jsem se bránila, dostalo se mi akorát urážek. Takže tak. Ještě by se mohl vyjádřit Lanour, který má taky zlé zkušenosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 39   15.10.2013 09:35 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: finnnp
Neposilam tak casto, abych kdyz chci nekoho obdarovat potreboval dostat ono postovne. Si holt dam o 4 piva min a takhle nemuzu byt zklaman ;-) . Vzdyt ono se mi to v zivote mockrate vratilo, taky obcas neco dostanu a misto pozadavku na penize se dozvim "to neres" ;-) . Nehlede na to, ze nez resit stovku, radeji si ji za ten cas vydelam nekolikrat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   15.10.2013 08:31 finnnp Re: rak
Já plně chápu co máte ne mysli.Je pravda,že na Aukru obchoduji z jinýma komoditama.Mám tam,ale i pár rybiček.Bohužel ty se tam moc neprodávají....U dobírky je nejhorší její cena a také to,že věc kterou prodáváte nedosahuje ani ceny dobírky.....Já bych měl asi také strach od někoho něco koupit třeba na tomto serveru a posílat peníze předem.Asi bych,ale neměl strach koupit tu něco od někoho kdo tu delší čas funguje a má tu nějaké renomé.Já jsem kupoval věci i z Číny z platbou předem a světe div se.Vše bylo OK.Stejně tak z Polska.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [3] ...... 7 8

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 50193x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11273-podvodnici-mezi-nami?od=101