Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nákup terčovců

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Nákup ryb 

Akvaristik.eu

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Nákup terčovců
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2018 12:29 golfista – prosím doporučte chovatele terčovců
prosím doporučit chovatele terčovců okres mělník, mladá boleslav liberec nebo praha 9 díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2018 08:40 Muž Jarry [1437] Re: Tojsouvěci
To je pravda, rozhodně to vzhledem ke kvalitě není nijak závratná cena, také jsem za podobné peníze viděl chovatelské formy nejistého původu:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.04.2018 16:58 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlamaRe: Jarry
Nesmíš nakupovat u překupníků ;-) ,mimochodem,za téměř stejné peníze jsem viděl i totální šrot chovatelských forem,nebo wildy na odpis. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2018 12:45 Muž Jarry [1437] Re: Tojsouvěci
$300 kus:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.04.2018 09:32 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlama – WF:

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2017 18:38 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlama – Dnešní pošta:

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2016 17:48 - Re: laKatos
Kľudne meno zverejniť môžeš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2016 14:44 laKatos – chovatel
Zdravim neznate nekdo pana z Rychvaldu (u karvine) co dela terce.... Jan Rusn.... (nechci zverejnovat cele jmeno) ... Mam snim domluvenou schuzku ohledne nakupu tercu tak shanim nejake reference.... diky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2016 22:31 Muž Motýl [145] - CichlidyRe: michalcod
Vestecká Lhotka u Chotěboře viz.
www.discusforum.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2016 22:11 Muž michalcod [13]
A můžete mi prosím poradit někoho i s kontaktem kdo prodává Terčovce na Vysočině?
Děkuji
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2016 21:35 Muž Fuchs [169] Re: DavFM
Pejša je pan AKVARISTA, jak říkám špičková kvalita, věřím jeho tvrzení, neprodal by ti nic o čem by nebyl přesvědčen, že je v perfektní kondici. Dokonce ti sám řekne tyto jsou hezký ale výstavní kusy to nebudou sám se můžeš rozhodnout co koupíš. A pan Pejša je skvělý vyprávěč a dá se poslouchat hodiny. Moc příjemný výlet my jsme jeli také z dálky ale stalo to za to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2016 10:20 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: romant
K Nowickemu 90km, k Pejsovi 360km. Polštinou vladnu obstojne a s polakama (narozdil od zbytku CR) jsem nikdy zadny problem nemel,spis naopak, vzdy o mnoho vyhodnejsi podminky, a to jsem tam proobchodoval spoustu penez, ne nejake okurky a salamy z targu. Více ojebávek jsem zazil v ČR než v Polsku.

Ovsem pokud tady k Nowickemu neni duvera, nevidim absolutne zadny duvod se o tom presvedcovat na vlastni kuzi a kapsu a bude jiste lepsi tomu obetovat tech 6 hodin v aute navic.
O Pejsovi absolutne nepochybuji,ty F1čky u Fuchse jsou presne muj salek caje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2016 09:35 R Muž romant [27987] Re: Fuchs
Poláci mají Nowickýho a my máme Pejšu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2016 09:32 Muž Fuchs [169] Re: NHKG
Rozhodně já nelituji že jsem jen k panu Pejšovi ryby má luxusní. Konkrétně já si dovezl F1 generaci a paráda. Jsou to zdravé krásné, silné ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2016 08:21 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: DavFM
tak nějak, u něj není problém, že by měl špatné ryby, to v žádném případě, problém byl, když jsem tam byl já, že dobré ryby nenabízel k prodeji, to co nabízel bych nekoupil. A co jsem viděl výstavní ryby, tak ty byly na hormonech a barvivech. Ale třeba už je to jinak, byl jsem u něj pár let zpátky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2016 23:01 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: grunda
Omyl, ve filtru mi ryby plavou :-) Dokonala odchovnicka pro pancernicky, listy s jikrama soupnu do prvni komory a pomerne slusne se jim tam dari. Vubec se o ne nestaram,ani zradlo nedostavaji a stejne slusne prosperujou. Ale to je fakt uplne jedno, oni i ti skalari tam jsou jenom at se vytvori par a pak pujdou jinam,vim ze 160l je proste male akvarko.

Takze mi tady z toho tak nejak mezi radky vyplyva Nowicki nebrat ? Chapu to dobre ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2016 22:52 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: DavFM
já byl pro placky u Pejši, z Krnova bratru 350 km a nelituji, byl jsem i u Federiče taky cca 350 km a taky supr. Placky nejsou malé a levné ryby, vyplatí se si trošku zajet. BTW. ve filtru ti ryby neplavou :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2016 22:47 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: grunda
A pripocti 25l vody ve filtru, ja vedel ze se chytnes :-) Ale to je fakt OT.
Ja na jeho jmeno narazil pri procitani ruznych diskuzi, obcas i zavedeni chovatele se zminovali, ze v ramci "procisteni krve" by chteli ryby od nej no a pro me hovori fakt,ze ho mam 100km od baraku. Ovsem pokud neco neni uplne koser, je lepsi to rict a muzeme si usetrit cas. Vzhledem k tomu, ze pro me to bude prvni zkusenost s terci, nerad bych se nechal nachytat na nejake druhorade sipky jelikoz prodavajici bude vedet, ze ja nevim.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.06.2016 22:44 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: DavFM
Být tebou, tak se projedu radši dál, ať mám jistotu kvalitních krásných ryb. Ty F1 terče má Pejša nádherné. Jedny z mála terčovců, co se mi líbí. potlesk
(V neděli jsem byl sám 7 hodin v autě pro 2 štičky. Ale stály za to.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2016 22:37 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: DavFM
odečti místo nad hladinou, dno, dekoraci a na víc jak 120 se nedostaneš. Ale to jsme O.T. Nowický je pan akvarista, zkušeností má spoustu, problém byl, když sem chtěl koupit ryby, pravda, už je to nějaký pátek, ale co jsem viděl na prodej, díky, ale ne. Nicméně, třeba už je to jinak, nechci nikomu křivdit a návštěvou nic nepokazíš ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2016 22:26 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: grunda
Jasne, proc ne ??
Ne,kolego neboj, v akvariu z me prezentace rozhodne nebudou :-) Ono to dokonce ani neni moje akvarium, je prece Domiškovo a ja se mu o nej pouze malinko staram.
Momentalne je ve vyvoji akvarium cca 600l, ktere budu mit ja,nicmene je to beh na dlouhou trat,casu mam malo a neni to hlavni priorita.Budu rad,kdyz naliju vodu nekdy v zari/rijnu. Nad tercovci premyslim,ale pokud je budu porizovat(zamyslim se i nad jinou osadkou), tak to vidim tak na vanoce,mozna az jaro. Ale rad bych se k Nowickemu zajel podivat, pochytat ruzne rady a rozumy.

PS: a v tom akvarku neni 120l, ale spise tak 140 :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2016 21:27 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: DavFM
doufám že placky nebudou v těch 120 litrech. Jinak na poláky bacha, barviva, hormony atd., netvrdím že všichni, ale pár ryb jsem viděl a ty velikosti nejsou normální. Spíš se zkuste podívat na Slovensko (Federič a další)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2016 18:54 laKatos Re: DavFM
Tak jedem?

Měsíc ale ještě potřebují na zajetí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2016 18:41 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: laKatos
Hele, ja už ti to psal kdysi davno do SZ, proč nezajet k Nowickému do Tych? Je to cca 100km a ryby ma spicovni.
www.superdiscus.pl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2016 16:13 laKatos Re: fiskaren
Takže ťi v tvem profilu jsou od pejsi?
Které terce dělá?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2016 16:01 Muž fiskaren [11] Re: laKatos
Ahoj, byl jsem tam už skoro dva měsíce zpátky ;-) je to u něj parádní, uvidíš a dozvíš se uplně všechno na co si vzpomeneš okolo terčovců. Za mě na 100% doporučuju tam vyrazit, cesta za to stojí, i kdyby si měl jet sám. Jen hlavně vyčkej až se ti akva řádně zaběhne, dej tomu aspoň 1,5-2 měsíce. Jo a co se týče kontaktování, tak na mail mu ani nepiš, ten nepoužívá. Kontaktuj ho po telefonu. Jinak většinu ryb dává na export, ale jednotlivcům co mu zavolají a domluví se, velmi rád vyhoví ;-) Kdyby jsi ještě cokoliv potřeboval, klidně se ptej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2016 15:14 laKatos Re: vasa1234
Panu Pejsovi jsem minulý týden psal a doteď mi neodepsal.
Takže kdyby někdo ze severní moravy k němu jel rád bych se přidal.
sad


Co říkáte na chovatele z Upic. Klouček Dušan?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2016 14:17 Muž vasa1234 [20] Re: laKatos
Jezdím jedině tam. Už jsem tam byl 3x. Pokaždé spokojenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2016 12:56 laKatos
Chlapi už jste jeli k Pejsovi Pro terce?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2016 10:22 Hanz324
Zdravím,najdu chovatele disků V Ústeckém kraji ?
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.04.2016 14:21 bwater
Nejlepší volbapro diskusare ve východních cechách je na sto procent pan hak ty chovne ryby jsou terci velký jak jidelni talíře perfektně ziveny a je o ne perfektně pecovano mohu vrele doporučit ma tam v nadrzi i alty a na prodej manacapurky a velky vyber tercu

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2016 09:10 Muž Fuchs [169] Re: romant
Hmm....tak romant myslím, že je rozhodnuto kam pojedu nakupovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.03.2016 08:41 R Muž romant [27987] Re: Fuchs
Pejša je extraliga. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2016 08:35 Muž Fuchs [169] Re: fiskaren
Poslal jsem ti soukromou zprávu. Vy někdo toho pana Pejšlu znáte?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2016 08:34 Muž Fuchs [169] Re: liborass
Tyto stránky znám, rád bych kdyby tu byl někdo z osobní zkušeností. Jsou to krásné ryby a také si radši připlatím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   26.03.2016 16:46 Muž fiskaren [11] Re: Fuchs
Když vydržíš ještě ze dva měsíce, tak tě možu vzít sebou k Pejšovi do Milevska. Když pojedu ze Zlína, tak přes Brno tak jako tak pojedu a nějaká zajížďka by mi nevadila :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2016 16:34 Muž liborass [174] Re: fiskaren
souhlasím s tebou, jistě je lepší si koupit terčovce a nejen ty přímo od chovatele, psal jsem, že s tím pánem zkušenost nemám, ale myslel jsem, že je to chovatel...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2016 16:22 Muž fiskaren [11] Re: liborass
Myslím že tento pán (tercovci-brno.cz) konkrétně je pouze překupník a ryby neodchovavává. Ale zase ryby od něj jsem měl a byly docela pěkné :-D přeci jen terčovec není ryba na rok tak se vyplatí zainvestovat a koupit kvalitní pěkné a hlavně zdravé ryby. Zkusil bych třeba kontaktovat některého z místních chovatelů. Viz odkaz výš na Priesta, nebo pěkné ryby má i pán z Vyškova, což je Brnu přeci jen o něco blíž, ale kontakt v hlavě nemám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2016 15:42 Muž liborass [174] Re: Fuchs
s terčovci zkušenosti nemám,ale zkus třeba www.tercovci-brno.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2016 14:31 Muž Fuchs [169]
Zdravím nemáteněkdo dobré zkušenosti s chovateli v Brně a okolí..nějaký typ by se mi hodil děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2016 13:32 laKatos Re: fiskaren
jj uzke to je dost, ale tercovce jsem kdysy choval a chci se k nim vratit. Tesím se na ne jak male decko..... budu se jim to uzke akvarium vynahradit jinak.....peci a starostlivosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2016 13:01 Muž fiskaren [11] Re: laKatos
Nebude to moc úzké to akva pro terčovce? Přeci jen je to nějakých 30cm když odečteš tloušťky skel což je prd. A když vemu v potaz, že dospělé kusy mohou mít 15 až 20 cm. Zajímal by mě názor na toto někoho zkušenějšího. Ale je pravda že to kompenzuješ délkou a výškou, ta je úplně super :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2016 11:41 laKatos Re: liborass
vynikajici typ.... prozatim nejlepsi :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2016 11:17 Muž liborass [174] Re: laKatos
a co třeba tady rybicky.net/nadrze/15587
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2016 22:45 laKatos Re: Erredar
jj to bude on. ptal jsem se ho odkud je a on mi odpovidal ... rozumnel jsem ostrava nebo orlova...... mel na spech s prodejem tak jsem jej nechtel dale zdrzovat.
prosim o kontakt na toho z zermanic. (radeji si priplatim za pekne kusy) tak snad to bude krok dobrym smerem
pripadne dalsi dobre typy chovatelu v okoli rad uvitam.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2016 22:37 Erredar Re: laKatos
Od staršího pána jsem bral 2 tyrkysi pro otce a jsou krásní,zdraví a čilí. Kontakt na něj nemám jen vím že je z orlové.Můžu ti dát kontakt do zprávy na chovatele Žermanic který má super ceny akorát má momentalně malé kousky,taky byl na burze trošku odsunuty a prodával i cichlidy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2016 22:25 laKatos – ostravska burze - nakup tercovcu
zanedlouho se chystam na nakup ryb a rozhlizim se. O vikendu jsem byl i na ostravske burze na rozkoukanou.
Po zajet akvaria bych chtel hejno teter zhavych nebo teter amapanskych par pancernicku, nejakeho ancistruse a hlavne nekolik placek. tzn cca 5 kusu.
Na burze jsem videl dva prodejce kteri me zaujali. Ten prvni byl starsi pan.. nabizel myslim tyrkys blue a leopardy (mensi velkosti). mel dve akvarka s vyluhem.
Pak tam byl mladsi a nabizel odrostlejsi kusy tercovcu.
Nevite o koho se jednalo. popr. kontakt na ne nemate.
diky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.02.2016 21:28 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Hanzek
Terčovci sice nejsou "number one", ale pokud s nimi nemáš zkušenosti, tak 240 litrů je prostě málo. Vyber si jiné ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2016 21:26 Hanzek Re: patamatix
Uvítal bych každou radu , jak udržet vodu v akváriu průzračnou. Mám tam hnědý písek s cestičkou vytvořenou bílým pískem s kameny černé břidlice. Vše kompletně vyvařené, kameny vydrbané kartáčkem a voda mi žloutne :/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2016 21:24 Muž patamatix [408] Re: Hanzek
120*50*50= 300 l odečti dno,dekoraci atd a jsi na 250 l čistého objemu. U terčovce se udává minimálně 400l . Terčovec je "number one" mezi rybami,takže pokud jsi začátečník,tak začni s něčím jednodušším. Škoda každého života.

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 6

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 11065x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10540-nakup-tercovcu