Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nákup terčovců

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Nákup ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Nákup terčovců
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2016 21:17 Hanzek Re: romant
Ještě chci 4 kousky nebo alespon 2. Nejde mi sem vložit fotka. Akvarium mám 120/50/50 a je to prázdné :/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.02.2016 21:12 R Muž romant [27987] Re: Hanzek
Tak už nic nescháněj. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2016 21:11 Hanzek Re: romant
Bohužel se mi větší nevešlo. Mám 300 litrové
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2016 21:09 R Muž romant [27987] Re: Hanzek
Jak je to akvo velký?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2016 21:08 Hanzek – Terčovci
Zdravím vás.
Sháním další přírůstky Terčovců. Chtěl bych nějaké zajímavé zbarvení. Pořídil jsem nové akvárium a v tom je 6 kousků co mám prostě málo :)
Dejte mi prosím nějaké kontakty na chovatele a nebo popřípadě poslat fotky na email Hanzekk@seznam.cz
Díkes!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2016 20:00 Muž rriki [818] - CichlidyRe: zdenek
V 5 cm jsem si je dovezl z Indonesie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2016 10:57 zdenek Re: rriki
Jsou krásné, kde jsi je sehnal?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2016 15:53 Muž rriki [818] - CichlidyRe: romant
Fotka k příspěvku Ty jsou z indonesie a ještě mám podobný a o nezájem si nemůžu stěžovat
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2016 15:51 lapi Re: romant
jj nowicky, ale on je už neděla z duvodu že není zajem. Jsme v kontaktu hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2016 15:19 R Muž romant [27987] Re: rriki
Jak od Nowickýho. palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.01.2016 15:16 Muž rriki [818] - CichlidyRe: lapi
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2016 15:08 lapi
Zdravím, chci se zeptat jestli nevite kdo odchovava Heckl croos(hecvkl+tyrkys), mel bych zajem). diky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2016 09:44 Muž Sputnik [12] - Rostliny – disk vs
Zdravím,najdu chovatele disků na Vsetínsku a okolí? X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2014 13:11 RAP Re: Motýl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.04.2014 07:10 Motýl Re: Ičin
Pokud se chceš přiblížit vzoru na fotce, tak se podívej po hnědých Cameta. Penksa na L sumci měl hnědé Paraconi, mají v ploutvích víc tyrkysové kresby a ploutve červené. Ty větší ryby, které tam měl, se mě líbily víc. Ale jsou to odchyty. Záleží na velikosti ryby, Cametu pořídíš za cca 1500,-

Podívej se na www.amazon-exotic-import.de
Když si rozklikneš stránku najedeš na galerii - cichlidy a odroluješ dolů až na terčovce, tak si můžeš poslintat. Když klikneš na nějaký obrázek, většinou se ukáže víc fotek. :-)

a nebo
www.freshwatertropicalfishonline.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2014 19:14 RAP Re: rriki
A co San-Merahy, to jsou taky hnědáci. Nebo se mýlím?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2014 18:42 Muž acik [416] Re: Ičin
Nebo zkus kontaktovat Sida,můžeš koupit NIKOvy placky,byl by určitě rád kdyby jeho ryby byly v dobrych rukou :( jen nejsou hnědý
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2014 18:01 Muž doktorDa [5] - AmerikaRe: Ičin
To nevim. Pamatuji si ze nejaky hnedaky mel cca pred 6 mesici # to nejak obmnenuje. A nebo zkusit domluvu co bude objednavat. Zkusim s nim hodit rec. Znam ho dobre.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2014 17:32 Muž Ičin [1405] - CichlidyRe: doktorDa
Toho znám beru od něho občas žrádlo. Ten má akorát Heckeli
Na další mrknu, třeba někoho najdu. Ledečko je pro mě trochu z ruky. Nehledám žádné super kousky do chovu. Jen něco na dívání
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2014 16:16 Muž rriki [818] - CichlidyRe: Ičin
A na hnědáky prachy.Odchytový je mnohem dražší nežli Heckel.Odchovy zkus V.Marka
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2014 15:34 Muž doktorDa [5] - AmerikaRe: Ičin
Zkus mrknout na www.lsumci.cz Je to brňák, ale nevím co má teď v nabídce sklade. Navíc jsou to teda skoro všechno odchyty. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2014 14:46 Muž acik [416] Re: Ičin
rriki mi o někom psal,že dělá hnědý,ale už tu zprávu nemám
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2014 14:04 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
Přátelé, nevíte o někom, kdo má poblíž Brna klasické hnědáky(nějaké jako na fotce)? Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl, že si pořídím svoje první placky a když se tak dívám na všechny ty omalovánky, tak se mě prostě nejvíc líbí ten nejobyčejnější (na Heckela nemám koule :) )
Díky za případné info
pixfeeds.com/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 21:42 finnnp Re: romant
Správně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 21:39 R Muž romant [27987] Re: finnnp
Že by někdo od Nowického, nebo on sám?
Edit: www.superdiscus.pl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 21:10 finnnp Re: acik
Mám zájem o Brown a kdyby se mě nezamlovali tak Royal Blau.Teď jsem procházel Pejšovo fotogalerii.Ryby má hezké.Moc hezké.Já mam,ale zájem o něco co přikládám.Našel jsem to na netu.Kdyby měl ještě výrazný pátý pruh.Tak bych dal cokoliv.No cokoliv né,ale dost.

zootyt.ru/…

Každý druhý den jezdím do Katowic.Tam je frajer a ten má také moc hezké ryby.Má i Heckly.Ty by jsem moc chtěl,ale na ty jsi netroufnu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 21:00 Muž acik [416] Re: finnnp
muzu ti napsat ceny terčovcu které mam od nej ja... o cestu uz v tomhle pripade nejde :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 20:54 finnnp Re: romant
To máš pravdu.Za 10 000 také ferarri nekoupíš.Já jen,aby mne nevypadli oči z důlku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 20:39 R Muž romant [27987] Re: finnnp
Nepodstatný věci, jdeš přeci po kvalitě. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 20:38 finnnp Re: romant
Už jsem o Pejšovi uvažoval.Mám to k němu asi 200 km.Záleží také kolik bude chtít.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 20:37 Muž acik [416] Re: romant
Pejša je machr :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 20:30 R Muž romant [27987] Re: finnnp
To by mohl bejt Tvůj člověk. www.pejsadiscus.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 20:28 finnnp Re: vendy
Já raději volím kvalitu.Dneska je to dost těžké něco koupit.Každý ti prodá kde co.Zakládám novou nádrž a chci kvalitní rybu.Ty poslední co jsem koupil byla naprostá katasrofa.Hlavně,že jich měl frajer 5000 na prodej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 20:20 Žena vendy [27] - CichlidyRe: finnnp
Já bych raději volila chovatele v nejbližším okolí nebo na doporučení kvůli složení vody kvůli citlivosti, také můžeš přijít pro pomoc chodit se dívat pozorovat jak se stará jak se ryby chovají apod.zvláště u těchto ryb alespoň já bych to tak dělala... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 19:45 finnnp – Chovatel
Chtěl bych se zeptat.Neznáte někdo tohoto chovatele Terčovců. www.lhdiscus.websnadno.eu

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.04.2013 23:08 kroner Re: Designer
S tím Německem bylo jen odbočení, ale bohužel s tebou nemohu souhlasit. Němci si na svou životní úroveň a zboží nenechají sáhnout. Vůbec si nedokážu přestavit, že by v Německu byla v potravinách technická sůl a vidíš přesto tam poláci vyvážejí své potraviny (v jaké asi kvalitě). Teď řeším letňáky na auto, příští týden mi je kolega vyzvedává v Německu. Představ si, že do Čech se dovážejí pneumatiky ne A ne B třídy, ale až od C třídy, zkrátka určené pro východní Evropu. Když tady koupíš například Vanish, tak si přečti etiketu - vyrobeno ve Slovinsku a teče to,jak voda.Kup ten stejný výrobek (obal se vůbec neliší) v Německu a stojí tam Made in Germany, a není v tom tekutina, ale hustý gel v daleko větší čistící koncentraci. Takže suma sumárum neber to osobně, ale za hranice asi moc nejezdíš. A pojďme se už bavit o rybách. Mám doma 8 diamondů potřeboval bych tak 4 diamondy (nejlépe dovoz) potlesk kvůli nové krvi, než se to začne párovat. Máte někdo super top kvalitu? palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2013 19:58 Muž NIKO [527] Re: sasula
Nepochopil jsi to.Když s tím vyjdu na ulici(psem),tak se sice každý otočí,ale řekne-co to má za ořecha. :)Jak vypadají šlechtěné výstavní kočky asi nevíš,to je krása,běž někdy na výstavu.Pro radost si vždy koupím něco pěkného,kvalitního.Asi jsem náročnější. ano Tady to ale(nejen tady,nejen ryby) to množí dál.Za 5 let bude mít 15ti letý "puboš" 20 let a řekne si(peníze už má),odchovám od nich něco.A jsme zas tam,kde jsme byli!Ale to bych se stále opakoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2013 19:28 Muž sasula [274] Re: NIKO
Pochopil. Ty resis nakup a nasledny chov pro odchov a budouci cistou linii.

Ja poukazal na moznost, ze ten pripadny zmetek meze nekomu udelat stejnou radost jako cistej. Pokud nechce mit odchovy ani se o ne pokouset tak at si je klidne ma. Mas to stejny jako s psem bez papiru, muzes a mas ho stejne rad jako papiraka. A i psa muzes mit aniz by si chtel stenata a nechavat si od nekoho dotovat ze mas psa a dotycnymu prodavas stene aby se ti pokryly naklady a jeste si mel neco z toho.

Kdyz mas psai, kocku, kralika nebo rybicku jen tak pro radost a nechces odchovavat tak klidne muzes mit necisty a radost mas stejnou.

VEm si takovyho 15ti letyho pubose, ne kazdej z nich ti da 1-2 litry za jednu rybu. Radeji da 100 a za zbytek radeji investuje treba do kvalitniho zradla ci kamkoliv jinam. Jemu je jidno jestli ma par pigmentovejch skvrnek.

Proste pokud nechces nic dal sirit tak muzes mit jakyhokoliv terce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2013 23:13 Muž NIKO [527] Re: kroner
Máš pravdu,ale né všichni kupují šmejdy,včetně potravin.Stáhnou to nemohou,protože by jsme si to v EU posr...(posypová sůl atd) ano Pokud jsem opravdu CHOVATEL,tak vybírám VŽDY nejkvalitnější jedince.Samozřejmě-odpad je nejen u terčovců.Ale nemohu to dělat záměrně. ;-) Nic s tím nenaděláme,jedině nekoupit,ale jak sis tady přečetl,tak za lidovou cenu si je lidi koupí.VELKÁ CHYBA,ale přesvěč je o tom. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2013 22:53 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: kroner
bohužel je to tak jak říkáš, spousta lidí prostě terčovce chce, ale nemá na to, aby dala 1000-2000 za kvalitní ryby, to je důvod proč se prodává spousta zmetků. Na druhou stranu, ani kvalitní chovatel a drahé ryby nejsou záruku kvality, stačí se podívat ke mě do akva, Leopardi od Federiče - oproti Pigeon Pearlům od Pejši, jsou to štiky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2013 22:49 kroner Re: NIKO
Ty chovatele, co to kudlí určitě neomlouvám, a ryby si posílat nenechávám. Jen jsem vyjádřil určitou míru pochopení nad chovateli, kteří to tak dělají. Neznamená to, že se jich zastávám, jen chápu důvod jejich chování. Že bych si měl sundat růžové brýle - nevím, že bych nějaké měl. O ustálení linie u ryb, které mají 12 cm, to bych se snad ani nesnažil. Kdo chce koupí cokoli u kohokoli, kdo nechce nekoupí. A na závěr malý příměr - nadáváme na obchodní řetězce, že prodávají nekvalitní suroviny - viz. vepřová konzerva s 20% masa. Jenže na těchto nekvalitních potravinách se vydělávají nehorázné sumy peněz. Český člověk nadává, ale stejně koupí, tak proč by měli nekvalitní potraviny z obch. řetězců stahovat. A obdobné je to v čechách u všeho. Mimochodem jezdím každé 2 měsíce do Německa na velký nákup a kvalitu našich potravin neřeším. ;-) PS: Já s těmito chovateli a jejich postupy nesouhlasím, ale to je vše, co s tím můžu dělat. Dokud bude poptávka, rozhodně bude nabídka. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   19.04.2013 19:46 Muž NIKO [527] Re: vikino
Už se mi to nechce rozebírat.Každý máme na to svůj názor a někteří chovatelé obhajují to své.Chovatelsví je o tom,že se chovatel snaží udržet standard a "vylepšovat" ho.Jedinci kteří tohle nesplňují,jsou z chovu vyřazeni!!!Proto jsem i jako příklad uvedl Priesta.Začalo to u toho,kdo mu terčovce prodal,on je dal dál a znovu měli mladé.Tak se chov nikdy "nevyčistí".
"ale su aj taki, ktori B-cka predavaju ako A cka"Řek bych,že jich je hodně.Kšeft je kšeft a vždy se najde nějaký "začátečník" který je oblbnut a naletí ano U některých živočichů to vyřešili lehce,u ryb je to složitěší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2013 19:25 vikino Re: NIKO
NIKO napsal:Takže jen kšeft a né chovatelství ano

Tercovce sa po spravnosti kupuju priamo u chovatela. Sam ryby nikomu neposielam a neponukam, ze mu ich poslem. Divim sa aj ludom co si kupuju terce na burzach a pod.
U mna mam rozdelene ryby do A a B kategorie a myslim ze je to z mojej strany fer, ze B-cka predavam z vyraznou zlavou. Kupujuceho na to vzdy upozornim o ake ryby sa jedna.
Ja si jednoducho pri nakladoch na chov, nemozem dovolit B-cka vyhadzovat. Su chovatelia, ktori B-cka na predaj nemaju, uznavam, ale su aj taki, ktori B-cka predavaju ako A cka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   19.04.2013 18:30 Muž NIKO [527] Re: kroner
Když někdo napíše,že má terče rozdělené do skupin A a B,tak si od něj ryby poslat určitě nenechám.Jelikož někdo tohle dělá jen na kšeft,tak zákonitě nevěřím,že mi pošle ty ze skupiny A! ano
Teď v Olomouci na burze se prodávali terčovci myslím za 130kč.NO NEKUP JE smich
" případě, že tě to měsíčně mimo stráveného času stojí např. 4.000,-Kč, tak se v dnešní době ani nedivím, že to někdo takto dělá".
Tohle není žádná omluva toho,když někdo něco "kudlí"!!!Každý koníček něco stojí,když na něj nemám,tak dělám něco jiného.Seriozní chovatel všeho živého to nedělá,nebo se pletu?Jak tu sleduji názory,tak asi ano.Je potřeba si sundat růžové brýle a bez nich se na takového chovatele dívat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   19.04.2013 17:48 kroner Re: NIKO
V případě chovatelství a kšeftu je to asi každého věc. Nebudu odsuzovat ani toho, kdo to prská jak chce a že to prodává - to je jen jeho šikovnost (vychca..st), když má odbyt ať si dělá co chce. Mě zajímají ryby v top kvalitě a zajímat mě budou vždy. Nejde mi o výdělečnou činnost, ale v případě, že tě to měsíčně mimo stráveného času stojí např. 4.000,-Kč, tak se v dnešní době ani nedivím, že to někdo takto dělá. Vzhůru za hranice pro top ryby :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2013 16:01 Muž NIKO [527] Re: sasula
Vůbec jsi nepochopil o co jde.Nemá cenu Ti to vysvětlovat,byl by to pro mne promarněný čas ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2013 14:05 Muž sasula [274] Re: NIKO
Pokud máš disky jako "bytový doplněk" nebo třeba do kanceláře tak, nechováš ale jen máš a nechceš žádný odchovy protože by si se musel starat.

Znám spoustu lidí, kteří mají ty akvárka jen jako dekoraci, s tím že se jim prostě líbí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2013 11:50 Muž NIKO [527] Re: vikino
Suhlasim, sam mam odchovy rozdelene do A a B kategorie. B-cka predavam s 50% zlavou a su prve hned prec.

Takže jen kšeft a né chovatelství ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2013 11:46 Muž NIKO [527] Re: sasula
Problém je v tom,že to nepoznáš,musíš,co se dá dělat,důvěřovat chovateli. ano Až se jednou rozhodneš odchovávat,tak Tě to vůbec nepotěší ano Chci-li mít doma něco pěkného a kvalitního,tak nějaké ty peníze musím "pustit",týká se to nejenom ryb.Za lidové ceny kvalitu čehokoliv asi neseženeš ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2013 11:43 vikino Re: sasula
sasula napsal: S: pokud budeete mi takovehle "zmetky" navic, urcite si je spousta lidi radi vezmou kdyz budou za lidovejsi cenu :-D
Suhlasim, sam mam odchovy rozdelene do A a B kategorie. B-cka predavam s 50% zlavou a su prve hned prec. ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] ...... 6

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 11065x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10540-nakup-tercovcu?od=51