Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

CO2

 

NápovědaFórum » CO2 » Zkušenosti a rady 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 39 Přejít na další stránku   1  
CO2
souhrn praktických zkušeností se skládáním tlakových setů
rybicky.net/clanky/1177-co2-z-tlakove-lahve-skladame-si-svuj-set-z-overenych-levnych-komponent
Jak aplikovat CO2 z hasičáku - hodně informací o tlakových lahvích, redukčních ventilech...
rybicky.net/forum/12810
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.03.2013 11:09 threat Re: Kiwiaki
Pokud je špatný jehlák,což asi odešel,tak reklamovat a doufat,že už se to nestane.Jinak doporučuji přečíst článek: rybicky.net/clanky/1177-co2-z-tlakove-lahve-skladame-si-svuj-set-z-overenych-levnych-komponent ,osobně jsem dal na rady Petra Matuli a poskládal jsem si vše s věcí od Tech-con,taky jsem měl nějaké věci,které jsem raději vyhodil,než něco riskovat u terčovců.Mohl jsem ponakupovat někde na e-Bay za pár korun,ale nestojí to za to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 23:37 Muž Kiwiaki [1] - Raci, krabi, krevetky – CO2 Blau
Ahoj vespolek,
dnes jsem mel osklivy zazitek s Blau CO2 setem koupenym od pana Rataje. Set poustel dva dny v kuse 1bublinku za sekundu tak jak jsem ho nastavil, ale dnes z niceho nic rozjel vyrazne vic a nez jsem na to prisel (vecer) sazel do akva (60l) vice nez 20bublin za vterinu. Bohuzel Siamska parmicka to nerozdychala a parmicky ctyrpruhe to mely hodne nahnute :( Vymenil jsem asi 90% vody - postupne stylem "kybl odpustit, kybl dopustit" asi 5x za sebou", ale tedy dost me to vydesilo. Navic regulace tohoto jehloveho ventilu je velmi, velmi hruba a zrovna tom rozmezi kde by ji clovek potreboval stelovat jemneji je to spis ducharina.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 17:27 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Bzzz
raději bych šel do větší, kor pokud máš plnírnu trošku z ruky. A vůbec zjistit si kde a za kolik ti to naplní je základ
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 17:16 Muž Miso [470] Re: Bzzz
orientacne a pri dobrej rozpusnosti ti 3mesiace moze vydrzat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 17:07 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Bzzz
resilo se to.... KH, pH, objem jedne bubliny, roztaznost CO2 podle teploty....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 16:48 Muž Bzzz [2] – Jak velkou bombu co x litrového akva
Dobrý den, uvažuji o koupi co2 systému. Mám 500 litrové akvárium a zajímalo by mě jak dlouho vydrží 2 litrová bomba. Vím, že je to bude u každého akva rozdílné ale jde mi o orientační hodnoty, jestli 2l bude stačit alespoň na 3 měsíce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 21:50 Muž matlala [798] - Rostliny
Tak jsem ten článek dopsal, počkejte, až ho schválí a můžete si počíst ty hory textu, trošku jsme se rozepsal. Kdyby vám tam něco chybělo, dejte vědět, dopíšu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 15:10 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: matlala
já bych musel sekat do zdi, bohužel a navíc už vidím jak manželce oznamuji, tak tuhle skříň si vykliď, bude tam CO2 do akva :-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 15:08 Muž matlala [798] - RostlinyRe: grunda
kdo mluvil o trubkách, 6mm tuhou hadičku snadno schováš mezi koberec a kraj místnosti. Mrkni ke mě na 15l a holanďana, je tam foto kudy to tahám
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 15:06 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: matlala
u mě je v obýváku největší skříň pod akva. sad a tahat trubky do jiné místnosti? to se raději projedu ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 15:04 Muž matlala [798] - RostlinyRe: grunda
áha, byt, to věc druhá. Kdyby se chtělo, místo by se našlo určitě, já taky schovávám flašky třeba ve skříni na druhé straně místnosti :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 15:03 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: matlala
a kam bych ji asi v bytě dal? 5,5 kg je max co se mi vejde pod akva. A jednou za 4 měsíce není žádná divočina, spojím to většinou s nějakým výletem a pohoda
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 15:00 Muž matlala [798] - RostlinyRe: grunda
tak šup, co linde gas a pořídit si plnící potrubí, to už se u tebe vyplatí. Nebo si sehnat 20kg plnit s ní, nebo přímo dávkovat.

EDIT: schválně jsme to zadal do google, nekoukals třeba na:
zwinger.sluzby.cz
najisto.centrum.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 14:59 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: matlala
ptal jsem se, řekli mi kam jezdí a já tam jezdím taky, je to blbé, je to tak. U nás ve městě sice plnírna je, ale má nechutné ceny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 14:57 Muž matlala [798] - RostlinyRe: grunda
cože? vždyť určitě budeš mět hasící potřeby poblíž, zeptej se místních hasičů, mnohé ušetříš. Vždyť servis hasící techniky je v každém větším městě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.03.2013 14:54 R Muž slavko [1759] - RostlinyRe: grunda
grunda napsal: Ne každý má plnírnu u baráku.
Áno, to je druhý pohľad, s ktorým možno len súhlasiť. Aspoň si prípadný návštevník môže vybrať riešenie vhodné pre neho…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 14:17 Muž grunda [1781] - Cichlidy
já tím CO2 šetřím, respektive peníze. 5,5kg láhev mi vydrží cca 4 měsíce - cesta do plnírny asi 70 km tam a zpět a el. mag ventil se mi vrátí za rok. Ne každý má plnírnu u baráku. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 13:49 Muž kortezhugo [983] Re: matlala
Ono treba brat aj to ze 90% akvaristov ma akva do 100-200l.A pouzitie EMV by bolo mozno zaujimavejsie pri vecsich nadrziach trebars cez 500l -aj ten vypocet by bol mozno zaujimavejsi.
Ale ako pisem -"mozno".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   15.03.2013 13:34 Muž matlala [798] - RostlinyRe: kortezhugo
přesně tak, ono je to to taky taková reklamní masáž s těmi EMV
Ale ta cenová úvaha je zajímavá, ještě ji zahrnu do mého článku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   15.03.2013 13:28 Muž kortezhugo [983] Re: francek1990
Napr. ja ziadny dropcheker nemam a ani mat nebudem.V akva mam pH kolo 6.5 a CO2 ide NON-STOP uz par rokov bez problemov.
Moj nazor je ze kto chce? - nech si to odstavuje (alebo pouzije EMV) ale nie je to potrebne ak si to akvarista dokaze trochu doladit - moze to frcat NON-STOP bez problemov.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.03.2013 13:23 Muž matlala [798] - RostlinyRe: francek1990
přijď se podívat, ke mě, k Sidovi, k jeho zmáným (ups, už jsme na desítkách lidí), kytkám nemusíš rvát maximum. Chce to vyvážit.
Navíc CO2 aspoň polovina lidí používá i pro snížení pH a tam je dávkování non-stop často žádoucí.

EDIT: No a v první řadě to chce vyhodit skleněnou fajku s keramickou patronou a nasadit atomizér, ten je daleko účinější.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 13:10 francek1990 Re: matlala
Hele tak kdyz umis tak dobre uvazovat oproti nam ostatnim tak mi vysvetli jak udelas, aby byl drop checker pres den svetle zeleny a pritom nebyl pres noc zluty, kdyz nevypnes co2, tak se ukaz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.03.2013 13:04 Muž matlala [798] - RostlinyRe: pedro1
v přírodě ti taky nickdo přívod nevypne a chce to nastavit tak aby to i v noci bylo optimální. Lidičky uvažujte něž neco napíšete.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 12:53 pedro1 Re: slavko
No chudaci vase ryby. Kdyz se pres den doporucuje mit svetle zeleny drop checker a co2 na noc nevypnete tak pres noc bude zluty. To rybam asi nedela moc dobre takovy permanentni napor. Takhle si vecer aspon odpocinou. Jestli to vsechno berete jen pres setreni tak jste si meli misto akvaria dat na policku vazu a usetrili byste nejvic. Akvaristika je snad hlavne o rybach, aby se mely dobre ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   15.03.2013 12:41 Muž matlala [798] - RostlinyRe: slavko
no, to je aspoň rozumný názor, já to říkám pořád, ale zatím jsem takovouhle úvahu nenapsal.
Třeba ta cívka U7J od camozzi žere 3,5VA při 230V AC
což je při 12h denně 15,33kWh, při ceně 5kč/kWh nějakých 76,60Kč ročně
Cena ventilu cca 1100Kč

Náplň 6kg mě vyjde na 200,- a vydrží u miníček (na větší si spočítejte sami), kde to pouštím non-stop rok (a něco, zanedbáme).
Kdyby jsem to zastavoval na noc, vydrží 2 roky.
Tudíž, uspořím 100,-/rok při EMV
EMV tedy stojí 1100,- to je 11let kdy se to vrací a to nepočítám jeho spotřebu
se spotřebou za 11 let to je při 5Kč/kWh je to 1942Kč. Tudíš návratnost se ještě prodlouží a tady přestávám počítat.

Když EMV nevemu, mám bokem těhle 1100+842,- za elektriku a mám z toho skoro 10x naplněnou flašku, tedy plnění na 10let.

gargamel ať se vyjádří se spotřebou cívky od ACL
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   15.03.2013 09:37 R Muž slavko [1759] - RostlinyRe: grunda
grunda napsal: šetříš CO2
Tu vyvstáva otázka, či to naozaj je šetrením. 5 kg CO2 ma stojí 5 € a vydrží mi niečo cez 8 mesiacov pri 24 hod púšťaní. Pri elmg. ventile treba k tomu prirátať okolo 5 W na cca 10 hod elektriky denne, ktovie aká tá úspora nakoniec, a či vôbec, bude...

No a aby úspora nastala, najprv musí zarobiť na samotný elmg ventil + prípadné spínačky a až potom začne šetriť, takže kým nastane úspora môže prejsť a niekoľko rokov.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.03.2013 22:59 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: aler
před světly se zapíná, aby byla dostatečná hladina CO2 už v době zapnutí světel a zhruba hoďku před vypnutím světel se vypíná, protože je ve vodě CO2 dost na to, aby to vystačilo kytkám na tu hodinu, co je ještě zapnuté světlo - šetříš CO2
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2013 22:48 Muž matlala [798] - RostlinyRe: aler
on se ale neptal na obsah v akváriu, ale na tlak na manometrech smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2013 22:42 aler Re: grunda
chcem sa spytat na vplyv CO2 pred zapnutim a vypnutim svetla skor.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2013 22:39 aler Re: Maurik
CO2 v avkariu máš stále, nikdy nebudeš mať 0. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2013 20:14 Muž grunda [1781] - Cichlidy
ideální je začít tak 2 hod. před světly a vypnout hodinu před zhasnutím, pak si to doladíš
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2013 19:35 R Muž slavko [1759] - RostlinyRe: azonic
azonic napsal: Teď jsem koupil ještě jedny hodiny abych měl CO2 samostatně, dobu zapnutí jsem nastavil o dvě hodiny dříve než se rozsvítí ale nevím do kolika to mám nechat bublat. Mohlo by se CO2 vypnout cca 1,5 hodiny před zhasnutím?
Sám púšťam 24 hod/deň, ale samozrejme ide to i takto cez dvoje spínačky. Tú správnu dobu (pred i po) ťažko odhadnúť, 1,5 hod je dobrý začiatok a potom to treba sledovať/merať a prispôsobiť = ubrať alebo pridať posun času spustenia/vypnutia CO2.

Vzhľadom na to, že že štandardný dropčeker má časovú zotrvačnosť, asi to nebude správny spôsob merania/indikácia na účely určenia posunu. Môže však pomôcť meranie pH. Teda, zmerať si ho pred vypnutím teraz a potom dopasovávať čas tak, aby táto hodnota bola už pri zopnutí svetla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2013 19:33 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: azonic
Mám to v jedněch hodinách. Bublat dopředu asi moc dopředa není, vypínat půl hodiny před by se dalo, ale asi to není nezbytné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2013 19:19 Muž azonic [63] - Rostliny
Chtěl bych se zeptat jak máte nastavené spínací hodiny u CO2? Doteď jsem to měl udělaný tak, že mi se sepnutím světel začlo běžet i CO2 a se zhasnutím se vypnulo. Teď jsem koupil ještě jedny hodiny abych měl CO2 samostatně, dobu zapnutí jsem nastavil o dvě hodiny dříve než se rozsvítí ale nevím do kolika to mám nechat bublat. Mohlo by se CO2 vypnout cca 1,5 hodiny před zhasnutím?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2013 22:49 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Maurik
Kurýrem by to do Polska nemělo být dražší než 300,-Kč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2013 22:55 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Maurik
to ti vyjde levneji zajet si do hradce nad moravici, pripadne se stavit ve svarecskejch potrebach/servisu, aby se na to koukli....

plyn nejni voda.... je hooodne stlacitelnej.... overil jsem si to, kdyz jsem vymejslel hydrostatickej zasobnik co2
a taky kdyz jsem mel novou bombu tak jsem na plyn kterej zustal v redukcaku po uzavreni ventilu u bomby, vydrzel zasobit minicka nekolik hodin....

blba fyzika, nic vic
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2013 22:26 Maurik Re: Moucha
No napadlo no, prostě mě nešlo do hlavy, jak je možné, že vše propouští Vezmu to popořádku. Vše puštěno a nastaveno, EMV zapojen do spinacích hodin na světlo, které jsou nastaveny na dvou hodinovou pauzu od 11:30 do 13:30 a když zhaslo, tak jsem pozoroval, zda přestane proudit CO2! No koukal jsem asi 15-20 minut a CO2 stale proudilo do akva. Tak jsem uzavřel jehlový ventil, čekám a čekám, ale CO2 stale proudí do akva, tak jsem si řekl, že uzavřu redukční ventil, ale CO2 stále proudilo, tak jsem uzavřel vše, ale bez výsledku, jsem si říakl, že to není možný, že bych měl takovou smůlu a vše bylo na prd?! Napadlo mě, zda tam není bordel, tak jsem vždy něco otevřel na doraz a hned zavřel, aby se to jako profouklo, vše mělo tzv.koncový doraz, nepředpokládal jsem, že redukční ventil ho nemá, že prostě nic mu nebrání k totálnímu vyšroubování: Psal jsem do PL co s tím? Prý poslat zpět, že to vymění, nebo zpraví, jenže poslání balíku stojí od 700 Kč výše, a to se mi nevyplatí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2013 01:22 Muž matlala [798] - RostlinyRe: malyLibor
no toš jen to dovést a uvidíme co s tím provedem, ale ty sám víš co jsem tu několikrát psal a my se o tom taky bavily, tak to nezapomeň za měsíc a půl vzít do Zlína, jak tě znám, objevíš se tam.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2013 00:56 - Re: malyLibor
Aj ja to mám komplet,už len poskladať a pustiť :-D
Tibi nie je žiadna veda.Či pekné krištáliky,či prach je to v podstate jedno ak to buble.Ja mám prach a buble to jak blázon.Poradím: 2-3 lyžičky cukru,jedna perfektne vymočená slivka(sírany!) a postaviť do tepla na svetlo.Voalá CO2 pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2013 00:48 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: prasan
Já mám komplet, se vším, včetně kontroleru... ale poté, co jsem to zkušebně spustil a vyfunělo mi to za jeden den celé do pokoje se toho už bojím. Kamarád slíbil, že mi to poskládá, ale i tak se bojím, že to asi raději prodám... to Saké se dá tak krásně jednoduše regulovat a ještě z toho je tak dobrý produkt :-D
Tibi krystaly se mi nepodařilo nikdy rozjet tak, aby mi dávaly CO2 a přitom se nerozpadly.... a to, co z toho za týden vzniklo, taky nebylo pitelné... mrzí mne to. Zkoušel jsem i kombuchu, kterou taky moc rád piju, ale ta vytváří příliš málo CO2, nebo spíš pod malým tlakem, než aby se dala využít, tak ji pěstuju jen na to pití a do akva pouštím CO2 jen ze Saké palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.03.2013 23:33 - Re: malyLibor
Sme dvaja stydim
Tiež mám fľašu nachystanú už asi pol roka a bublem stále cez tibi :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   07.03.2013 15:17 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Maurik
Nic si z toho nedělej, to se prostě stane. Někdo než aby se s tím naučil zacházet to raději nechá stát vedle akvárka a do akva bublá ze Saké... znám jednoho takového dost dobře... Mám to tak už skoro rok stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.03.2013 15:13 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Maurik
no to se ti povedlo.... co te to napadlo? vetšina součastek je stavěna jen na určitý tlak, jenž bývá podstatně menší než maximální tlak co dokáže pustit redukční ventil...

tedka nevim kde, ale uz se tu nekde na foru resila sborka a rozborka redukcaku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2013 15:08 Maurik Re: Moucha
Aha.
To trvá tak dlouho, než zmizí? No ona se mi teď stala ještě jedna nepříjemnost sad rozzureny Jelikož po uzavření všeho co se uzavřít dá, to přesto dávkovalo CO2, tak jsem zkoušel vše zcela otevřít a pak zase zavřít, no a při otevírání ventilu na redukčáku se mi stalo to, že mi zůstal v ruce, prostě se komplet vyšrouboval a to byl hukot z láhve. Tak jsem ho našrouboval zpět, ale poté jsem na zemi našel pružinu :-( kam patří nyní nevím, ale tuším. Ah jo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2013 14:49 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Maurik
zbytkový tlak
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2013 13:54 Maurik – CO2 set
Již dva dny dávkuji CO2, chci se zeptat, když uzavřu ventil na lahvi, za jak dlouho mi mají budíky ukazovat 0? Já jen, že už to mám asi 1/4 hodiny uzavřený a údaje na manometrech na nule pořád nejsou a do akva mi pořád proudí CO2! A to jsem ještě uzavřel ventilna redučáku a dokonce je ze zásuvky odpojený i EMV!! To je nějaký ještě zbytkový CO2 a tlak, nebo co, že to pořád dávkuje?? Diky za rady
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2013 23:50 Muž matlala [798] - RostlinyRe: MichoCZ
aha, no místo distra doporučuju spíš obyčejnou T rozdvojku, stojí asi 60-70 a je s převlečnýma matkama. Akorát mám jednu pod postelí vedle které jsou dvě minička a až za nima na každé větvi taky na hadičce připojené jehláky camozzi.
pro 6 akvárek pak určitě pujde použít tvar X kde dát 2ks a máš 5 vývodů. (celkem 8, -1 přívod, -2 spojení obou X), pro 6 třeba doplnit Tčko a můžeš skládat všelijak. Vyjde to určitě dráž, řekněme cca 280-320,-/1 akva (200 jehlák, 2*36,- výstupy na hadičku s převlečnou matkou + cca 60-70 Tčko nebo kolem kolem 80-100,- bude to Xko.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2013 23:11 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: matlala
Aha. Já mám na bombě od Rataje Chrome deluxe. Je tam hlavní uzávěr na bombě, druhý do "směšovací" komory do 4bar (mám nastaveno asi 1bar), pak je jemný jehlák ven (určitě z toho leze míň než 1bar) a až tam mám EMV, potom mám distro centrum na šest vývodů zase s jehlákama. Ale tomu distru už bych akva tolik nesvěřoval. Je to patent z aukra za 600Kč a nechtěl bych si otrávit celé akva kdyby to krachlo. Ratajům věřím víc. Ale co je z toho příspěvků hlavní, na EMV (ebay) jde tlak cca 0,7bar.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2013 21:23 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Miso
jj, to máš pravdu, já atomizéry mám a mám nastaveno černých 20, u keramické patrony (skleněná fajfka) jsem měl něco málo pod černou desítku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2013 21:14 Muž Miso [470] Re: matlala
v tom pripade by to potvrdilo to ze na videu je cca 5bar co by malo byt vpohode. Ale je to zbytocne, keramicky difuzor pretlacis aj pod 0,5baru, max co potrebujes je pri niktorych atomizeroch a to 1-2bary
souhrn praktických zkušeností se skládáním tlakových setů
rybicky.net/clanky/1177-co2-z-tlakove-lahve-skladame-si-svuj-set-z-overenych-levnych-komponent
Jak aplikovat CO2 z hasičáku - hodně informací o tlakových lahvích, redukčních ventilech...
rybicky.net/forum/12810

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [39] ...... 91 92

Zpět na obsah sekce CO2 • Zobrazeno 82575x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/264-co2?od=1901