Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Utricularia graminifolia

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Sázení 

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Utricularia graminifolia
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2009 18:58 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: pajdulak
ta ti poroste skoro na všem - jen hodně světla a bohatou vodu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2009 18:56 Žena Amy01 [39] Re: pajdulak
ak ich chceš na koreni tak ich nechaj tam, nemusis ich zasadzat... mala som tuto rastlinu ale nuchytila sa u mna, bolo mi poradene ze potrebuje železo a je narocna na svetlo, nech sa darí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2009 18:41 Muž pajdulak [0] – Utricularia graminifolia
Ahoj všichni, máte zkušenosti s Utriculariou graminifolia? Dneska jsem pořídil dvě tyhle krásné rostlinky od Rataje, byly připevněné na menších kořenech. Musí se tyto rostinky s kořenem "zasadit" do štěrku nebo můžou zůstat jen na těch kořenech. Chtěl bych aby mi rostly na mých dvou kořenech v akva, kde nedostanu moc štěrku... co myslíte, půjde to? nebo je raději vsadit do štěrku klasicky na dně? dík moc za rady ahoj

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 2 ...... [3]

Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 6322x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9956-utricularia-graminifolia?od=101