Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nákup vodotěsných patic

 

NápovědaFórum » Technika » Osvětlení 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Nákup vodotěsných patic
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 09:38 Slav3k – Kde sehnat vodotěsné patice + pár dotazů
Dobrý den,

jsem z Prostějova a právě řeším osvětlení do mého krytu který si vyrábím sám. Hodlám použít el. předřadníky které dám mimo akva a dovnitř chci dát zářivky na vodotěsné patice, jen nevím kde je sehnat :( Tedy sehnat za rozumnou cenu protože zatím mi byly nabízeny opravdu drahá řešení těhto patic třeba 200 ,- na jednu zářivku ...

Mám akva 120 L hodlám tam dát 3 x 18w zářivky což vychází nějakých 0,45 W/L. Mám pocit že jsem se tady dočetl že na barevné teplotě až tak nezáleží je to pravda ?

A dalí drobný dotaz, rám krytu chci udělat ze smrkových lišt a víko z nějakého odolnějšího materiálu, všude tu čtu že je dobré lamino. Co to je ? a dá se to pořídit v Hornbachu v olomouci ? a kolik me to bude stát ?

A další bod je nátěr. Rád bych, aby to ve výsledku bylo celé černé. Ale spokojil bych se i s přírodní barvou dřeva ale každopádně to holdlám natřít. CO myslíte že je nejlepší ?

děkuji mnohokrát zkušenějším co mi poradí :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2009 17:32 Muž PetrP2B [33] - RostlinyRe: JzH
Ono je to trosku slozite, patice dodava do CR firma www.dna.cz, ale oni to daji pouze velkobchodu a ten je v Plzni. Takze ja sice zaplatim postovne, ale patice si vyzvednu na ZL ve velkobchode v Plzni. Postavne se samo rozpocita, dle velikosti objednavky, jinak byl dotaz, zda je mozne nejake patice poslat do Olomouce, asi by to problem nebyl, ale spis bych preferoval doporuceny dopis, nez dobirku(setri se penize). Jinak tedy, kdo by mel zajem, tak mi prosim poslete SZ. coze Petr
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2009 13:34 Muž JzH [2] Re: PetrP2B
Prosim, o jaky velkoobchod jde?
Jsem z Moravskoslezskeho kraje, ale cca 45,- za komplet je velmi dobra cena.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2009 13:12 Muž PetrP2B [33] - RostlinyRe: isamik
Tak ještě změna, na webu www.bjb.com jsem dohledal varianty patic a zacvakávací jsou určené pro instalaci pomocí lišty, nebo zacvaknout do obdélníkové díry v plechu, takže ještě přichází v úvahu patice, které jsou určené pro připevnění pomocí šroubků (nebylo mki úplně jasné, jestli zacvakávací a šroubovací myslí upevnění trubice v patici nebo přiděláné patice k podložce, neboť firma nabízí obě varianty vkládání trubic do patic :-)

T8 šroubovací cena cca 55,-
objímka 27.240.U831.50
těsnění 27.240.-835.00
převlečná matice 27.240.U401.50

T5 šroubovací cena cca
objímka 27.660.U810.50
těsnění 27.240.-835.00
převlečná matice 27.660.U301.50
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2009 11:42 Muž isamik [180] Re: PetrP2B
Muzu se zeptat co to je presne za patky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2009 11:31 michal Re: PetrP2B
urcite, vzal bych 6xpar. jsem primo z plzne :) diky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2009 09:25 Muž PetrP2B [33] - Rostliny – Nákup vodotěsných patic Plzeň
Ahoj, budu kupovat z velkoobchodu vodotěsné patice pro zářivky, měl by ještě někdo z Plzně a okolí zájem? Cena za komplet patici pro velkou zářivku(T8) by vyšla na cca 45,-, cena za komplet patici pro slabou zářivku(T5) cca 90,-. Poštovné by se rozdělilo.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 2505x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9489-nakup-vodotesnych-patic?od=51