Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristická burza Plzeň

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Akvaristická burza Plzeň
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2022 19:27 Žena Silurian [37] Re: Maina
Díky za odpovědi, nakonec jsem to nechala osudu, pana Fořta jsem tam nepotkala, ale ani tak jsem neodešla s prázdnou. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2022 23:08 Žena Maina [32] Re: Silurian
Betty chová a prodává na burze v Plzni p. Fořt - je tam pravidelně, betty má ve špičkové kvalitě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2022 13:09 R Muž vaclav [13774] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Silurian
www.irisplzen.cz Napiš si pořadateli ten by to měl vědět. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2022 22:36 Žena Silurian [37]
Ahoj, prý na trzích na dopravce bývá chovatel b. splendens (importu bych se ráda vyhla), netušíte někdo, jestli je tam pravidelně? V sobotu se na trhy chystám, tak jestli můžu počítat s tím, že odjedu s rybou. FB nemám a co se nedočtu tady, to nevím. :-D

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2021 18:40 Muž jisyko [14]
rybicky.net/akce/2021/6/26
akce se konají, byli už dvakrát, na konci června ještě jedna, pak až v září. ;-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.06.2020 22:11 Muž QQQ001 [23] Re: KittyM
Dnes jsem byl u Čecha na Doubravce koupit páreček Akar tečkovaných a výběr je tam slušný. Za mě nejlepší akvaristika v Plzni a Kolaja.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.06.2020 22:10 R Muž lacewings [5200] - Živorodky-přírodní formy, cichlidyRe: KittyM
- Kolaja starší, dělá burzu Střední průmyslová škola dopravní
Karlovarská tř. 99, Plzeň, je na FB, bohužel jak jsem teď zjistil, burzy budou od září, jeho syn vede prodejnu v Plzni Husova, Čech Doubravka, ale to už víte, jinak na Slovanech je chovatelka co má chov bett, určitě ji najdete přes FB, další MILAN ULLMAN
Tropical Fish Wholesale
nám.G.Píky 3
- rozhodně bych na tu burzu zašel, uvidíte co a jak, třeba bude i rada od některého z prodejců (Fořt, ten akvarista se skalárama ) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2020 22:09 Muž QQQ001 [23] Re: jisyko
Mam info, že trhy na dopravce budou někdy až 12.září.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2020 21:42 Žena KittyM [26] Re: lacewings
Jsem novacek, vubec nevim kde shanet. Krom hornbachu kde se toho clovek moc nedozvi :) na dopravce znamena co? Nemel byste nejake odkazy? Moc dekuji!
Edit: Kolaja a Cech jsem nasla, zajdu mrknout, diky@
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2020 21:21 R Muž lacewings [5200] - Živorodky-přírodní formy, cichlidyRe: KittyM
- to máte různý, na dopravce je stabilně prodejce bett
- v Krašovské to bude spíše o náhodě, případně o omezeném výběru, ale třeba tam bude i ten prodejce z dopravky,
- Kolaja, Čech, nic nemají? ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2020 20:34 Žena KittyM [26] – Zítřejší Zoo trhy Plzeň
Ahoj, nevíte zda je větší výběr rybek i na této akci? Jde mi o betty a šlechtěná paví očka hlavně.. www.zootrhy.wz.cz

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2020 08:42 Muž jisyko [14] Re: QQQ001
Záleží na škole, kdy dá povolení, ale domnívám se, že do konce školního roku to nebude. Více zde: www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2020 08:25 Muž QQQ001 [23] – Burza
Nevíte jak je to s burzou?

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   10.03.2019 20:56 R Muž lacewings [5200] - Živorodky-přírodní formy, cichlidy – sobota 09.03
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku -foto ;-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2019 10:39 Muž Longer01 [21] Re: lacewings
Jo, dle fotek hodně málo prodejců. Už vím, že jakmile je Chodov, je to s návštěvností horší. Zoo trhy v Krašovské tolik vliv na Karlovarskou nemají, tam jsem si všiml jen jednoho pána s pár rybkami a pár kytek. Ale i zde chybělo pár pravidelných prodejců, kteří byli v Chodově.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2019 10:00 R Muž lacewings [5200] - Živorodky-přírodní formy, cichlidy – sobota 23.2.2019
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku -v sobotu byla návštěvnost pouze symbolická ,ale to vše důsledku konání několika burz ve stejném termínu - Chodov, Zootrhy v Krasovske a akvatrhy na dopravce
-vstupné 20kč je jak z dob dávno minulých a určitě potěší každého ,pro mne to bylo pekvápko ;-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2017 20:30 Žena Eillen [645] Re: FishWoman
Já už tam delší dobu nekupovala nic jiného než rostliny, ale myslím, že tam mražené mají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2017 19:25 Žena FishWoman [7] - Amerika
Vždycky když jdu na burzu, tak se koukám jenom na rybičky, ale potřebovala bych vědět jestli se tam prodávají i mražená krmiva (patentky). Kupujete je tam někdo? stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2017 04:55 Žena lenkalor [577] Re: vaaclav
Chci se tam podívat, potřebuju zrovna PMDD a jedu tam poprvé, tak nevím, co tam tak bývá. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2017 23:22 Muž Pepan [5040] - RostlinyRe: vaaclav
Menší obsazenost burz o prázdninách je asi jev běžný po celé republice. Jsou dovolené, je míň návštěvníků a tím i prodejců.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2017 23:02 R Muž vaclav [13774] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: lenkalor
V srpnu byla burza ochuzená o několik stabilních prodejců kterým se to asi nevyplatí protože je dá se říci menší a i méně navštěvovaná. Ten trend je stále sestupný. Pár let tam aspoň jednou ročně jezdím. Pochybuji ale že se tam Romant potáhne takovou dálku. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2017 22:48 R Muž ctibum [6439] Re: Pepan
Minule se prsil, že v Hradci za nick dá. Slevu. A byl smutnej, že si nikdo neřekl :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2017 22:43 Muž Pepan [5040] - RostlinyRe: lenkalor
Romant Ti slevu za nic nedá. Budeš muset nabídnout něco jiného. :-D Prosím O.T.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2017 19:14 Žena lenkalor [577] – Živé nebo mražené
Ahoj. Nevíte někdo, jestli na www.irisplzen.cz podzimním akvatrhu bude mít někdo i živé nebo mražené krmení ? Případně jestli tam nebude romant s PMDD a nebude dávat slevu za nick ? :-) V nejhorším případě i někdo jiný bez slevy. hmm

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.07.2017 22:01 Žena Turbínka [2557] Re: FishWoman
Plzeňské burzy jsou o prázdninách slabé, doporučuji až srpnovou burzu pořádanou Iris. Jinak ohledně bett a Plzně - doporučuji ve čtvrtek večer nebo pátek ráno Hornbach :-) Mají krásné kusy hned po závozu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.07.2017 21:47 Žena Eillen [645] Re: FishWoman
Když jsem si ji tam kupovala, tak jsem taky musela přijít dvakrát. Ale zeptala jsem se tam jednoho chovatele, jestli budou a ten mi přislíbil, že ano... nakonec to nebyl ani on, kdo je poté prodával.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2017 21:38 Žena FishWoman [7] - Amerika
Ahoj, byla jsem se podívat na poslední burze ale neviděla jsem že by tam někdo prodával bojovnice, přijedu i 5.8. a byla bych ráda kdyby je tam někdo přivezl love , radši jí koupím od chovatele než ty chudinky ze zverimexu sad Nebo někdo znáte v Plzni nějaký dobrý zverimex kde mají zdravé Betty? Myslím že nejhezčí jsou bílé (jako nevěsta, ikdyž je to samec :-D ) ale ty asi nikde neseženu :-(

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2016 09:13 Lucker – Ampulárka okružákovitá / Marisa cornuarietis
Dobrý den, byl by někdo ochotný mi na sobotní burzu dovézt pár ampulárky okružákovité? A nevíte někdo jestli budou v nabídce otíci? Děkuji

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2016 12:09 jamajcan
Poslední návštěva burzy byla velkým rozčarováním. Vždy si testuji prodejce. A potom, co se mi jeden z nich snažil prodat lahvičku Torbenu 180ml, za 59 Kč uprava-vody-testy.heureka.cz/… a Dajana ph Acid 250 ml za 139Kč www.srovnanicen.cz/… , jsem začal uvažovat o tom, kde končí poctivý obchod a začíná využívání neznalosti lidí, kteří se v cenách až tak neorientují. Když k ceně připočtu ještě vstupné, jsme cca. na dvojnásobku internetových cen. Smutné je, že onen prodejce je zároveň zainteresován i v pořadatelství burzy. Čili za mně, nakoupím si raději na internetu, popř. v kamenné prodejně.Je to škoda, protože si myslím, že by si Plzeň zasloužila důstojnější akvaristickou akci.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   26.09.2015 11:51 jamajcan – Burza
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku 2.část.

Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   26.09.2015 11:49 jamajcan – Burza
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dnešní burza v Plzni byla povedená. Lidí se sešlo nad očekávání. Moc pěkný sortiment rostlin.Nakoupeno. Příjemný pokec s panem Sýkorou/Fytosel/ a Karlem/KarlosS/.Díky za atomizér :) pivo Přidávám pár fotek.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2015 17:06 R Muž rak [882] - Raci, krabi, krevetkyRe: jamajcan
Moc děkuji za informaci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2015 16:32 jamajcan Re: rak
Děkuji.Fotky jsou takové rychlokvašky.Jinak Turbínka už odpověděla a já více informací nemám. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2015 16:26 Žena Turbínka [2557] Re: rak
Nabízel je pan Koblasa www.koblasa.cz, ale jestli jsou to skutečně oni ti nepovím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2015 16:26 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: rak
Hádám, že p. Koblasa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2015 16:24 R Muž rak [882] - Raci, krabi, krevetkyRe: jamajcan
Krásné fotky.Jen by mě zajímalo jak se jmenovaly ty,,mini,, raci. Cambarellus minae???A nevíte kdo je nabízel?Jestli to jsou oni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2015 14:10 Žena Turbínka [2557] Re: Mrakoplash
Přesně tak jest ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2015 14:07 R Muž Mrakoplash [1776] Re: jamajcan
Ty žluté přepravky to bych si tipl, že byl Jirka Sýkora :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.08.2015 13:27 jamajcan
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.08.2015 13:22 jamajcan
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.08.2015 13:19 jamajcan
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.08.2015 13:14 jamajcan

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.08.2015 13:13 jamajcan
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ahoj!
Jak jsem slíbil,přináším několik fotek z dnešní burzy v Plzni ahoj

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2015 21:33 Muž lama [51] - ŽivorodkyRe: marcony
Dospělé anciky Tě asi nikdo neprodá a ty co jsou na burze jsou většinou samci.Samice si většinou každý nechává do chovu.Zkus to možná uspěješ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2015 17:44 Žena Turbínka [2557] Re: marcony
Tyhle ryby jsou poměrně běžný sortiment, najdou se i prodejní kusky okolo 5 - 7 cm, ale ty dospělé nebudou. Můžeš zkusit kontaktovat prodejce (min. p Kolaja by je mít nebo sehnat mohl, více na stránkách) nebo se poptej akvaristů plzeňáků, zda se jich někdo nechce zbavit ;-)

A pokud budeš kupovat na místě, dej si pozor na rozdíl mezi klasickým ancákem a giboušem ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2015 17:37 marcony Re: Turbínka
Díky moc. Myslíte, že by se tu našel někdo, s kým bych se mohl domluvit, že by mi tam toho 7.2. přinesl dospělý pár ancistrusů sp? Koupil bych je.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2015 17:18 Žena Turbínka [2557] Re: marcony
Další je 7. 2. 2015 :-)

Do akcí to časem doplním nebo kdokoliv jiný, když mě předběhne ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2015 17:14 marcony – Burza Plzeň
Zdravím, mohu se zeptat, kdy bude v Plzni v nejbližší době nějaká akvaristická burza, jako bývá na SPŠ Dopravní? V sekci "Akce" nemohu nic najít a vím, že to tam bývalo poměrně často. Díky

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 20:25 Muž rjulius [17] Re: Turbínka
Jo to nevím...chlapík středních let vzadu v té chodbě po pravé straně... Příště se budu ptát na jména, bude to lepší i pro mě pro příště...
Na podmínky u sebe to ale házet nebudu, příliš zjednodušující :-) Mám akva v pohodě, tohle byl přírůstek po docela dlouhé době. Cesta krátká, akorát přes Sylván autem, to nebude zásadní příčina. Je fakt, ze nevím, odkud je vezl on :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 20:15 Žena Turbínka [2557] Re: rjulius
U koho si ty čichavce kupoval? Mě se něco podobného stalo od jednoho prodejce s pavími oky, měli v sobě vnitřní parazity, dlouhé bílé táhlé výkaly, stres z cesty a ještě u mě ne zrovna nejlepší podmínky (přiznávám vina je i na mojí straně, ale jsem již poučená) druhý den se k tomu přidal BRP a bylo vymalováno :-(

+ Přidat reakci

Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 4

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 6263x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8416-akvaristicka-burza-plzen