Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Dennerle NanoCube

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Dennerle NanoCube
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2012 15:00 Žena orlynka [13] - Labyrintky
Já původně chtěla " Cubu", ale není nutností, budu ráda, když někdo poradíte jednodušší rostlinku a jaké osvětlení k ní...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2012 13:03 Žena petulinakk [2016] Re: orlynka
Souhlasím s Cosmogagy, 2x11w do tohoto akva je na kobercovky málo, pokud chceš vysloveně akvarijní lampičku tak třeba zkusit nějakou vícewattovou, já mám 18w od Blau, vyjde i levněji než dennerle, i tak si ale nejsem jistá že by 2x18w na kobercovky stačilo, záleží také na tom jakou kobercovku konkrétně chceš, v tom snad poradí zkušenější. "Spešl" akvarijní lampičky ale mají nevýhodu tu, že když odejde zářivka, nejde tam napasovat jakoukoliv. Nebo zkus prostě jiné světlo, v podrobném vyhledávání v nádržích si lze nechat vypsat prezentace nanocube 60l, a podívat se jaké osvětlení a k tomu rostlinky v kostce jsou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2012 12:35 Muž Cosmogagy [592] - AmerikaRe: orlynka
s 2x11W moc s kobercovkami asi nepočítej.. ale pro běžné druhy rostlinek to bude naprosto v pohodě ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2012 12:08 Žena orlynka [13] - Labyrintky – Nano cube 60l
Ahojky vlastním toto akvárium, koupila jsem jej samostatně a zatím svítím obyč žárovkou úsporkou- studená má cca kolem 40-50w. Jenže se mi osvětlení nezdá vhodné,nádrž mi příjde přistíněná a rostlinkám se nějak extra nedaří, dokonce jsem tam měla Valisnérku a ta nevydržela vůbec. Proto řeším, jaké osvětlení, zda by stačilo 2x11w od Dennerle, či nějáká levnější a lepší volba? Chtěla bych, aby se také dařilo nižším rostlinkám, respektive bych chtěla zkusit kobercovku, i když teda nevím, zda to má smysl, když v oné nádrží chovám zakrslé mexické ráčky :-D Děkuju za jakékoli praktické rady :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2012 13:36 Muž bobik [15] Re: bobik
tak už jsem to vyčetl na foru jak zakladat dno :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2012 10:07 Muž bobik [15] – zrnitost písku
ahoj,jaké máte zkušenosti s rostlinami ohledně toho,že písek Sulawesi má zrnitost 0.7-1.2mm?Není to moc jemné?Mám dojem,že ideální zrnitost pro zakořenění rostlin je cca okolo 4-5 mm.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2012 18:14 Muž fido16 [631] Re: švíco
4 mm jsou v pohodě kdyby to bylo míň měl bych obavy. Jinak jak píše švíco že se mu už podařilo ťuknout kamenem, mě též a sklo drží. Taktéž mám 60tku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2012 17:45 švíco Re: OP
Z kolika mm bys to chtěl lepit? Můžu tě uklidnit, mám v něm moře již přes rok a nemám s tím jediný problém... a to se mi podařilo párkrát ťuknout kamenem o stěnu :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2012 17:45 Muž Shrimpman [36]
To je asi pravda :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2012 17:34 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: OP
Je to jen 60 litrů, 4 mm bych se nebál...pokud kolem nebudeš běhat se štaflema v jedný a kladivem v druhý ruce tak to bude ok smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2012 17:31 Muž Shrimpman [36] Re: Deathbull
Tak to teda není moc sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2012 17:25 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: OP
Podle google 4 mm a myslím že to bude sedět, podle toho když jsem to měl v ruce to odpovídá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2012 15:44 Muž Shrimpman [36] – Dennerle NanoCube 60l
Potřeboval bych zjistit, jak tlusté sklo má Dennerle NanoCube 60l stydim

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2012 17:39 Muž Shrimpman [36] Re: styxx
Tyhle mám dvě, zatím fungují, kvalita nic moc, každý vypadá jinak a jedno má divně vykroucenou zářivku. To už bych radši bral třeba tohle
www.eva.cz/…
tam jde alespoň zářivka za pár šupů vyměnit. Aquael asi už moc preferovat nebudu :-( rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2012 13:15 Žena Xlienka [276] - Amerika
Toto osvětlení bych asi radši vynechala. Za rok a půl jsem ho reklamovala 5krát. Vydrží cca 3 až 4 měsíce.
Zkusila bych asi nějaké nano blau. Jsou na trhu opravdu různé watt-áže, takže je z čeho vybírat a hlavně do něj pasují i obyčejné PL zářivky. Zkušenosti s nimi zatím nemám ale už jej mám objednané. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2012 12:55 styxx
Ahoj, plánuji koupit přítelkyni Dennerle 10l nebo 20l. Zjistil jsem, že když si komponenty koupím zvlášť tak mě to vyjde o dost levněji. Chtěl bych ušetřit na lampě a pořídit tuto www.kasa.cz/…-/ Myslíte, že je to velký rozdíl oproti originál Dennerle?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2011 07:13 Muž vóťa87 [207] - RostlinyRe: bigboban
Tak tímhle postupem, když navíc přidáte vzduchování to "odpálíte" úplně...Napište mi do vzkazů na na mail a nějak to dáme do kupy. Jádro pudla vašich problémů je už v začátku...:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2011 07:01 Muž bigboban [19] Re: AlQuds
Ty neonky jsou jen takové nouzové řešení na chvíli, ale stejně půjdou za kámoškama do většího akva.

Teď už je víceméně jasné, že celé akva vyleju, vysypu - tím stejně znehodnotím to dno protože se smíchá ten substrát s černým jemným pískem. :-(

No a pak to zkusím založit celé úplně znovu, jen s černým pískem. Navíc oproti ostatním akvárkám tam nemám vzduchování tak ho tam zkusím dát, třeba trocha kyslíku navíc nebude řasám tak "chutnat". :-D

Mimochodem máte tip kde koupit levně nějaký jemný černý píseček jako byl ten originál?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2011 10:32 Muž AlQuds [161] Re: bigboban
Bez par fotek ci jeste lepe prezentace opravdu tezko posoudit, co problem zpusobuje, o jaky typ rasy se jedna (neni to spise sinice?) atd. Otazkou taky je, zda byl pri zalozeni akvarka pouzit vyzivny substrat od Dennerle. S tim obcas byvaji problemy (vlastni zkusenost). Taky (coz nesouvisi s rasou), do tak maleho akvarka neonky nepatri.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2011 06:50 Muž bigboban [19] Re: Laduschka
No mě právě přišlo že je ostuda takový hnus vůbec prezentovat. Jinak hnojení nepoužívám v žádném akváriu takže ani v tomhle. Vyšší/větší kytky rostou vcelku OK, snaha založit něco nízkého na dně dopadla většinou špatně. Na všem začnou růst řasy a všechno se propojí v jednu zelenou změť.

Měl jsem asi 15 krevetek a 2 raky + 2 žabky + 2 ancistrusy + asi 5 neonek. Bohužel v průběhu té dlouhé doby v té džungli nenávratně zmizeli skoro všichni živočiši ani nevím kdo koho zblajznul. Celkem OK přežívají akorát ty neonky a rak. :-(

Teď je to ve stavu že ohobluju sklo a oberu většinu kytek ale do týdne je sklo pokryto zelenou řasou a to samé na kytkách, filtru apod.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2011 23:24 Žena Laduschka [120] Re: bigboban
zkus založit prezentaci, takhle nám dáváš k dispozici moc málo údajů na to, aby se z toho dalo něco vyvodit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2011 19:49 S Muž invalida [3881] Re: bigboban
Přehnojení? Zkus přesměrovat filtr..i to někdy pomůže..zkus krevetky---hladový ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2011 19:47 Muž bigboban [19] Re: asus
Nene od okna je vcelku daleko, navíc na oknech mám protisluneční fólie a ještě přes den většinou zatažené žaluzie. Tím to asi nebude. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2011 19:17 Muž asus [1] - Živorodky
Asi máš akvrium pod oknom :-) svieti naňho slnko a vytváraju sa tak riasy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2011 18:50 Muž bigboban [19] – Nanocube 20l a řasy
Mám od Vánoc nanocube 20l s originál filtrem a světlem. Už řadu měsíců se snažím bojovat s řasou ale marně je to spíš čím dál horší. V jiných akvárkách to mám naprosto v pohodě ale tohle je opravdová řasová džungle. Vyzkoušel jsem přes den vypínat světlo, dodat ancistrusy, raka ale nic nezabírá. Chemii tam cpát nechci.

Nemáte někdo konkrétní radu co do toho akvária dát za živočichy případně vhodně malé rostliny?

Já nejvíc podezřívám ten vnitřní filtr. Zbytečně víří vodu a podle mě houby odfiltruje.

Nebo ještě nějaký jiný nápad?

Moc bych chtěl něco jako např. toto: rybicky.net/nadrze/12128&kateg=0&kateg=0&typ=8

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2011 20:30 Muž vóťa87 [207] - RostlinyRe: Fejfa
Napsal jsem Ti odpověď do vzkazů...Tady by to vedlo ke zcestným názorům. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2011 19:53 Fejfa
Zdravim všechby nano nadšence mnel bych zajem o AQ od nano cube a to 60l ale jenom akvarko s krycim sklem, protoze nevim jestli ten filtr na 60l co tam je je dost vykonej, inspiroval sem se tady www.ukaps.org/… , www.ukaps.org/… a pro to pisi jestli je to dobra volba tohle AQ kombinovat s filtrem EHEIM 130-2032 ,nebo EHEIM 2222 a nebo EHEIM 2224(a ten posledni jenom kvuli cene ze ho mužu mit fakt dost levne ale jestli neni uz mac velky a silny je na 8W AQ do 250l)
V AQ bych chtel krevetky mechy drobne rostliny a mocna par gupek.
Predem moc dekuji :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 18:08 Muž Yirka [9118] – Re: dvorak
Mám podobné tepelné poměry a stačí mi na to topítko 50W.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 15:17 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: dvorak
anubiasů se neboj, krevetám ani rybkám neublíží
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.01.2011 15:17 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: dvorak
rostliny většinou rostou jak se jim zachce. "Zmenšit" se dají hodně silným osvětlením pak se tolik netahají ke světlu. Slabší osvětlení, nebo studenější voda může naopak zpomalit růst
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 15:08 Muž dvorak [94] - Rostliny – Re: katterinecka
A se zbytkem by nemusel být problém? Někde jsem četl že Anubis cosi vypoučtí do vody, ale někdo to zase popírá ...
Větší rostliny (dorůstaící větší velikosti) mohou být ovlivňovány menším prostředím? tj.-> stístěný prostor nenechá rostlinu se rozrůst do velkých rozměrů?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 15:00 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: dvorak
s ricií jsem měla tak leda nervy, chce to hodně péče. Jinak jsou pak její kousíčky všude na hladině. Je to pěkná rostlina a nenáročná, ale já už bych do ní nešla
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 14:58 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: Kajka99
:-D kamoš sázel eleocharisem skoro celý dno asi 300 litrovýho akvárka, toho docela obdivuju. Já eleocharis nikdy moc neměla ale do dalšího akvárka ho plánuju. Hemianthus je podle mě nejhorší
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 14:56 Muž dvorak [94] - Rostliny
Díky za inspiraci! S Ampulárkama nepočítám, 20 l je pro ně hoodně moc málo. Pro 2 ampulárky bych dal alespoň 60-80 l ;)
S tou teplotou to budu muset vyzkoušet. Pokud by v akva byla velká "zima" tak holt pořídím nějké malé topítko.
Když už se tu rozjela (díky) takováhle debata, nastíním moji představu o rostlinách abyste mi ji mohli schválit ;) :
Anubias barteri var. Barteri (1 nebo 2 kousky), určitě Jávský Mech, asi Egeria Densa (do začátku k nastartování rovnováhy), mám několik rostlinek navíc a hlavně se mi líbí Hygrophyla Guyaensis, možná Ricii.
Další rostliny do mé fantazie přibudou po dalších zhlédnutích akvárek ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 14:56 Žena Kajka99 [229] – Re: katterinecka
jo však já jsem si kvůli tomu mini kupovala dlouhou anatomickou, a ještě jsem za ni byla ráda...ale sázela jsem vedle sebe eleocharis a glossostigmu, a vždycy když jsem zavrtala hlouběji eleocharis, tak se uvolnila a k hladině vyplavala ta glossostigma...a takhle jsem se s tím šušňala 2,5 hodiny.....ale po téhle zkušenosti mě už jen tak něco nerozhodí, poznala jsem co to znamená zen :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 14:52 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: Kajka99
na sázení je nejlepší pinzeta ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 14:51 Žena Kajka99 [229] – Re: dvorak
mám u sebe větve stromů, na které mám navázaný mech. Nevadí, ale myslím že je dobré je před vložením do akvária spařit. Jestli kokos nebo kořen záleží jen na tobě, mě by se třeba kokos líbil :-) a k rostlinám - s tímto osvětlením ti porostou i ty náročnější druhy snadno, v tom problém není. mě hrozně rozčilovalo sázení, kolikrát jsem si myslela, že s tím praštím. za sebe doporučuji pogostemon helferi (ty jsem měla z malého košíčku a teď už se začínají rozmnožovat a přerůstat, budu je muset začít prodávat), mechy a játrovky.

Nicméně na obalu tohoto setu je kromě jiného i návrh na umístění jednotlivých rostlin a dekorací :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 14:48 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: dvorak
tyhle krevetky v pohodě zvládnou i dlouhodoběji 19 stupňů (když se postupně zvykají).
Šneky si tam klidně dej ale ratši menší druhy, nevhodná je například amlupárie, je moc velká a bude hodně kazit vpdu, nemluvě o tom že může některé drobnější rostlinky ožírat.
Kvůli inspiraci s rostlinami se můžeš podívat na tyhle akvárka rybicky.net/nadrze/10303 rybicky.net/nadrze/10703 jsou s podobným osvětlením a menšími rostlinami, které nejsou ani tak náročné. Samozřejmě druhů na výběr je i více
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 14:35 Muž dvorak [94] - Rostliny
Děkuji za vaše rekace!! palec . Pokud si nakonec tenhle set pořídím, budou v něm nějací šnečci (ala "popeláři" akvarka) a krevetky Red Cherry! Z rostlinstva to vidím také na nenáročné druhy. S koberečky nemám zkušenosti, takže ty vynechám a přikloním se k nějakým obyčejnějším rostlinkám->snadné na pěstování. Představu o rostlinkách zatím nemám, stále hledám inspiraci (protože ve většině Nano Cube jsou buď náročné rostliny, koberce -> nebo "ly-out" vypadá moc hezky že se na to ani necejtím! :/ )
Abych to shrnul: Kružníci, Okružáci, Piskořky, Levatky (když seženu), 100% cca (zezačátku->snad se rozmnoží) 10-15 Red Cherry; a rstlinstvo zatím dávám dohromady s dekorací o které nemám vůbec žádnou představu.
Další dotazy:
1.-avkárko chci vytopit na 24-26 °C (myslím že pro krevetky OK?) v místnosti je přes noc cca 19 °C a přes den cca 20-21 °C
2. chtěl bych asi jako dekoraci použít pár větviček kroucené vrby. Četl jsem že odumírající kůra a případné problémy s větvičkma nevadí, že si s nimi krevetky nebo šneci poradí. NEbudu mít tedy problémy?
3. Jako dekorace se asi nebude hodit půlka kokosového ořechu, že? Spíš nějaký pěkný kořen.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 14:21 Žena Kajka99 [229] – Re: dvorak
Mám přesně tenhle set. Osvětlení je 11W a stačí i na glossostigmu tak, aby se držela u dna, eleocharis roste hezky. Filtr je bezvadný, pro krevetky bezpečný, je k němu rozstřikovací rampa, kolínko a set na čištění rampy. Topítko v setu není. Substrát je dvousložkový - v krabičce je 1l deponit mixu, což je taková směs písku a rašeliny, a potom dva pytle černého písku, já jsem využila jenom jeden, vrstva mi přišla dostatečně silná. Podívej se ke mně na 20l prezentaci. jestli se ti to zdá málo, tak se neboj, jinak je toho 2x tolik ale já mám jeden ten pytel schovaný v šuplíku.

Set je bezvadný a jsem s ním na 100% spokojená. Hodně zdaru ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 14:13 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: dvorak
záleží co tem chceš mít, jestli třeba jen nenáročné krevetky (např. red cherry), tak to topení ani není potřeba (záleží ale na teplotě v místnosti)
Osvětlení takhle stačí, ale musíš vhodně vybírat rostlinky, na nějaké extra trávníčky to nebude
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 14:10 kakaoo – Re: dvorak
Já mám taky nano ale 30l a písek v pohodě stačí i filtr je dostačující,když tam budeš mít jenom krevetky, ale topení tam není je tam jen teploměr.A žárovka u 30l je 11w, která skoro nic nevytopí, takže pokud chceš mít v akvárku 24-26 stupňů tak jsi musíš koupit topítko.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 14:03 Muž dvorak [94] - Rostliny – Dennrle Nano Cube Complete Plus 20 l
zdravím, velmi mě zaijal výrobek od Dennrle- Nano Cube 20 l. Měl bych zájem o verzi Coplmete plus, ale chci se optat na několik věcí. Podle popisku Complete plus obsahuje akvárium, podložku, černé pozadí a krycí sklo + osvětlení, filtrace, přípravky, krmivo, hnojivo pod substrát, speciální jemný substrát, mini teploměr.
1.Osvětlení přdpokládám bude 9 nebo 11 W. Myslím, že to bude dostačující. vychází to 0,45 nebo 0,55 na litr ;)
2.Se chci zeptat na vnitřní techniku. Filtr bude doufám malej, výkonej a pro krevetky bezpečnej? Topení je v balení nebo ne? Nekde jsem četl, že vytápění akvarka zvládne osvětlení, zvládne však vytopit akva na cca 24-26 °C? NEbo je nutné koupit si topení zlvášť?
3.Písek je v balení. Bude ho však dostatečné množství pro cca 3-5 cm vsrtvu na 20 l akva?

Doufám, že mi pomůžete a předem děkuji za vaše odpovědi a rady! ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2011 19:13 Žena Laduschka [120] – Re: Kuřátko
zakládání akvárka a podrobnej popis výrobků v češtině taky na www.dennerle.de v sekci nanoakvaristika X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2010 13:36 Kuřátko – Re: matlala
to je super stránka díky:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2010 13:07 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: Kuřátko
kytky hnedka, hnojivo neprat, a ze začátku vůbec nehnojit, byly by jen problémy. Pak dle potřeby. jinak dneska jeden moudrý člověk si dal práci a sepsal tuhle sbírku: rybicky.net/clanky/578-vhodna-temata-pro-zacatecniky najdeš tam s nad všechno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2010 13:05 Kuřátko
Ahoj set jsem dostala na vánoce a dneska už ho chci připravit a napustit, ale chci se zeptat (abych to hned nějak nezmrvila) jestli jste nějak propraly to hnojivo co se dává pod písek a jak dlouho čekat než tam zasadím rostlinky?? A ještě jedna otázka:-) jak jsou k tomu ty 3 hnojiva, tak ty kapky na vodu (má modnou barvu) je proti chloru??? Cizí jazyky mi moc nejdou a bohužel návody nejsou česky:-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2010 12:39 Muž Kent [3] - Raci, krabi, krevetky
npr ? kedze najblizsi hornbach je v bratislave ( ja osm z popradu) aby som cca vedel ako natom som :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2010 11:13 TCh – Re: Kent
Mám pocit, že Hornbach má na tyto sety takové ceny, že tomu není schopnej konkurovat jakýkoliv webshop.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2010 10:15 Muž Kent [3] - Raci, krabi, krevetky
neviete niekto o dajakej stranke na nano cube complete plus (alebo len complete) 20 l ?( moze byt aj 10 l) ale fakt ze lacne ? lebo moc penazi nemam a kupit okvarko bez filtra a tych ostatnych veci ... budem mat novu izbu tak chccem nieco taketo .... najidealnejsie by bolo nijake starsie ,,ojazdené,, :-D

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] ...... 8 9

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 18391x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8150-nanocube-od-dennerle?od=151