Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Dennerle NanoCube

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Dennerle NanoCube
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2021 14:43 Žena Jančaa [16] Re: Passenger77
OK..dekuju...ja myslela jestli to cele jeste na nejakou obyc podlozku nebo nano primo postavit jak je na misto
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2021 13:42 Muž Passenger77 [523] - RostlinyRe: Jančaa
Ahoj, ano, stojí mi na ní 10let, v čem vidíš problém? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2021 10:54 Žena Jančaa [16] – Nano
Zdravim:-)zajimalo by me na cem vam stoji nano?...staci ta cerna podlozka co u toho dennerle je? hmm

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   25.06.2020 10:43 Žena tramtra [3202] Re: Lutal
Jestli jen pro Bettu a krevetky, zvolila bych spíš to s větší plochou dna, Betta nepotřebuje vysoký vodní sloupec. Akorát vyber nižší druhy rostlin, nebo ty vyšší nech vyrůst nad hladinu.
K filtru si počkej na odpověď od někoho, kdo s ním má zkušenosti. U tohohle filtru se asi nedá regulovat průtok, tak aby Betta nebyla jak v pračce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2020 09:01 Lutal – 30l nebo 35l?
Ahoj! Plánuji pořídit měnší akva pro Bettu a pár krevetek a chtěl bych se zeptat, jestli by bylo vhodnější pořídit Dennerle Nano Cube 30l nebo Dennerle Scaper's Tank 35l? Dále bych se chtěl zeptat, jestli je vhodný filtr Tetra EasyCrystal Box 250? Díky moc!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.05.2020 19:59 Žena tramtra [3202] Re: Tom02
Do třicítky se to vleze (má rozměry 30x30x35). Záleží, kolik chceš kolem místa. Udělej si z kartonu maketu akvárka (stačí boční a zadní stěny) pro lepší představu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2020 19:48 .verca. – Dekorace do akva
Zdravím!
Mám v plánu pořídit Dennerle nano akva.
Přemýšlím o 30l a nevím, jestli se mi do něj vejde bonsai, tak, aby nezabrala celý prostor v akva. Mám v plánu ji dát dozadu,do levého rohu. Bonsai má rozměry v.15cm,š.20cm,h.17cm
www.shrimp.cz/…
Nebude lepší koupit 60l??
Diky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2017 17:00 Muž Amatértom [514] - CichlidyRe: MatoXP
Mám stejné akvárium a nedaří se mi tam akorát vallisnerce. Ostatní kytky rostou pěkně, dokonce i u dna,bez hnojení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2017 19:37 MatoXP – Stačí 24w na Dennerle 60l ???
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ahojte, mám už 3/4 roka Dennerle 60l - komplet s ich filtrom, substrátom a svetlom. Akva je krásne! Ale nejdú mi kytky... všetky, čo kúpim, tak im odumrú spodné lisy a zostane len slabý vrcholok. Proste zhnednú a odpadnú (žiadne škvrny alebo čo). Ostane len slabá stonka a zelený slabý vrcholok.

1. Začal som dávať tekuté CO2 a hnojivo - uvidíme či zaberie
2. Nemôže byť problém v teplote vody? Mal som aj 28 stupňov, možno viac
3. Nie je problém s osvetlením? Stačí 24w, čo dodáva s akvárkom Dennerle? Nemám prikúpiť ešte 11w od Dennerle???

Prosím o pomoc. Aké máte osvetlenie na Dennerle? Stačí to? Aké rastliny máte v 60l kocke? Uvítam akékoľvek vychytávky od majiteľov Dennerle Nano 60l. Aktuálne fotky akva pridám do prezentácie. ĎAKUJEM !!!
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2017 17:44 Muž petromas [10]
Zkoušel jste někdo předělat originál světlo dennerle www.zoocentras.lt/….

Za například shop.lightpark.cz/…
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.08.2016 16:01 laKatos Re: Morie
a nebo univerzální magnetická stěrka flipper ...... www.youtube.com/…
mám ji a vynikající pomůcka.

mrkni na video...... cca od 2min a 40 sek... ukazka jas se čistí kulaté rohy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.08.2016 14:26 Muž Daviman84 [9] Re: Morie
Existuje na to magnetická škrabka přímo od dennerle
www.akvaristik.eu/…
Ale bohatě postačí ta houbička na nádobí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2016 13:18 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: Matus
Já bych to řešila tak, že bych si nechala AQ slepit z minimálně 6 mm skla (40x40x40, případně výšku 45 cm), což by tě vyšlo levněji, než kupovat Dennerle, a jako osvětlení bych volila 2x petdiscont.cz/…

U té tvé první varianty je osvětlení 2x 11W v úsporkách, což je málo. Potřeboval bys tři lampičky. O filtru v setu by se možná dalo také polemizovat. Sice s ním nemám zkušenosti, ale přijde mi, že objem filtračního materiálu je dost malý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2016 12:51 Žena Morie [0] Re: Faire42
Jak jednoduché. Díky!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2016 11:29 Muž Faire42 [37] - Z donucení miníčkaRe: Morie
houbičkou na nádobí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2016 11:22 Žena Morie [0] – Čištění rohů
Blbej dotaz....jak čistit kulatý rohy od řas? Je na to nějaká speciální věcička? Díkec!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2016 19:42 Matus – Osvetlenie na Dennerle Nano Cube 60l
Ahoj, už som rozhodnutý. Kúpim si Dennerle Nano Cube 60l.

Mám ale dilemu s osvetlením:

a)Buď si kúpim Dennerle 60 Complete - za cca 4000 czk

b) Alebo si kúpim samostatne akvárko Dennerle 60l (1300czk) + Nano Eckfilter XL (700czk) + teda adekvátne osvetlenie.

Problém s variantou B je, že som nenašiel, aké lacné osvetlenie by bolo kompatibilné / vhodné na Dennerle Nano Cube 60l. V "Complete" balení je 2x Nano Light 11W... je to ok, či existuje nejaká lepšia a lacnejšia alternatíva???

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.03.2016 12:58 Muž Maaara [95] Re: drvi
Ještě to můžeš zkusit tady www.akva-tera.cz/… a tady www.svetakvaristiky.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.03.2016 12:02 Žena Sadiie [68] - MiniakváriaRe: drvi
Celkem dobre zasobeno je juwelakvarium, ted tedy sklo zrovna nemaj na sklade, ale kdyz jsem brala kose ktere nebyly tak je objednali a naskladnili za tri dny. www.juwelakvarium.cz/… a nebo pak u macenauera macenauer.eu/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2016 11:28 Žena drvi [2894] – krycí sklo k Dennerle NC
Ahoj, nevíte někdo, jestli se dá někde koupit samostatně original krycí sklo (s kulatými rohy a tím kulatým otvorem) a hlavně k tomu ty plastový držáky na sklo? V Hbchu to nevedou ani v jiným petshopu jsem na to nenarazila. Nemáte někdo nějaký tip?
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2016 19:56 R Muž afc1886 [14681] Re: dravec
Něco jiného je číst a nebo si to vyzkoušet v praxi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2016 19:52 Muž dravec [72] - Rostliny
Katka, osobne by som do svetla na nano cube 60 nesiel, jednak by mi vadilo ze to bude precnievat a asi je to na zaciatok moc. Skusil by som mensie svetlo, ak budes chciet dokupis dalsie. Co som videl od dennerle maju ten scapers light 24w, alebo nejake LED...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2016 19:44 Muž dravec [72] - RostlinyRe: afc1886
Ale viem si predstavit, že ak faza zbierania informacii trvala dostatocne dlho, da sa zacat aj hightech-level. Nato tu toto forum je, aby si clovek nastudoval. Mne sa to podarilo, no ucim sa stale :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   16.02.2016 09:38 nerf Re: Katka
Pokud jste začátečník (stejně jako já), pak je ideální, když fáze "sbírání informací" trvá co nejdéle. Co se týká samotné nádrže, myslím si, že vám žádný sklenář kulaté rohy jako od Dennerle neudělá. To už by musela být nádrž z nějakého akrylátu, ale to netuším kde a jak poptávat. Sklenář vám buď udělá klasické akva, které může slepit buď černým či bezbarvým silikonem, popřípadě si můžete nechat akva zhotovit ze skla Optiwhite, kde bílá je bělejší. Cenově bude asi ještě o něco výš, než kostka Dennerle.

Co se týká hnojení, CO2 a filtrace... to je tak obsáhlé téma k diskuzi, že Vám mohu jen doporučit strávit alespoň pár měsíců četbou místních vláken. Přečtete si tu o tom, tu o tamtom a čím více vláken přečtete, tím více Vám začnou docházet souvislostí (které stejně bohužel ale budou do budoucna jen teoretické a ne praktické). Čtěte, čtěte, čtěte, až Vás napadnou nějaké konkrétní otázky na které nenajdete odpovědi, pak se ptejte místních borců. Toliko za mě, jakožto začátečníka. X-)

EDIT: Teď čtu, jak kolega níže doporučuje začít s low-tech. Ano, myslím, že mnou doporučenou četbou a samostudiem by jste se k low-tech stejně dostala.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   16.02.2016 09:32 R Muž afc1886 [14681] Re: Katka
Jako začátečník bych neblbnul s CO2 a hnojením do vodního sloupce,ale začal s Low-tech akváriem a po získání zkušeností pokračoval dál.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2016 09:21 Katka – Dennerle NanoCube 60l+ 4AQUA 60cm 2x24W T5
Plánovala jsem tam dát Eleocharis a Hemianthus callitrichoides, dál netuším. Co se týče osazenstva tak bych tam ráda měla krevetky a čolky. Akvárium zatím nemám, jsem ve fázi "sbírání informací" :). Ohledně hnojení, CO2 a filtrace budu vděčná za každou radu, protože tady ještě hodně tápu. Přemýšlím, že bych si akvárium možná nechala slepit, vlezlo by se mi tam 50x40x45, jen netuším, jestli jsou sklenáři schopni udělat i takhle pěkně zakulacené rohy, jako má Dennerle NanoCube :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2016 08:48 nerf Re: Katka
Zrovna jednu 60l kostku zakládám. S osvětlením 2x8w 4Aqua. Ale já jsem nestandartní případ, většině lidem zde by to asi připadalo jako málo světla. Pokud dáte 2x24w vytvoříte tím velmi dobré světelné podmínky i náročným kobercovým rostlinám (a možná i řasám). Otázkou však je, jak a čím budete hnojit. Při takhle silném osvětlení budete muset přidávat CO2, mít nějaké živiny ve dně a možná hnojit i do vodního sloupce. A mít kvalitní filtraci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2016 17:23 Muž Legioix [574] Re: afc1886
Nepsal jsem vypnout, ale vyndat X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2016 17:21 R Muž afc1886 [14681] Re: Legioix
Nejsem si jistý,ale myslím že u tohoto světla nejde jedna zářivka vypnout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2016 17:19 Muž Legioix [574] Re: Katka
Uvidíš jak to pod tím půjde. Pokud to bude moc, tak není problém jednu zářivku vyndat.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2016 16:50 R Muž afc1886 [14681] Re: Katka
Záleží,jestli budeš hnojit,nebo přidávat CO2,jak náročné rostlinky plánuješ.Trochu se rozepiš,jakým směrem se hodláš ubírat. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2016 16:47 Katka – Dennerle NanoCube 60l+ 4AQUA 60cm 2x24W T5
Dobrý den,

Chci se zeptat, jestli můžu k akváriu Dennerle NanoCube 60l použít osvětlení 4AQUA 2x24w T5? Není to moc? 4AQUA 2x8w se mi zdají zase málo...

Díky :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2016 10:13 Muž michalt [737] - MiniakváriaRe: paolov
Tak osvětlení třeba 4Aqua 36 cm, 2x8W T5, profiplants.cz/…
Nebo jestli bys raději LED a líbí se Ti dizajn, pouvažuj o tomhle: www.akva-tera.cz/… Tam by byla vyšší intenzita osvětlení, ale dá se zvednout trochu výš a tím to trochu regulovat.

Filtr asi nejlíp bublifuk a vzduchovací motorek, třeba abc-zoo.cz/…

No a topítko třeba Atman 25 W nebo 50 W, www.aquapage.cz/… možná někdo poradí jiné dobré s menšími rozměry.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2016 09:27 paolov Re: michalt
Umisteni obyvak teplota je tam cca 20 stupnu kdyz se netopi rostliny nenarocne treba kryptokoryna a obyvatele mozna betta samec a par krevetek s osadkou jeste nevim presne proste nejaka univerzalni vybava pokud se tomu tak da rikat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2016 08:29 Muž michalt [737] - MiniakváriaRe: paolov
Závisí od toho, co tam chceš chovat a pěstovat. Od toho se odvíjí potřebná intenzita osvětlení a nároky na filtraci. Topení se zase odvíjí od toho, kde bude akvárium umístěno. Jakou chceš mít teplotu uvnitř a v jakém rozmezí se pohybuje teplota v okolí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2016 02:29 paolov
www.akvaristik.eu/… - mohl by někdo navrhnout výbavu do tohoto akva - filtr, topítko, osvětlení cenová hranice 2000 kč děkuji.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2015 12:03 Muž shaitan80a [8] Re: lap
Pokud se mohu zeptat, o jaké LED 12W + stmívač osvětlení by šlo?
Děkuji za odpověď.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2015 11:12 nerf Re: lap
Ještě pár poznámek. V úvaze by mohl být ještě filtr Aqua Clear 20. Hodnocení má veskrze dobré, rezonance krytu, či filtru o sklo asi nějak řešit jde a filtrace je to kvalitní. Ale prostor kolem akvária nebude (resp. za ním) a proto v mém případě nelze. Případný zájemce o tuto variantu si v jednotlivých variantách může odečíst zhruba 150Kč z celkové ceny.

Dále jsem zavrhl Sera Nanocube 60L set kvůli ceně a Tetra nano akvária, kvůli negativnímu hodnocení kvality - prý často a rychlé odchází a bliká osvětlení, filtr nic moc atd.

Snad někomu, kdo řeší podobné co já, příspěvek pomůže.

Ať vám to plave :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.12.2015 11:06 nerf – nano - porovnání vstupních nákladů
Zdravím vespolek,

posledních pár dní jsem si dal tu práci a študoval po netu různé ceny a parametry různých nanosetů, jelikož sám chci jedno nanoakva zakládat (30-60 litrů). Zde nutno poznamenat následující - nádrž chci zakládat s nižším osvětlením (cca 0,2w/l), bez CO2, bez hnojení do vodního sloupce, max s nějakým živným dnem, či jílem na dně. Nenáročné rostliny, méně živočichů. Nízká četnost údržby s minimálními zásahy do akva. Z toho vycházejme.

Finanční porovnání vychází ze sestavy nádrž - osvětlení - filtr. Některé sestavy mají něco málo navíc, ale jsou to víceméně věci, které já potřebovat nebudu.

Nejprve mi odpadly všechny menší akvária ne-krychlových rozměrů. Samozřejmě, že se mi líbí Dennerle a jejich zaoblené hrany, čili nádrže 40x20x25 apod jsou z mého porovnání OUT.

1) kostka od sklenáře, Dennerle Eckfilter XL, osvětlení LED 12W+stmívač, či osvětlovací těleso 2x8W T5 - tato sestava vychází cca 2000,- (500+600+900)

2) set Diversa Nanoled 30, náhrada filtru za Dennerle Eckfilter XL, ponecháno původní slabší osvětlení 7,2W LED - tato sestava vychází cca na 1850,- (1250+600)

3) set Atman CR-320, náhrada filtru za Dennerle Eckfilter XL, ponecháno původní osvětlení 11W - celkem cca 2000,- (1400+600)

4) Resun, Aquael Leddy, Aquael Shrimpset, Diversa Startup a některá Blau akvária jsem zavrhl z důvodu rozměrů - chci kostku.

5) Blau 32L, náhrada závěsného filtru za Dennerle Eckfilter XL (ačkoliv ten Blau filtr nemá špatná hodnocení, tak na závěsný filtr nemám dalších 10cm za akva místo, nehledě na to, že se mi tato hašišárna za akváriem ani nelíbí) - celkem cca 2350,- (1750+600)

6) Dennerle 30L Complete Plus, nevýhoda menšího Eckfiltru, nevýhoda 11W lampičky s nutností koupě vlastních Dennerle zářivek (300-400Kč), jediné co by se mi z toho setu hodilo je nádrž, podložka a tapeta (bůhví jestli) - celkem cca 2500,-

7) Dennerle 30L samostatně, Dennerle Eckfilter XL, osvětlení buď LED 12W nebo zářivkové těleso 2x8W T5 - celkem cca 2700,- (1200+600+900)

8) Dennerle 60L samostatně, Dennerle Eckfilter XL, osvětlení buď LED 12W nebo zářivkové těleso 2x8W T5 - celkem cca 2800,- (1300+600+900)

Mě z toho vychází asi dvě varianty. Buď akva od sklenáře s komponenty, které chci, za cenu o necelý tisíc levnější než varianta druhá. Varianta druhá je Dennerle 60L s komponenty, které chci a o tisíc dráž. Vzhledem k tomu, že nádrž se mi líbí se zaoblenými rohy, asi u mě vyhraje varianta č. 8.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2015 13:46 Žena drvi [2894] Re: ZdendulinCZ
Ja mam Nano Cube 30 l a co se tyce osvetleni, musela jsem pridat jednu lampu, takze mam 2 x 11 W, s puvodni jednou mi rostliny moc nesly, a kobercovky uz vubec ne (pozor, mluvim o svitidle Dennerle 11 W, original urcene k teto sestave, zadny Blau apod., ty jsou jeste horsi). Je ale pravda, ze jsem pridala i CO2 a vymenila filtr - mam extreni Eheim EccoPro 130, sice ztlumenej asi na polovicni az 2/3 vykon a rozstrikovaci rampu po cele stene... takze davam za pravdu tem, co rikaji, ze je to moc peknej set, ale musi se doladit. Proto doporucuju koupit jen tu nejjednodussi verzi a nakombinovat dalsi dle potreby. Esteticky fakt nema chybu. Jo a videla jsem 60 l s travnikem a s trema svetlama...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2015 11:02 Muž Daniel [2] - LabyrintkyRe: Štěpán
pre bettu to je RAJ ;-) mám to 30L a neľutujem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2015 10:56 pavoukovec – Dennerle nano cube 60 l a co2
Zdravim a moc prosim o radu s vyberem co2 setu do tohoto akvaria. Moc si nevim rady s vyberem (na foru jsem precetl vsechno mozny :-)
Jde mi hlavně o to zvolit co nejvhodnejsi set vzhledem k mistu kolem akvaria a citlivosti davkovani co2.
Diky moc za rady :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2015 17:14 MrDan Re: ZdendulinCZ
Nevim co je presne v tom complete setu ale podle nazvu mi to pripada jako to co jsem si k 60L dennerle koupil ja tedy Aquael decolight DUO 2x11w a sice prave cekam ve vedlejsim vlakne na odpoved ale sam ti muzu rict ze uz podle prvnich dojmu to je dost slabe na tak vysoky sloupec vody (43cm resp. 38cm po odecteni subtratu)... na kobercovky si myslim ze to bude nedostatecne.

At uz jakkoli myslim ze ti tu kazdy rekne ze pokud nejsi uplne linej si ty veci nakoupit zvlast tak urcite od Dennerle jen akvarko (od juwelakvarium jsem v nedeli koupil za 1390Kc) a zbytek podle konkretni potreby
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2015 18:51 ZdendulinCZ – NanoCube Complete Plus 60 l
Chtěl bych se zeptat na zkušenosti s akvarijním setem NanoCube Complete Plus 60 l. Jaké má nedostatky/přednosti, ale hlavně mě zajímá dostatečnost přiloženého osvětlení 2x11w i pro kobercové rostliny za předpokladu dodržení VŠECH postupů doporučených firmou dennerle. Případně i u 30l s 1x11w. Prosím o příspěvky založené na reálných zkušenostech s těmito sety.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 10:43 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: dravec
Snažím se, teď pracujem na novém modulu, kde si nastavíš úrovně jasu v průběhu dne.
To světlo je s LEDkama, které zde uvedení výrobci ještě nepoužívají. Zatím jsem je viděl akorát v Giesemannech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 10:42 Muž dravec [72] - RostlinyRe: KarlosS
Ak toto vyrábas si dobrý!!! palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 10:42 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: michalt
pokud na tom udržíš ruku, je to v pohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 09:56 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: dravec
tak já nabídnu, co sám vyrábím. Samozřejmě dizajnem se na komerční produkty nechytám.
www.aquario.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 09:05 Muž fido16 [631]
Tak ten reflektor jak sem dával kolega mají v hornbachu taky jsem po něm pokukoval už jen díky tomu že je tam ledka. Mě tu leží 60L nano cube a taky přemýšlím zda bastlit něco doma nebo spíše pořídit tento reflektor. Cena je dobrá tak uvidím co ještě vymyslím

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 8 9

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 18399x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8150-dennerle-nanocube-