Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Netradiční krmiva

 

NápovědaFórum » Krmení » Neživé krmení 

Přejít na předchozí stránku 6 Přejít na další stránku   1  
Netradiční krmiva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2010 19:52 Muž RadioactiWe [192] - Labyrintky – Re: kortezhugo
Neviete inak že prečo? Ten článok som inak čítal keď som hladal informácie o prípadnej toxicite ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2010 19:49 Muž sollik [257] - Cichlidy – Re: kortezhugo
No nevim. Když měli sraz ve tři odpoledne, to toho asi moc nenašli :-D Ale v sedm u piva se mohli plácat po ramenou, že bojovali ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.08.2010 17:36 Muž kortezhugo [983] – Re: RadioactiWe
Komunistická propaganda ju vyhlásila za imperialistický útok a obvinila Západ, že ju na na území ČSSR umelo vysadzuje z lietadiel alebo prostredníctvom diverzantov (úplne boli ignorované podobné kalamity v celej Európe), často bola propagandisticky nazývaná imperialistický či americký chrobák.
:) radsej nie - ani vtaky "to" nechcu :-D
upload.wikimedia.org/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2010 17:25 Muž RadioactiWe [192] - Labyrintky
Zdravím, čo by ste povedali na krmenie rybiek mandelinkami a ich vývojovými štádiami?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2010 12:24 R Muž romant [27987] – Re: BoBMan
A čím je krmíš teď? Pokud tou okurkou a oni jí konzumují, tak jim tam klidně jeden plátek nech. Pokud jim tam nic nedáváš a rostlin si nevšímají, tak tam už nic nedávej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2010 12:15 Muž BoBMan [0] – Re: romant
já si taky myslim že hlady určitě nechcípnou ale bojim se toho že my začnou ožírat listy rostlin. Píšou to na těchto stránkách v popisu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2010 12:07 R Muž romant [27987] – Re: BoBMan
Nedávej jim nic. Aspoň budou akva pěkně piglovat od řas, který se vždycky najdou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2010 12:05 Muž kortezhugo [983] – Re: BoBMan
...neviem - ako chces :) ale "měchýřovky" som od hladu este nevidel zdochnut :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2010 11:58 Muž BoBMan [0] – šneci
odjíždím na dovolenou mam 126l. akvárko a v něm 3 měchýřovky chci se zeptat když jim tam hodim 2 plátky okurky stihnou to sníst aby to v akvárku nezplesnivělo?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2010 19:55 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy – Re: Sid
:))) No je pravda že jsem to mohl napsat lépe, ale holt odpověděl jsem v práci při fofru a takhle to pak dopadá :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.06.2010 18:19 Muž RadioactiWe [192] - Labyrintky – Re: sollik
Káva a tabak, to už vyzerá na Latinskoamerický biotop :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2010 17:54 kreten – Re: PaDa
pulce rády arowany
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2010 17:24 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: Sewer
Mravenci jsou v pohodě, když nějakého chytím, šup s ním ke štikovci ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2010 16:51 Muž Sid [6634] - Rostliny – Re: voko
Z exkrementů snad ještě ne... hmm :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2010 16:48 Muž kortezhugo [983] – Re: sollik
...tak treba pridat do filtra list tabaku... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.06.2010 16:37 Muž sollik [257] - Cichlidy
RadioactiWe napsal: Stalo by sa niečo rybkám keby zjedia kávu? Také malé mletú a väčšie, vybavené silnou čelusťou, celé zrno. hmm
Neblázni. Ke kávě patří cigareta, aby ti pak ryby nechodili na krycí sklo nebo za filtr hulit :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2010 16:37 Muž voko [9] - Živorodky – Re: kortezhugo
Já taky. Ale káva se dělá i z hub, rostlin atd... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2010 16:22 Muž kortezhugo [983] – Re: Sid
...no ja "ostavam" pri standartnej kave X-) -pre istotu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2010 15:55 Muž xOB [83] - Cichlidy – Pulci
A co krmeni pulcama? Je mozne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.06.2010 15:43 Muž Sid [6634] - Rostliny – Re: Deathbull
...později se z jejího trusu získává nejdražší kafe na světě...
smich Takhle, jak jste to napsal, to vypadá, že se to kafe z jejího trusu vaří... :-D
A ony se z něj "jenom" vybírají nestrávená kávová zrna poté, co cibetka ztrávila dužinu...
Další úprava zrn je už "standardní". :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2010 13:43 Muž Sewer [99] – Mravenci ?
Já jsem včera někde četl, že lze krmit živýmí mravecni. Má s tím někdo zkušenost? My jich máme teď na dvoře všude mraky, ale bál bych se tý jejich kyseliny...vždyť ono to umí i člověka zabolet :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.06.2010 13:19 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy – Re: RadioactiWe
O rybách nevím, ale taková Cibetka se tím žíví, a později se z jejího trusu získává nejdražší kafe na světě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2010 13:11 Muž RadioactiWe [192] - Labyrintky – Re: provokater
No len išlo mi hlavne o to či by im to mohlo uškodiť alebo nie ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2010 11:45 kreten – Re: RadioactiWe
To není tak teoretická otázka...:-) čekanka -cikorka - a ryby a plži ji konzumují docela v poho...Žerou všechno ovoce, z kořenu pampeličky toho moc nezbude....kafe na tom bude stejně....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2010 10:28 Muž RadioactiWe [192] - Labyrintky – Re: Haimdol
Ďakujem za pomoc s mojou teoretickou otázkou palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2010 10:11 R Muž Silent [5949] – Re: RadioactiWe
Už jsem se lekl, že bys jim dával kafe :) . Myslím, že by to ani nežrali nebo maximálně ochutnali a vyplivli. Jinak kofein by určitě působil stejně a vzhledem k tomu, že to je alkaloid by mohl být pro ryby i toxický. Na druhou stranu se vyskytuje v různých plodech které nepochybně padají i do vody, takže nějaké ryby je asi konzumují.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2010 10:06 Muž RadioactiWe [192] - Labyrintky – Re: Haimdol
Myslím ju vážne, ale podávať rybkám to nemienim ne
Len ma to tak zaujímalo, či by mal kofeín na ryby rovnaké účinky ako na suchozemské teplokrvné živočíchy hmm
A neexistuje žiadny druh ktorý by sa v prírode živil kávovými zrnami?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2010 09:59 R Muž Silent [5949] – Re: RadioactiWe
Bude jim bušit srdíčko a když jim to budeš dávat častěji tak by mohli mít vysoký tlak a nakonec infarkt myokardu sad . Tu otázku myslíš vážně? Co tě vede k tomu podávat rybám kávu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2010 09:43 Muž RadioactiWe [192] - Labyrintky – Káva
Stalo by sa niečo rybkám keby zjedia kávu? Také malé mletú a väčšie, vybavené silnou čelusťou, celé zrno. hmm

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2010 11:56 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: defisa
pokud se poradne omeje tak by to melo stacit....
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2010 11:39 defisa
Moucha napsal: tedka jestli tenky platky nebo rozmackat... u slupky pozor na pesticidyMyslíč že pokud je slupka omytá tak v ní něco zůstane??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2010 11:12 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: defisa
tedka jestli tenky platky nebo rozmackat... u slupky pozor na pesticidy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2010 11:10 defisa
Takže můžu bez problémů zkusit, že?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.05.2010 11:06 Muž RadioactiWe [192] - Labyrintky – Re: defisa
Nevidím v tom problém. Mala by si to ale podávať asi len ako doplnkové krmivo.

Nedávno sem niekto dal odkaz, ktorý som si odložil
www.loaches.com/…
Jednou z ingrediencií je práve spomínaný banán ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.05.2010 11:03 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: defisa
no ja mam vyzkousenou jen slupku od bananu, podporuje to vyskyt nalevniku, diky tomu mi prezil poter 14dni bez jinyho krmeni!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2010 10:50 defisa – Banán
Je možné ryby jako Paví očka, Mečovka, Ancík a sumečci krmit banánem nebo jiným ovocem???

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2010 20:05 Muž RadioactiWe [192] - Labyrintky
Chvám Colossomu macropomum a ako spestrenie jedálnička používam sušené rybky určené pre mačky. Hodím jej ju celú, vždy sa s tým zabaví kým to rozhryze a zje. Myslím že keď sú to rybky tak by na tom nemalo byť nič zlé... :-)

Tiež keď som chcel vidieť silu jej stisku tak som jej hodil mačaciu granulu - bez problémov ju rozhrýzla, dokonca za výrazného chrúmania :)

A s tým spomínaným pangasom by sa tiež vedela zadrhnúť :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2010 20:29 Muž karelpavel [18] – Re: uniorn
já myslím že běžně ti doma včely nelítají ne :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2010 18:15 Muž kortezhugo [983] – Re: uniorn
...no ked som choval ocelaty tak raz stalo ze zozral osu este ho aj sekla...poriadne to napuchlo ale za par dni bol v pohode...
...ale nie je ryba ako ryba X-) ...tiez som si myslel ze bude ponom...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2010 15:22 Žena uniorn [21] - Rostliny
Dobrý den, mám možná přiblblý dotaz, ale mám otevřené akvárium, bez krytu, jen s poličkou se zářivky a docela často kolem toho krouží mouchy a můry a spadnou do vody, rybky se o to okamžitě postarají a mají to jako spestření jídelníčku, (konkrétně parmička černoskvrnná), ale, co by se stalo rybě, kdyby spolkla, nebo kousla do včely? coze

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 12:10 Žena Imii [45]
Já dnes vytáhla z mražáku pangase ... ukrojila jsem tak 5cm plátek, polila horkou vodou a rybky jedou jak blázni ... žebrovníci to trhaj na kousky a akary to samé palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 10:28 Muž maxo [9] – Betain
Krmil uz niekto z vas aq ryby betainovimi peletami? Rybari to pouzivaju pri zakrmovani. Mate s tym skusenosti?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2009 20:47 JuraS
Nevím jestli netradiční..namíchal jsem směs nejen pro terčovce...
sáček zmrazeného mořského koktejlu, 2 krabí tyčinky, pár kousků hovězího srdce (víc jsem neměl, zbytek), kostka artemie, kostka dafnie, stroužek česneku, kus zmraženého špenátu, 2 prášky pangaminu, 1 prášek multivitamínu..mixér..
jednu lžičku slupli všichni ubytované v akvu za pár vteřin..a to nebyli přes den o hladu...
nechtělo se mi do sklepa ale zítra už teď zmraženou směs rozmrazím a přidám lžičku belachanu a na špičku nože carophyll red...jen uvidí že s tím jdu k akvu tak proskočí sklem..za to ručím...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2009 20:42 Žena Narenth [3]
u akvarijních ryb neexperimentuju, ale karásci v jezírku žerou skoro vše včetně ovoce
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2009 12:38 zet – Re: JuraS
já osobně krmím granulkama hikari cichlid gold(tlamovce)a používám takovou fintu.před krmením si granulky namočím do vlažné vody tak na 30min.ve starém hrnku a pak je mírně rozmačkám přeleju přes nepoužívané čajové sítko a šup s tím do akva.nic neplave a všechnopomalu klesá na dno.stejným způsobem jsem krmil i ostatní ryby.vždy naprosto bez problémů.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2009 19:05 JuraS
Dostal jsem nějaké vzorky krmiva na objednání..jsou tam nějaké granulky psáno na pytlíku, že pro cichlidy..barva červená a zelená..ta červená plave nahoře, jen nabobtná a neviděl jsem žádnou rybu, že by připlula a ochutnala..dnes plavala od rána na hladině a před chvílí jsem ji vylovil a nebyl tknutá..tak nevím z čeho to je děláno..asi z barvenýho korku...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2009 18:56 Hagar – Re: JuraS
koupila jsem Hikari pro cichlidy,plave to na vodě jak ondatra a nežere to nikdo.Zkoušela jsem to dávat i jiným rybám do jiných aq,ale nic.Dokonce ani čichavci líbající a ti sežerou kde co
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2009 18:54 Hagar – Re: Caleb
no nevím,teda,já chovám žako kongo,amazoňany a ara ararauna a tohle bych si jim netroufla dát,jde o to,že nesmí solené,mastné,kořeněné,může mít jednou velké zdravotní problémy! A sypat oběd do akva???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2009 18:01 JuraS – Re: včelař
jo to jo..v eshopech ano..v kameným těžko...připrav se na smrad nonplusultra...i když manželka říkala, že proti práci v kravíně je to libová vůně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2009 15:32 Muž včelař [44] – Re: JuraS
na netu to prodávaj 250g za 150Kč, jak píšeš je to fermentovaná kreveta

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [6] 7

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 12480x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/790?od=251