Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krevetky ze Sulawesi

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Přejít na předchozí stránku 4 Žádná další stránka   1  
Krevetky ze Sulawesi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2009 20:13 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: Bak
Mě se tydle moc líbí, jsou hodně podobné mořským krevetka šarlatova....
hodně podobný jako jsou tyhle je i krevetka Gold Flake, ale ty než se sem dostanou za rozumnou cenu....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2009 19:28 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetkyRe: Semtex
Začínám si myslet že nejlepší je se domluvit vždy s chovatelem, ony ty importy jsou srdceryvně úmrtné.
Věřím že i kardinál z němec který je už aklimatizovaný a neprošel sodovkou odchyt, sběrný koš, transport, čekání na nového majitele a nejistá budoucnost při novém transportu... může být daleko vitálnější.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2009 06:46 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: Romy
Pokud se nepletu, tak pan Zahrádka k těm krevetkám přišel jak slepé k houslím. Osobně tam píše, krevetkářem se stal v den kdy mu kamarád dovezl tyhle krevetky Tím samozřejmě nechci shazovat jeho chovatelské schopnosti. Mladé tyto krevetky měl díky tomu, že měl nosnice už v importu. Minulí týden jsem jej tu viděl pod nickem "Karel Zahrádka", hned jsem jej kontaktoval, ale zatím se neozval.
Nemám problém tyto krevetky dovést odchovy z Německa, ale ta cena je tak vysoká, že se už víc vyplatí koupit importu od Kalaba a doufat že úmrtnost nebude větší než 50%.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2009 01:15 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: pard
Myslím,že Karel Zahrádka působící na Akvarista.cz nějaké odchovy měl,ale jak s nimi dopadl,to nevím.Zkuste se obrátit na něj,je to PAN odborník. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2009 01:07 Muž pard [5] - Labyrintky – Cardinal Shrimp - Odchov
Má už někdo u nás odchovy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2009 22:12 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: darka
ono to není zas tak horký s tou teplotou. v tom odkazu níž je psaný, že by měla být 25 - 29°C
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2009 21:58 Žena darka [520] Re: Semtex
V Hornbachu v Ostravě je měli na jaře také :-) , byly překrásné, za cca 120 Kč. Odradila mě vysoká teplota, potřebná k jejich chovu, 29-30 st C je docela dost, musely by mít nádrž jen pro sebe ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2009 21:22 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: panev
Ano, chápu, i pro mne by to nebylo nic příjemného, ale třeba krevetky z Berlína mi šli kurýrem dva dny. Pokud je někdo posílá ČD kurýrem po ČR tak jsou to jen hodiny. A to je už celkem přijatelné.
Jsou i tací, kteří jsou ochotní si pro ratolesti přijet i osobně. Zrovna včerá jsem tu měl jednu rodinku z vysočiny co si nakoupili asi jen za pár stovek, benzin je stál daleko víc něž kurýr, ale i tak podnikli tu cestu aby si vybrali přesně to co se jim líbí a viděli jak u mne krevetky a rybky žijí a taky získali drahocené zkušennosti. Není nic lepšího než tento odběr. Je vidět že jsou lidé ochotní pro získání miláčku obětovat nejen 200,- za kurýra.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2009 21:07 panev Re: Semtex
Krásné, asi pomalu zařídím další krevetárko... Ale nechci si je nechat posílat poštou, přijde mi to..hrozné :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.09.2009 20:17 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
Asi před měsícem jsem je viděl tyto krevetky Kardinálky na www.kalaba.eu za 100,- Kč.

Ale bohužel jsem je propásl. no příště si je nenechám ujít.

Pokud někoho zajímá odkud tyto krevetky pochází tak tady je odkaz na Expedici Sulawesi:

www.planetinverts.com/…

a ady je něco přímo o Kardinálkách, jak je chovat, v jaký vodě, a pod.

www.planetinverts.com/…
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2008 09:42 Muž filipsi [1295] Re: Tallis
Jsou v nedavne dobe diskutovane na akvarista.cz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2008 08:56 Muž Tallis [11] - Raci, krabi, krevetky – Nove krevetky ze Sullawesis
Tak co na ne rikate ?
1.bp.blogspot.com/…
youtube.com/…

U mas us se prodavaj, treba na www.vivarium.cz Cena za tuhle krasu CARDINAL SHRIMP je nejakejch 350Kč. Ale zajimalo by me jaky to ma naroky na vodu.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 3 ...... [4]

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 9914x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/6587?od=151