Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krmení potěru

 

NápovědaFórum » Krmení » Krmení pro... 

Přejít na předchozí stránku 9 Žádná další stránka   1  
Krmení potěru
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2006 10:13 Muž [] Re: Ruzans
Dle druhu.Většinou vylíhlé artémie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2006 10:12 Ruzans – Jak nakrmit potěr
Nevíte někdo jak nakrmit malé rybky co maji 2 dny. ahoj :-) :-( :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2006 11:36 Tom Re: MicroFood
Tak to MicroFood vypadá takhle rybicky.net/k/forum/197.jpg . Koupil jsem to u nás v akvaristice – Praha. Včera jsem se tam byl a udělal ti fotku. Jinak to označujou že to jsou výřníci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2006 16:56 solem Re: GAGAL
Tak to se po tom určitě poptám, moc děkuju, výřníci jsou mí, ale být rybičkou tak žeru trepky.:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2006 16:52 GAGAL Re: solem
Já jsem si koupil čistou kulturu a krmím jen žloutkem. Vždy, když potřebuji namnožit tak prostě pořádně nakrmím.Stojí to 20 Kč tak kdo by se piplal s nějakým nálevem. Osobně používám vířníka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2006 16:47 solem Re: Tom
Tom: to je super zpráva, kde se to dá koupit? Možná to tím není, ale když se jim začíná dělat labirynt tak je musíš zase začít krmit jemnou potravou jinak se ti začnou dávit, to je možná příčina těch strát a nebo se ti žerou jako mě.:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.08.2006 16:41 solem Re. GAGAL
trepka je masožravec(tedy lépe řečeno dravec), ale když uděláš senný nálev tak se z toho dají dostat, ale musíš kontrolovat jakou kulturu si bereš, když tam bude moc bobovek, to jsou ty nalé kulaté svině tak ti všechno(velký nálevníky) sežerou, hygiena to absolutní není, ale dál jsem to choval tak že jsem si udělal vlastní živnou vodu třeba jsem spařil salát nebo i trávu, tím to desinfikuješ, takže by se ti tam neměli dostat žádné hnusy jako plísně a nějací parazité, ale bakterie jako potrava se ti tam stejně skrze vduch dostanou a pak tam přidáš tu svojí kulturu z toho senného nálevu, já to pak ještě kontroloval - jinak znám lidi co dají banán do sedmičky a krmí potom s tím roztokem, ale obávám se že čistá cesta jak chovat trepky nejspíš není
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2006 15:46 Tom Re: solem
Plně se mi osvědčilo krmivo MicroFood. Jedná se o velice jemný prášek který se rozmíchá ve vodě. Byl jsem k tomu dost skeptický i protože balení bylo popsáno samým U.S. Patent No., ale plně se mi osvědčilo. Malé čichavce tím krmím od prvního dne a bez problému, když jsou větší přecházím na artémi. Úbytky mám až když jsou čichavci větší a asi začínají dýchat vzduch to přijdu tak o 80%. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2006 15:18 GAGAL Re: solem
Tak to není co řešit. Určitě jim dej artemku. Jsou v různých šaržích tak záleží jakou potřebuješ.
Jak jsi ty nálevníky pěstoval?? Dá se koupit čistá laboratorní trepka/vířník. Tím se krmí. Nebyl to nějaký senný nálev?? Potěr přelov/přelij přes síta a máš přetříděno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2006 15:14 solem Re: Roman
Moc děkuju, určitě to vyzkouším, já je většinou krmím těmi nálevníky, ale chyběl mi další článek, protože jsem je pak krmil žloutkem a to mi nepřipadlo jako zrovna pestrá a zdravá strava
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2006 15:00 Roman Re: solem
Pro labyrintky obecně chovatelé doporučují nálevníky.Pak přecházejí na artémie.Nakonec už větší plankton.Ale u těch čerstvě vykulených to bude asi nejhorší.Někdo psal o nejmenších druzích artémií.Líhnul je po trškách v kelímcích na parapetu bez vzduchování.Na denní dávky krmení to stačí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2006 14:54 solem – krmení potěru labyrintek
Věnuji se chovu čichavců, ne že bych byl úplný začátečník, ale moc by mě zajímalo, čím krmíte potěr čichavců? Vyzkoušel jsem několik možností, ale stále hledám tu nejlepší. :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 8 ...... [9]

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 15766x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/6532-krmeni-poteru?od=401