Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Zřizujeme akvárium - TV Nova

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Přejít na předchozí stránku 4 Žádná další stránka   1  
Zřizujeme akvárium - TV Nova
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2008 10:01 řepa
Celkem dobrý začátek ale jako všem tady, tak i mě vadilo proč stojí před mega filtrem. Měli by začít jako když si ho chtěj zařídit v tom jejich baráku. Když mluvěj o 150l tak maj kopit 150l a pěkně od podlahy ho zařizovat. Uvidíme co bude příště.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2008 16:24 Žena Dinamit [68]
Mě to teda mile překvpalio. Jenom je fakt, že byla blbá kamera, která neustále zabírala ten super hyper mega filtr. Ale to je všude. A ten objem akvárka. Jo, uznávám, že mých 50l je nic moc, ale těch 100 je podle mě tak akorát. Samozřejmně čim víc, tim líp. Pro začátečníka to podle mého bylo mírným přínosem. Aspoň nezačne v 5ti litrový kouli...
A pro lidi, co už v tom nějakou dobu jedou, tak už můžou srovnávat, jenže ten, kdo to viděl a slyšel poprví, tak ne. Takže si myslim, že zkušenej akvarista se pokochá maximálně tak krásně zařízenýma akvárkama a nic novýho se nedozví. Ale uvidíme, co bude dál.

PS.: funguje vám zvuk u těch Nováckých videí. Mě ne a nevim proč :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2008 14:44 Muž ghostik [81] Re: kristule
A co si chtela sliset v prvnim dilu ? Snad ne hned navod na mnozeni ryb ktere se u nas nedaji rozmnozit. Nezapomen ze to ma byt i pro lidi co dama nikdy AQ nemnely !!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2008 14:14 Muž kalahare [11]
ale ten kohoutek nad tím skleněným "rybníkem", to je dobrej luxus, ještě mít pod akvárkem odpad a je to smich potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2008 13:58 kristule
Tak já jsem proti nově zaujatá,ale viděla jsem ukázku i těšila jsem se ,že mě nova mile překvapí a reportáž bude k něčemu.No a výsledek,zhlédla jsem a přemýšlala ,co že jsem se to dověděla,no zase a opět nic.Nova prostě nikdy nezklame a její reportáže nikdy žádné info nepřinesou :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2008 13:52 Muž Miras [111]
no já teda nevím, ale ukazovat jak se dělá akvárko by mělo být trochu v normálnějších poměrech a ne takové mega akva, né každý z nás na to má(určitě to vyjde na balík)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2008 13:21 Štěpán Re: Eff
Byl to filtr pro nějaký super mega akvárko který je/bude o patro výš... Ó já chci být bohatý. Jak to mám udělat? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2008 12:32 Muž Eff [417] - RostlinyRe: Rebbie
Spíš bych řekl, že jako seriál to budou mít předtočený, takže konstruktivní nekonstruktivní kritika, maximálně se kvůli tomu tady pohádá pár lidí. Můj názor je ten:
1. Zaplaťpánbu za to, že to je.
2. 3 minuty postávat u megafiltru, který si stejně žádný začátečník stavět nebude, je škoda času.

Mimochodem všimli jste si jak měl p. Skala vychytanej vodovodní kouhoutek přímo nad první komorou filtru?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2008 12:27 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Rebbie
Treba jim tam nejakej "dobrak" hodi odkaz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2008 12:08 Žena Rebbie [71] Re: Štěpán
Ale zas je to o nekonstruktivní kritice, bo tady si to Gondíci určo nepřečtou.... Napišto to přímo jim co tam dát a co né, prostě tuhle svou kritiku, když je to tak hrozný.... Pak by si z toho tvůrci mohli něco vzít...nebo taky né....ale tady si to rozhodně nenajdou ;-)
A neskáču nikomu po krku, jen mě drobet nebaví, jak nic neni dobře ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2008 11:48 mat Re: Štěpán
Souhlasím se Štěpánem ale taky je pravda to co psal Luděk je to hodně složitá něco udělat do TV ale na druhou stranu mohli se trochu více snažit.. (jo a nemusíte lidi hned někomu skákat po krku když napíše svůj názor)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2008 10:57 Muž Johan [4945] - Rostliny
tak nevím, ale skoro oničem. celé to zavádělo. když se mluví o 150l a stojí se před 500l filtrem(jak už tu bylo zmíněno), ani jedno hezké akvárium, .. vlastně ani ten začátečník se nemoch nic dozvědět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2008 09:32 Štěpán
www.nova.cz/…

Tvrdý PU nechápu - má smysl snad jen u akvária, které stojí pouze na velmi malém povrchu, jako to na videu. Takže jestli lidi teď budou cpát PU na normální skříňky... hmm

...jak tenhle stojan roznáší váhu taky ne. Kdyby aspoň uprostřed byla jedna příčka! hmm

Zdá se mi to takové poněkud chaotické, mohli to mít lépe připravené.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2008 08:55 Muž Ludek [39]
Každá pravdivá, byť i povrchní, informace, která způsobí zájem o akvaristiku a přivede k této krásné činnosti více lidí, kteří se tak vyvarují prvotních chyb, jež by je dále odradily, je chválihodná. Chcete-li to tady pitvat a bazírovat na maličkostech, zkuste si vzít videokameru a natočit si to sami i s rozhovory a komentáři. Ani dvouhodinový film by nevypověděl o problematice, která se tu probírá denně ;-) Myslím, že pro úplného laika to bylo srozumitelné a pro Vás - odborníky je tu tento web :) Já jsem tento novácký počin přijal kladně právě vůči začátečníkům a lidem, kteří o akvaristice uvažují a neví jak začít. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2008 08:37 alexx5
Z môjho pohladu nepovedal nič zaujímavé pre skúsenejšieho akvaristu.Pre začínajúceho snád áno.Tí ale rozmýšlali,prečo má to akva tolko prepážok?Takže z môjho hladiska to vidím tak,že p.Skala,ked hovoril o akva,tak sa mal postaviť pred akva a nie pred prepážkový filter.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 22:22 Muž Johan [4945] - Rostliny – Re: Killer
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 21:52 Žena Rebbie [71]
Já sem taky mile překvapená, chlápek působil dobře, jako že o tom fakt něco ví a to že to je na díly mě potěšilo, informace mi vůbec nepřišly povrchní a povšechný, dávam jim za palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 21:08 Petulinka
O ničem, nic mě v tom nezaujalo, jen ty neonky...Ani to AQ nic moc, na to jak to bylo velké, tak nic moc hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 20:21 R Muž Mrakoplash [1776] Re: RAP
jen by tou kamerou nemusel porad smrdlat :-D a moh by ji nechat na akva dyl :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 20:18 RAP
No třeba tam budou ukázky pěkných akvárek. Aspoň pro ty zkušenější :-D .
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 20:14 Muž Snofrev [54] Re: mat
Mno tak někde začít museli a je asi jasný, že tenhle pořad bude jen povrchní a budou říkat jen základy od všeho.Pro lidi co se akvaristikou již nějakou dobu zabývají tam asi nic zajímavýho nebude.A myslím si, že pro lidi co teprve o akva uvažujou, tak informace o tom, že je potřeba pod to něco dát, je pro dost zásadní.
Mně akorát trochu zarazilo, že mluvili o akva 100-200l a přitom stáli podle mýho odhadu u akva který mělo aspoň 500l.Sice to vypadalo, že to bylo připravený pro vlastní filtr z těch přepážek kam přijdou bifoltry a tím se to o dost zmenší, ale stejnak to byl docela bazén.
Hlavně že je alespoň něco. Ještě by mohla ČT vrátit Rudu Hrušínskejch a jeho Jak na to a bude se zase v neděli na co koukat potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 19:42 mat
No nevim většina lidí to tu chválí tak já to trochu skritizuju. Rozhodně se mi to zdálo zbytečné, tyhle věci by člověk dokázal vysvětlit za minutu a to co tam vykládal se mi zdálo jako rozdodně ůplně banální věci, které člověk nemusí nikde číst vidět ani slyšet ale napadne ho to hnet když pužije logické myšlení pokud tedy nemá iq pod bod mrazu. Ale je zase chvályhodné že aspon něco do té televize o aqvaristice dali. Doufejme tedy že příští díl se jim lépe povede. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 19:31 Muž Sid [6647] - RostlinyRe: wladys
Mohli aspoň oškubat ruduchu z anubiasu... :-D Přisedlých řas taky nemálo... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 19:00 Muž wladys [291] - Cichlidy
No snad se jim to tentokrát povede líp než zhruba před dvěma roky.Tenhle pán už před těma dvěma roky prováděl podobným miniseriálem.....nakonec to mělo myslím 4 díly a vcelku o ničem. :-( Dnes to podle mě bylo o ničem...jen 2 minuty kecal o rozdílech polyše a polyuretanu...přitom zbytečně.Dobře poslouží oba materiály. ano Záběry na akvárka ok. Budu sledovat a budu rád,když se mé obavy o hodnotách toho miniseriálu nevyplní. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 18:46 Muž tomaskupilik [9]
Pěkný ale krátký (jak jinak no..) :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 18:45 Muž poltergeist [3] Re: Šámes
to nebyli terčáci ale okatec X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 18:42 Šámes
mě se to taky líbilo..jen mi příde že to paludárko měl na terčáky krapet malý..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 18:40 Muž kalahare [11]
docela dobrý, no je to první díl, tak se musí od základů. Akorát se mi nelíbilo, že 150-200l je malý akvárium? smich To že mám teda 54l plivátko :) Berkovec jeden... Zvědavost mi nedá a příště e budu koukat znovu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 18:29 Muž zikyc [79] - SumciRe: Beranybuc
Přesně tak musej začít od začátku, pokud budou takhle pokračovat dál, tak dobrý palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 18:27 Žena Janica [5]
Já myslím, dobrý. S tou váhou mě to moc zajímalo.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 18:24 Beranybuc
zatím nic tajímavého ale byl to teprve první díl ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 18:21 Muž poltergeist [3] Re: zikyc
tak samozžejmě že pro začátečníky to o té váze bylo dobrý... to brakický se mi taky líbilo mít to tak doma :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 18:20 Muž zikyc [79] - SumciRe: poltergeist
Jak moc nedozvěděli?? o tej váze to bylo dobrý se furt na to někdo ptá, jinak neonky škoda akva pro ně smich , ale to brakické paludárko super palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 18:16 Muž poltergeist [3] Re: Silent
aha mno tak to by jeden neřek.. celkem sme se nic nedozvěděli hop ... ale to AQ s těma neonkama bylo pěkný
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 18:15 R Muž Silent [5949]
Tak to pojali jako seriál. Já jsem spokojenej. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 16:35 Usine Re: wladys
pokud je to tento pán skala tak to může být dost zajímavé.
www.akva.sk/… :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 16:12 Šámes Re: wladys
já si taky myslim že by nebylo od věci počkat na odvysílání a pak teprve komentovat..co když se eště všichni budete plíct.-..mě ta uputávka třeba docela zaujala..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 15:53 Muž wladys [291] - CichlidyRe: Dinamit
Nevím co od toho čekáte.Bude to nejspíš pro úplné začátečníky a podle zkušeností s předešlých šotíků o akvaristice ala pan Skala(tak se myslím ten znalec v oboru jmenoval :-D ) to bude spíš pro zasmání,než že by se podle jeho rad měli začátečníci řídit. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2008 23:43 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: ghostik
kdysi dávno, myslím, že né jednou, už v loskutáku o akvaristice něco běželo. no, nic moc zajímavého tam nebylo a myslím, že ani nebude. prostě, že neonka stojí 12kč, atd. prostě zajdou za prodavačem a budou se ptát... a tak co jim asi může napovídat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2008 22:44 Žena Dinamit [68] Re: fajfmen
Spíš hosté budou kvalitní ale střihači to jako obvykle celý pokazej. To je u Novy normální. Ale třeba nás mile překvapí :-) . Já na Loskutáka občas koukám a musim uznat, že je tam spousta dobrých rad palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2008 21:27 Muž Felix [242] - Středoamerické cichlidy, rod Parachromis je srdečníRe: ghostik
Viděl jsem upoutávky a vypadalo to docela dobře :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2008 14:25 Muž ghostik [81] – TV-Nova
Zitra budou v Ptaku Loskutaku radit jak se dela akvarium :o)
Treba tam bude neco zajimaveho :o)
od 17:50 hod

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [4]

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 8333x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/6143-zrizujeme-akvarium--tv-nova?od=151