Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristiky

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Akvaristiky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2023 20:24 Žena Starka [248] Re: MichalMajgot
K tomu superzoo - ono uz vypovídá samo o sobě ta prezentace. Mají tam napsaný latinský název, k tomu anglický dodatek a nic víc. Jednou nabízeli 5 druhů bojovnic. Po googlení ve zverimexu mi ani google nenašel ty jejich názvy. Tak jsem se zeptala personálu, no ani oni to nevěděli. :-D Navíc v me prezentaci si člověk pocte, proč me akvarko vypadá, tak jak vypadá - rady ze zverimexu. rozzureny

Já se dívala tak všeobecně na dania, no a zabruslila jsem na stránky superzoo. A zjistila, že zas nerozumím, i když jsem si myslela, že to bude ta zavojová verze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2023 17:24 Muž Lojza007 [1205] Re: MichalMajgot
Přesně tak, doporučuju si udělat klidně i delší výlet do akvaristiky a pořídit ryby tam. Po republice jich je dost, takže to nikdo nemůže mít extrémně daleko.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.01.2023 17:02 Muž MichalMajgot [2]
Jinak k tomu superzoo - jako začátečník jsem si přečetl radu, že tyhle řetězce nejsou vhodný zdroj pro rybky a kytky. Čím větší řetězec, tím je to prý horší. V Hornbachu jsem okamžitě poznal, že nedostávám dobré rady a kytky odtut rostou hůř než tytéž kytky z Invital eshopu.

Proto jsem si dával bacha, když jsem vybíral, odkud brát rybky a nakonec jsem si vybral shrimp, i když to bylo spojené s cestováním kurýrem. Jsem naprosto spokojený a kdykoliv bych je už do budoucna upřednostnil před osobní návštěvou běžné neprofi akvaristiky nebo superzoo/hornbach/pet centrum a jim podobné i za cenu toho, že to bude znamenat přepravu v polystyrenovém boxu kurýrem. Rybkám se daří, nejsou nemocné, stres zmizel velmi rychle. Když vidím v těch pet centrech ty rybky v akvárkách s chcíplou kytkou, nevsadil bych na jejich zdraví ani pětník.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.06.2020 19:05 R Muž afc1886 [14703] Re: afc1886
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.06.2020 19:04 R Muž afc1886 [14703]
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Byl jsem se kouknout na akvaristiku u vás.
rybicky.net/obchody/3
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.04.2019 19:23 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlamaRe: _ucx_
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2019 18:04 R Muž ctibum [6926] Re: _ucx_
Opět Profiplants, určitě bude mít...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2019 17:53 Muž _ucx_ [1406] - Symphysodon + CorydorasRe: ctibum
Chtěl jsem někde koupit bioakvacit do komorového filtru. Překvapení -- v akvaristikách, v SuperZOO i v Hornbachu mají jen hotové filtry nebo velmi malé kousky za nesmyslné ceny, bioakvacit jako takový nikde. Asi nezbyde než jet do Počernic :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2019 16:52 R Muž ctibum [6926] Re: Papik
Ještě akvatista.cz, ten toho bude mít asi nejvíc, ale výdejní sklad má v Počernicích a s omezenou otvíračkou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2019 15:22 Muž Papik [617] Re: ctibum
Super, děkuju, Profiplants vypadá velmi nadějně, navíc je kousek od metra.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.04.2019 15:03 R Muž ctibum [6926] Re: Papik
Profiplants a řekl bych i Hornbach...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2019 13:59 Muž Papik [617] – Dragon Stone v Praze
Chtěl bych se zeptat pražáků jestli netuší, ve které kamenné prodejně mají slušný výběr dragon stone? Nejblíž při trase budu mít ZOO Braník a Juwelakvarium. Děkuji.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.03.2017 12:52 Muž LiborSprysl [9015] Re: Pepan
Nebyl, tom EET roli nehrálo... ta už je zavřená dlouho ... určo přes rok, ale spíš víc ... za pár týdnů rok marodím a to už byla zavřená, když to začalo ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2017 22:32 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: lemming46
EET byl asi poslední hřebíček do rakve. Zítra jim to začne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2017 22:30 Muž lemming46 [327] – Akvaristika Nuselská
Fotka k příspěvku rybicky.net/obchody/378

Chtěl jsem po čase zajít pro krmení, přivítala mě prázdná výloha a inzerát na pronájem prostoru. Tak zas o jednu míň.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2014 08:52 jamajcan Re: acik
Aqua-Shop

Leninskijj prosp., d. 87A
MOSKVA, 119313
Moskva g., Russian Federation
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2014 08:49 Muž acik [416]
nevite nejakou akvaristku v Moskvě? zitra tam letim a chtel bych tam neco omrknout

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2013 16:35 R Muž romant [27987] Re: rak
Tady v obchodech máme jenom jednu rybicky.net/obchody/16
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2013 16:32 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky
Můžete mi prosím někdo poradit nějakou akvaristickou prodejnu v Příbrami,zítra tam jedu tak bych se chtěl podívat (možná něco koupit -hlavně kdyby byly korýši).

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2012 19:13 Muž Yirka [9126] – Zrušený obchod
Obchod Ráj zvířat v SY rybicky.net/obchody/549 , byl v minulém týdnu zrušen a uzavřen.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2012 15:40 re2005 – bonus
Koupil jsem si v akvaristice v Mladé Boleslavi, 1x Anubias barteri var. nana.
Byla tam docela pěkná prodavačka. Jako bonus jsem dostal 2x Kružník čínský (asi). Úplně zadarmo. :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.01.2012 11:18 Lípa Re: Romy
..pravdu máš, to bezesporu. Tehdá jsem ty "vočka" kupoval narychlo skrze děti. Bylo to do nově založené nádrže. (již ustálený biotop)
Spíše jsem to napsal jako odstrašující případ ;-) dík a měj se.
Lípa SY
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2012 06:55 Muž koyack [87] Re: Yirka
Ty první dvě znám, tu třetí ne. Díky za info.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   12.01.2012 00:41 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Lípa
Lípa napsal... Nejenže tam plavou uhynulé kusy, ale obsluha jen tápe nad lehce zaměřenějším dotazem k druhu. Po upozornění sice holčina mrtvolky odlovila, ale mrskla je krokodýlkům, že je mají rádi! To sem už nechápal nic. No ukončím to, vzal jsem si dvě samičky a tři samce dle vlastního výběru (paví očka) za 29Kč/ks!!! a vypadl.. Do měsíce přežila jedna samice...
No,jestli chceš bod za odvahu,máš ho mít,ale koupit si ryby z takových podmínek,to je tvoje nezodpovědnost,pak se nediv následkům.Dát za očka takové peníze je také přinejmenším nestandartní,ale budiž...
A jestli jsi znechucený nabídkou trhu,snaž se kupovat ryby z ověřených zdrojů,kontakty najdeš na všech akva webech.
Nestěžuj si na vlastní blbost... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.01.2012 18:45 Muž Yirka [9126] Re: koyack
Ve Svitavách jsou tři.
rybicky.net/obchody/470
rybicky.net/obchody/549
rybicky.net/obchody/468
Seřadil jsem je dle kvality.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2012 16:07 Muž koyack [87] Re: Yirka
V Litomyšli máme akvaristiky dvě, no nic moc ale díky za ně. Ve Svitavech vím o dvou ale která je ta spolehlivá?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2012 14:05 Muž Yirka [9126] Re: Lípa
Svitaváci vědí, že na akvaristiku je zde jen jeden spolehlivý krám. ;-)
SuperZOO už 2/3 svých nádrží odstěhoval do Ostravy a myslím, že kdyby následoval i ten zbytek, udělal by nejlépe.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.01.2012 13:33 Lípa – Sklorex a další..
Ahoj všem. Padlo tu jméno Sklorex v Brně. Tak mi to nedalo a přidám trošku do mlejna. Kupoval jsem u nich vícero tlamovců a poté ještě cosi (je tomu tak 5let) a můžu říct, že mi neuhynul ani jeden, nečapl ani jeden plíseň a ani nic podobného. Rybičky jsou od nich opravdu zdravé.. A to jsem je vozil na sedačce v kamionu směr OL a Štbk s občasným čekáním a vykládkou :)
Jsem ze Svitav a co se prodává v ZOO u Hypernovy nebo co to teď je, tak tomu říkám lágr pro rybičky. Nejenže tam plavou uhynulé kusy, ale obsluha jen tápe nad lehce zaměřenějším dotazem k druhu. Po upozornění sice holčina mrtvolky odlovila, ale mrskla je krokodýlkům, že je mají rádi! To sem už nechápal nic. No ukončím to, vzal jsem si dvě samičky a tři samce dle vlastního výběru (paví očka) za 29Kč/ks!!! a vypadl.. Do měsíce přežila jedna samice. Ta stačila ještě vysypat a s mláďat mi plave jeden pár. Dnes se je snažím rozmnožit, ale mám pocit, že jsou genet. poškozený. Jsou to takový chuděrky okolo 1cm v dospělosti. Samička je plná a čekám že vysype co nevidět..

Závěrem: jsem znechucenej nabídkou na trhu :(

Všem pohodu
přeje Lípa SY

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2011 20:05 RAP Re: invalida
Co vím, tak v Jáchymově nic není. Možná bude něco v Ostrově nebo až v Karlových Varech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2011 07:59 Muž LiborSprysl [9015] Re: invalida
No nevím jak v Jáchymově, ale při pohledu na mapku a popisy v rubrice Obchody je toho v Karlovarském kraji poměrně dost... ;-) Tedy pokud se jednalo akvaristiky....ostatní obchody je potřeba hledat jinde :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2011 07:46 S Muž invalida [3881] – Akvaristika v oblasti
První půli prázdnin trávím v Jáchymově...Chtěl bych vědět kde tam najdu obchody atd...snad toto téma využijí i jiní cestovatelé ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2011 12:22 tomas120 Re: mori79
Tak skús v Ziline... 4 roky som tam nebol tak neviem v akom stave to tam je, ale jedna dobrá akvaristika je smerom ako sa vychádza zo Štorcového námestia smerom na Na námestie Štúra..
Neviem presne ako sa to tam volá , ale tá akvaristika je na tom tiež veľmi dobre , veľký sortiment najrôznejších zanččiek, veľký výber rýb a rastlín, krmív, techniky ... Teda aspoň dúfam že sa tam nič za tie roky nezmenilo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2011 12:04 Muž mori79 [6] Re: tomas120
no v tych obchodnych centrach je to len o ksefte asi neviem ci budem stihat cez BB skor by mi vyhovovalo po trase
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2011 11:55 tomas120 Re: mori79
Ak chceš sa ísť pozrieť do fakt že dobrých akvaristík, odporúčam ísť do BB. Vynikajúca akvaristika je v BB na Lazovnej, na Dolnej a v Európe je jedna, ale tam fakt len pozrieť ryby, pretože ochota predávajúcich je tam na bode mrazu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2011 14:33 Muž mori79 [6] – PP LM MT ZA
v pondelok idem trasu PP LM MT ZA a spat vie mi niekto poradit kde maju velky vyber rybiciek nejaky zaujimavych nie beznych chcel by som doplnit este do akvarka nieco nezvycajne mozno to bude zniet blbo ale este by mi tam pacila nejaky druh zltej farby

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2008 09:16 Muž Geri [29] - SkaláryRe: Lenysko
Já jsem mezi Táborem a ČB, jezdím spíše na druhou stranu do ČB, ale asi nejspíš z toho důvodu že v Táboře jsem nevěděl kam a kde. Dík za tipy, další cesta Tábor! ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2008 13:12 kombajnicek Re: Lenyska
ahoj to j epravda, je ochotnej jit otevrit i po zaviracce. Martin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2008 16:27 Lenyska
Podle mě je nejlepší akva v Táboře, za nemocnicí směrem na Písek, přímo naproti dneska už Albertu - takovej malinkaten domeček hned u silnice... ten pán co tam je, je úžasnej, rybky tam má moc pěkný a za skvělý ceny (oproti OD Dvořák - velmi výrazně) a když potřebuješ radu, tak poradí se vším... vím z vlastní zkušenosti - chodím víceméně už jen k němu... ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2006 23:19 Muž A2C [25] - Sumci – Pre Slovákov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2006 00:03 Muž [] – akvaristika
Podle mne nejlepší akvaristika je v Mělníku, Pražská ulice, jmenuje se Vivarium a vlastní jí manželé Kučerovi. Teď připravují otevření megaakvaristiky, taky v Mělníku. Jezdím tam z Prahy, je to fakt na profi úrovni. Koukněte na www.vivarium.cz, stojí to za to... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2006 18:35 Usine Re: Anonym
10 kč :-) Jedna dobrá akvaristika je stanici tramvají směrr Hostivař od metra Strašnická po pravé straně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2006 18:29 Muž [] Re: Usine
Na burzu půjdu v neděli kouknout určitě:) Ale i tak, pokud někdo zná fajn akvaristiku, sem s ní, ráda se tam podívám:) Nevíte kolik je vstupné na burzu, když už o ní padla zmínka?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2006 17:45 Usine Re: Anonym
Žádné akvaristiky nesháněj a dojdi si v neděli na burzu tam mají všechno a za rozumnou cenu. Jediná nevýhoda je že musíš ráno vstávat. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2006 13:26 Muž [] – akvaristiky
Máte někdo doporučení na dobré akvaristiky v Praze nebo i jinde(pro mimopražské, ale mě zajímá hlavně ta Praha:))? Měla jsem to ráda na Lukách, měli obrovský sortiment, ale obchod zrušili, tak pátrám po nečem podobném... Díky ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2006 19:39 blek Re: Petr
Nejlepší akvaristika je asi ta u Dvořáka, ale obecně je to katastrofa, :-(
Další je U střelnice, taky na Budějovický, největší peklo ja asi v Kauflantu, tam je na chcípnutí i prodavačka.:-)
Já jezdím do Sklorexu, Vlastně ve středu se jedu podívat do Mělníka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2006 18:36 Muž zikyc [79] - SumciRe: Petr
Zajdi do obchodní Dům Dvořák první patro
a pak na píseckym rozcestí kousek od Lídla směr na Písek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2006 18:33 Petr – Prodejna Akvaristiky v Táboře?
Mám dotaz nevíte kde v Táboře prodávají akvaristiku a rybičky?..Poradí někdo..

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2006 16:27 Nemeziss Re: Nemezis
No, tak jsem přechválila..byla jsem se teď mrknout v PetCentrer Novodvorská jak jsem o něm psala, a dvě nádrže byly tak špinavé že přes ně nebylo vidět! rozzureny a prodavačky veget, klídek...no snad se polepší!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2006 13:58 Muž [] – to je fakt
no unás to je úplne rovnako nedávno som našiel predajňu kde som pôvodne chcel ísť kúpiť nejaké rybky ale pri pohľade na jednu z nádrží mi doslova zamrelo srdce: V nádrži bola nejaká mŕtva ryba (Už sa nedalo rozoznať, o aký druh ide) a jeden ancistrus ju už dopolky úplne zjedol. Predavač sa na to iba tak pozeral a keď sa ma spýtal čo si prajem tak som mu povedal: Už nič a som odišiel . A ešte som zabudol že všetky rybky mali rozstrapkané plutvy a nafuknuté brušká. (ktovie čo to bola za hnusná choroba) ten predavač by si teda zaslúžil čo povedala nemeziss :-( ale tiež máme aj dobrú predajňu kde obsluhuje pekné dievča a vie aj poradiť. ;-) smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2006 12:41 Nemeziss – prodejny
Zdravím, tak já musím říct, že buď mám štěstí, anebo nevím..rybky i rostlinky nakupuju v prodejně v Praze Strašnicích, nevím jak se jmenuje :-( ale všechno je tam čisté, obsluha příjemná, nesnaží se za každou cenu prodat, poradí, vysvětlí, a když jsem si chtěla za drahé prachy koupit jednu rybku, tak místo aby mi jí prodali a měli prachy, tak mi vysvětlili, že do mého akvárka se nehodí. Ceny jsou myslím slušné, žádné nemocné rybky jsem mezi zdravými neviděla (mají tam karanténní akva) a od nich zakoupené rybky i kytky kypí zdravím :) dále Pet Center na Novodvorské, taky není špatné, sice obsluha nevěděla jak pozná samečka ancistruse :) ale jinak si nemohu stěžovat.
Nicméně, je pravda, že spousta lidí a prodavačů bere zvířata jako spotřební materiál, at rybky, nebo křečky, morčata..měla bych řešení: pochytat takové "lidi", zavřít je do klece kde se nemůžou pořádně otočit, přidat jim tam nějakou nemoc, čistit je jednou týdně, dávat špatné jídlo a to jen občas - a ať si to taky užijou, ne? l rozzureny rozzureny
Přeji všem už jen příjemné zážitky, dobré prodejny a zdravé rybky! ahoj ahoj

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 2198x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/466