Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza Hradec Králové

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Burza Hradec Králové
AKVATERAFLORA.cz

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2017 12:14 Muž Zip [277] – Kytky
Zdravím, příští týden je burza v Aldisu, zatím jsem tam nebyl. Potřebuji kytky (např. Heteranthera zosterifolia , Microsorum pteropus 'Windelov', Pogostemon helferi, Riccia fluitans, Taxiphyllum barbieri), bude tam něco na výběr, má cenu tam jezdit? Díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.01.2017 16:21 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: alf
Já bych se tam také ještě jednou zastavil a tomu pánovi upřímně poděkoval. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.01.2017 05:56 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: alf
Špejle+okurka=ráno vytáhnout obsypanou okurku šnekama, rád se jich ujmu, okružáci mi v akvárku chybí.

Turbínka má plnou pravdu, jsou to vděční pracanti v akvariích.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   16.01.2017 21:57 Žena Turbínka [2558] Re: alf
Plž je kámoš ;-) A pokud ti tak vadí, dopřej rostlinám než je hrrr narveš do akvária hypermanganovou koupel. A máš aspoň jistotu, žeš koupil krásné submerzní rostliny - tedy pořád nechápu proč se rozčiluješ :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2017 20:27 alf – AKVATERAFLORA HK 15.1.2017
Tak jsem si koupil kytky u pána v rohu na leve straně (prodavá jen rostliny)je tam pokaždé,a najednou mám v akva 25 šneku....už u měho nic nekoupím. Dík pane prodejce.. tone Milan

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.12.2016 19:47 R Muž afc1886 [14655] Re: pitris65
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2016 19:45 Muž pitris65 [9]
Ahoj všem!
Byl jsem dnes na burze HK.Byla zde rybka podobná ancistrusu,ale měla podobu jako malinký rejnok.Měli ji asi za 145 korun a v nàzvu měla něco jako Sevilla nebo Sevilia.Nepamatuje si prosím někdo její jméno?Nenapsal jsem si ho a teď nikde na netu nemůžu nic najít protože nevím co zadat.Díky za případné rady od těch kdo si nejen všimli,ale taky si pamatují.Na rozdíl ode mně...;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2016 19:08 Muž kus5 [3] – Bezva
Nabídka akv rostlin je velice dobrá, chybí microsorum pteroptus trident. Z ryb bych rád tetru modrou nebo neonku modrou. Díky Pavel

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2016 19:52 R Muž romant [27983] Re: bwater
Nechci nokoho hájit, ale to co popisuješ je sem tam viditelný na všech burzách. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2016 19:47 bwater
živé krmení jsem pořídíl to jsem spokojenej ale ta kvalita některých ryb-katastrofa videl jsem skaláry za sebou vláčet pruhledný výkal a taky s uplně červenou žábrou plavala jedna po boku chudák
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2016 18:21 R Muž romant [27983] Re: Zoidik
Vyřídím. ano X-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2016 18:19 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: romant
smich smich Ale jinak pěkný, to určitě. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2016 18:14 R Muž romant [27983] Re: Zoidik
Ona je to pravěká teraristická burza s akvaristickým přívažkem, ale paradoxem je, že pořadatelé jsou kovaný akvaristi. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2016 18:12 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumím
Tak jsem dnes pořídil všechno co jsem chtěl, ale trochu mě mrzelo, že akvaristické části není věnována větší plocha :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2016 21:17 Muž Sareneth [7] Re: grupyk
Mohl by jsi zaparkovat u Obi jednou jsem to takhle udělal, sice jsem tam šel potom také ale nevidím v tom problém(zajímalo by mě jestli se už někdo setkal s tím že by parkoval u marketu moc dlouho... a někdo mu s tím dělal problém :-D ).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2016 19:05 Muž grupyk [20] – parkovani
Zdravím, jak je to s parkováním v průběhu akce? U Aldisu je placené stání dle jejich webu. Kde se dá nejblíže zaparkovat free?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2016 21:48 Pepavr – Rostlinky
na burzu mužu dovézt přebytky rostlin,Pogostemon erectus,Didiplis diandra,trhunku pluvoucí,egerii...kdyztak dejte vědět...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2016 15:30 Muž Sareneth [7] Re: Zoidik
Kořenů tam byl ve velkém sále minule celkem slušný výběr co jsem se ptal tak by údajně ani neměli moc plavat. Dotyčný byl taky akvarista. Plánuji je taky omrknout jestli mě něco netrkne do "velkého" akvária.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2016 13:10 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Sareneth
Samozřejmě mě zajímá zdejší osazenstvo :-) V Ostravě se posedí a pokecá v bufiku, bý tato možnost i v HK bylo by to fajn. Já si tam jedu jenom pro nějaké větší kořeny do nově zakládaného 432l akvárka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2016 21:12 Muž Sareneth [7] Re: Zoidik
Já doufám že tam bude někdo mít Cichlidky Kakadu, posledně co jsem si tam koupil samičku tak do 3 dnů kaput. V kolik se tam dostanu nevím jestli tě zajímá kdo tam jde odsud a ne prodejci :-D .
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2016 18:02 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumím
Ahoj, kdo tam bude tuto neděli?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2016 14:08 alf – AkvaTeraFlora Hradec Kralové 17.1.2016
Tak jsem se byl dnes podívat na burze AkvaTeraFlora v Hradci Králové.Na který jsem se těšil celý měsíc.Jelikož si teprve zakladam akvarium tak jsem se těšil že si tam nakoupím nějakou techniku jako vnější filtr,odsavacku,hadičky,nejaký substrat na dno a nějaké drobnosti.jako měříče NO2,NO3,PH. atd. Byl jsem zklamany měli tam jen kytky a rybky.Sice jsem tam narazil na topítka/nové s termostatem od firmy aquamat/ tak jsem si jedno koupil za 200 puvodně chtěli 250 ale ukecal jsem je .Dale ještě dva kořeny za pakatel.Nakonec jsem si písek,a filtr aquaClear30 koupil v obchodě. Tak nevím jestli se příšte vydam na burzu když spočítam benzin tak si to mohu koupit v obchodě v Pardubicích a vyjde to nastejno. Sice ale počítám stím že výstava neboli burza byla asi převážně o teráriích a a příslušenství k nim.Bylo tam k mání od larev,přes sklipkany,chameleony,ješterky,hadi,atd.osvětlení,různé schovky pro obyvatele terrarii,teraria,mnoho různorodých druhú krmení od sušených po živé atd.. Milan

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2015 16:37 R Muž romant [27983] Re: Bošek
Ano, měl by být.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2015 12:56 Muž Bošek [53] – grindal
Zdravím všechny. Zjistil jsem, že další Akva-Terra-Flóra trhy v HK budou 18.1.
Nevíte někdo, jestli se tam dá sehnat gringal?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2013 10:21 Muž Hansel [945] - Cichlidy, Lka a sumci obecně... co má vousy to je dobrýRe: AmSeok
17.11. Peťo, je to na stránkách X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2013 09:10 AmSeok
Kdy bdue prosím další burza? Díky :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.09.2013 11:03 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: kacercz
Jestli ztratí po zasazení pod vodu listy nebo ne, není přece podstatné. Důležité je aby v akváriu rostla. ;-) Emersní rostliny mají mnohem více zásobních látek a tak po přesazení pod vodu rostou ze začátku rychleji a lépe.ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.09.2013 11:01 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: kacercz
Včera jsem se tam byl podívat taktéž a mohu říct ,že jsem byl mile překvapen a koupil jsem vše co bylo potřeba a dokonce i něco navíc :-D
Jediné co jsem nesehnal bylo větší množství švábů argentinských ,takže jsem je musel objednat přes internet.
Výběr zvířat byl velmi rozsáhlý a i ceny byly příznivé.
Rozhodně bych kvalitu nesrovnával s Hornbachem atd. !!!
Další věc co mě docela dostala byla ta pomluva pana Ešpandra no
To si nezasloužil. Odchoval více ryb něž mi všichni dohromady !!
Vždy když jsem od něho bral ryby ,tak jsem dostal suprové kusy ,které jinde neseženete.
Co se týče rostlin ,tak od toho pána co byl v rohu už bych taky nic nekoupil smich
Prodal by i vlastní děti ,ale kvalita se nerovná ceně :-(
Pro kvalitní Echinodory a anubiasy jezdím na nedělní trhy ke Kolínu.
Za super cenu krásné kusy ,které se rychle adaptují.
Ale teď zpět k Hradci.
Výstava byla prostě podle mého gusta a řekl bych ,že i podle gusta ostatních ,protože tam byla spousta lidí.
Původně jsem jel jen pro pár věcí ,které potřebuji ke stavbě terária pro agamy vousaté ,ale odvezl jsem si několik druhů ryb ,pár strašilek včetně nového terária a zařízení do něho smich
Příště tedy valím znovu X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2013 10:49 R Muž romant [27983] Re: kacercz
Když už tak pěkně valíš kritiku, tak se schválně na pražských burzách podívej, jaký že se to kytky prodávají a budeš možná překvapen. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2013 10:41 Muž kacercz [36] Re: Johan
Hmmm ... to je zajimavy prispevek, takze emerzne vypestovana kytka, kdyz ji dam do vody, rozumnej pod vodu, poroste vesele dal, aniz by stratila jediny listecek .... teda pokud netrefim stejne podminky v jakych byla pestovana ... takze v zasade emerzni pestovani akvarijnich rostlin, urcenych pro akvaria, tedy pod vodu, je v poradku ... coze
Klidne si tam kupujte a prodavejte, co chcete, kazda vec ma sveho kupce ... za mne akva-tera-exot trhy v Aldisu jiz nikdy vice.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2013 09:37 R Muž Mrakoplash [1776] Re: volhpe1
Třeba proto, že se hlásí na burzu více teraristů, než akvaristů ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2013 09:28 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: kacercz
Pokud nekdo prodava emerzni rostliny jako akvaristicke je to na zvazenou a ohanet se tim, ze to tak dela vetsina je pomerne slabe Poněkud nechápu. Ano, vodními rostlinami se zabývám pouze deset let, ale i nevím, proč by se nemohly prodávat emersně vypěstované vodní rostliny jako akvarijní. Submersní rostliny oproti nim nemají ani jednu výhodu. (tedy snad jen tu, že pokud chytnete stejné podmínky jako v akváriu prodejce, víte přibližně jak bude kytka vypadat)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2013 09:25 Muž volhpe1 [41] - Tetry
Teď bez kritiky. Mám jednu otázku. Proč teraristika měla větší místnost než akvaristika a bylo méně prodejců akvaristiky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2013 00:43 Muž kacercz [36] Re: atzservis
Mily Zdenku Frimle, kritizovat si budu co uznam za vhodne. Pokud nekdo prodava emerzni rostliny jako akvaristicke je to na zvazenou a ohanet se tim, ze to tak dela vetsina je pomerne slabe. Mimochodem to je duvod proc jdu na burzu a ne do hornbachu ci jineho kramu. Tady predpokladam, ze me lide co se tomu venuji cely zivot nevojebou stejne jako mega firma, ktera na tom ma postavenou zivnost. Nepsal jsem to s poukazanim na to, ze jsem Prazak, cistokrevny :), pouze jako srovnani s tim co jsem navstivil. Pokud se ti to libi, chod si tam vesele dal. Napsal jsem svuj nazor od cehoz forum je. A prosim nezvi me bratrem. Nikdy jsem te nevidel.

S laskou a pranim krasne noci vcetne mnoha dalsich povedenyh akci v hk

Kacer
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.09.2013 22:58 Vája Re: Volphe1
Je to celé nesmysl. Asi bychom si neměli nic dělat z lidí, kteří možná přišli s nějakou představou a ona se nenaplnila, což se stává. Počet návštěvníků hovoří jasně a myslím, že i obchod šel dnes dobře. Sám jsem sehnal vše, co jsem chtěl a mrzelo mě jen to, že některé z exponátů prostě nemám kam dát, jinak by moje útrata byla podstatně větší. A jestli někdo tvrdí, že tam z teraristiky nebylo nic zajímavého, tak tomu prostě nerozumí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2013 22:50 Muž rriki [818] - CichlidyRe: volhpe1
Od kdy 10 Kč? 60,40 a 30 kč je to podle hodin.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   22.09.2013 22:44 atzservis Re: kacercz
Ahoj brácho kritizuj si co a jak chceš - jako pražák na to máš samozřejmě taky právo. Akorát vynech pana Ešpandra - ten dědula, kterýmu bylo loni 80 roků a celý život dělá akvaristiku si to totiž nezaslouží, ten toho pro tenhle náš koníček udělal za celý život tolik, že nemá cenu ti to ani všechno vyjmenovávat - stejně bys to nepochopil. Prostě ho jenom ve svých duchaplných literárních výplodech nezmiňuj a bude zase dobře. A na závěr jenom pro tebe jedna super tajná informace - přes devadesát procent rostlin prodávaných na našem akvaristickým trhu je pěstováno emerzně.
Zdeněk Friml
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2013 18:47 Muž volhpe1 [41] - TetryRe: Poweres
Proč v Praze je burza za 10 Kč vystavovatelé jsou levnější snad o 40% a má úroveň byl jsem jednou opravdu je to pro mě daleko ta Praha ;-)

jěte jsem si koupil rostlinu jen jednu u prodejce co ji měl v košíčku a v akvárku a moje hůzné zjištění doma, nemá žádné kořeny! rozzureny takový podvod ještě za 30 Kč měl mít rovnou řízky z rostliny a mít to tam napsané a ne to kamuflovat do vaty v košíčku!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.09.2013 18:45 Muž Poweres [59] - ŽivorodkyRe: volhpe1
Pro me osobne uz podruhe také zklamani,...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2013 18:40 Muž volhpe1 [41] - TetryRe: kacercz
Přesně nechtěl jsem to tak napsat, ale mám ten samý názor už nikdy tam nepůjdu.
Radši si počkám za rok do Rychnova nad Kněžnou tam to má úrověň ano

A co ta teraristika samý červ, cvrček, mravenec a myš nic zajmavého a když se objevila zvířata 1800 Kč 2800 Kč u nás ve zverimexu mají za poloviční cenu a ryby předražené koupil jsem jen krevetky a u poláka jsem vyhmátnul pár keramických úkrytů v dobré cenové relaci to je vše X-) 50 Kč za nic + nepočítám dopravu rozzureny

Opravdu nechápu jaký má význam předbíhání těch co si zakoupili lístek dříve v nějakém utajeném předprodeji tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2013 18:26 Muž kacercz [36] – akva tera hk 22.9.
Akva tera exot trhy Hradec

Zustali jsme v hradci o vikendu a tak jsme se sli podivat na veletrhy v Aldisu. 50 kc vstup. Ze dvou tretin zamereno na tera, takze mrte hadu a jinych potvor. Akvaristi se krceli v malem salonku. Nejakych sedum mozna osm stolu s rybkama, tri s kytkama a jeden s krmenim. Ceny jak v hornbachu mozna i vic, rasokoule za 20 ve velikosti ani ne golfoveho micku, vetsi pak az za 80,-. Jeden dedula s kytkama tam mel polovinu veci v emerznim provedeni. Par obyc pavich ocek za 40,- echinodorus kleine bar za 80,- a v nadrzkach spinava / zakalena voda. At uz to srovnam s pankracem nebo cernym mostem. Tak jsem rad, ze muzu chodit tam. Za mne na akva tera trhy v hk uz nikdy vice ......

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2012 10:14 R Muž romant [27983]
Jenom lehce připomínám, že zítra od 9:00 hod. je letošní poslední burza v Aldisu. Minule to bylo velmi slušný a prodejců oproti loňsku přibylo, tak Vy co něco momentálně scháníte nejenom z akvaristiky a teraristiky, tak se můžete otočit, třeba jenom na čumendu. :) Jinak na aktuální nabídku se mě neptejte, nejsem organizátor, jenom pravidelnej účastník. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2012 19:07 R Muž romant [27983] Re: odikcz
To na co dáváš odkaz není výstava, ale burza a tam je vstupný 50,- Kč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2012 18:57 Muž odikcz [114]
blíží se nám www.aldis.cz/…

nemáte někdo přibližně odhad - na kolik letos vyjde vstupné pro dospělého a kolik tak bude stát cca 10 menších ancistrusů sp.?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2012 06:25 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Lada22
Tohle je řekl bych klasická burza. Tam je od všeho něco :-D (tera, akva i flora)
Pavouci, potkani, ještěrky, hadi, kytky , krmiva, literatura, ryby..............

Je dobré přijet na otevíračku a počítat se slušným návalem :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.02.2012 22:57 Muž Lada22 [28] – Aqua-Terra-Flora Aldis
Dne 4.3 se bude v Aldisu poradat akce Aqua-Terra-Flora viz
www.aldis.cz/…
Jak moc zde bude zastoupena akvaristika co se prodeje(rybky,kytky,prislusenstvi...) a vystaveni rybek tyce?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2011 15:19 jurek Re: andy
Do 12.hod. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2011 13:35 andy
dobry den mohu se zeptat do kolika je trh?? dekuji :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2011 13:03 Mrakoplash Re: balljirdos
Nebyl jsem tam už delší dobu, tak nemůžu říct jaká je teď situace, ale vím, že tam je více teraristiky. Nicméně akvaristických "stánků" bývá 5 a více.
Zmiňované ryby by jsi měl sehnat bez větších problémů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2011 08:22 balljirdos
Dobrý den,
chystám se do ALDISu poprvé, tak nevím v jakém je tam burza rozsahu, budou k sehnání panceříčci, čichavci a rostliny? Zažil jsem již pár Akva- tera akci kde byl jeden stánek s malým výběrem akvaristiky, tak se radši chci ujistit.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [2] 3

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 6434x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4429-burza-hradec-kralove?od=51