Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kde koupit nové akvárium?

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Kde koupit nové akvárium?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2013 15:13 laKatos Re: Vachi
Frýdek místek.
Rozměry 110 x 55 (výška) x 60
Je tam i prepadova šachta.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2013 12:54 Vachi Re: laKatos
A odvoz by byl odkud ? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2013 19:27 laKatos Re: Vachi
Fotka k příspěvku Co toto?
Je sice zabordelovane od mořských ras ale hodina prace, hadr a ocet to spravi
Za odvoz
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2013 09:33 Vachi – Dobrý sklenář v Přerově?
Zdravím,
už delší dobu sháním po bazarech větší akvárium, ale bohužel se v okolí nikdo takového jaké by se mi líbilo nezbavuje a tak sem se rozhod nechat si ho slepit. A tak bych se rád zeptal jestli si nechával někdo slepovat akvárko od sklenáře z Přerova (a blízkého okolí) popř. jaké má zkušenosti :-)

Akva by mělo být cca 80x40x40 z 6mm. skla. Stejné ale bez horních lišt na krycí sklo (a samozřejmě krycího skla) stojí v místní akvaristice +/- 1200. A tak když vynechám prodejce a přejdu rovnou k výrobci tak by to mělo být i levnější (i s lištami a krycím sklem)...

Snad se najde někdo kdo si tu nechal lepit akva a poradí stydim

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2013 09:18 LubosHa – Cena
Tak třeba tady zverimex-rybarske-potreby.com/… maj podobný akvárium asi za 1200,- takže ta cena není úplně nereálná, naopak :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2013 16:07 Muž Ad@m [1051] Re: Tomáš55
Čo tak firma Seha? www.vyrobaakvarii.sk Mám od nich 112ku (80x35x40) a spokojnosť. Špecifické je 2dielne krycie sklo, čo je praktické (neviem či ho dávajú aj do menších akvárii).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2013 15:20 Tomáš55 Re: FJ
ok, ďakujem. SK? Nevie niekto z SK?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2013 15:18 FJ Re: Tomáš55
s ploským otváracím sklom? (nevím co je ploským:-D:-D)
levnaakvaristika.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2013 14:55 Tomáš55 – Kde zohnať toto akvárium?
Ahojte! ahoj Má niekto akvárium 60 x 30 x 30 s ploským otváracím sklom? hmm Kde sa ho dá kúpiť? coze Ďakujem za reakcie.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2011 16:49 Muž Spiike [63] Re: Rekvet
Toho zaprasení bych se nebál, silikon se poměrně snadno dá seškrábat žiletkou (po zaschnutí ) a hezky se to s ní dá začistit. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2011 16:25 Muž Rekvet [3] Re: NASREDDIN
Ne, že by mě to nenapadlo, ale mám strach, že to zaprasím jak dobytek. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2011 15:01 Muž NASREDDIN [1383] Re: Rekvet
Na co vzít nabízené akvárko a ty výztuhy(když se bez nich neobejdete) dolepit?
Není to žádná dřina, navíc si je můžete nalepit dle vlastní úvahy, u mnoha akvárií jsou zbytečně nízko. (ušetříte a ještě si uděláte radost)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2011 14:15 Muž Rekvet [3] Re: katterinecka
Já taky neříkám, že mu nevěřím jen tam chci ty výztuhy no. Sem tvrdohlavej. ;-)
No a v jednom místním pet shopu sem se pravda v týdnu ptal výztuhy by byli všechno all right, ale chtěli za to 18 stovek ze šestky tak se mi protočily panenky a říkám, že na ten jeden telefon do sklorexu a cestu si čas najdu a pak sem narazil na tu akva teru. Zatím konec mého hledání. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.09.2011 12:37 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Rekvet
kryci sklo jde vyřešit i mnoho jinými zůsoby než ho dávat na ty skleněný lišty ;-) Já sklorexu věřím na 100% Nekupovala bych akvárko v nějakým pet schopu když ani nevím odkud ho mají, to že je nejlepší a nejvyšší kvality ti tam může napsat každý. U setů taky píšou jak je skvělý a už nikomu neřeknou že filtr je blbý a je tam málo světla, stejně tak jak někde doporučují malou plasovou kostku na bojovnice, a nikomu neřeknou že pak potřebuje každej den měnit vodu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2011 12:28 Muž Rekvet [3] Re: katterinecka
Na burzu jedu na to už mám měsíc rezervovaný víkend. No já bych je tam kvůli krytu stejně na první pohled nepoznal, ale uvažuju, že bych tam na ně dal na ně skla a dal tam lepší rampu a lepší spaní je dobrý bonus si myslím, když tabulky říkají, že takové akvárko má být z 6,3 mm. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2011 11:50 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Rekvet
bohužel myslím že tam nejsou. Sklorex je běžně dává na kavárka kde jsou potřeba a jsou v ceně, takže takže na tomto potřeba nebudou. Jestli je chceš jen kvůli bezpečnosti. Ve sklorexu jsem kupovala už 5 akvárií a všechny ve velmi dobré kvalitě, pěkně slepené.
Momentálně mám akvárko schované ve skladu na burze, tak kdyby ses chtěl přijet podívat za dva týdny na burzu tak bych ti ho mohla předat tam, nebo je možné že příští víkend pojedu poblíž Břeclavi a mohla bych ti ho tam hodit (ale to nevím jistě).
Akvárko bez výztuh vypadá líp, teď jsem si nechala dělat dolouhé akvárko speciálně z tlusšího skla abych tam ty kanty mít nemusela
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2011 11:40 Muž Rekvet [3] Re: katterinecka
No to vím procházel jsem to, ale nevím jestli jsou tam standartně výztuhy jako natomto navíc nemám zas tolik času lítat po Brně a tady jsem se dozvěděl přesně cenu dopravy a balného, takže bych tam nemusel, kdybych ten týden zrovna neměl, kdy. U sklorexu je to napsané taky, ale jen rozpětí. Jestli na tom tvém jsou tak bych ho bral všema deseti.:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2011 08:48 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Rekvet
já tam několikrát nakupovala, ale akvárko jedině ve sklorexu (dokonce je tam levnější).
Zrovna mám doma přesně tenhle rozměr (taky ze sklorexu), nepoužité, nepoškozené, mohla bych ti udělat ještě lepší cenu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2011 03:28 Muž Rekvet [3]
A proč ne ta akva tera? Já uvažuju třeba nad tímto www.akva-tera.cz/…
Nikdo odtud akvárko nekupoval?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2011 12:37 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetkyRe: Ingič
Jednoznačně Sklorex. Dělají to ve velkém, takže je záruka profesionality. Většinu akvárií mají navíc pokud vím skladem, takže se dá hned odvézt - pro ověření doporučuji předem zavolat a pak už vím, jeslti jedu pro akvárko nebo udělat objednávku...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2011 11:13 Ingič Re: Leonardo, Verny, romant
Tedy se obrátím buď na sklorex, nebo co třeba akva-tera? www.akva-tera.myeshop.cz/… ...měl bych to do medlánek nejblíž :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.02.2011 22:43 Muž Verny [5] Re: romant
Já mám obě akvárka ze sklorexu 432l a 200l a obě v pohodě...Mám je tuším už šestým rokem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2011 22:39 Muž Leonardo [3] Re: romant
Sklorex taky mohu doporučit..sice je to cca o 100,- dražší ve Vašem případě, ale je to "záruka kvality" podle mého názoru. Už jen to, že dávají záruku na 5let je vizitka. Kdyby si nebyli jistí tím co dělají, nedávali by ji :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2011 20:48 R Muž romant [27982] Re: Ingič
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2011 20:46 Ingič – Kde v Brně nechat slepit akva?
Nechám si poradit, kde v Brně nechat slepit akva kolem 80 l, říká se, že nejlveněji to vyjde u sklenáře, tak sem našel třeba www.flotis.cz/…, kde je 84ka za 630,-..řada brněnskcýh sklenářství ani webovky nemá, tak se ptám, kdo má s nějaký levným a kvalitním dobrou zkušenost?? ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2010 17:21 Muž Oggy [17]
www.akva-tera.myeshop.cz/… Zkus tady to podle mě je to nejmíň co se dá sehnat :)) :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.04.2010 21:07 Muž Calvin [9] Re: zdenulka2910
Proto jsem napsal, co jsem napsal. Abyste nedopadla jako já. Původní úmysl byl pořídit si o něco větší akvárium než jaké jsem měl k dispozici. Takže jsem si primárně hledal, kde seženu nejlevnější v požadované velikosti, potom mi připadalo, že jsou všude předražení, jen MIGA (srovnával jsem asi jako vy) že mi ho poskytne za poloviční cenu. Až pak jsem se dobral k tomu, jaké rozdíly tam tvoří tloušťka použitého skla, neboli jak jsem křivdil obchodům, co mi nabídly o 2 mm silnější (tj. místo 4 jako v případě Vámi vyhlédnutého 6). Ona je pak rázem cena jednou taková. :-)
Nicméně to by ani nebyl ten hlavní kámen úrazu. Ten přišel posléze, když jsem si zbořil iluze, že vše pořídím do 3000 korun. :) Nakonec jsem se dobral k ceně 10000, z čehož samotné akvárium tvoří desetinu ceny. Proto jsem i Vám doporučil, abyste nejprve dohledala na internetu co vše bude třeba mimo nádrže, za kolik se to či ono dá pořídit, a náklady si předem spočítala, i včetně takových položek, které leckdo do nákladů nezahrne, tj. rostlinky, rybky. Uvidíte, třeba se pletu a poštěstí se Vám sehnat adekvátní osvětlení, kvalitní dno, filtr atd. za pakatel. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2010 20:58 Muž Yirka [9118] Re: zdenulka2910
Ano na náročnější rostliny bude světla málo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2010 20:55 Žena zdenulka2910 [1] Re: Yirka
Taky jsem se na ně koukala a líbí se mi tenhle www.pet.cz/…. Ale není to osvětlení málo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2010 20:45 Žena zdenulka2910 [1] Re: Calvin
Abych řekla pravdu, já asi nejdříve přemýšlím o nádrži. Nemám totiž v pokoji dost místa, ale akvaristika mě chytla. Mám teď 20l akvárium, ale toužím po větším. Ale bohužel si větší dovolit nemůžu, i když bych chtěla.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2010 20:44 Muž Yirka [9118] Re: zdenulka2910
Kryt třeba zde: www.pet.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.04.2010 20:42 Muž Calvin [9] Re: zdenulka2910
Jenom bych chtěl poznamenat, že jsem na vlastní kůži zjistil, jak je samotné akvárium víceméně to poslední, co je třeba řešit (alespoň v případě oněch menších). Pakliže člověk chce kvalitní komponenty, je třeba promýšlet přednostně výbavu, alespoň mně se to osvědčilo. Nakonec zjistíte jako já, že nádrž tvoří jen zlomek z celkové ceny. Poté už Vám třeba nebude připadat podstatné, jestli je akvárium o 50 korun levnější, naopak si třeba připlatíte za větší objem či tloušťku skla (která je u cen akvárií srovnatelného objemu určujícím faktorem). Ale nebudu spekulovat, to nemusí být konkrétně Vaší prioritou. :-)
Jinak samosebou z toho, co jsem tu četl, tak většina se shoduje na tom, že raději vše zvlášť než set - ten je dobrou alternativou asi jen v případě, že chce člověk ušetřit trochu času, o což u akvaristiky asi nejde. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2010 20:18 Žena zdenulka2910 [1] – 45 l
Zdravím všechny. Chystám si pořídit nové akva (45l). Chtěla jsem si nejdříve pořídit set, ale nakonec jsem se rozhodla, že si nakoupím všechno zvlášť. Myslíte, že je to lepší? A mám dotaz. Co si myslíte o tomto akváriu shop.miga.cz/… ? A můžete mi prosím doporučit nějáký kryt s osvětlením? Děkuju za odpovědi :-) .

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2009 18:23 Muž Yirka [9118] Re: sollik
Delete by musel být supertrpělivý, jestli si to akvárko za těch 12 měsíců již nepořídil. :-)
Ale jako informace pro severočechy dobré.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2009 17:50 Muž sollik [257] - CichlidyRe: delete
Jestli to nemáš daleko do Jablonce nad Nisou můžu vřele doporučit Brilant. Právě sháním cca. 80 délka, 40 cm šířka a 60 cm výška, 8 mm sklo. Nabídky od sklenářů jsou okolo 2500,- Kč, samotné nařezané sklo 750,- Kč (bez broušených hran a nutno slepit sám doma) a v Brilantu 1600,-Kč - jdu do toho. Bude to už moje třetí od nich (350l, 720l a teď tohle). Nedám na ně dopustit. Dělají akva do zahraničí, krásně slepené, broušené a leštěné hrany - no paráda.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 22:46 Vaclav4 sklorex
Jo stim souhlasim prave od klorexu mam tu 110l vysla me na 1100,- plus 500,- doprava bylo pres celou republiku a jelo to 3 autakama takze neni se cemu divit jinak jednani super a co se tyce kvality tak v tu doufam:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 22:26 Muž Čendik [2] Re: delete
Mrkni na ten sklorex. 84l tam mají za 639,- www.sklorex-akvarium.cz/…
Ani bych neuvažoval o sklenáři. Profi firma profi mašiny. A hlavně zkušenosti. Byl jsem tam nakupovat a je to obchod na úrovni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2008 10:08 Muž Jurasek [137] Re: delete
Mám stolitrovku za 750, ze šestky, lepená loni na podzim. Chce to jen obejít nějaké "menší" sklenáře, kteří se akvárky už aspoň někdy zabývali. Ve velké firmě, kde jsme se ptali nejdřív by těch 750 stačilo maximálně na ty skla...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2008 07:56 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Keena
ja mam nudli slepenou od Fardy www.akvariafarda.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2008 23:15 Muž ezechiel [70] - RostlinyRe: Keena
zdravím, 6 mm je pro vodní sloupec 40 cm dostačující
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2008 20:19 Keena Re: ezechiel
Zdravim moc, divala jsem se na nabidku na teto adrese, protoze uvazuju o vetsim akva nez mam ted, ale v nabidce maji 100x40x40 ze skla 6mm, nebo se pletu, to je dost malo, mozna udelaji i silnejsi, ale ta cena bude asi nekde jinde. Pokud vite o nekom na koho je spoleh rada uvitam kontakt. At vam ryby plavou :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2008 19:40 Muž Yirka [9118] Re: Horác
I kdyby myslel SK, dá se to u šikovného sklenáře pořídit za polovic té sumy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2008 19:18 Muž Horác [3942] Re: ezechiel
Sklorex patří mezi ty fajnovější (a také dražší) výrobce akvárií. Já nehledal toho nejlevnějšího, tohle byl prostě první ceník, který mi přišel pod ruku. Chtěl jsem jen trochu korigovat tu metalovu sumu (který patrně myslel slovenské koruny?).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2008 17:48 Muž ezechiel [70] - RostlinyRe: Horác
Aqualife je levnější (www.aqualife.cz/…). Ale je dost možný, že některý sklenář to udělá ještě o pár procent levnější.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2008 17:37 Muž Horác [3942] Re: delete
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2008 17:30 Muž metal [96] - CichlidyRe: delete
do 1500 korun.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2008 17:28 Muž delete [0] – akvarko
za jakou cenu mi slepí sklenář 80l akva X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2007 23:30 Žena ufinka [28] - AsieRe: bigboban
gratuluji k nizkemu akvarku, ty ja rada!
Vyhody:muzes svitit svetlem tak o polovicnim vykonu, nez vetsina, coz je supr a usetris. PRo labyrintky napr. je to ideal...) Ale nekdy s tim byva problem, musis si hlidat mit nizke rostliny...JInak lepsi delsi nez vyssi, kvuli plavani ryb, vetsina plave rovne )) Fascinuji mne akvaristi s vyskou 50 cm a velkymi objemy, pritom je akva vlastne male...
Ja uvazuji ze si necham udelat akva 80 cm delky, ale jen tak 27 vysky-abych vyuzila stejne siroky stojan a pritom nemela akva moc objemne a tezke...velke akva uz totiz 1 mam ) staci tak mensi..ale vim, ze bude problem s rostlinama, dam tam skoro 10 cm sterku a nezbyde na vodu...tak jsem se rozhodla, ze to bude jen spis odchovna a rostliny budou prevazne ty co nemusi jit do substratu-tedy plovouci plus microsorium plus anubias, bolbitis...uz se tesim! a sterku tam bude tak 2 cm )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2007 09:25 Muž bigboban [19] Re: Sidonius
Tak jsem si tady
www.volny.cz/…
objednal akva 50x30x25 (25 výška). :-P
Bude z 5mm skla a slepené transparentním silikonem. Jsem zvědavý na práci toho člověka, pokud se osvědčí nechám si tam udělat i další akvárko. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2007 20:09 Sidonius Re: Štěpán
A na rostliny taky ne! rozzureny :-D

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [2] 3

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 6703x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4293-kde-koupit-nove-akvarium?od=51