Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Preventin

 

NápovědaFórum » Nemoci » Léčení a léčiva 

Přejít na předchozí stránku 4 Žádná další stránka   1  
Preventin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.05.2007 15:24 Štěpán Re: Mafri
Marfi, máš asi nějakou úchylku! :) Nějakou přemíru čistotnosti... Uvědom si, že si nedáváš do akva nic prospěšného ale hnusnou chemii.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2007 14:54 Žena Marfi [10] Re: klaudia
jsem přiznivcem preventanu. kapu ho do akva když si v něm "koupu" ruce, když něco přidávám, když měním vodu, když cokoliv. Pár kapek na 54 litrů a nikdy jsem s tím neměla problém. Přece jen - lepší pár kapek prevence než pak složitě řešit problém.

Tak a ne že se do mě všichni pustíte :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2007 10:23 Muž Eff [417] - RostlinyRe: klaudia
S novejma rybama šup do karantény. 14 dní až 3 týdny. Trpělivost se ti vyplatí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2007 09:41 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: klaudia
no já myslim,že je zbytečnost do aqa cpát preventan:-)pokud máš nové rybky a bojiš se nějáké nemoci,tak je dej do náký výtěrky na 14 dni aspoň,ale já osobně ..koupim(podivám se jestli sou na pohled zdravé) a po přineseni domů,šup s nima do akva,pokud máš rybky od chovatele,nebál bych se....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2007 09:39 :-) Re: klaudia
je to její robota.:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2007 09:36 klaudia Re: :-)
sakramentska robota a ta predavacka tvrdila ze pri kupe novych rybiek je to to najlepsie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2007 09:34 :-) Re: klaudia
preventín zničí všechno možny, takový věci do akvária nepatří hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2007 09:26 klaudia – bakterie vo filtri
pomoc som nova. neznici mi preventin pri nakupe ryb aj uzitocne bakterie vo filtri?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 3 ...... [4]

Zpět na obsah sekce Nemoci • Zobrazeno 5507x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4163-preventin?od=151