Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Pet Center

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Pet Center
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2007 20:25 Muž Roman [100] - CichlidyRe: langosh
Jde asi o to kdo v které prodejně dělá vedoucího.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2007 19:28 Žena Dinamit [68] Re: langosh
Na Flože je good, tam jsem nakupovala už kytky a ňejakej pamlsek bráchovým pískomilům.
langoshi, nemyslíš, že je to karanténí nádrž pro nové druhy, než že by byly ryby nemocný? V mý oblíbený akvaristice na Ládví to tak taky maj...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2007 16:51 langosh Re: Delfínek
Jj, Chodov též celkem ujde...
Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2007 16:15 Delfínek Re: Lorsson
já jsem v pet centru denně :-D s mamkou jezdíme po praze a tak kupujeme v různých pet centrech :-) nejradši mam floru a chodov ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2007 12:24 langosh Re: Lorsson
>> žádné nemocné ryby, čisto a docela výběr

Tak to jste zřejmě nebyl v PC na Andělu - polovina nádrží má karanténu a druhá polovina je osvětlena modrými zářivkami... nepůsobí to zrovna 2x dobrým dojmem. Naproti tomu PC na Floře je celkem OK.
Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2007 22:46 Muž georged [44] - ŽivorodkyRe: Lorsson
Jako Pražák se tam půjdu o víkendu určitě podívat palec . Při otevírání budou mít určitě velmi dobré ceny a nabídku :-D (třeba budou mít i nějaké exotičtější druhy ,aby nalákali zákazníky přijít i příště hmm )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2007 22:10 Lorsson – Nová prodejna Pet Center
Ahoj, dneska jsem narazil na tento odkaz petcenter.cz/…
Máte někdo zkušenosti s tímto řetězcem? Já dnes obešel asi tři tyto prodejny v Praze a líbily se mě, žádné nemocné ryby, čisto a docela výběr

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 2 ...... [3]

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 4710x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3978-pet-center?od=101