Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Pet Center

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Pet Center
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2014 09:30 Muž Joshuax [17]
Ono se neni cemu divit, kazdy z vas tady vi, ze akvaristika neni o tom, jednou za mesic se podivat, jestli ty ryby jeste plavou...
Ja byl vcera na Chodove, chtel jsem holkam koupit prvni rybky a kdyz jsem videl jak to tam vedou, tak jsem to radeji vzdal. Oni nemaji cas kolem tech ryb skakat, jsou tam 2, maji dost co delat, aby stihali prodavat krmivo pro ostatni mazliky, rybky stradaji... mrtvolky jsem sice nevidel zadne, ale me ty holy akva bez rostlin prijdou proste napresdrzku.
Nekoupik jsem nic, mirim dnes radeji do branika ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2014 00:29 Muž Kubasix [134] - Pancéřníčci, malé tetry a BucephalandryRe: Turbínka
Když už jsi u téch pandíků, tak se taky přidám. Fousky - ta samá zkušenost a jeden tam pořád rejdil do kola, dělal přesný kruhy, vypadal, že se hrozně snaží odplout. Asi měl něco s ploutví. Bylo mi ho líto.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2014 11:21 Muž Srpenec [43] Re: Turbínka
Ano přesně takovou zkušenost mám i já v Plzeňských PC. Bohužel je to ostuda a nejradši bych tam poslal nějakou kontrolu. Jenže kontrola se předem ohlásí a mezitím to dají "nějak do cajku"... Divím se, že ani jeden ze zaměstnanců k tomu nemá žádný vztah.... Ono dneska každý hledá brigádu či přivýdělek za minimum práce... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   02.02.2014 11:15 Žena Turbínka [2558] Re: Kubasix
Můj zážitek z jednoho plzeňského Pet Centra: Ani nevím proč jsem tam tenkrát šla, je to delší dobu, betty v plivátku 10x10, hnědá voda a na jedné z chuděrek už byla bílá vatovitá vlákna, kupodivu to vypadalo docela pravidelně. Dělala jsem pitomou a zeptala se, prodavače co to ta moc hezká rybička má a prodavač na to, že je to nově vyšlechtěný závojový druh a je i trochu dražší dražší rozzureny
Jediné proč občas jdu do Pet Centra, je krevetí krmivo od Sery, bohužel se nevyhnu naštvání při pohledu na nádrže. Pandičky bez vousků, 1 - 2 mrtvolky skoro ob nádrž, betty v žalostném stavu, ryby lapají do dechu nebo leží u dna...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   02.02.2014 11:00 Muž Kubasix [134] - Pancéřníčci, malé tetry a BucephalandryRe: lukasleibelt
Pet Center se propadl dost pod normy aspoň ucházejících akvaristik. Ryby ve špatném stavu, málo rostlinek a všechny ohnilé za pořádnou tučnou cenu, sice výběr přípravků a krmiv od firmy sera, ale za takovou cenu, že mi to mnohem lépe vyjde přes net s poštovným 140 Kč. tone tone tone
Edit: Chtěl jsem to napsat už předtím, ale nějak mi to vypadlo. Hornbach je na tom mnohem lépe.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.02.2014 10:52 Muž lukasleibelt [84] Pet center
Souhlasím . U nás v Karlových Varech je to obdobně. Od nich bych nekoupil nic. Každou chvíli tam mají krupičku, leklé rybky, vypouklé oči. U pet center nikdy nic nekupovat!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.02.2014 10:12 Žena Turbínka [2558] Re: Bettasplendens
Crown tail v plzeňském Hornbachu, v Pet Center ne. Ale zase v zájmu svého duševního zdraví tam často nechodím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.02.2014 08:26 Muž LiborSprysl [9015] Re: Bettasplendens
Skoro všechny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2014 23:48 Muž Bettasplendens [5] - LabyrintkyRe: Turbínka
smich Žádná novinka, já už v pet centru byl a půlka z nich tam ležela u dna. Crowntaily tam nikdo neviděl?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   01.02.2014 23:42 Žena Turbínka [2558] Re: Bettasplendens
Většinou nemocné a zubožené rozzureny nebo tak je tomu alespoň v Plzni. Typy veil tail občas double tail, jiné jsem u nás neviděla.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2014 23:26 Muž Bettasplendens [5] - Labyrintky
Neví někdo, jaké typy bojovnice pestré se tady dají sehnat?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2013 21:00 flipex
Pet Centru bída no tady máme ve Zlíně dvě výběr do deseti ryb a mastné ceny :-|
smich Klasika velkoprodejců :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2013 18:53 Lucasio Re: Kubasix
To já v těch Letňanech našel ještě mrtvýho osmáka rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2013 20:45 Muž Kubasix [134] - Pancéřníčci, malé tetry a BucephalandryRe: Lucasio
já jsem se stavil asi před třemi dny v PC na Zličíně v OC a to byla hrůza. Jindy tam mají do cela pěkné kousky, ale tentokrát asi 6-7 uhynulých plat v 1 nádrži a 1 z nich tam musela být nejmíň 2 dny. Ve vedlejší nádrži taky úhyn a to už tam měli modrou vodu od léčiv. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   09.11.2013 18:57 Lucasio – Nerozeznání bojovnice od čichavce
Ahoj, dneska jsem navštívil prodejnu v OC Letňanech. Matka s dítětem se tam koukali na rybičky, vybrali si tam samici bojovnice bílé barvy. Zeptali se prodavačky o jakou rybku se jedná. Prodavačka jim odpověděla nejistým hlasem, že se jedná asi o čichavce líbajícího. Tyto dva druhy byli spolu v nádrži. Na to jsem jí opravil, že toto určitě není čichavec ale bojovnice. Z toho plyne ponaučení, že každý může dělat co chce, takže já jsem jí prodal rybičky a prodavačka byla jen vlastně odlovovač smich smich smich

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2012 13:23 Muž A2C [25] - SumciRe: Kytka
Ano v € je to zo Slovenského Pet Centra
Nie je to cenník nákupných nákladov :-D :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2012 12:49 Žena Kytka [2146] Re: A2C
Pochopila jsem správně, že je to v eurech?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.07.2012 09:11 Muž A2C [25] - SumciRe: Zoidik
Včera resp. dnes v noci som to naskenoval, dal do OCR, a excelu, môžete si to stiahnuť z môjho profilu, sú tam samozrejme chyby v preklade interpunkcie, čiže keby to niekto opravil bol by som len a len rád. Ja som v noci na to už poriadne nevidel, a naviac opravovať takmer všetky z 651 rýb, to by som asi nespal :) Potom mi to môžete poslať späť a uverejním len opravenú verziu X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2012 14:53 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: A2C
Šup do PDF a pověs si to do profilu. Nebo pokud možno do excelu ať se dá lépe filtrovat ;-) Určitě by to byla zajímavé počteníčko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.07.2012 14:16 Muž A2C [25] - Sumci – Všetky možné druhy dostupné v predajni Pet Center
Zhodou okolností sa mi podarilo získať zoznam všetkých dostupných druhov rybičiek dostupných v predajni Pet Center aj s cenami, mám to vytlačené na 10tich A4.
Mal by niekto o oto záujem?
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2007 21:53 Žena Dinamit [68] Re: vlacek.standa
Bursa to byla super a hlavně na svých stránkách inzerují toto: výměna a prodej exotických rostlin, akvarijních a terarijních živočichů, chovného a sbírkového hmyzu, přírodnin, chovatelských a pěstitelských potřeb a odborné literatury. Vše tam bylo, ovšem akvarijní živočichy tam zastupovaly jen želvičky. A pár rybyček u vchodu. Nebo se dá leguán chovat v akvárku? Každopádně si asi v budoucnu pořídím nějakého toho dalšího tvorečka, co žije nad vodou a neni to ani pes ani kočka...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2007 20:24 vlcek.standa
Dobré zboží nepotřebuje takovou reklamu.Dalo se to tušit!A slečna,co naštívila burzu na Ládví a divila se,jak málo věcí mají ohledně akvaristiky-navštívila jste terarijní burzu potlesk smich hop

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2007 14:14 Perfectguy Re: all
Nechci vám to kazit, ale JÁ VÁM TO ŘÍKAL :-)
Je to prostě velkosklad (ale to neznamená, že tam mají jiné ceny), ze kterého se zavážejí jednotlivé prodejny PC - předtím byl totiž kousek blíž k Počernicím (hned za žel. podjezdem právě vedle Aquarimexu) - prostě se přestěhovali do většího a nového a tak němčouři kázali udělat "Grand opening" akci - že na to nemají věděli všichni předem....
Jinak je to hlavní dovozce/výrobce krmiv a pamlsků pro psy a kočky GIMPET/GIMBORN - z akvaristiky toho moc nemají (většinou to kupují už tady od jiného dovozce)
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   16.09.2007 23:34 Muž georged [44] - ŽivorodkyRe: Dinamit
A dobře jsi udělala... spíš než pro akvaristy to byl shop pro chovatele psů a koček rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2007 21:46 Žena Dinamit [68] Re: langosh
Podle mě tim, jak chtěli nalákat lidi, tak jim řekli 2 + 1 zdarma. Jenže aby nepřišli k úhoně, tak zvedli ceny. Až tam člověk příde někdy za měsíc, tak ty ceny pak budou normální. I když na druhou stranu si tak odrazují zákazníky. Jsou to všechno jenom obchodní triky. Jak nás učili ve škole - potřebujete reklamu? Zaveďte akční nabídky. Je to levnější, jak televize :-D
Ale jak vás tak všechny poslouchám, tak do toho PC raději nejezdit. Zbytečná ztráta času. Ještěže mi to mamka rozmluvila a já šla na burzu 500 metrů od baráku :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2007 19:08 langosh Re: Lorsson
Přidávám se na stranu kritiků – jedině zajímavá tam byla velikost některých druhů ryb – XXL tam byly např. skaláry, Corydoras metae, Ap. agasizzii a pak tam měli ještě jeden druh sekernatky. Jinak naprosto běžný výběr… Z ostatního sortimentu stojí za zmínku pouze přítomnost značky JBL – jinak opět běžný sortiment, jen samozřejmě vše ve větším množství. Cena výrobků poměrně dost vysoká – nevím nedokáži moc porovnat, protože v PC zrovna moc často nenakupuji…. Avizované supervýhodné akce 2+1 nebo 3 za cenu 2 nebo jak to vlastně bylo, zastupovalo, mám dojem, pouze nějaké krmivo od Dajany. Zmíněné až 50% slevy pouze v případě koupě nad 1000,- Kč. Zboží v mnoha případech ještě nenaceněné… pomalé a zaučující se pokladní…. U mne palec dolů…
Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   16.09.2007 19:06 Muž georged [44] - ŽivorodkyRe: Lorsson
Taky jsem tam byl a chtěl jsem si něco koupit, ale nebylo moc co :-| :( Nakonec jsem si koupil jen krmení pro rybičky v akci hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.09.2007 18:39 Lorsson Re: Rak
Ja te varoval ;-) nejsi sam, taky jsem naletel na reklamu :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.09.2007 18:32 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: PT
Dnes jsem tuto prodejnu navštívil a musím konstatovat, že jsem velice zklamán ,sortiment ryb,tera. podprůměrný(v jejich Pet centru na Černém mostě mají větší výběr), dalo by se říci, že tato prodejna je sklad krmiva. no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2007 20:01 Hajná Re: PT
Byla jsem tam dneska, koupila jsem si tam ryby i nové akvárko, dokonce se mi podařilo vytočit si 30% slevu, což mě potěšilo. Hala je to velká, ze zvířat mají - králíky, nějaké opičky nebo co to bylo, želvy a papoušky. Akvaristický koutek tam nezabírá moc místa, mají tam běžné rybky, ale co mě překvapilo, poměrně velké, prostě skoro dospělé jedince. Samozřejmě jsem si nějaké rybky koupila, tak doufám, že si zvyknou, prože mi někdo říkal (nevím jestli je to pravda), že malá rybka se snáze přizpůsobí v novém akvárku. Tam prostě mají ryby už větší a o to krásnější.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.09.2007 19:27 Lorsson Re: PT
Ahoj všem, tak pokud se tam chystáte tak budete možná zklamani jako já :-O je to sice rozlehlá hala ale převážne s krmením pro psy atd, sice maji hezky udelané výběhy pro králíčky a želvy ale akvaristika naprosto běžná jako v kterémkoliv jiném zverimexu, a já jsem si nic nekoupil. Nakonec jsem si spravil chuť v Hornbachu Řepy kde jsem si pořídil dva pandí pancéřníčky á 26 Kč a už mi šmejdí po dně spolu s dalšíma dvěma ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2007 18:58 Žena Dinamit [68] Re: PT
Já tu cestu nakonec vzdala. Z Kobylis na Čerňák to trvá trošku dýl. Místo toho jsem šla na tu Bursu na Ládví. Vyjde to totiž nastejno, buď 40 kč za lístky na MHD, nebo 45 kč za vstupenku a ušetřim čas. Moje dojmy z týhle bursy jsou takové smíšené. Ryby tam měl jenom jeden obchodník, pak 2 tam měli keramický kořeny (jeden mám už v akva :-) ) a zbytek byly potřeby a zvířata pro teraristy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.09.2007 17:56 Muž PT [89]
Tak co, uz tam nekdo byl? dojmy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2007 23:59 Chandler Re: Perfectguy
Podle fotek, ktere jsou na strankach Pet Center je podle me videt, ze se o zadny velkosklad nejedna...A nektera teraria vypadaji opravdu zajimave - zvlast to obrovsky. Myslim si, ze tam urcite nejaky novinky a akce budou - zvlast kdyz to pisou...Ja tam rozhodne pujdu, ale az v nedeli, protoze v sobotu tam podle me bude hrozne lidi...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2007 14:58 Muž georged [44] - ŽivorodkyRe: David12188
To víme, to píšou i na jejich stránkách :) .Ale intervaly jsou docela dlouhé, ale kousek dál jsou jiné zastávky. Přeci by se tam dalo jít mezi těma komplexama po silnici, nic krom aut z těch komplexů tam jezdit nebude a v sobotu a v neděli by to mohlo jít.... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2007 14:13 Muž David12188 [26] - Raci, krabi, krevetkyRe: langosh
No uz sem tam byl,je to velde pocernickeho Aquarimexu,jinak se tam da jet z Cerneho mostu autobusem 323 na zastavku Do čertous
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2007 13:06 Vitekm
pet centrum má jednu prodejnu přímo na Černém mostě pod multikinem. Osobně mám dobrou zkušenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2007 08:49 langosh Re: Dinamit
Tak nad touto alternativou jsem též uvažoval, ale zase by se mi moc nechtělo jít "skrztypole" :-) ... ještě uvidím, jak to dopadne .... i když Na Kovárně zní celkem sympaticky :)
Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.09.2007 20:23 Jirka Re: langosh
Perfectguy má pravdu je to pěkně zastrčený mezi halami velkoobchodů jinejch firem,no poznáte to sami.Nejlepší je tam jet autem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2007 17:01 Žena Dinamit [68] Re: Perfectguy
Velkosklad? Tim líp. Tam jsou většinou levnější :)
Perfectguy, jenom prosím vynech sprostá slova, chodí jsem i mladší 18ti let ;-) . A ty myslíš, že 4 km jsou nějak moc na chození? A nějaká cesta (silnice) tam musí vést. Zvlášť, když je to velkosklad. Jinak máš pravdu, že jsem v těchle končinách ještě nikdy nebyla na mapách.cz to nemaj ještě ani zakreslený :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.09.2007 16:55 Perfectguy Re: georged
Je vidět, že nemáte ani páru, kde to je smich
Je to totiž naprostá díra a jít tam pěšky (natož potom až z Čerňáku) je dle mého docela maso - je to totiž soubor "hangárů" mezi poli a pokud bude chcát tak si nezapomeňte obout farmy, neb chodníky v těchto končinách ještě neobjevili no Pokud někdo jezdíte po výpadovce na MB, tak je to tam vidět kousek od silnice (směrem doPhy je naproti čerpačka - tuším JET) a to je asi tak nejrozumnější cesta - autem, jinak je to trenink na pochod Praha - Prčice
Jo a pokud čekáte, že tam budou mít něco zajímavějšího, tak budete totálně zklamaný - je to velkosklad !
To je lepší se stavit kousek vedle (z Počernic za drahou doleva) v Aquarimexu ,ale tam je min nákup 1500..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2007 16:35 Žena Dinamit [68] Re: georged
Maj prostě špatně napsaný spojení :-D . Takže pro Langoshe: zadej si na www.dpp.cz že chceš z Černýho Mostu do zastávky Na Kovárně a máš to ;-) . A 4 km z Čerňáku se fakt daj ujít :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2007 16:19 Muž georged [44] - ŽivorodkyRe: langosh
Kousek pod(na mapě) jsou další zastávky, kam jedou další 3 busy i o víkendu... součtem cca max. čekání 30 minut. Akorát se potom musí kousek pěšky. A nebo tam lze dojít i z Černého Mostu(není to zas tak daleko :-D )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2007 15:58 Žena Dinamit [68] Re: langosh
tady to píšou jasně 194.213.60/… . Neni to sice ideální čas, ale co naděláš. Možná se potkáme v autobuse :-D ahoj
Ale teď zjišťuju, že zpátky už nic nejede. Můžeš ještě zkusit kolo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2007 08:30 langosh
Ještě k tomu novému PC - dá se tam nějak rozumně dostat o víkendu MHD? Sice se odvolávají na bus 323, ale to by nesměl být víkend.....
Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2007 17:51 Dexter
Nedávno jsem byl v šestce v Praze v Petcentru,v jednom akva měli dost jasně viditelnou krupičku,tak jsem si radši nic nekoupil
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2007 15:54 Delfínek Re: PT
a taky je pěkná v metropole zličín a v edenu :-P mají hlavně hodně pěkné rostliny ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2007 23:02 Muž PT [89]
PC na Novodvorske (Plaze) vypada docela pekne, upravene a pecovane. A to nejen ryby, ale i zbytek zvireny. Mimochodem, maji tam papouska, tusim Aru, za 80 000 :) Mezi rostlinkami tam dlela larva vazky a taky plavaly perloocky, nebo co to bylo (cca 2mm, belave spis pruhledne, chodici i plovouci - spis trhane). Taky tam mely sneky, ale nebyli to placati okruzaci, ale ti s ulitou do spicky (jestli to nejsou ty rostlinozrave potvory nahodou). Ale je pravda ze tech akvarii tam zas tak moc neni, krmiv pro psy maji vetsi vyber. Mno, tolik moje dojmy :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2007 20:53 Žena Dinamit [68] Re: langosh
Nevim, jen mě to tak napadlo, protože na tom Ládví to tam taky maj a že by ty ryby byly nemocný, to se říct nedá. Je taky pravda, že záleží na vedoucím prodejny, jak se k tomu postaví. Ale obecně si myslim, že je to dobrá obchodní společnost přes vše živé ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2007 20:41 langosh Re: Dinamit
Tak o tom vážně pohybují - leda, že by na to měli vždy v průměru tak 3 nádrže a průběžně je střídali :-D . Řekl bych, že v PC přímo na provozovnách ani žádné karantény nemají...
Roman X-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] 3

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 4710x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3978-pet-center?od=51