Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Pet Center

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Pet Center
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.06.2017 15:30 Žena KLeo [13] - ŽivorodkyRe: LiborSprysl
Jen jsem se chtěla podělit o svou zkušenost,upozornit začátečníky,a taky protože jsem tomu co jsem viděla sama nemohla uvěřit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.06.2017 15:05 Muž LiborSprysl [9015] Re: KLeo
Tolik zbytečných písmenek jsem dlouho nečetl ... a kdo vás nutí nakupovat v tom obchodě??? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2017 14:50 Žena KLeo [13] - Živorodky – Pet center Most
Já bych se už bála nakupovat rybičky u nás v Pet centru v Mostě,protože i když ryby můžou do obchodu dorazit zdravé,můžou se dostat zrovna to infekční nádrže,a průšvih je na světě.Nemusí se na nich ani podepsat následky delšího pobytu.A tady v prodejně v Centralu nejenom že tu je vždy obvykle několik mrtvolek,ale není výjimkou že tu jsou i úplně ohlodané kostry!
A prodavačkám to nevadí...radši spolu kecají u pokladny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   27.06.2017 08:58 Muž LiborSprysl [9015] Re: muťa
Proto jsem to značil za nesmysl, protože ryby do krámu jdou v pohodě...to co vidíte, jsou až následky pobytu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2017 08:51 Muž muťa [554] - RostlinyRe: LiborSprysl
No já vycházím především z toho, co tam vidím a to mi stačí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.06.2017 08:48 Muž LiborSprysl [9015] Re: muťa
To je blbost ... objednat druh a počet, nenechat vybalit a dojít si pro ryby v den závozu ... a je to!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2017 08:10 Muž muťa [554] - RostlinyRe: Ziki
V těchto obchodech v Ostravě, bych nekoupil nic a živého už vůbec!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2017 07:29 Muž LiborSprysl [9015] Re: Ziki
Asi čekají inventuru... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2017 19:44 Žena Ziki [7] - Ideálně co nejvíce samochodně a jednoduše – Černý most
U nás na Černém mostě je oddělení akvaristiky dost hrozné...Kytky v akva žádné jenom umělé a ty co mají na prodej jsou zařasené až hanba. Rybky sem tam mrtvé a mají strašně malý výběr (asi milion pávčat, 5ks neonek, dánia a měly tam cichlidy papouščí a gavůnky diamantové...A o bettách ani nemluvě skoro všechny jsou tam mrtvé a vesele si tam hnijí tone . Ale savčí a tera oddělení je ok ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2016 02:44 akvar – PetCenter Palladium
Včera jsem byl v Palladiu a k mému údivu to tam vypadá velmi dobře. K léčení používají Eshu a měli jenom jednu karanténu na Vrubozubcích, jinak ryby zdravý a i tak vypadaly. Slečna uměla odpovědět i na mé otázky právě ohledně léčiv.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2016 17:01 akva Re: visek
Máš pravdu! potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2016 22:10 Žena Turbínka [2558] – Pet Center - Plzeň Globus
Dnes jsem zavítala tak po roce zase do Pet Centera. A musím říct, že k mému překvapení - super stav akvarijní sekce! Akvária pravidelně týdně čištěná (živorodky 2x), bez mrtvolek, pancéřníčkové ovousení, betty čilé i v kelímcích, ryby vypadaly mladě a zdravě, nádrže upravené, obsluha velmi příjemná, děvčata na moje všetečné otázky reagovala dobře bez vymýšlení báchorek a hovadin, snažila se vyhovět i trochu náročnějším požadavkům s úsměvem a opravdu velmi ochotně, rybky lovily šetrně, rostliny sice žádná sláva, ale dalo by se. V jednom akvárku moribundus neonkový (asi, krupice to dle mě vážně nebyla) léčený FMC, ale to je asi jediná malá vada na kráse, kterou bych vodní sekci vytkla.
Sice jsem původně přišla jenom pro vodítko, ale jednu bettu jsem si odnesla stydim :-D
A poporvé musím říci, že jsem odcházela dobře naladěná z obchodu jako je PC. Doufám, že jim to ještě nějakou chvilku vydrží :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2016 06:24 Muž visek [75] - Tetry
ja byl v moste v cenralu.akvarka jsou ciste ale ty ryby vypadaj ze je nekrmi -maj propadla bricha a vubec ,ryby nic moc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.02.2016 21:32 Muž MonterMonty [2431] - Amerika
Vono se to nadává na PetCentr... na Hornbach a na všechny jiné ...
Mě by zajímalo kolik z těch všech nakupujících-nadávajících , at už v tom nebo v tom krámku s ploutvákama má za sebou třeba aspon rok zkušeností s dohledem nad pěti (at nepřeháním) akváriema -a nikdy mu tam neležela mrtvolka
(vysvětlovat jaký je rozdíl mezi akváriem (doma) okrasným a akvem v prodejně - tady doufám už není potřeba)
Tady máš Alexo velkou příležitost všem do éteru poreferovat , kolik z těch denních X desítek nakupujících u Vás, má podle mého , tu nejzákladnější výbavu pro nákup ryb sebou (jako je termobox) věřím tomu že ani jeden , ale všichni nadávaj a lamentujou na krupici a jiné morrybundusy ... jak ten krámek stojí za starou bačkoru atd ...
co k tomu dodat - o základních potřebách ryb které si kupují ví tak akorát že plavou ve vodě...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2016 16:54 R Muž romant [27982] Re: Alexa
Tak jako vždy a všude je to o lidech, rozumím tomu, že to nemáte lehký, jste takříkajíc v první linii, kde je to někdy pěkně hustý a proto když k tomu budete přistupovat obdobným způsobem, jak je naznačeno ve vaší reakci, jistě se nějakého rozumného řešení společnou cestou dobereme, čímž chci říci, že nikdo ze zdejších zkušenějších nebude mít jistě problém vám s tím či oním dotazem pomoci. Chce se to zaregistrovat, aby se dalo komunikovat třeba formou soukromých zpráv, nebo-li zdejších vzkazů mezi jednotlivejma uživatelema. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2016 16:45 Alexa – Som predavačka v PC
Dobrý deň, celkom ma mrzí, že máte takéto skúsenosti s akvaristikou v PC. Som predavačka v PC, nepoviem, že nám sem tam nejaká rybička "neodíde", ale snažíme sa, ako sami vieme - nikto nám neporadí, samé sa to musíme všetko naučiť. Ja som išla pracovať s tým, že budem robiť predavačku, ktorá vie poradiť ohľadom zvierat a ich chovu. Lenže nedá sa vyznať v každom jednom druhu zvierat - každý sa špecializuje na niečo iné. To ale neznamená, že nám na našich zvieratách na predajniach nezáleží.
Ak nám rybičky hynú a my nevieme prečo, snažíme sa na to prísť a zavolať niekoho, kto sa v tom vyzná. Lenže ak nikto nepríde? Je to potom moja chyba, že nám umierajú ryby a my nevieme prečo...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2015 10:48 Muž Tomason [37] – No tomuto řetězci se vyhýbám
Asi jeden z nejhorších akvaristických řetězců. Nejenže se jim v akváriu válí mrtvé ryby s živými (ani se je nesnaží vyndat). Neví ani co prodávají (při dotazu na vzduchovací motorek - nemáme (za paní prodavačkou asi 2 druhy Air pump), dotaz na světlo nad akvárium - nabídli naprosto nevyhovující a tvrdili, jak to bude super pro rostlinky, Je to pomalu už na sepsání knihy:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2015 17:45 Muž visek [75] - Tetry
schanim neritiny.kdyz jsem na pet centrum volal tak me tvrdily ze maj 6 ks.jel jsem autobusem a tranvaji 40 minut a bylo mi receno ze je maj v pocitaci ale ne v akvarijich.ta zenska ani nevi jak vypadaj.to byla bida
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2015 12:20 Žena reina [17] Re: Designer
njn, když já jsem ještě mladá a blbá :) a poradit si nenechám.
Ale dost, kecám - topítko topí, filtr něco málo filtří, i když mám objednaného Atmana 200 a k něm kostku 10x10x16. A světla nová by měla být po sraze u Trojek (o tom asi něco tušíš).
Rybí osádku taky řeším - bude komplet překopaná, a bude z toho akvárko jak víno! :)
(a běda jak ne)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2015 12:10 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: reina
Ja mam jeden 54l set taky, dostal jsem ho k vanocum. Osvetleni katastrofa, filtr k nicemu. Filtr sel resit snadno, cerpadelko jeste nejak stacilo, takze jsem ho odzbojil od te mikro houbicky k nicemu a namontoval poradny kus filtracniho media pod nej (nepisu biomolitan, bylo to slozitejsi, dnes uz tam ale mam obycejnou kostku biomolitanu 16x10x10cm). Osvetleni jsem nakonec (po par pokusech) vyresil vyvrtanim der, protazenim dratu, pripajenim zarivkovych trubic a zalitim akvarijnim lepidlem (nedaji se snadno vymenit, predradnik je pochopitelne mimo kryt). Dnes uz bych to udelal z LED, tehdy jsem co mam po ruce ohledne LED dnes, jeste nemel. Nakonec jsem vlastne se setem spokojen, topitko topi ja ma, svetlo jsem vyresil, filtr chtel jen pridat poradny biomolitan. Zase 1000Kc neni tolik, aby clovek nevedel, ze sleva neni zadarmo, topitko a sklo svou cenu ma, cerpadlo s vyhradami pouzitelne je (po zavzdusneni spatne nabiha), clovek nemuze chtit zazrak za par korun, a mne to radost, ze mam darek pod stromeckem, rozhodne udelalo :-) .
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2015 11:19 Žena reina [17] Re: cezarmilan
Já tam koupila akva set 54 litrů za 999 peněz, ale - příště koupím samostatné akva a vše bokem, takhle tam mám spoustu zbytečných věcí které stejně nahradím něčím novým :) Ale vypadalo to super.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2015 11:08 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: reina
Reťazec týchto predajní patrí f. skupine Penta a tak niet divu ;-) Ceny majú riadne nadnesené. No občas mávajú dobré akcie na testy vody, krmivá a osvetlenia, teda aspoň v mojom okolí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2015 13:25 Žena reina [17] – Pet Center Praha Anděl
Docela slušná "velkoprodejna" - prodavačky laxní, o zákazníka zájem nulový, a když jim dcera byla "nahlásit" že mají v akva s gupkama mrtvou rybu, tak to komentovali slovy "to je jedno, tam je karanténa"...
Občas na některé z prodejen je někdo, kdo akvaristice aspoň trochu rozumí, v jiné z prodejen tuším v Quadriu, se mi snažili prodat ke gupkám krmivo "baby" s tím, že ty rybky jsou stejně malé :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2014 12:02 Žena MI38K [5] - RostlinyRe: amrtin
Také mi to tak přišlo....to je celý Pet Center....špína všude...všechno několikrát předražené....tfuj :-|
Co vím,tak když jim dojde v prodejně měsíční příděl pro zvířata, tak to zaměstnanci nosí ze svého, aby jim zvířata nepomřela hlady....to je úroveň toto :/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.02.2014 11:57 Muž MARTIN HORÁK [907] - Na prvním místě anubiasy. Jinak miluji americké cichlidy.
S PetCentrem máme takovou divnou zkušenost. Prodavačky příjemné, ochotné, ale prodali by i žraloka do betárka. Bohužel jsme si nenastudovali ryby a dali na jejich rady. Dnes se mlátíme do hlavy a víme, že tam již nepůjdeme. Nemluvě o tom, že nám od nich vždy rychle chcípla nějaká ryba. Jedná se o nově otevřené PetCentrum v Brně na Heršpické.
Začali jsme tedy chodit do Sklorexu, který jak jsme zjistili je nejenom levnější, ale ten přístup je fakt jinde. Sice tam je stále hafo lidí, prostory už docela malé a prodavači nemají moc čas se vykecávat, ale jejich rady dávají smysl. Akvárka super čistá, ryby od nich stále plavou a výběr ryb neuvěřitelný. A nejenom ryb.
No poučení pro příště - napřed se porozhlédnout na více místech, pročíst pár recenzí na netu a pak teprve utrácet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2014 11:47 Muž Jiri_99 [425] Re: LiborSprysl
Tak ale to je malý masakr. A já dumal nad tím, jak to dělají.. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.02.2014 11:18 amrtin Re: MI38K
Musej jí nechat životní minimum,takže legální to rozhodně neni. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.02.2014 11:17 amrtin Re: vlk9
I u nás se dá vidět leccos zajímavého: clanky.splendenspower.cz/… ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2014 09:15 Žena MI38K [5] - Rostliny
Tak jsem se sem zase po delší době dostala.....:-D Jo tak nějak....vezmou radši někoho, kdo má praxi v prodavačství :)
jinak nevím, jestli je to právně možné, ale pítel si v Pet Centru povídal s nějakou prodavačkou a ta říkala, že její kolegyni za inventuru z jedný výplaty strhli 6000...takže jí zbyly 3000 na měsíc....je toto vůbec legální? co kdyby bydlela v nájmu.....čím by ho zaplatila? :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   14.02.2014 05:51 Muž LiborSprysl [9015] Re: vlk9
Viděl jsem jednu farmu...Oni jsou lehouncí. Běhají v sandálkách po těch vrškách láhví jak "vodoměrky". Flašky jsou napěchované v rámu, aby se nerozjížděly a stojí na trochu šikmé ploše. Jsou provrtané z více stran v určité výšce a z té vyšší strany plata, na němž stojí, teče v intervalech voda. Vtékající voda vykloktá flašku, vezme bordel a je uklizeno, často i nakrmeno.
A jinak oni ty "včeličky" po těch flaškách běhají celou šichtu, takže přehled mají a dokonce stíhají běžně krmit. Pokud nejsou zrovna na průtoku nějaké úživné vody...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2014 21:55 Muž michalt [737] - MiniakváriaRe: LiborSprysl
Jak se tolik oddělených ryb vlastně krmí? Asi ne denně s jednodenní hladovkou týdně. Nebo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2014 20:48 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: Karnal
A hlavne sú to bohato rastlinné akvária ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2014 14:16 Žena Karnal [196] Re: LiborSprysl
Tam je spíš ten problém v tom - ...Prodavačka říkala, že stačí 1* za 14 dní...
Edit: Koukám, že chovatel v článku taky mění jednou za 10 - 14 dní, ale tam bych řekla, že tak nějak už má zkušenosti a hlavně podle všeho používá různé výluhy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.02.2014 11:46 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: LiborSprysl
Jsem trochu OT, ale stejně by mě zajímalo, jak tohle může fungovat a jak to probíhá. Jaký ti lidé můžou mít přehled o těch rybách, jak rostou, vyvíjejí se a zda-li vůbec žijí. Nedovedu si představit nějakou kontrolu těch ryb během vývoje a růstu. To musí být hrozná velkovýroba se vším všudy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2014 09:45 Muž LiborSprysl [9015] Re: Kubasix
Myslíte, že je jediná, kdo takto mění vodu betám? clanky.splendenspower.cz/…
Mění se tak voda běžně v chovech, na farmách. A denně. Proč ne doma? A Aquatan není nic proti ničemu...
www.sirinutbetta.com/…

Tady jich je sto tisíc...jak byste jim měnil vodu vy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.02.2014 23:38 Muž Kubasix [134] - Pancéřníčci, malé tetry a Bucephalandry
Já jsem dnes byl v OC Palladiu a když už jsem tam byl, tak jsem se stavil v Pet Centru. Chvíli jsem si tam prohlížel nádrže a koukal co tam mají, protože jsem tam ještě nebyl. Pak jsem zaslechl rozhovor prodavačky s nějakou 40-ti letou ženskou. Začátek rozhovoru jsem neslyšel, ale pani asi chtěla nějaké malé akvárko. Prodavačka se jí ptala jestli chce hranatý nebo tu kouli. Pani po chvíli váhání řekla, že tu kouli. Jenže na obchodě už ji neměli, tak poslala kolegyni, ať zavolá jestli ji nemaji na Kotvě. Zatim jí šla ukázat vhodnou rybku do té koule - bettu. Prodavačka ji říkala-nepotřebuje vzduchovani, ani filtr, protože dýchá vzduch. Pani se ptala na krmení - stačí 1*denně, odvětila prodavačka a doporučila ji Vipan. Mezitim se vratila kolegyně a prý na Kotvě tu kouli taky nemaj. Tak zase šla zkusit Harfu. Pani se ptala, jak měnit vodu. Prodavačka říkala, že stačí 1* za 14 dní, že to tak taky dělá. Vyleje bettu do sklenice nebo misky, vodu vymění, samozřejmě přidá Aquatan( divil jsem se že nezmínila více prostředků) a že je to úplně ok. Písek přecedí a vrátí. Pani se to nějak nezdálo a tak prodavačka prohodila, že si řiká, že když je to bojovnice, tak musí bojovat. To pani uklidnilo ne . Kolegyně hlásí, že na Harfě taky ne, tak to nějak řeší(já moc nedával pozor, poslouchal jsem další rozhovor, tentokrát o myši pro hada, ale to se mi líbilo i ten přístup prodavačky-ptala se co je to za hada atd.-ale to je asi u myši jedno :) ) Bohužel jsem pak musel jít a tak jsem nevěděl jak to skončilo, ale vím, že ne dobře pro tu rybu.
Nejsem té povahy, že bych do toho skákal a navíc nejsem takový znalec, ale troufám si říct, že toho vím o dost více než tato prodavačka i kdyby si byla vědoma toho, že tu pani oklamala. Ale jestli se příště nachomýtnu k nějakému podobnému rozhovoru, tak už se přidám.
aky mě napadá, že bych mohl dělat blbýho a hodně bych se asi dozvěděl :)
Jinak ryby byly celkem v pohodě, žádný mrtvolky ani viditelné nemoci.
Snad to alespoň někdo dočte. :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2014 20:22 Javiki
Ono ne jenom Pet Center..., není tomu tak dlouho, kdy jsem navštívila jednu prodejnu, do které jsem se dříve chodila kochat. Prodejna se přestěhovala z důvodu vysokého nájemného. Když jsem ale přišla do "té nové", byla jsem v šoku. Zkalená akvária s hnijícími kytkami, všude spousta prachu, - viditelného na doplňcích ať již do akva, či k morčeti, prostě hrůza. Dalším zklamáním pro mne bylo, když jsem byla v jiném obchodě, když moje sestra sháněla pro malou kotě, - "značkové", tam pro změnu plavaly ryby opačným směrem, takže dneska si nevyberete, bohužel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   05.02.2014 18:32 Muž Oggy [17]
Přihodím taky jednu k dobru, nedávno jsem se zašel podívat na Chodov do Petcentru a byl jsem opravdu v šoku... První co upoutalo mou pozornost bylo akvárium s Lezci ve kterém jsem napočítal 3 mrtvé. Dále mě fascinovalo že zhruba v 50 litrovém akváriu mají cca 10 mladých Okatců a 10 Kaložroutů, když jsem se nad tím zamyslel tak mi vyšlo že všechny tyto ryby jsou odsouzeny ke smrti protože akvarista který je způsobilý tyto krásné ryby chovat si je rozhodně nekoupí v Petcentru takže skončí po ujištění prodavačky v nějaké začátečnické nádrži. V dalších nádržích jsem už mrtvý ryby ani nepočítal ale byla jich spousta. V petcentru bych si nikdy nic živýho nekoupil. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 18:32 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: MI38K
Přítelkyně taky dělala přímací pohovory a testy v petku, a výsledek byl takový že spíš hledají dobrou prodavačku než člověka který rozumí zvířatům :-O
Je to smutné ale je to tak no.. proto tam nenakupuju :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   05.02.2014 16:58 Žena MI38K [5] - Rostliny – Petcenter
Zdravím,
také mám jednu zkušenost....mám vystudovanou střední veterinu a ucházela jsem se o místo v právě zmiňovaném Pet Centru....na přijímacím pohovoru mi bylo sděleno, že nepotřebují ani tak školu v oboru, jako spíše prodavačské schopnosti....bbudiž měla jsem po škole, takže žádnou praxi, ale pak mi sdělili, že jesti se budu moc starat o zvířata, tak mě prostě vyhodí. tone :-O Ti zaměstnanci tam za to nemůžou...to vedení....nakonec mě stejně nevzali....a teď jsem v lepším (také dočasně) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 16:12 Muž Ciffik [761] - Rostliny
tak já nakouknul asi do 3 pet center u nás v Ostravě a jak rychle jsem nakoukl, tak rychle jsem odešel...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 10:39 Muž Michael281 [6] - Tetry – Velkosklad H. Počernice
Já osobně jsem si v tomto obchodu koupil mřenku nádhernou a do 1 týdne mi umřela už cestou ze zverimexu se mi zdála nějaká špatná. To je moje jediná špatná zkušenost s tímto obchodem jinak je OK. :-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.02.2014 23:46 Selket Re: Aforte
Musím přidat svoji zkušenost, asi před 3 lety jsem byla jsem na výběrovém řízení na prodavačku do pet centra. Výběrko spíše jako na ředitele, 2 nebo 3 kola, různé testy, zkoušky, opravdu chtěli po lidech vědomosti, ale bylo mi sympatické že jsou kladeny takové nároky na personál, říkala jsem si že to bude patrně trochu vyšší level (jak jsem byla naivní) navíc na stránkách hlásají něco o tom jak chtějí popularizovat chovatelství atd. No jo ale jak vidno jeden velký tyjátr a skutek utek... mimochodem to místo jsem dostala ale pak neotevřeli tu pobočku tady :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.02.2014 21:27 JosefVavra Re: Aforte
v první řadě to jsou prachy a pak teprve něaký ryby a jiný zvířátka co vedoucí v Pet Centrech zajímá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.02.2014 21:25 Žena petulinakk [2016] Re: Aforte
Aforte napsal: Já nechápu, proč do těchto akvaristik berou někoho, kdo s tím nemá nějakou praxu popř. znalosti.

Ono zkušených a znalých zájemců o tuhle práci bohužel nebude asi tolik, že by se dali přehazovat vidlema ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   04.02.2014 21:13 Muž Aforte [533] - RostlinyRe: Joshuax
Tak to je super. Ale i tak by se o to měli starat. Já nechápu, proč do těchto akvaristik berou někoho, kdo s tím nemá nějakou praxu popř. znalosti. Z 80% vím i já s 16ti leti mnohem více než prodejci. Je to hrůza. V okolí jsem jen tři akvaristiky/obchody kam bych dokázal něco zajít koupit:
Akvatic - Prostějov
Hornbach - Olomouc
Říše zvířat - Olomouc

No je to hrůza. Pet center na tom není zrovna dobře, ale lepší než jinde. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2014 21:04 Muž Joshuax [17]
Dneska jsem zabruslil na Zlicin do Tesca a koukam, vedle je nejaky novy Pet Centrum. Z dalky to vypadalo velke, z blizka to je spis takova nudle klasickych rozmeru Pet Centra. 2 prodavacky, ale proti Chodovu zadni zakaznici. Tak omrknu akva ze jo :)
Prave jim privezli rybky, teda snad tam chudery nebyly v tech sackach treba cely den. Akva docela cista, teda rasa vsude kam se podivas, ale aspon dno uklizene. Teda az na tu jednu zavojnatku v tom nejvetsim akvu u zeme. Akvarko snad 200L a 3 ryby. Jedna z toho brichem vzhuru.
Ale jinak vypadaly rybky zdrave, aspon zbezne zadne zasadni nedostatky. Dokonce tam maji krasne sametove vybarvene BlackMolly. Jak uhel ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2014 19:56 Javiki Re: Turbínka
Pet Center - v Plzni, co byste chtěli, proboha? Jak může k tomu mít vztah někdo, kdo pracoval léta v potravinách? Plzeň není sice nejmenší město, ale zase né tak velké, aby si člověk nezapamatoval prodavačky či prodavače, kteří prodávali v obchodech, které pravidelně navštěvuje.., že? S mrtvými rybkami v akváriích a již ve zdatném rozkladu se zle v těchto prodejnách setkat opravdu často
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2014 15:15 Muž Ivoš [1061] - Cichlidy – Sera L 300
Momentálně nabízejí v Pet Centrech ve výprodeji tyto filtry www.zbozi.cz/… za krásných 219.- Kč, což je zhruba 50% obvyklé ceny. Mají už jen pár posledních kousků, jeden mají v Praze v Paláci Flora
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.02.2014 12:27 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: Joshaux
Také zrovna Petka nemusím a ryby bych tam nekoupila. Ale lamentovat nad prodejními AQ bez rostlin není důvod. I jinde je v prodejních AQ nemají. Ale abych byla objektivní, tak musím pochválit Petko v nákupní centru Park Hostivař. Byla jsem tam v sobotu. Musím říci, že jak mají udržovaná AQ, to mě překvapilo. Zdravé ryby, žádné mrtvoly, čistá akvárka. Prostě paráda. Jak Petka nemusím, tak tady si zaměstnanci zaslouží pochvalu. A co tam měli - otíky za 40,-Kč, což je na kamenný obchod přijatelná cena. U Petka jsem čekala vyšší cenu. Všichni otíci (pořádně jsem si je prohlédla), co jim tam plavali, byli pěkní, vybarvení, napapaní. Tak jsem neodolala, udělala výjimku a riskla jsem to. Pět jsem si jich odvezla. Ale než jsem je koupila, tak jsem si nejdříve pořádně prohlédla všechny nádrže. Tak ten náš sirotek dostal nové kamarády. Během deseti minut se rozkoukali a chovají se, jako když bydlí u nás odjakživa. Vůbec se to nedá srovnat s těmi, které jsem měla z burzy. Než se chudáci stačili trochu rozkoukat (a že jim to trvalo), tak třetina z nich umřela. Snad tu změnu zvládnou v pohodě a neumřou jako ti předchozí. Vřele nedoporučuju otíky kupovat na burze. Z osmi mi přežil jen jeden.

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2 3

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 4710x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3978-pet-center