Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza Praha - Pankrác

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 12 Přejít na další stránku   1  
Burza Praha - Pankrác
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2010 12:41 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: arnošt
pred 14ti dnema tu byla obdobna diskuze.... no priprav se na poradny naval lidu a blby rozmisteni stolu... (nekolik slepych ulicek), me se vic libi burza v kobylisich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2010 12:33 Muž arnošt [37] - Rostliny
ono na Horáčkovu a do Kobylis jezdí stejní prodejci, takže co neseženeš jeden týden tam, tak si můžeš domluvit na příští týden na druhém místě...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2010 08:42 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: JuraS
Ty ostatní červíky mám pocit, že je spolehlivěji seženeš v Kobylisích. Ale i tam někdy nejsou.
Vždycky jsem je viděl v Úvalech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2010 08:19 fernety – Re: JuraS
Jezdím pravidelně na burzu v Praze 4,Horáčkova a vždy je zde možno zakoupit živé krmení a to patentky a koretry u stolku před pódiem vpravo.Ale chce to přijít opravdu brzy.Většinou po hodině bývá vyprodáno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2010 07:56 JuraS – Re: PaDa
Dá se tam sehnat živé krmivo ? Patentky, roupice, grindal a pod...?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 23:53 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: Pagi
Krmení živé, mražené i granule apod., základní technika, rostlinky a ryby. Vždy záleží, co se zrovna sejde za prodejce, je to burza, žádný předem daný sortiment. Může to být jeden týden hop, za 14 dní trop. Na špeky je lepší se předem domluvit.
Ceny přívětivé. Příchod spíše na počátku akce lze doporučit...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 22:40 Muž Pagi [13] - Raci, krabi, krevetky – Akvaristická burza Ryby a rybičky Praha
Ahoj, má někdo zkušennosti ? Co se tady dá třeba všechno sehnat, kvalita, výběr, ceny atd.... Každý názor a zkušennost vítána :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2010 08:10 Honza Re: arnošt
Nekteri mohou nastesti vyuzit litacku ;-) Jinak dik za info o cene.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 21:30 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: paja66
na netu jsem to posléze hledal a našel jsem že dospěláci za 20 a děcka za 10, ale už bylo pozdě na edit, tak jsem to neřešil... ve finále to stejně je asi to nejmenší, když tam člověk projede stovku při cestě přes Prahu nebo i z větší dálky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 19:41 Muž paja66 [11] Re: arnošt
Čumpelíkova je taky za dvacku, děti za bůra.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 16:36 masek Re: Honza
rybyarybicky.cz jsou za 20Kč tutovka a jsou super docela dost lidí,ale výběr ryb i rostlin dosti. Velice rád chodím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 14:17 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: Honza
jj - pankrác je za 20,- a čumpelíkova 20 nebo 30 - už si to nepamatuju...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 13:55 Honza
Tak me napadlo, kolik je tam vubec vstupne? Na Pankraci jsem platil tusim dvacku...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 13:47 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: Moucha
to je recht - nejhorší je, když dojdeš ke zdi, tak se zase tím davem musíš prodrat stejnou cestou zpět - jak tu již bylo zmíněno
na každé věci se ale nechá najít chyba - těch pozitiv je ale mnohem víc a díky organizátorům za ně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 13:43 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: arnošt
ale zase na pankraci nejni k hnuti
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 13:29 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: paja66
byl jsem před 14-ti dny poprvé a jako odnaučený kuřák (rok a půl - stále to ještě počítám) jsem si myslel, že se tam udusím - první dávku jsem dostal hned od pána u vstupní kasy, když mi mezi zuby s kouřem procedil - "to máme 60 zpátky" pfůůůů...
rozhodně bych byl také pro, aby se tam nekouřilo - mám pocit že na Pankráci se nekouří a je to parádička...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 13:17 Muž paja66 [11] Re: Moucha
Dovolím si s Mouchou nesouhlasit. Ten sál je starý a možná i vyuzený, ale zdaleka největší problém je přilehlý bar, kde se zvesela kouří. I starý a zatuchlý sál se dá vyvětrat, pokud ale kuřáci nejsou ohleduplný a ani tam není zákaz kouření, tak se s tím asi udělat nedá nic, leda rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.02.2010 11:33 Honza Re: Moucha
OK, vezmu si jen trencle a nepruhlednou igelitovou plastenku X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 10:52 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Honza
honzo asi te zklamu ten sal huz je dokonale vyuzen, ale na ty dve tri kolecka (stoly jsou sikovne usporadany, zadny slepy ulicky, kde se hromadi nestastni zajemci) se to da vydrzet, tak priserne nahulino jako v putyce to tam nejni
chce si to brat veci ktery tam snadno nenacichnou a daji se dobre vyvetrat....
proste je to starsi spolecensky sal...

no na pankraci je to ve skolni jidelne(takze cigatret proste), ale zase tam jsou dost nesikovne usporadany stoly.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 10:26 RAP Re: JuraS
Není třeba velký termobox. Já mám pro tyto případy starou "ledničku" na převoz mražených věcí. Zvenku koženkový obal se zipem a 2uši, uvnítř polystyrénová krabice. Mouchovi v tom nosím obědy smich smich . Ono to není dobré jen proti chladu, ale i proti teplu v létě. Co ji používám, nemám s převozem ryb a kytek problém.
Jinak jsem viděl pána, který si 6pancéříčků přenášel v klasické litrové termosce. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 10:24 Honza Re: paja66
Nez cekat nekolik minut na tram, pak s ni ujet 150m a dalsich 200m jit pesky, to radeji vystoupim na Ladvi a ujdu pesky tech cca 400m :-) Smrad z cigaret nesnasim, tak doufam, ze to tam neni pravidlem, ale urcite bych kvuli tomu navstevu nezrusil, holt budu smrdet hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 10:16 Muž paja66 [11] Re: Moucha
Máš bylet jako já pět minut pěšky a pak nemusíš tak brzo vstávat. :)
Škoda jen, že to je otevřený pouze do 10:00. Minule jsem se ani nestačil rozkoukat (pravda, trochu jsem zaspal) a už to všichni balili.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.02.2010 10:10 Muž paja66 [11] Re: Honza
Stanice tramvaje Střelničná je od burzy v Kobylisích coby kamenen dohodil... Škoda jen, že je tam vždycky tak nahulíno. Posledně mi svetr smrděl kouřem ještě několik dní. A chudáci rybičky, kterým tam samozřemě všichni intenzivně ten smrad vzduchují... Nechápu, proč se tam smí kouřit a proč kuřáci nemůžou nechodit kouřit ven... Aspoň ty rybičky by si to zasloužily, když už se na člověka kašle...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.02.2010 09:15 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: JuraS
vzdyt to nejni tak daleko... a proc tahat tak velkej box, staci mensi termotaska, pripadne vylozena polystyrenem za par kacek z hobymarketu, ani lepit se to moc nemusi

a pro lenochy - vzdycky se tam da pobliz zaparkovat auto

nahodou kytky prepravovat v zime nejni takovej problem... jak jsem si huz vyzkousel kdyz od 3trojek to vezu na kladensko hromadnou dopravou a pak rano zase do praglu do prace.... a to jen zabaleny v igelitacich, novinach a v batuzku na zadech

umisteni burz je tam kde to jde a kde se to da ekonomicky utahnout, budte radi ze je mate tak casto a s tak malym vstupnym!

jen by to mohlo bejt odpoledne... prece jenom, kdyz chci na burzu tak musim v NEDELI vstavat huz okolo SESTY!! abych se dostal v rozumnou dobu do kobylis, lituju ty prodejce co jsou zvetsi vzdalenosti....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 08:29 Honza Re: JuraS
Je pravda, ze obe burzy jsou peknych par set metru od stanic metra, ale zase takova hruza to neni ;-) A i kdybys mel jen igelitku a pytlik s rybkami zabalil do svetru, tak by se myslim za tech par minut chuze na metro nic nestalo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 08:18 JuraS Re: jarda
proč je to na tak chujových místech mimo mhd ? kdo se má tahat s živočichy a kytkami v mrazu než dojde na nějakou zastávku ? jo mám profi 65 lt termo box používaný například v nemocnicích..ale s tou bednou (sama váží 10 kilo) se přece nebudu tahat mhd...pro organizátory..lepří je někde v totálně okrajové části prahy nebo klidně v brandejse nad labem ale v hospodě rovnou u zastávky autobusu kterej tam jede..a když tam pojede autobus 4x za hodinu tak se kupující víc zdrží a víc toho nakoupí...a to je na tuty že je to lepší než obě lokality v praze..kdyby to bylo na stejné silnici mezi zastávkami ale je to jak prostřední tečky na 5ce na házecí kostce !!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 08:00 Honza Re: jarda
Diky za info ;-) Tou burzou Kobylisy jsem myslel tu na adrese Cumpelikova. No, pokud je srovnatelna s Pankracem, tak je to fajn, mam to bliz. Sakra, musi to byt presne na pulce cesty mezi obema stanicema metra :) Ale z Ladvi to vypada tak na 6 min peskobusem...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2010 23:22 jarda Re: Kerze
7.2 Praha,KOBYLISY,Čumpelíkova 8/1768 u metra Kobylisy
14.2 První jazyková základní škola, Praha 4, Horáčkova, u metra Pankrác
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2010 23:02 Žena Kerze [14]
Kde přesně jsou ty burzy - prosím adresu... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2010 22:46 jarda Re: Dzira
Sam ji chci koupit a ještějsem na ni nenarazil. Zkusím se podívat teď v neděli v Kobylisích.
Pošli tlf. Mohl bych ti brnknout, a nějakou koupit. ano
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2010 21:23 Muž Dzira [38] - Rostliny
ahoj lidi. Vy co takle obcházíte pražský burzy, nevšimli ste si, jestli tam teď někdo prodává eleocharis parvulus? Potřebuju aspoń 10 košíčku, ale všem nějak došla, tak jestli tam má cenu pro ní jezdit. Díky ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2010 20:50 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Moucha
A taky do Úval a Plzně a jinam ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2010 20:49 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: PaDa
no to je jasny kdyz vetsina prodejcu jezdi jak na pankrac tak do kobylis
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2010 20:46 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: jarda
Z pravidelných pražských nedělních burz je ta v Kobylisích (Čumpelíkova) opravdu o něco větší a většinou více prodejci zastoupená než ta Na Pankráci, i když velká část nabídky je téměř totožná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2010 20:07 Usine Re: jarda
rybicky.net/akce/431
Tak se jdi podívat sem. :-)
31,1 byla pátá neděle takže 1-3 jsou Kobilisy a 2,4 Pankrác. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2010 20:06 jarda Re: Usine
Neplete se. V Kobylisích byla inzerovaná skutečně, byly to Bohnice 31.1 v KD Krakov.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2010 20:03 jarda Re: Honza
Byl jsem na obou, Kobylisy 31.1 a na Pankráci 24.1
Nedá se to srovnat.
V Kobylisích jeden prodejce rybek, nějaké kytky a potřeby, cca 5 stolů.Vše ostatní teraristika, plazíci atp. :-(
Pankrác na poloviční ploše jen ryby, a vše k tomu. Chovatelů možná 20, s kytkama tak 5-10 prodejců + krmení a pomůcky. palec Supr výběr i ceny palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2010 20:01 Usine Re: Honza
Trochu to pleteš, to o čem mluvíš je jednou měsíčně v sobotu tera burza v Ládví. Akvaristická burza je ale trochu jinde, je to od Ládví jen stanici tramvají. Ta je každou 1 a 3 neděli v měsíci. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2010 19:40 Honza
Jaka burza je lepsi? Ta na Pankraci nebo v Kobylisich? Ja byl zatim jen na te na Pankraci, pac o te druhe jsem slysel, ze neni moc akvaristicka...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2010 18:41 aldas – Re: vaclav
Bude to risk, ale pojedu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2010 18:38 Usine – Re: aldas
Pokud někde nezamrznou tak se jich tam bude prodávat dost.
:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2010 18:33 aldas
Zdravím, budou se zítra na burze v Praze 4 prodávat rostliny? Abych nejel zbytečně. ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2009 13:59 Orfeus
Nevíte někdo,jestli bude tuto neděli 4.10. burza na Pha 8 ? Před 14 dny nebyla :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2009 17:06 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: MrHahaha
burzy jsou na střídačku 4x do měsíce, každou neděli mimo období prázdnin:

čumpelíkova 8/1768 (garáže spol. sál)
praha - 8 , 182 00
srazy se konají každou 1. a 3. neděli v měsíci od 8:00 do 10:00

první jazyková základní škola, praha 4, horáčkova, u metra pankrác
praha 4
www.rybyarybicky.cz
každou 2. a 4. neděli v měsíci od 9:00 do 11:00

kromě toho můžeš teď zajít i na výstavu do botanické Na Slupi: 17. - 20. 9., 10:00 - 18:00, kde má být také prodej rostlinek, ryb a příslušenství
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2009 16:54 Muž MrHahaha [1] - Tetry – Re: vaclav
Ahoj,
chtel sem se zeptat jestli se v nejblizsi dobe kona nejaka burza (praha) krom ryby a rybycky???
dik
P.S. vim ze to v akcich neni,ale chci se zeptat jestli to tam jen nechybi ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2009 20:01 Muž navik [908] - Sumci – Re: LucaBrasi1
Nevím, někde jsem četl, že se z technických důvodů nekoná ...
www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2009 19:20 LucaBrasi1 – Re: Malapa
Zítra je Čumpelíkova.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2009 18:33 Muž Malapa [494] - Afrika – Re: PaDa
Ahoj, netušíte jestli je v neděli 6.9. akce v Čumpelíkové a příští týden v Horáčkové? Nikde na netu nevidím data konání burz.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2009 09:38 pavel21 – Re: martinsz
aktuální informace jsou tady: www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2009 09:11 martinsz – Re: vaclav
Můžete mi prosím říct, kde to je v těch Kobylisích a kdy?
Díky
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [12] 13 14

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 10552x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3132?od=551