Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza Praha - Pankrác

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 8 Přejít na další stránku   1  
Burza Praha - Pankrác
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.09.2012 18:23 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: helleri
"Dovoluji si Vám navrhnout to, že burzu na Rajské zahradě převezmeme pod
naši organizaci"

To je ale hodný pán, LOL smich

No a teď co prodejci na to, jsem zvědavý jak to dopadne..pro lidi a prodejce myslím dobrý, ale pro vás dva pořadatele to bude ještě zajímavé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 17:59 helleri
Rád se s Vámi podělím o pár řádků mezi mnou (burza Praha 9) a burzou na Pankráci:

Dobrý den pane Tomšo,
od kolegy jsem se dozvěděl, že jste zahájil organizaci akvaristických
burz v sobotních termínech.
Musím říci, že jste nás příliš nepotěšil. Již dlouho jsme totiž
plánovali rozšíření i na sobotní termíny a dokonce naše vybraná lokalita
téměř kopíruje Rajskou zahradu.
Vzhledem k tomu, že máme tento projekt těsně před spuštěním (již máme i
prostory), tato Vaše burza naši snahu dost komplikuje.
Pan Orlík říkal, že jste burzy ani prvoplánově nechtěl pořádat a šlo
spíše o prosbu od prodejců. Vím co pořádání burz obnáší (veškeré
povolení, kontroly, atd..) a dovolím si říci, že máme i dlouhodobé
zkušenosti. (osobně je dělám už 12 let) Nechci se pouštět do nějakého
konkurenčního boje, který může obě strany finančně vyčerpávat a ve
výsledku nezíská ani jedna strana plně funkční burzu.
Dovoluji si Vám navrhnout to, že burzu na Rajské zahradě převezmeme pod
naši organizaci.Pokud jste s burzou měl již nějaké výdaje, samozřejmě je
vykompenzujeme.
Myslím si, že jednotný marketing a rozložení do opačných stran Prahy
může ve výsledku zvýšit návštěvnost a s ní spojený zisk prodejců.
Prosím o reakci, abychom mohli případně dotáhnout otevření v původní
lokalitě.

Děkuji

Karel Zeman"


Dobrý den, pane Zemane,

děkuji Vám za Váš e-mail a za Vaši obchodní nabídku, kterou jsem se však rozhodl nepřijmout.

Ačkoliv v době otevření naší burzy v okolí žádná další v provozu ani avizována nebyla, narozdíl od Vás tuto nově nastavenou situaci vnímáme pozitivně. Domníváme se, že konkurence je obchodu prospěšná, neboť je-li morálně a zákonně vedena, přínáší všem. Blízkost našich burz dle mého neznamená nutný zánik jedné z nich - naopak společně přilákají více návštěvníků, kteří s největší pravděpodobností navštíví burzy obě, což není dle našeho názoru problém. A hodnocení a srovnávání zákazníky (ale i prodejci) je zdrojem pro zlepšování.

Jak sám píšete, příprava takových akcí znamená dlouhodobé přípravy. Stejně jako Vy jsme tedy i my vynaložili již dost času na přípravu naší burzy. Nejsem ochoten tento čas považovat za ztracený, a proto ve své činnosti při zachování všech morálních a legislativních aspektů i nadále setrváme.

Pokud máte zájem o kooperaci, navrhujeme, abyste svou burzu do jiné lokality umístili Vy, což odpovídá realitě, že naše burza byla v dané lokalitě již realizována.

Předem děkuji za Vaši reakci.

S pozdravem,

Pavel Tomša
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.09.2012 07:11 helleri
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 07:08 helleri
Děkuji za náměty a postřehy z naší první akce, osobně ji považuji jako zdařilou, nedostatky se samozřejmě objevily, ale s tím se dalo počítat. 140 návštěvníků nad 15 let je na první akci snad taky přijatelné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2012 15:01 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky
Dnes jsem navštívil burzu na Pankráci a bylo hned vidět, že nová burza je velkým konkurentem.Hlavně aby organizátoři vydrželi a dařilo se jim udržet prodejce a shánět i další možné prodejce.Budu tam jezdit ,i když to mám z ruky, ale stojí mi to za to. Moc děkuji jim. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2012 13:58 tomchamik
tak fotky se mi nedaří vložit,,mé umění s PC má svoje hranice,,pošlu to a pavel si s tím snad poradí.
jinak jak už jsem psal,akce vydařená,prodejci i sortiment stejný jako bývá v neděli na druhé burze,víc místa,lepší možnost parkování.Sice se poarkoviště rychle zaplnilo,ale i v okolí se místo našlo.Jinde se taky nedá zaparkovat u vchodu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2012 20:53 tomchamik
Fotky budou jak je dostanu,přeberu a něco udělám.Jinak vydařená akce potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2012 16:43 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Bella
Máš pravdu v tom že šneky tam moc nikdo neprodával,ale na Pankrác chodí prodejce co je prodává .Bohužel se ho asi nepodařilo kontaktovat nebo nechtěl přijít .To ale není vina organizátorů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2012 15:45 kulich
myslím,že na první burzu to nebylo špatný.Nějakej 130 lidí.Snad to bude mít dobrou odezvu a lidi začnou chodit v hojnějším počtu.Ale jsem spokojen něco jsem prodal.Jinak nabídka byla myslím ok.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2012 15:03 Žena Bella [1047] - RostlinyRe: helleri
Poburzovni postrehy:
Avizovany stanek Sera me zklamal... byl to jeden z duvodu proc jsem tam jela... Neoznacene ceny, prodejce nikde, cekala jsem sirsi sortiment... kamaradka prodejce nakonec sehnala, neco koupila, aby pak zjistila, ze na stole vedle to meli levnejs... Prodejce "Akvarista" prijemne potesil, sehnala sem (skoro :-) ) vsechno co sem chtela.
Chtelo by to vyraznejsi znaceni kudy tudy, chvilku mi trvalo nez jsem to nasla, az pak jsem si vsimla sipek (kdyby se reklo hospoda Sparta hledalo by se to lip). Pro mimoprazske, nebo navstevniky s autem - parkoviste u Alerta bylo plne, v okoli jsou placena parkoviste, ale da se zaparkovat v pohode o kus dal.
Cekala jsem na burze krapet vic mista, aby to bylo lip pruchozni. Naval se dal cekat, kor kdyz je to poprvy a kor rano.
Mozna mi to uniklo, ale nabidka sneku byva na Pankraci vetsi, zde jsem zaregistrovala jen ampularky (ale pravda, cilene jsem se po snecich nepidila). Zahlidla jsem zajimave mechy.
Navrh pro spravce stranek burzy - jen takova drobnost - zalozka nabidka prodejcu - mate prodejce zvyraznene cervenym pozadim - blbe se to cte.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2012 13:58 Muž tajfun1 [222]
jj hodte se nekdo pls fotky, taky jsem nebyl schopnej vstat vcas :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2012 11:28 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Deathbull
Bohužel já zas zapomněl foťák,ale opravdu to stálo za to. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2012 10:55 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Hoďte sem někdo pár fotek, já zaspal :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.09.2012 10:40 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Burza
Musím vyjádřit velkou pochvalu za zvládnutí této akce.Osobně jsem velice spokojený,a doufám že se organizátorům podaří udržet takhle vysokou laťku i nadále ( na rozdíl od jiných burz v Praze).
U mě se tato burza stala jedničkou a doufám že bude zde velmi dlouho a bude se dále zdokonalovat( NĚJAKÉ KOSMETICKÉ CHYBY TAM BYLY ale na úplný začátek se vždy něco nedotáhne tak jak by si všichni přáli )
Organizátorům přeji mnoho spokojených prodejců a návštěvníků.potleskpotlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2012 09:50 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: helleri
To je nahoře na spartě v tý hospodě nebo někde v přizemí? Že bych se zaseknul než pojedu na firmu.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2012 08:19 helleri
zítra, sobota 8.9. začínáme od 9:00, pro prodejce od 6:30 hop

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.09.2012 19:28 tomchamik Re: helleri
tak fajn,jdeme s Kulichem taky,,vypadá to na dobrou akci na dobrém místě,,tak abych někde nechyběl smich

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2012 19:28 Muž Filip_CZ [165] - Rostliny
taky se půjdu mrknout :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2012 15:46 helleri
toncek - není to náhodou ten, co přijde taky ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2012 17:52 helleri
mrakoplash - děkuji

tome - stav už se změnil směrem nahoru
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2012 14:35 tomchamik
coze 35 stolů,,to je bych řekl,víc než slušné,,nabídka tedy bude...už se těším palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2012 07:54 helleri
snad to nebude taková tragédie, zatím je rezervace na 36 prodejních stolů, ale zájemci se stále hlásí. už podle současného stavu je znát, že výběr bude jak z živého či mraženého krmiva, tak z ryb, rostlin a techniky. a máme novinku - podpora se dostavila i od mé oblíbené značky sera, bude tam prodejní stánek výrobků za internetové ceny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2012 21:25 tomchamik
jak to vypadá s prodejci??,nebude tam 5 stolů???A co sortiment??

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2012 16:44 helleri
Abych vše upřesnil, burza v Kobylisích je opravdu zrušena a z toho důvodu jsme zvolily tento termín. V kalendáři jsou akce obě, aktuální na Praze 9 a již zmíněná v Kobylisích. Psal jsem e-mail adminovi a informoval ho o této skutečnosti, ale jak se zdá, zatím nic. Webovky burzy ve Střelničné jsou přesměrovány k nám, tedy www.akvatrhy.cz, vše je samozřejmě po domluvě s bývalým pořadatelem, na jehož akci se snažíme navázat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2012 14:11 Žena Kytka [2146] Re: rudolf
V kalendáři akcí jsou termíny Střelničné uvedené až do prosince. Má ta burza nějaké webovky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2012 13:31 Muž rudolf [4681] Re: Kytka
Kobylisy prý skončily, takže v tom asi problém nebude ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2012 13:16 Žena Kytka [2146] Re: helleri
Poprvé se asi přijde podívat hodně lidí, alespoň že zvědavosti. Jen ten termín mi přijde trochu nešťastný: ve stejné soboty je burza na Střelničné, takže myslím, že prodejci i zákazníci se budou drobit mezi obě a prodělají na tom všichni. Navrhovala bych změnu na 1. a 3. sobotu, než se to zaběhne a lidi si ten termín zapamatujou.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2012 08:51 helleri – Nová akvarijní burza Praha 9
Od 8. září 2012 budeme provozovat akvarijní burzu na Rajské zahradě na Praze 9, v plánu máme 2 a 4 sobotu v měsíci, přijdete se podívat ? Vyhovuje Vám Praha 9 ? Jaký máte názor na burzu ? Více na www.akvatrhy.cz .

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2012 01:03 Žena Kytka [2146] Re: MajkaK
Ahoj, pancéřníčky tam mívá p. Pospíšil v chodbě naproti vchodu, vozí kolem deseti druhů, ale myslím, že ne vždy má všechny, radši se domluv, pokud tam pojedeš jen pro ně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2012 20:04 Žena MajkaK [50] - Raci, krabi, krevetky
Dobrý den,
chci se zeptat na sortiment pražské burzy Ryby a rybičky na Pankráci. Nevíte o někom, kdo má v nabídce pancéřníčka pandu a krevetky - palmaty a byl by je schopen na nedělní burzu zavézt? Prošla jsem sortiment, ale nikde nic. Díky.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 17:55 Pavel Re: rak
rak napsal: Střelničná 20Kč ,Pankrác 6O Kč.

Na Pankrácí je cena 60,- pouze v čase 8.30 - 9.00, mezi 9.00 a 10.00 je cena 40,- a po 10. hodině je 30,- kvůli rozložení návštěvnosti. Kolem 11. se již vstupné nevybírá, ale už se většina prodejců pomalu začíná balit dle toho, kolik je tam ještě lidí. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 16:48 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: bali
Ano,i tam jsou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 15:11 Muž bali [364] - Raci, krabi, krevetky – krevety
a chodi do kobylis nekdo s krevetama?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 13:32 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: PaDa
Nevím co upadá.Ano je tam málo prodejců ale zas tam nejsou ty návaly a i cena je lidová ,prostoru že by se tam dalo tančit a kdo má zájem tak tam dostane také vše a bez strkanic ( a možná i více -např. živorodé štiky -to nikdo na Pankráci nenabízí ).U mě jednoznačně vede Střelničná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 12:27 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: petulinakk
Byl jsem minulý týden Na Pankráci, přišel na desátou a bylo to v pohodě. Všichni prodejci, všechno zboží i naprostá většina rybek až do konce prodejní doby (do 11ti). Takže se tak člověk vyhne rannímu návalu a v klidu nakoupí vše potřebné.
Co byl nedávno kámoš na té Střelničné, tak se to prý nedá srovnat a hodně to upadá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 11:36 Muž DaD [0]
Nás nejvíc nadchla burza v Úvalech, prodává tam jeden vysoký pán s velkým přehledem a ochotou poradit. Byl i na Pankráci, ale ačkoliv dvakrát ročně, Úvaly mají báječnou atmosféru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 10:35 Žena petulinakk [2016] Re: spajk17
Spajku, je mi jasný že není nad osobní zkušenost, ale tady mi šlo spíš o to srovnání, zkušenosti typu "tam je větší výběr rostlin", nebo "tam je to a to".
Taky je mi jasný že hodně prodejců chodí na obě burzy, ale i o tu zkušenost mi jde, aby někdo napsal bud že výběr je stejný, nebo že jedna z burz je prostě větší, a tak...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 10:33 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: petulinakk
Na burze v Kobylisích je méně prodejců ale zase tam není takový nával a nechá se tam sehnat přibližně to samé co na Pankráci .
I cena vstupného je nesrovnatelná Střelničná 20Kč ,Pankrác 6O Kč.Já již na Pankrác nechodím z důvodu přemrštěné ceny vstupného a nehorázné tlačenici. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 10:10 Muž spajk17 [19] - Raci, krabi, krevetky
tak zejtra na burzu do prahy4
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 10:07 Žena petulinakk [2016]
Zdravím, jde nějak srovnat akvaburzy na Pankráci a na Střelničné, co se týká velikosti, nabídky, a také "příjemnosti" pro nakupujícího (prostory, davy), nebo jak to nazvat :-)
Zatím jsem nenavštívila ani jednu, tak by mne zajímalo jak to vidíte vy.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2012 15:39 Muž MrHu [300] Re: Moucha
V Carassiusu jsem byl před včerejškem a neměli je...:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2012 15:29 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Seminelibi
to je celkem normalni cena za kavalitni a velke galaxky.... (obdobnou cenu maj i v Nuselsky, tak i ve vivarku-Melnik)

jedine to zkus v Dejvicich - Carassius, mivaly par kousku levneji nez ostatni, ale dlouho jsem tam nebyl

ona nejni sranda je odchovat ve vetsim mnozstvi, a jsou dost zadany, takze ta cena odpovida
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2012 13:46 Muž Seminelibi [8] Re: LiborSprysl
Ani jsem neočekával hodnocení mého postupu. Dojít si koupit rybičku na burzu považuji za normální věc nehodnou ničího hodnocení. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2012 13:33 Muž LiborSprysl [9015] Re: Seminelibi
No aby nevznikl omyl...já váš postup nehodnotím jako nějak skvělý... :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2012 13:31 Muž Seminelibi [8]
Přesně tak. V Bráníku je to super, ale jsou drazší. Třeba Galaxy mají za 80,- jinde (když je mají) tak se cena pohybuje kolem 50Kč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2012 13:04 Muž LiborSprysl [9015] Re: Moucha
Možná budou na burze levnější...né? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2012 13:02 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Seminelibi
a proc si nezajedes do Branika?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2012 11:39 Muž Seminelibi [8]
Zítra by měli být zase Akvaristické trhy ze Střelničné, myslíte, že tam budou ke koupi nějaké microrazborky? Bornejská, Galaxy, Kalimantanská, Trpasličí...? Případně Tetra Ohnivá nebo Amapánská?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 19:42 Žena ola [31] Re: romant
Díky za odpovědi.
Tak to se do Hradce do Aldisu určitě mrknu. A na výstavu taky. Dík za tip. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   18.01.2012 18:04 R Muž romant [27987] Re: ola
Když už uvažuješ o burze, tak proč se nezastavíš v Aldisu v HK, kde jsou jednou měsíčně taky burzy. Vždycky v neděli od 9:00 hod. 5.2. 4.3. 8.4. 6.5 a od 11.2. do 19.2.12 je tam též výstava ryb kde bude taktéž možné nakupovat, ideál je se stavit 11-12.2. to tam bude nejvíce prodejců. X-)
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [8] ...... 13 14

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 10552x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3132?od=351