Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza Praha - Pankrác

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 10 Přejít na další stránku   1  
Burza Praha - Pankrác
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2011 18:34 Daveedek
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, už dlouho jsem na Pankráci nebyl ale láká mě to. Měli tam dnes nějaké neobvyklejší krevetky popř galaxky nebo čtverzubce trpasličí? Abych tam příště nešel jen na čumendu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.03.2011 15:30 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: chicko
evidentne chyba poradatelu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.03.2011 14:27 Muž chicko [124]
Tak dneska to byla bída, nejvíc mě překvapuje to, že asi prodejci nejsou informováni o tom, že se pro držitele VIP karet prodává již od 8:45, koukali na mě jak na blázna, že si chci za deset devět už jako něco kupovat a dojídali snídani - v tom horším případě u stolků nikdo nebyl...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.03.2011 18:38 pstruhduhovy – AKVARISTICKÉ TRHY 2011
O Burze, která se dříve konala v ČUMPELÍKOVĚ a která se teď koná v ul. Střelničná se dozvíte v článku níže.

Akvaristické trhy se konají každou 2. a 4. SOBOTU v měsíci v ul. Střelničná 1680/8 od 9:00 do 11:00, naleznete u nás veškerý sortiment (ryby, krmivo, pomůcky, rostliny). Najdete nás cca 40m od zastávky tramvaje Střelničná (10, 17) v pravo směr Ďáblice a 150m od stanice metra Kobylisy. Zaparkovat můžete v ulici Náhorní a U Školské zahrady.

Střelničná 1680/8
Praha - 8, 182 00

akvatrhy.kvalitne.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2011 00:12 Muž Kacoo [10] - Cichlidy
Fotka k příspěvku Nebude tam nekdo cisou nahodou nabizet tyto rybicky ? Klidne piste na mail mailto:couf.miros@seznam.cz a dekuju za kazdou odpoved :)
- Heros severum "Red Spotted"
- Heros sp. Rotkeil (redhead)
- Geophagus proximus
- Geophagus tapajos sp. red head ( nebo orange head )
- Geophagus spec. "Rio Negro"
- Geophagus Altifrons
- Geophagus sp. Pindare

 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2011 21:01 Muž Oggy [17] – cuba
Zdar lidi nevíte někdo jestli se prodává na burze Hemianthus callitrichoides Cuba?? díky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2011 11:20 Muž miro03 [27] - Cichlidy – Re: tom
Skús pozriet na nižšie uvedený odkaz.Je to zoznam predajcov,ktorý tam pravidelne predávajú.

www.rybyarybicky.cz/…

Prípadne skús kontaktovat Pavla Mžourka a dohodni sa s ním.Neviem či tam bude zítra?

www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2011 10:46 tom – dno
zdravím neví někdo bude možnost sehnat zítra na burze nějaký kvalitnější píšek na dno šedý nebo tak neco bílí ne

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2011 16:10 Dejv
pekny .. jenom se mi ta pisnicka po tretim poslechu zprotivila :-D a v case 6:02 - treti zleva - to je muj novy Boris :))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   26.02.2011 17:39 Muž rybyarybicky [20] – Video
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2011 13:26 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: rybyarybicky
ale stejně to neřeší ten problem, kdy se přeplní ulička mezi místy 14-24 a před místy u pódia... neřknu-li když se prodávaj kytky na místech 27-29 a vytvoří se velká fronta
možná by pomohlo, kdyby se centrální prostor uzavřel do obdelníku a vznikl by jakýsi okruh jak to bejvalo v Čumpelikově ul., obdobně to bejvá i v Úvalech
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 22:36 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: rybyarybicky
No tak to je dobrá zpráva ano palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   24.02.2011 22:15 Muž rybyarybicky [20]
Dobrý večer,

mohu všem našim fanouškům, kteří měli výhrady k omezenému prostoru,oznámit že je tato situace již vyřešena.
Rozšířili jsme výrazně prodejní prostor, kam jsme přesunuli prodejní místa z hlavní části. Tím dojde k rozmělnění front a bude i více místa kolem jednotlivých prodejců. Plánek nového rozestavění stolů můžete najít na www.rybyarybicky.cz, v sekci prodejci. Tímto zásahem jsme schopni nabídnout i nové prodejní místa.

Karel Zeman
Ryby a rybičky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.02.2011 08:27 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: Dashenka
v Praglu se konaji minimalne dve ciste akvaristicke burzi.... ale podle VIPpasu bych typoval na Ryby a Rybicky na Pankraci... o tom ze ty stoly jsou tam dost blbe sestaveny jsem psal jiz vic jak pred rokem a od te doby pribilo jeste vic navstevniku, takze tam opravdu neni k hnuti..... a to ta burza je kazdou nedeli.... priste si radsi zajedu do Kobylis, co to presoupli (z Čumpelikovy ulice jinam) jsem tam jeste nebyl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2011 08:11 x
martin napsal: s kamaradem jsme dorazili za 10 minut 11 hod , to znamena 10 minut do konece burzy i presto jsme museli zaplatit 60 korun za to abychom videli jak prodejci uklizeji sve stoli , tak at me nikdo nerika ze to nedela pro penize -))) když provozovatel by asi nejradči vybiral penize i po burze :-D :-D

... všichni to dělají pro peníze, není to charita. Co se týká prodejců, co se balili - a to tam měli na vás čekat s prázdným stolkem? Nějak si neuvědomujete, že když už tam nikdo z kupujících není a nemá co prodávat, co by tam dělal!? Máte chodit včas, chcete-li dobře a výhodně nakoupit a ne si jen stěžovat, na to, že 10 minut před zavíračkou už není co .... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   20.02.2011 23:43 Dashenka – Re: rybyarybicky
Dnes jsem navštívila burzu v Praze. Prostory si myslím že už absolutně nevyhovují lidé do sebe strkají. Nemají šanci si nic pořádně v klidu prohlédnout. Cena vstupného celkem masakr a zvýšení kvůli čumilům je fakt trapné. Porovnávat s Živou exotikou se to fakt nedá.VIP karty se mi zdá absurdní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   20.02.2011 22:01 martin – super vstupne
s kamaradem jsme dorazili za 10 minut 11 hod , to znamena 10 minut do konece burzy i presto jsme museli zaplatit 60 korun za to abychom videli jak prodejci uklizeji sve stoli , tak at me nikdo nerika ze to nedela pro penize -))) když provozovatel by asi nejradči vybiral penize i po burze :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2011 19:11 Žena stetinka [270]
Já dnes byla. Bohužel jsem zaspala, tak jsem dorazila jen asi minutu před devátou. Fronta až k silnici, tak 30 m? Lidí hodně. Ale jak jsem psala, mě to nevadí natolik, aby mě to odradilo. Jen když jsem procházela kolem jednoho pána s pořádným pivním mozolem, pomyslela jsem si, že by měl platit dvojí vstupné, protože ve frontě takové místo zabral :-D
Jinak ale jsem byla moc ráda, protože tam dnes měli galaxky za 40,- . Prodejců je taky víc. Jen nějak nemohu natrefit najednoho pána, co tam prodával osázené kořeny za velmi pěkné ceny.
K řešení problému. Skutečně si taky myslím, že prodloužení doby nemá cenu, protože všichni tam chtějí na devátou, aby nebylo vyprodáno to, co chtějí. Zvýšení vstupného potrestá i skutečné kupující. Pro mě je ale VIP vstupenka nevýhodná, protože tam tak často nechodím. Kdyby to bylo na rok, tak ano, ale na půl roku ne.
K tomu co bych uvítala, by byl větší výběr ryb, opakují se stále stejné druhy. Ale třeba občas... ;-)
Dnes tam na mě přes ulici volala paní, co se tam prý děje, že je tu tolik lidí a aut. Pověděla jsem jí to a ona tam hned chtěla běžet. Když zjistila, že se platí vstupný, tak si to rozmyslela X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2011 15:56 Jarka – Prostory
Snad budou nové prostory co nejdříve. Manžel dneska jel sám, neb má VIP kartu a já ne = nechtělo by se mi čekat venku, nebo ve frontě. V 9:05 měl v klidu a bez tlačení nakoupeno a v tu dobu byla fronta až ven k přechodu. Takže VIP karty jsou super nápad. I když tím pro mě burza skončila, neb mě se nevyplatí kvůli práci o víkendu a než si odstojím frontu, manža už by byl dávno pryč. Chtělo by to zavést nějaké zvýhodněné VIP karty pro partnerské páry. Třeba ne za 600, ale jen za 450.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2011 13:13 Muž Scolo [6] – Re: rybyarybicky
Držim palce ať to dopadne. Jezdit na burzu v 10.30 hod, co bych tam asi tak sehnal...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2011 11:33 Muž vlk9 [296] - Halančíci – Re: rybyarybicky
dle meho skromneho nazoru je v podstate jedinny problem a tim jsou prostory. Pokud se na tom pracuje a chyli se to ke zdarnemu vyreseni, bude vse naprosto OK potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   20.02.2011 11:16 Muž rybyarybicky [20]
Prodloužení otevírací doby není řešením. Již dnes je zde od cca 10:30 naprosto volno. Všichni akvaristé chtějí mít co největší výběr a proto chodí tak brzy. Co se týče zvednutí vstupného, toto jsme udělali jako první krok. Chtěli jsme tím právě snížit návštěvnost lidí, kteří skutečně chodí pouze na "čumendu" a umožnit tím více prostoru skutečným zájemcům o nákup. Reakce typu, že se má jednat o akci "akvaristé akvaristům", asi prodejce moc nenadchne. Všichni chtějí prodat své zboží a ne si tam jezdit pouze popovídat. A když nebudou prodejci, nebude výběr a nebudou návštěvníci. Vše je propojené. Cesta je v rozšíření prostorů, což se již zdárně daří.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 22:29 Muž chicko [124] – Re: Oggy
Zvedat vstupné je blbost, tohle by měla být akce "akvaristé akvaristům", doufám, že se prostory co nejdřívě zvětší, případně se prodlouží ta otevírací doba. Ze dne na den to asi nikdy nejde, ale tohle trvá již 3 měsíce minimálně ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 20:05 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: rybyarybicky
Ta prodejní doba je opravdu až neuvěřitelně krátká.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.02.2011 19:22 Muž Oggy [17] – Re: rybyarybicky
No podle mne je problém naprosto konkrétní, málo místa moc lidí... nadruhou stranu já chápu že sehnat větší prostory ze dne na den prostě nejde ale jsou i jiná řešení, např: zvednout cenu za vstup tím pádem by tam nechodili lidi jen tak na "čumendu" ale opravdu nakupovat. Nebo by šlo prodloužit otevírací dobu ze 2 na 3 hod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 17:04 Žena JJaanca [67] – Re: rybyarybicky
Zvýšená návštěvnost od Nového roku? Já už tam kvůli tlačenici nechodím od podzimu. Tak teď to tam musí být opravdu masakr. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.02.2011 13:06 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: tom
Pokud na té burze nenacházíte nic pozitivního, není důvod, abyste tam chodil. Zbytečně se rozčilujete. Ještě Vám praskne cévka a kvůli "šlendriánu jiných" byste mohl dojít zdravotní úhony. Šetřete své zdraví a myslete na to, co by s Vámi bylo, kdyby to s Vámi seklo. Takže se propříště vyhněte takovým akcím ve vlastním zájmu a raději choďte na procházky do Stromovky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.02.2011 12:42 Muž rybyarybicky [20]
Dobrý den,

velice mě "Tome" mrzí, že je Vaše reakce obsahuje vulgarismy a stěžování si na "plno nepraktických věcí", které nekonkretizujete. Pokud nenapíšete o co se jedná, těžko na to blíže reagovat.
Co se týče velikosti prodejního prostoru, není to příliš jednoduchá věc. Zvýšená návštěvnost byla zaznamenána až od nového roku a věřte že od té doby na tom pracujeme. Nejde to udělat ze dne na den, jelikož jsme vázáni podmínkami z nájemní smlouvy. Nicméně již minulý týden jste mohl zaznamenat rozšíření prodejních ploch do dalších prostor, kam jsme umístili prodejce z hlavní prodejní plochy. Tím dochází k rozptýlení návštěvníků na větší plochu. Můžete se přesvědčit již opět tuto neděli.
Dosud jste měl možnost si zakoupit VIP katu, která vám umožnila vstup o 15 minut dříve a mohl jste se tím vyhnout prvotnímu návalu v 9:00.
Pokud Vám mohu zodpovědět nějaké další dotazy, neváhejte mne kontaktovat.

S pozdravem
Karel Zeman
Ryby a rybičky

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 12:37 Muž miro03 [27] - Cichlidy – Re: tom
Priamo od organizátorov viem že sú v jednaní s novými priestormi tak ak im to dobre dopadne budú blízkej lokalite nové vetšie priestory.

P.S.Zítra na burze,budem mat v nabídke terčovce Red tyrkys,Blue tyrkys,Terčovec hnedý,Snake skin red,Pigeon blood tiger,grindal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   19.02.2011 09:11 tom – organizator na to sere
posledni dobou koukam ze na to organizator **** akorat z lidi taha vetsi penize vymejsli neprakticke věci plno znamejch uz tam prestalo chodi ja o tom uvazuji take , pri zaplaceni vas to vcucne pak se dostanete do davu kde každej smrdi jak je spocenej a dav vas tlaci vpred vy nemate zadnou sanci nic koupit natoz potom si neco prohlidnout -))a nejednou vas to vyhodi zase venku , když uz teda chteji vydelavat tak at otevrou jeste nejakou mistnost at ty lidi maji trochu prostoru , no nic asi je to zbytecny psat
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 10:40 Muž chicko [124] – Menší nával :-)
Po delší době musím konstatovat, že dnes byl mírně, opravdu mírně menší nával než v minulých týdnech, což mě opravdu potěšilo :-). Doufám, že to nebylo jen chvilkové kvůli výstavě v Hradci :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   06.02.2011 23:45 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: JJaanca
S Václavem říkáme už dlouho, že nejlepší pražská burza je setkání akvaristů U tří trojek na Žižkově, kytky zdarma a když už je náhodou tlačenice, je k tomu alespoň zábava a pivko :-P
rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha-u-3trojek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   06.02.2011 20:29 Muž Oggy [17] – burza
Jojo kam se hrabe kotel na koncertu Rammsteinů tohle bylo fakt hustý nejvíc mě dostalo když se tam někdo pokusil najet kočárkem :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   06.02.2011 20:22 RAP
JJaanca napsala:...... jsem chtěla spíš naznačit, že jsem na tom vzrůstově tak, že mám hlavu tam, kde větší chlapi břicho - tak mám v tlačenici horší podmínky než čahouni

Musíš ze svého menšího vzrůstu udělat přednost. Místo protlačování se davem, ho prostě podběhni. smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 20:05 Žena JJaanca [67] – Re: PaDa
smich No to jsi mě dostal, jsem chtěla spíš naznačit, že jsem na tom vzrůstově tak, že mám hlavu tam, kde větší chlapi břicho - tak mám v tlačenici horší podmínky než čahouni :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 20:04 Muž mmulcr [86]
taky bych chtěl někdy v Ústí zažít akvaristickou burzu, kde by nebylo k hnutí :-( Myslím si, že nedokážete ocenit své štěstí schované v nabitém sále :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 19:05 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: JJaanca
jako ženská neberu jako dobrodružství že mě tam břichama drtěj hlavu dva spocený akvaristi ve frontě na nítěnky.
Tak to se jeden z nich musel ve frontě otočit, asi si chtěli popovídat :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 18:29 Žena stetinka [270] – Re: rak
jako ne, že by se mi to nelíbilo, mít tam širší uličky a víc prostoru, o tim žádná. Já jen, že to nepovažuji za takovou pohromu, abych tam nechodila. Takže pokud se někomu nebude chtít tam jít a má konkrétní přání, můžem se domluvit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 16:41 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Re: stetinka
Pořád by to bylo lepší než se takhle tlačit,možná by to nemuselo být ani na ceně znát. A možná přibyli noví prodejci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   06.02.2011 16:30 Žena JJaanca [67] – Re: stetinka
Opravdu ne, já jako ženská neberu jako dobrodružství že mě tam břichama drtěj hlavu dva spocený akvaristi ve frontě na nítěnky.
A co nepochopim vůbec, že tam berou malý děti. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 15:59 Žena stetinka [270]
Já se přiznám, že mi to nevadí. Beru to jako dobrodružství a ráno tam čekám i 1/4 hod před otevřením ve frontě, abych byla u nejlepších kousků, než se prodají. Možná to dělá větší nervy mužské části. Ženy jsou asi zvyklejší na návaly v obchodech.
Bála bych se, že s většími prostory by se buď zdražilo vstupné, nebo se to přesunulo do hůře dostupné lokality
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.02.2011 15:16 Usine
Můžu vás uklidnit že se zlepšujícím se počasím bude ubývat i lidí na burze. Jakmile se začne jezdit na chaty a chalupy klesne počet návštěvníků o 50%. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   06.02.2011 13:50 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Re: JJaanca
Je pravda že byla každou neděli a že se se střídali.Podle mě ale ta v Kobylisích to má nahnuté když budou ve stejném termínu .I prodejci budou tam kde je více kupujících.Buď se najdou větší prostory nebo bude nějaký čas masakr a pak lidi přestanou chodit a bude konec burzy.Jedině by pomohlo kdyby Kobylisy v sobotu a Pankrác v neděli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   06.02.2011 13:49 CryWolf – Re: Jitule
Zdravím,já tam byl 1.neděli po Vánocích,tragédie!Přisuzoval sem to,že po vánocích je každej nažhavenej....Dneska sem tam byl a nestačil sem se divit!Opět přelidníno!Nedá se koukat,nedá se nakupovat,nedá se nic!Lidi jsou hnusný,předbíhaj se,obzvlášť pupkatí a smradlaví dědci!!!Asi nikdy nepochopím!!!Organizace selhává a to dost!A VIP karty....představoval bych si lepší bonusy,než jen 15min předem... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   06.02.2011 13:09 Žena Jitule [27] – Re: JJaanca
Já tam po Vánocích byla, kdybych nebyla vyslána pro ryby kamarádem, tak se na to...... . Naštěstí jsem věděla který prodejce je má, a tak jsem rovnou přišla k němu a venku jsem byla za 30 min. Ale jít tam jen na koukanou ne . Přijde mi to až nebezpečné.

Taky přemýšlím nad P-8. Taky mi odkaz nefunguje, ale tady na Vývěsce k akci piší, že v neděli 20-tého t.m., a pak snad dají včas vedět . :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 12:52 Žena JJaanca [67] – Re: Noxx
Já už jsem si nechala zajít chuť, je to opravdu děs. Nevím jestli si to pamatuju dobře, ale dřív byla burza taky každou neděli, jen se to střídalo - jednu neděli Pankrác a další v Kobilisích. Takže si myslím že je to tím, že začalo chodit víc lidí. Doufám, že když to teď bude souběžně na Pankráci i v Kobilisích ve stejný čas, že se situace zlepší. Nemáte někdo nějaký odkaz na tu druhou burzu?

Tak teď koukám do akcí, že burza je soboty, ale odkaz na stránky nějak nefunguje. Zajedu se tam podívat, i když z Jižního města to mám na Pankrác mnohem blíž tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 12:49 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Re: Noxx
Jen to chce také napsat organizátorům aby si uvědomily že v tak malém prostoru se nedá dělat
Největší akvaristická burza.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 12:17 Muž Scolo [6] – Re: Noxx
Naprostý souhlas, opravdu půl hodiny dnes po otevření fronta až před školu, další fronty následovali u prodejců. Šílenost. Nebylo k hnutí. Koupil sem si neonky a měl sem strach je vůbec pronést ven, aniž by mi v tlačenici buchly a to sem se modlil aby přede mnou nedošly. Rostliny co jsem chtěl už také nebyly a množství ryb už také bylo omezeno. Poprvé a naposled. To radši budu kontaktovat chovatele a někam si pro to zajedu. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 11:45 Muž vóťa87 [207] - Rostliny – Re: Noxx
Nevím zda je řešením nechat si zajít chuť...A neházel bych flintu do žita, tohle je bohužel stav způsobený i tím, že burza na Praze 8 delší dobu nebyla a až teď se její tradice opět obnovuje-z mého pohledu v mnohem lepších prostorech(už tam není zahulíno), celkově zatím méně prodejců, méně lidí, ale to vše je otázkou času...Já tam od konce února budu také prodávat a snad se časem ta masa lidí rozmělní mezi tyto dvě burzy jak tomu dříve bývalo :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   06.02.2011 11:14 Muž Noxx [14] - Rostliny – Dnešní burza na Pankráci
Bída a utrpení! Pokud se organizátoři nezamyslí a nenajdou nové, větší prostory, tak většina zkušenějších akvaristů zůstane raději doma. Cena vstupného se zvedla na 30,- a přitom je tu ještě víc k nehnutí než to bylo loni ... Pokud jdou dva, tak utratí hned u vstupu šedesát korun a má tak 10% naději, že se k něčemu dostane, něco uvidí a něco se mu podaří koupit ...
Ano, vybrat se tu nějaké ty ryby i rostliny za dobrou cenu dají, ale cena za toto je utrpení a strkanice v davu. A když jde člověk později, třeba po 10h, tak už zde zase není výběr.
Jako logický krok mi přijdou VIP vstupenky, které prodávají, ale to by se muselo otevírat pro držitele už o půl hodiny dříve, aby byl čas si vybrat, než se přivalí davy ...
No nic, příště si asi nechám zajít chuť :-(
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [10] ...... 13 14

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 10552x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3132?od=451