Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava Akvárium a Mezinárodní výstava halančíků

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Výstava Akvárium a Mezinárodní výstava halančíků
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   25.11.2022 17:04 Muž půlpy [2131] – výstavy
Ahoja,
letos jsem opustil od vydání fotoreportáže z výstavy,
tak aspoň odkaz na fotky:
eu.zonerama.com/…
a ještě loňský rok:
eu.zonerama.com/…
ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.09.2022 16:33 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Akvarium 2022
Firma Aquamaster vás zve na naprosto neobvyklou prodejní výstavu tropických akvarijních ryb do Botanické zahrady Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze 2, Na Slupi 16.
Výstava se koná od 9. do 18. září 2022 a to denně od 10.00 do 16.30 hodin.
V padesáti prezentačních nádržích budou k vidění i ke koupi ryby ze čtyř světových kontinentů.
www.youtube.com/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   22.06.2022 20:18 Muž hrochy [647] - low-cost, low-tech, old school – 18. mezinárodní výstava halančíků a divokých forem živorodek
Fotka k příspěvku 23. - 25. 9. 2022 v Botanické zahradě Karlovy univerzity (Na Slupi 433/16, 128 00 Praha 2).

killi3.webnode.cz/…
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.05.2021 22:20 Muž hrochy [647] - low-cost, low-tech, old school – 17. mezinárodní výstava halančíků
Fotka k příspěvku
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2020 14:45 Muž marion888 [106] – Výstava
Slunce tedy těm akváriím na výstavě"dalo", akvárka zařasená, rostliny taktéž, celkem letos díky slunečným dnům nehezký pohled.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2020 10:12 Muž hrochy [647] - low-cost, low-tech, old school – Ach jo...
Tak halančíci zrušeni... :-( sad
m.killi3.webnode.cz/… nebo bz-uk.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   10.09.2020 10:52 Muž hrochy [647] - low-cost, low-tech, old schoolRe: rak
Obě akce se zřejmě budou konat palec viz www.bz-uk.cz/…

Prodejní výstava akvarijních ryb začíná dnes!

Na stránkách České halančíkářské společnosti se objevilo toto sdělení:

Drazí přátelé,

vzhledem k současné situaci s pandemií COVID-19 jsme se rozhodli učinit následující opatření:

V sobotu 19. 9. rušíme společenský večer v restauraci U Trajců. V Praze, která je v současné době v oranžové zóně ohrožení, jsou restaurační místnosti hodnoceny jako nejrizikovější prostory k nákaze. Kdo má zájem posedět na vlastní náklady v některé pražské restauraci společně se zahraničními hosty, přihlašte se u Petra Šupala, který by rezervoval místa.

Ocenění za vystavované ryby udělíme v neděli 20. 9. před dražbou.

Pro vstup do prostor skleníků v době výstavy doporučujeme nošení roušky. Bude možné zakoupení roušek u vchodu do apsidy.

Dražba vystavovaných ryb proběhne v neděli 20. 9. ve venkovních prostorách botanické zahrady. Na vyvýšené terase naproti skleníku postavíme sezení v dostatečných rozestupech. Ryby budeme vydávat ve skleníku.

Více zde: killi3.webnode.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.07.2020 23:56 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Výstava Praha
Fotka k příspěvku
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2017 18:08 R Muž vaclav [14570] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: rak
14. – 24. 9. Akvarijní ryby To je prodejní výstava. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2017 15:11 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: vaaclav
Ta že všeobecná výstava rybiček.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2017 14:46 R Muž vaclav [14570] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: rak
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2017 10:31 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: vaaclav
A to září bude jaké?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2017 09:54 Muž hrochy [647] - low-cost, low-tech, old schoolRe: vaaclav
To je samozřejmě velikánská škoda. sad

Ale alespoň něco... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2017 00:15 R Muž vaclav [14570] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: hrochy
Ano ale jen halančíci. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2017 00:03 Muž hrochy [647] - low-cost, low-tech, old school – Výstava halančíků 22.-25.6.2017
Hola, vypadá to, že i letos bude: bz-uk.cz/… :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.07.2016 10:36 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: hrochy
Dále bych rád poděkoval za to, že výstava byla. Líbila se mi. Pokud bude i za rok, znovu se přijdu podívat. A přijdu dříve, abych ji viděl kompletní.
Možná ještě na vysvětlení, i když na stejném místě v podobném čase, jedná se o dvě akce na sobě v podstatě nezávislé. Organizují a připravují je různí lidé pod jednou hlavičkou.
Halančíkáři, a nechci aby to vyznělo negativně, mají svou akci hlavně jako svůj klubový sraz a setkání se zahraničními kolegy.
Výstava AkvaPraha samotná je zcela závislá na ZOO Braník, organizačně i finančně. Pokud do toho půjdou, bude i za rok. Přidají se svým dílem i lidé, kteří by jinak do podobné akce samostatně pravděpodobně nešli, stálicí je třeba Vivárium Mělník, Petr se svými raky nebo osvědčení prodejci akvarijních potřeb. A kdo může, pomůže.
Ale bez Dáši a Pavla a jejich časového a pracovního nasazení nebude nic.
Tak se necháme překvapit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.07.2016 20:16 Muž hrochy [647] - low-cost, low-tech, old school
Velmi se omlouvám za vypadnutí z diskuze. Byl jsem na dovolené... Dovolím si, pokud to není již úplně mimo, ještě reagovat.

Předně bych rád Danile a celému obchodu v Braníku poblahopřál k získání ocenění!

Dále bych rád poděkoval za to, že výstava byla. Líbila se mi. Pokud bude i za rok, znovu se přijdu podívat. A přijdu dříve, abych ji viděl kompletní. Opakuji, že ji nepovažuji za zbytečnost. A jsem si vědom faktu, že za tím je spousta práce a starostí.

Že jsou anténovci červenoocasí dravou rybou je mi známo. Pozvánka k plavání byla myšlena jako vtip. A dodám, že u jezírka v botanické zahradě je dokonce upozornění, že rodiče nemají nechávat své dětičky čeřit hladinu prstíky, nechtějí-li je míti okousané.

K výstavě halančíků již nemám co říct.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   02.07.2016 17:08 Muž rudolf [4681] – Halančíci
Fotka k příspěvku Na AQUATABu je k dispozici ohlédnutí za halančíkářskou částí výstavy AKVA PRAHA 2016:
www.aquatab.net/…
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2016 08:36 Muž LiborSprysl [9015] Re: quasimodo
Pokud nebudete případné náhodné odchovy šířit dál, udělejte si klidně duhovkovou směsku dle libosti, budou fungovat bezproblémově... palec ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2016 21:18 ondrejD Re: lemming46
Aha, no to se přiznám že mi trochu vyrazilo dech, nikdy by mě nenapadlo, že by si někdo mohl myslet, že bude dražba, ale těm, kdo to vydraží, by se řeklo - ryby máte v akváriích č. 231, 207, 216, 345, 612 a 708, no a za pár hodin je budeme lovit .. úplně stejně jako Vám toto připadá reálné se přiznám, že mi to připadá nepředstavitelné ... možná proto, že šlo už o 13. výstavu, no a na každé to prohíhalo pokud vím stejně. možná proto, že akvárií bývá přes 200.. Ale to je věc názoru. Tuto připomínku beru - pokud to někdo může takto chybně pochopit, beru tuto připomínku, pokusím se to udržet do příští akce, pokusím se.) Jenom pozn.: připomínku na kterou sem reagoval sem pochopil jinak - jako "překvapení" z té aukce - proto sem psal o aukci jako takové.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2016 19:00 Žena Danila [4489] - Sumci
Moc děkuju za pomoc love love love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   01.07.2016 10:53 Muž quasimodo [368] – Pochvala
Výstava to byla pěkná. Kupodivu víc než halančíci, které se svými dioptriemi občas dost těžko hledám, mě zaujalo akvárko s duhovkama. Nikdy dřív jsem je naživo neviděl a naprosto mě uchvátily. Jestli někdy vymyslím, kam nacpat dostatečně velkou nádrž, tak nastane dilema, jestli duhovka boesemanova nebo třípruhá... nebo obě :-) Asi jsem se zamiloval. Fakt krásný ryby.
Škoda jen, že vyšlo tak šílený počasí - myslel jsem, že v tom skleníku chcípnu. Nechápu, že ty ryby byly ještě živé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.07.2016 00:10 R Muž vaclav [14570] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: lemming46
Máš naprostou pravdu bohužel mají v tom bordel a to je ještě slabé slovo. Stačí ti to že když jsem ve středu ráno pomáhal Dáše lepit štítky na nádrže a všechno bylo po její probdělé noci vlastně připraveno dozvěděli jsme se že máme být v klidu že výstava začíná až ve čtvrtek. To že se halančíkáři nikde neobtěžovali napsat od kdy do kdy trvá jejich výstava a nakonec si ani nevyvěsily svůj transparent na skleník jako to bylo vloni ale za jiného jejich místopředsedy. Co na to dodat. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   30.06.2016 23:56 Muž dudak [1885] Re: vaaclav, RAP
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku nevim jestli Ziky neříkal, že bude až odpoledne.....

bohužel jsem neudělal fotku, když to ještě vše stálo, takže jedna fotka asi z prostředka dnešního večera a druhá před tím než jsem odcházel ahoj Myslím, že se s tím hlo slušně
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2016 23:00 R Muž vaclav [14570] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: RAP
Určitě přijď Pavel bude potřebovat pomoc. Dneska nás tam bylo dost a udělalo se hodně práce. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.06.2016 22:21 Muž lemming46 [313] Re: ondrejD
Mně připadá zvláštní spíš vaše reakce.

a) to, že výstava končí dražbou, bylo předem známo,

Možná to bylo známo vám pořadatelům, ale chtělo by to dát nějak srozumitelně na vědomí i návštěvníkům. Na té info stránce je údaj o dražbě, ale že dražba znamená konec výstavy, to je jaksi informace navíc. Třeba já jsem si před rokem naivně představoval, že na nádržích budou třeba nálepky "prodáno", ale ryby tam pořád budou. A když i v tomhle vláknu máte reakce od dvou lidí, co to nepochopili, tak asi nebude chyba jenom u nich.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2016 21:15 RAP Re: vaaclav
A co zítra?
Dneska jsem nemohl, vyklízím obyvák před malováním. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2016 15:42 Muž půlpy [2131] Re: vaaclav
tak hodně rukou a elánu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.06.2016 15:22 R Muž vaclav [14570] - Echinodory + stonkové rostliny
Tak jdeme bourat od 16 00 :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2016 09:27 R Muž Mrakoplash [1776] Re: romant
Ani ten čas navíc nestačí na to, aby ty kytky dělaly parádu. Hromada jich odejde během výstavy. Hlavně abychom sehnali vodu, vloni byl zákaz.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   30.06.2016 00:07 R Muž vaclav [14570] - Echinodory + stonkové rostliny
Zažil jsem pár výstav a pár jsem jich pomáhal stavět. Obdivuji ty co to stále pořádají protože je to pro ně dost frustrující. Stojí to spoustu času a peněz a pak někdo napíše nechoďte tam je tam pár akvárek. Kupuji si stále časopis Akvárium Živě protože je to jediný akvaristický časopis vycházející v tištěné podobě. Většinou je to o rybách a pokusy o vydávání článků o rostlinách dopadají zatím dost katastroficky ale když ho přestaneme kupovat skončí i to málo co tu zatím je. Tak to vnímám i o výstavách. Do budoucna to nevidím moc dobře, skončil Hradec a tak se drží jen botanka a Rychnov. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.06.2016 23:57 Deepinpeat Re: hrochy
já bych snad ještě doplnil, že nebýt té dražby, tak se ta halančíkářská část buď nekoná, nebo je asi tak v 10 nádržích. Dražby se konají na všech výstavách halančíků a představují hlavní příjem těch spolků, ze kterého financují opět hlavně příští výstavu. Odesláním ryb na výstavu souhlasíte s tím, že je pořádající klub vydraží a všechny kluby si takhle vzájemně pomáhají. To je něco, co za tím běžný návštěvník nevidí, že vystavené halančíky věnovali chovatelé nejen z Evropy a že za tím co vidíte, stojí celoroční práce mnoha lidí, jelikož aby na výstavu přišlo hodně kolekcí a byla zajímavá, je potřeba jich taky hodně posílat ven.

Jinak příště doporučuju se na halančíky přijít podívat co nejdřív. Většina druhů má rychlý metabolismus a ani přes veškerou péči nevydrží v optimální kondici dlouho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.06.2016 22:21 ondrejD Re: hrochy
Zdravím,

dostal sem echo o tété vaší větě - prý zní jaksi divně, jestli bych to nemohl komentovat.. - cituji:

"Výstava halančíků skončila rozprodejem ještě než jsem na výstavu vyrazil. To ani nekomentuju... " - přiznám se, že mi ta věta opravdu přijde trochu divná, a myslím, že si komentář zalouží:

- viz např, zde: www.akvapraha.cz

.. tedy:

a) to, že výstava končí dražbou, bylo předem známo,
b) to, že dražba začíná v 11:00, bylo předem známo,
c) to, že dražka nezačala dříve jak v 11:00 je fakt (byl sem tam, potvrdí jistě více lidí).

Pěkný večer všem :)


 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   29.06.2016 20:29 Žena Danila [4489] - Sumci
Některé věci nemohu z pochopitelných důvodů komentovat...A hlavně ovlivnit, pokud jde o Mezinárodní výstavu halančíků.

Pokud vůbec příští rok výstava s naší účastí bude.

Co se týče ubývání nádrží v obecné části - je mi to líto, ale tropické teploty i přes veškerou péči nebyli schopni zvládnout raci a tak bylo nutno je z výstavy evakuovat, protože někteří z nich byli tak raritní, že majitel nechtěl (pochopitelně) riskovat.Nádrže, co po nich zbyly, jsme zarybnili, ale na super layout už to nebylo.

K zařízení nádrží - na paví oka, ramirezky a tetry červenohlavé super, pokud bych takhle zařídila ostatní nádrže, dočkala bych se ještě větší kritiky,že nejsou vidět ryby, takže si prostě nevyberu.
Nádrže zařízené a osázené byly a jsou, tam, kde to obyvatelé nádrží umožnili a pokud má někdo dojem, že to je jak v obchodě, tak chci ty obchody vidět - tohle se mě opravdu dotklotone

Mimochodem, anténovci červenoocasí koušou, Ziky má ruce sedrané do krve.

A co se týče toho, že takováhle výstava je zbytečnost - vzhledem k vynaložené dřině, nervům a výsledným reflexím - mohu s uživatelem hrochym souhlasit.


 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2016 17:31 Muž hrochy [647] - low-cost, low-tech, old schoolRe: romant
Ech, to je škoda. V září očekávám rozšíření rodiny o dalšího savce. Takže prostor pro trajdání po výstavách mimo mamičku stověžatou nebude.

Výstava halančíků skončila rozprodejem ještě než jsem na výstavu vyrazil. To ani nekomentuju... Ale pokud AkvaPraha byla (je) výstavou ryb, pak je vše v naprostém pořádku :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.06.2016 17:24 Muž půlpy [2131] Re: romant
tak tak,jak píšeš, je to výstava rybiček, tak k čemu mi bude krásná nádrž, když tu rybičku neuvidím, protože je schovaná za skalkou nebo rostlinami stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.06.2016 17:13 R Muž romant [27983] Re: hrochy
Až zavítáš v září do Rychnova, tak tam jistě uvidíš větší množství těch výstavních, ono na to mají kluci o kapánek více času a jsou ve svých prostorách a to jsou faktory silně ovlivňující. Jako další je třeba si uvědomit, jako výstavu jsi navštívil, tedy výstavu ryb, takže lze předpokládat na co bude kladen důraz. ;-) X-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2016 17:13 Muž hrochy [647] - low-cost, low-tech, old schoolRe: NHKG
Díky za radu :-) Přes léto se pokusím navštívit, co půjde...

Při podobném smýšlení pak nevyhnutelně dojdu k závěru, že takováto výstava je zbytečnost. Jak pro návštěvu, tak logicky následně pro pořádání. A to asi ani jeden nechceme, ne?

Ze stálých expozic jsem si oblíbil botanickou zahradu v Liberci. Při každé návštěvě Jizerek si prohlídku neodpustím. Doporučuji!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2016 17:04 TomášKučera Re: Jája
Ta modrá paví oka zůstanou určitě krátkoploutvá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2016 16:58 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: hrochy
Proto místo výstav je lepší zajít se podívat na stálou expozici nebo případně do těch pár prodejen, co za něco stojí. A jestli si chceš prohlídnout ryby, doporučuju Papíka (velkoobchodník). V pátky se můžeš procházet mezi jeho nádržemi. Zajímavých ryb má docela dost a vstupné není. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2016 16:54 Muž hrochy [647] - low-cost, low-tech, old schoolRe: vaaclav
Jo jo, tomu rozumím. A že by měli dekorace na prodejně v nádržích, tj. vlastně by měli na prodejně stále výstavní nádrže nejde? Netřeba odpovídat... :-)

Psal jsem o třech nádržích, kde dekorace byly. Byly to právě ty z Mělníka a červené palaty... Takže to, cos poslal :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.06.2016 16:40 R Muž vaclav [14570] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: hrochy
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Za pár dní neuděláš žádný zázraky a to ještě s emerzními rostlinami. Počítej s tím že dekorace i rostliny po výstavě nejdou vrátit a Braník to musí prodat. Pardon ty první dvě jsou z Vivaria. :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2016 16:12 Muž hrochy [647] - low-cost, low-tech, old school
Dnes místo oběda jsem navštívil výstavu a musím přiznat, že jsem byl poněkud zklamán. Chyba ale asi bude na mé straně (příliš velká očekávání). A doufám, že za vyjádření svého názoru nebudu ukamenován...

Očekával jsem nádrže podobné těm, které se na těchto stránkách těší největší oblíbenosti a nejvyššímu hodnocení. Prostě výstavní kousky. Takové tam však byly jen tři. Ostatní nádrže byly jak v obchodě. Chyběly jen cenovky...

Je mi jasné, že vystavené rybky musí být vidět. Proto v nádrži nic jiného není. Nemůže být celá nádrž plná kytek, kamení, kořenů, větviček... Jinak řečeno, takto si pro sebe zdůvodňuji, proč vzhled nádrží byl takový, jaký byl. Ale jak to, že u tří nádrží to šlo?

Je škoda, že u každého akvárka je jen štítek s názvem rybky. Není tam však žádná doplňující informace. Není tam ani zmínka o květinách. Na černou látku pod nádržemi by se určitě takové informace daly vedle vizitek na nejmenovaný obchod připíchnout.

V každém případě, vystavované rybky jsou nádherné a stojí za to je vidět! A je mi velmi líto, že není po celou dobu trvání výstavy možné zajisit kompletní osádky. Nádrží zjevně postupně ubývá.

Osobně navíc doporučuji všem návštěvníkům jakékoli akce v botanické zahradě, projít celý skleník. Momentálně nádherně kvetou kaktusy, orchideje, bromélie a další. Dozrává papája. Úchvatné! A za prohlídku jistě stojí v tropické části skleníku nacházející se akvária (např. s krásnými skalárami) a jezírko. Tam u hladiny majestátně proplouvá anténovec červenoocasý a volá: "Pojď se vykoupat, my nekoušeme..."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2016 23:25 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlamaRe: Deepinpeat
Děkuji všem,kteří se snažili nám nezúčastněným ,vidět část výstavy z jejich pohledu. palec potlesk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.06.2016 23:02 Deepinpeat Re: Deepinpeat
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.06.2016 22:56 Deepinpeat Re: Deepinpeat
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.06.2016 22:50 Deepinpeat Re: půlpy
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Tak ještě jsem teda pro Půlpyho vyškrábl pár dalších fotek. Ovšem ti halančíci se fotí líp.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2016 22:31 R Muž vaclav [14570] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: lemming46
Halančíkáři na to dost kašlou výstavu nemají ani na svých stránkách natož aby se obtěžovali to dát někam jinam. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2016 22:16 Muž lemming46 [313] Re: Danila
Výstava halančíků již skončila...

Nedala by se tahle drobnost příště dát vědět nějak předem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.06.2016 15:39 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: půlpy
No právě. Stínit jsem zkoušela, černé triko bylo OK. Bohužel ale s 50 kg toho moc nenastíním. :-)

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 6

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 11280x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19409-vystava-akvapraha-a-mezinarodni-vystava-halanciku-2016