Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Biorb akvárium

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Biorb akvárium
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2014 18:51 dudok – biorb
Dobry den, vstkym,co maju doma biorb.

Uz 4 roky vlastnim 60 litrovy biely . Nesuhlasim s tym, ze rybky v nom trpia.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.12.2013 13:45 Žena Karnal [196] Re: Lucie
Osobně bych si nechala vrátit peníze. Za ty prachy budete mít pro rybky daleko funkčnější akvárium. tohle je v podstatě reklamou ovenčené, předražené týrátko.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2013 11:50 Lucie Re: georg
Samozřejmě že půjde na reklamačku, jen jsem chtěla vědět, jestli to někomu neudělalo taky, jestli tam není nějaká menší závada, kterou bychom byli schopni odstranit sami. Záručák mají rodiče od mojeho a ti jsou momentálně na dovolené, tak improvizujeme jak se dá, aby rybky do 5.1. vydrželi :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.12.2013 21:23 Muž georg [112] - AfrikaRe: Lucie
Je předpokládám v záruce, tak vrátit a chtít zpět peníze. Tohle není akvárium!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2013 20:55 Lucie – tekoucí biorb
Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo nemilou zkušenost s akváriem Biorb??? Přítel ho dostal k Vánocům s rybkami, ze soucitu jsme si jej tedy nechali, ale po týdnů nám začlo zespodu téct...
Nemáte někdo stejnou zkušenost?
Díky Lucie

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   04.03.2013 10:34 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: JeKoR
Jaké máte kritéria, podle kterých usuzujete, že vám to funguje celkem v pohodě?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   04.03.2013 10:06 Muž fido16 [631] Re: JeKoR
Vyhoď ty plasťáky. S nima to není ono každý akvarista rád sleduje jak mu rostlinky rostou a daří se jim a o tom ta akvaristika je :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2013 09:18 Muž Ad@m [1051] Re: JeKoR
Lepšie ako štandard, ale ja som na tie umeláče alergický...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2013 02:21 Muž JeKoR [0] – Můj biOrb life
Fotka k příspěvku Tak řekl bych, že po menší úpravě (snížení dna na minimum, aby se dalo odkalovat a vyndáni zbytečných feng shui kamenů a hlavně ponechání jedné Betty) mi to funguje celkem v pohodě a zatím jsem spokojen, byť tam mám jen umělé kytky..
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.01.2013 17:23 Muž Ad@m [1051] Re: dair
Prvý Biorb, ktorý je vhodný k životu živočíchov potlesk .
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   29.01.2013 08:42 Muž dair [29] - Asie – Dairuv biorb.
Fotka k příspěvku Zdravicko. Poridil jsem 60l biorba a ,,decentne´´ :) jsem ho upravil. viz muj profil. Kdyby nekdo premyslel, jak ho zprovoznit k funkcnosti, kdyz uz ho ma doma, tak klidne napiste, ci se inspirujte. Dair :-P
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   19.01.2013 19:21 Muž Ad@m [1051] Re: dair
Biorb akvárka(až sa tá krabica určená na týranie rýb dá nazvať akváriom)sú ohromne predražená blbosť nevhodná pre život rýb. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 25   19.01.2013 19:18 georg Re: dair
To akvárium je určeno pro tento druh akvarijních ryb
:-D
www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   19.01.2013 18:18 Muž dair [29] - AsieRe: Danila
Presne tak. pro mensim prostudovani systemu filtrace, osvetleni, pristupu atd.... vysledek. akvarium k nicemu. mozna tak pro umele kytky a umele rybicky. Ikdyz je biorb staveny na vse umele , vehementne rybicky doporucuje.
jak uz bylo receno. je to pruser, na lidi co o akvaristice nic nevedi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   19.01.2013 18:09 Muž fido16 [631] Re: Danila
Ta filtrace je tam strašná :-). Teda jestli se tomu dá říkat filtrace :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   19.01.2013 18:06 Žena Danila [4489] - SumciRe: Pepan
Takhle to v tomto případě není..
Většina lidí, co si ho koupili a jsou z něj zoufalí, věřila prodejci, že akvárko je skvělé a v návodech a upoutávkách i na netu se uvádí, jak úžasný a dokonale fungující je....včetně toho, že údržba zabere pár vteřin jednou za šest týdnů....

Já to vidím jako pěknej podraz na zákazníkovi.
(Zde chybí hromada blicích smajlíků) ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.01.2013 14:11 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: fido16
Mezi normálními akvaristy se na "in" nehraje. Akvarista si pořídí nádrž proto, že chce mít doma rybičky, chce se o ně starat a taky chce, aby měly co nejlepší podmínky jak rybky, tak i rostliny. "In" člověk si pořídí něco takového, aby z toho byly návštěvy na větvi, funkčnost ho nezajímá, hlavně že zaujal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2013 13:47 jamajcan Re: Yirka
Plast.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   19.01.2013 13:43 Muž Yirka [9126] Re: Danila
Jednu radu bych v dnešní recyklační době věděl. Poradit jim kontejner na sklo či plasty. (Nevím z čeho to je) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   19.01.2013 13:33 jamajcan Re: Danila
Souhlasím. Je to vážně průser. Kolega mě prosil,že má doma akvárium,ale že se mu v něm nic nedaří,jestli bych mu s tím nepomohl.Do té doby jsem o existenci tohohle výtvoru,neměl tušení.Když jsem ho viděl,a kolega mi sdělil,kolik za něj dal,tak jsem šel do kolen. A filtrace je vážně síla,osvětlení tak pro kytky z umělé hmoty.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   19.01.2013 13:02 Žena Danila [4489] - Sumci
Biorb je z akvaristického hlediska naprostej průser, chodí k nám poměrně dost lidí s požadavkem, ať jim pomůžeme vyřešit problémy, které působí už samotná konstrukce filtrace....
Bohužel se s tím nedá nic dělat.... tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   19.01.2013 12:57 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: fido16
Souhlas. Jen ještě dodám, že nechápu, jak někdo může dělat údržbu v takhle malým akvárku s tak mizerným přístupem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   19.01.2013 12:50 Muž fido16 [631] Re: Pepan
Já si právě myslím že být IN je právě to že si koupíš pořádné velké akvo v kterém uděláš klidně 2 tempa na znak to je IN a ne tato hrůůůza. Když jsem to viděl prvně tak jsem myslel že se zbliju. Fuj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   19.01.2013 12:48 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: dair
To není o tom, že dotyčný chce mít doma akvárium. Dotyčný chce být "in" a proto vyhodí za takovou krávovinu spoustu peněz. On to nemá jako nádrž pro rybičky, ale jako bytový doplněk v kterém se něco hýbe a prioritní je estetika. Funkčnost ho nezajímá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   19.01.2013 12:45 Muž fido16 [631] Re: dair
To není akvárium to je děs. Za ty prachy mám kompletně vybavenou aspoň 500L nádrž né-li více :-). A udělá to daleko větší radost jak tenhle prcek a ještě k tomu to nemá skoro ani žádnou filtraci. No hrůůůůůza
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   19.01.2013 12:39 Muž muťa [554] - RostlinyRe: dair
...spíš jsou hloupí. Ale proti gustu žádný....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2013 10:21 Muž dair [29] - AsieRe: Yirka
Ano. castky astronomicke. Za 60l Lifko skoro 9 tisic a bez topeni. Eletronicke inteligentni topeni 3tisice. Mesicni svetlo take 3tisice, atd atd.... Ale jsou taci co maji a daji. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.01.2013 09:47 Muž Yirka [9126] Re: dair
Moje zkušenost by byla asi taková. No, nekup to za ty prachy.... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2013 09:01 Muž dair [29] - Asie – Biorb akvaria
Ahojte vsichni ve spolek.

Rad bych znal vas nazor, zkusenosti, vychytavky, na tyto akvaria. Samozrejme z pohledu akvaristy jsou tyto akvaria naprosto nepouzitelne, ale nemalo lidi uz je vlastni a maji v nich utopeno nemalo financi, nehlede na jejich castou reklamaci.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 1968x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/18493-biorb-akvarium?od=51