Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Návrhy akvárií

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Návrhy akvárií
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2013 18:48 Muž Toník [396] Re: seeter
Pusťte se do toho! :-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2013 01:40 Muž seeter [3] – rostlinné
Ahoj, chci si založit rostlinné akvárium :-) 60x30x35 (63 litrů) světlo 3x24W, popř. 1x24 a 1x39W T5, substrát Dennerle (Rataj), CO2 z bomby a do toho hejno tetrer ohnivých nebo pancéřníčků malých... co si o tom myslíte???

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2012 08:14 hr Re: papar
Nejjednoduší by si měl kdyby si si do zadního rohu nádrže nechal uřezat sklo které by mělo o nějaký ten centimetr níž neš bude hladina vyřezaný přepad a u spodui další otvor na sání od spodu. Asi ve dvou třetinách výšky by mohl být vyřezán otvor pro vývod čerpací hlavy, která se vleze i s biomolitanem do komory, nebo filtru.
To ti uřízne každej sklenář a doma si to aqasilikonem přilepíš sám a nemusíš nic vrtat do nádrže když komoru nebudeš chtít stačí odříznout žiletkou silikon a je hotovo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2012 06:50 R Muž Mrakoplash [1776] Re: WARENKOREN
Mám pocit, že se to vrtá ;-) To by až takový problém být neměl.
www.ireceptar.cz/…

Akorát jsou na to určitě speciální vrtáky. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2012 18:41 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: papar
podle mě je to zbytečné, ale to je jen můj názor, nemám s tím zkušenost. Rozstřikovací rampa by stejně měla být u hladiny nebo aspoň v horní půlce akvárka (pokud si někde vyčet nějaké lepší umístění, tak si ji klidně dej jinam).
Co použít skleněné tubice? Ty nejsou vidět, i když je to větší údržba a nejspíš budou i nákladnější.
Otvorů v dolní části nádrže bych se osobně bála, pokud to není nezbytně nutné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2012 18:33 Muž WARENKOREN [51] Re: papar
357 litrů, to už je pěkně silný sklo a řezat do něho jen 20mm otvor, no nevím jestli to je vůbec proveditelné, samotnýho by mě to zajímalo.... utěsnit to asi problém pak nebude...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2012 16:48 papar Re: katterinecka
Mám urobený externý filter-uzavretý s objemom filtrač.hmoty 12-13L,, v akvarku chcem pestovať kobercové rastliny, tak preto nechcem aby bolo vidieť pritok aj odtok,,,vo filtry mam pod vrtulku vedený CO2 a ten sa mi rozprašuje do akva,,tak isto mám do filtra zabudovaný prívod z ozonízatora,,prepad asi netreba robit, kedže mám uzavretý filter
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2012 16:05 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: papar
a chceš externí filtr kupovat (tlakový filtr), nebo si chceš vyrábět vlastní (s volnou hladinou)? Možná je to blbá otázka, ale ať máme jasno ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2012 16:01 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: papar
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2012 15:32 papar – Návrh akva
Fotka k příspěvku ahojte
mám v úmysle si dať urobiť akva o rozmeroch D=130x V=55xŠ=50 t.j. 357 lit. akva.. rozmýšľam, že by som dal navrtať otvory na vstup a výstup vody do exter.filtra...otvory by boli o priemere 20mm,,,chcem ich umiestniť niekde v dolnej časti akva a to v rohu kde by som ich dokázal zakryt,, voda by tak bola nasávaná a vytláčaná späť do akva a to v spodnej časti akva,,,na nasávací otvor by som vyrezal biomolitan pre zachytenie hrubej nečistoty asi o rozmeroch 5x5cm a na otvor z ktorého bude prúdiť voda späť do akva by som dal rozstrekovaciu rampu,,
mám ale otázku: je to dobré riešenie a to kvôli prúdeniu vody a hlavne bezpečnosti proti vytečeniu???.. vedel by niekto poskytnúť rady ako navrhnúť prepad??

Info k obrázku: modrý otvor voda do ext.filtra a zelený voda do akva
Ďakujem
 
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2012 16:25 Muž Ad@m [1051]
www.theaquatools.com/…
Ahoj.
Vyššie je odkaz na veľmi zaujímavú stránku, kde si môžete nadizajnovať akvárko. Dúfam, že Vás zaujme a nájdete inšpiráciu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.06.2012 12:36 Muž Ad@m [1051] Re: seeter
Akvárko vyzerá pekne. Vhodné rastlinky záležia na intenzite osvetlenia, ale mne by sa páčilo takto:
Ľavá časť: malé echinodorusy ako tenellus, quadricostatus, menšie anubiasy ako barteri nana a cryptocoryny, pekné by mohlo byť aj hemianthus cuba.
Stred: na oživenie cryptocoryne wendtii brown alebo tropica, menšie vallisnerie
Pravá časť: vallisneria gigantea, nejaké althernathery, ludwigie alebo hygrophily
Samozrejme je to len na Tebe, dúfam, že som Ti ale trochu pomohol.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2012 11:52 Muž seeter [3] Re: Nympheas
vlevo budou nižší kytky a vpravo vysoký, takže jakoby "layout" do trojuhelníku... uvidíme co z toho vypadne, ale ještě nevim čim osázet...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2012 11:49 Žena Nympheas [111] - LabyrintkyRe: seeter
Rozhodně přeplácaný není,mohlo by to vypadat dobře. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2012 11:39 Muž seeter [3] – hodnoceni
Fotka k příspěvku Čágo, chci se zeptat, co říkáte na toto, zakládám si nové akvárium (300 l) a takhle jsem to nakonec vymyslel :-) neni to přeplácaný???

Edit: omlouvám se za kvalitu fotky, ale praží mi slunce do oken i přes žaluzie :-(
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 14:31 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: FJ
Osobně pokud hledám inspiraci, tak si projdu zdejší prezentované nádrže. 100 litrová nádrž se dá zařídit 100 jinak. Jenom ta moje za poslední rok měla cca 14 různých podob. Ať už díky předělávkám, tak díky průserům. Nevím, přijde mi to zbytečné. A jak píše romant, sloučení je pravděpodobné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.06.2012 13:57 FJ – NÁVRHY akvárií
Toto téma zakládám proto, že sem budeme moci vkládat návrhy různých akvárií.
(tvar, rostliny, živočichové, technika)

Spousta lidí, co si chtějí zakládat nové akvárium to ocení a bude moci získat inspiraci pro svůj vlastní klenot ;)

Můžeme vkládat nákresy, vizualizace, zajímavé odkazy, atd.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2011 21:42 Muž fasir [5] Re: lord.Johnas
Skús toto www.theaquatools.com je tam viac nástrojov.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2011 18:06 lord.Johnas – PC návrh akvária
Dobrý den, prosím vás, neznáte nějaký 3D designový program pro návrh interiéru akvária?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 00:31 Muž robo35 [4] - CichlidyRe: Majkls
vsetko co ti us napisali je pravda ak budes mat jeden bok akva v rohu da sa to riesit inak mrkni namoj profil. A aky vyznam ma nasavanie z hladiny? Bordel pada na dno (zemska pritazlivost)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.04.2010 20:57 PPro Re: Majkls
Ten vodopád ze skály na dhladinou může mít 4 problémy: 1.umístění uprostřed - nemusí se rovnoměrně promíchávat voda v akva, 2. hluk tekoucí vody, 3. růst řas v místě toku vodopádu, 4. únik CO2, pokud ho budeš dodávat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.04.2010 19:11 Muž Rexistens [16] Re: Majkls
Pudni filtr neni dobry vzhledem k proudeni vody kolem jemnych korenu rostlin a hlavne to bude odebirat ziviny rostlinam.

Jinak pokdu mas misto, tak radeji kup externi filt, jsou to jen dve hadice a v akvariu to nic nezabere, pozadi pak bude i jednodusi vyrabet;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2010 19:04 Majkls Re: Rexistens
no budu to muset este doupravovat.. kdyby byla skala s vyustěním v rohu tak by to nemělo mít vliv na špatné proudění vody,ne? skalku mam vplánu udelat spolu s celým pozadím z polystyrenu, takže samozřejme že bude vypadat ůplně ináč než na obrázku a vzhledem na kryt s osvětlením bude muset být aji nižší. A možu se jen ještě zeptat proč néni filtrace dna vhodná pro kytky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.04.2010 18:51 Muž Rexistens [16] Re: majkls
1. udelat jde vsechno, otazkou spis je, jestli je to spravne;)

Podle mne zbytecne mit dva filtry, jeden pro vodu ode dna(pokud mysls filtraci dna, tak to se jedna casem stejne ucpe a potom to neni moc vhodne pro rust rostlin) a jeden pro vodu od hladiny. Pak mi pridje jako hloupost dat vyusteni do prostred akvaria - jednak ta "hradba" vypada hrozne a taky dojde ke spatnemu proudeni vody. Osobne bych dal jedne filtr jen k jedne stene. nevim sice jak budes mit akvario siruovane v mistnosti, ale takhle "zabijes" oba boky.

Jak mas promyslene osvetleni, kdyz chces skalu, ktera bude couhat 10 cm nad vodu.

shrnul bych to na zvolani, proc delat veci jednoduse, kdyz se daji zkomlikovat;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2010 18:50 Majkls Re: FoRgY
Fotka k příspěvku tak tohle bude stad čitelnější ;-) dělal sem to pozdě v noci, takže se mně nechtělo s kreslením nějak piplat :-D A jaký na to máš názor? :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2010 18:28 Muž FoRgY [42] - CichlidyRe: majkls
Trocha nezrozumitelne su tie šípky, a v skicary sa dam písať aj normálne, maš tam na to take A čko :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2010 17:15 Majkls – návrh akvaria
Fotka k příspěvku Ahoj. Chystám si pořídit nové akvarium (cca250litru) a tak přemýšlím jak ho nejlíp sestavit. Ptám se zkušenějších akvaristů jestli model na obrázku by šel zrealizovat :-) Nebo pokud k temu máte nějaké lepší nápady aby to fungovalo ;-) Každou radu přivítám :-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2010 12:48 Muž vóťa87 [207] - RostlinyRe: RadekCX
Tak ono v "amanovských" nádržích zas tak málo ryb nebývá, skromná osádka je záležitost spíš klasických holanďanů...A odkalování není u takových nádrží třeba, spojení rozumné osádky, množství rostlin, pravidelné výměny vody,vhodného hnojení a substrátu pro rostliny vytváří vcelku fungující koloběh.
Fosfáty považuji primárně spíš jako důležitý prvek pro výživu rostlin, než komponentu ženoucí kupředu řasy, správněji však sinice... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2010 12:06 Muž RadekCX [219] Re: voťa87
me by zajimalo treba jak se u takovych akvarek odkaluje dno - chapu, ze tam tech ryb zase tolik neni, ale driv nebo pozdeji bez odkalovani se to dno zanese hlavne fosfaty a to je primo idelani vyziva pro rasy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.03.2010 11:34 Muž vóťa87 [207] - RostlinyRe: JuraS
Já stále nechápu, proč pokaždé když dojde řeč na téma Amanových akvárií (a nejen jeho) slyším typický český argument, založí, nafotí, zahodí...Tyto nádrže jsou schopné schopné fungovat i několik let, kdy se postupně i mění jejich celkový vzhled, celé to dosti názorně ukazují videa z prostředí ADA Nature aquarium gallery, kde se pořádají každoročně praktické semináře, chcete-li workshopy, rok co rok a přesto jsou k vidění kolikrát ty samé nádrže jako loni a předloni...Pokud by to někdo z Vás chtěl vidět naživo, nemusíte jezdit ani do Japonska, stačí se vypravit do Polska-dva krámečky www.naacademy.pl či www.roslinyakwariowe.pl některé nádrže tam fungují od založení roky...Sami majitelé byli i v Japonsku, takže mají s čím srovnávat a potvrzují další fakt-to jak časově náročná bude údržba nature akvaria ovlivní člověk sám svými znalostmi a představou toho jak má nádrž vypadat. Koberce z HC Kuby jsou třeba záležitost netrvající déle než rok a půl ale věřte, že když osadíte nádrž kryptokorynami, kapradinami, mechy nebo podobně rozumnou kombinací z nádrže se budete kochat roky,přitom údržba bude na čas mnohdy méně náročnější než u klasického akvaria, které máte kde kdo z Vás doma ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.03.2010 08:10 JuraS Re: Akvalove
jen pro zamyšlení zda bych se do něčeho takového pouštěl..vyřezat tvary z teakového dřeva, z polystyrenu, ze zkamenělého dřeva to není takový probláém ale co s tím pak..
cituji "Na téma Amanova aquascapingu hovořil můj otec s Heiko Bleherem už před mnoha lety. Podobnou otázku, kolik času je nutné pěkné aquscapingové nádrži zadával Heiko Amanovi a očekával, že uslyší odpověď: hodiny týdně. To je pro nadšeného Evropana ještě snesitelné, a nikterak to zase až tak nepřekvapuje. Japonec se na Heika tehdy typicky japonsky usmál a s nadhledem a samozřejmou lehkostí povídá: "Hodiny týdně? Denně!"."
viz článek .. www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2010 22:39 Muž Lada2 [11] Re: Akvalove
podle toho co jsem nedavno o tomhle akva cetl je to zkamenele drevo.
Nicmene jak nekteri napsali tohle chce hodne trpelivosti a hlavne zkusenosti a nemalo penez.navic udrzet to akva v takovem stavu naporad je asi nevyhratelnej boj,Sam Amano priznal ze vetsinu tech akva buduje jen kuli nafoceni po zabehnuti prida rybky nafoti a vetsinou se pak akva zrusi
stejne to praktikuji vsichni s temihle okrasnymi akvarii vydrzi na foceni nebo na soutez a konec.
Taky jsem se jeden cas chtel zblaznit nicmene po hodinach googlovani a zhodnoceni sve trpelivosti moznostiv.s. vyslednemu efektu jsem to vzdal. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2010 21:14 Akvalove – Nádhera
Ty "Amano" akvária jsou vážně něco neuvěřitelného.. zajímalo by mě jak dlouho to vydrží takhle krásné, než rybičky začnou na ty bílé písky kakat, a nějaké šikovné rybí bagry se pustí do uspořádání větviček a kytiček.. ale jinak je to vážně nádhera! potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2009 22:22 Muž Argo [6] - RostlinyRe: akar77
Jejej já bych na takové akva taky neměl a trpělivost už vůůbec ne! já jsem se chtěl zaptat jako né tak vysoké ale třeba jako jen jeden schod ale spíš mě to zajímalo jak tam má nahrnutý písek nahoru jak mu tam prostě drží... ale to je jedno takové akva stejně dělat nebudu budu mít obyčejné se stoupavím dnem nahoru... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2009 18:13 V Re: Kisssi
100×40×40 cm - to není moc velký...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2009 18:09 Kisssi Re: Agro
to vypadá fakt nádherně palec ale asi je na to potřeba hodně velký akvárko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   17.06.2009 22:09 akar77 Re: Agro
Poohledni se po nějaké knize o rostlinných akváriíích alias někdy nazývaných "holandská". Na internetu se dá ledasco taky "vygooglit" vč. videí s návody, jedno jsem někde viděl,ale protože o něčem takovém momentálně neuvažuji, tak sem si ten odkaz neuložil:-( Nicméně také doporučuji zkusit nejdříve něco jednoduššího a pak až budeš mít i praktické zkušenosti tak se pokusit vytvořit něco takhle náročného. Je to hodně o rostlinnách, je to prostě dost věda. Jestli tady někdo napíše, že je to "brnkačka", tak tomu moc nevěř, možná pro někoho velmi zkušeného.
Jinak si myslím, že ta skála je udělaná třeba z montážní pěny do které jsou vsazeny různé kořeny, kameny, následně nějak povrchově ošetřeno pryskyřicí a do toho nasypáno a zasypáno substrátem a pískem(šěrkem). Do toho se pak sadí rostlinky(velmi kvalitní a docela drahé-zvlášť ty kobercové druhy), pinzeta a sadit a sadit desítky rostlinek, pak speciálně hnojit vč.CO2, zastřihávat a "tvořit" po relativně dlouhou dobu výsledný vzhled. Taková trochu práce pro japonce alias jejich japonské zahrádky:-)
Tak ať se daří, líbí se mi lidi co mají vysoké cíle, tak držím palce!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.06.2009 21:39 RAP Re: Agro
Zkus si zadat do vyhledávače Amano. Určitě narazíš na postup vytvoření takového to stylu akva. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.06.2009 21:34 Muž DavidDizzer [26] Re: Agro
a určitě, aby si to tak hezky založil, budeš muset být hodně trpělivý , mít nějakou tu zkušenost, a hlavně aby se dařilo všem rostlinám, jinak by si to dělal zbytečně! :-)... Na takové AQ třeba já nemám:-D tak jinak držím palce! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.06.2009 21:21 Muž Miras [111] Re: Agro
no to nevím, ale řekl bych že záleží také na velikosti akva, jelikož pokud budeš dělat malé tak si tímto zbytečně zabereš půl akva, ač to vypadá krásně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2009 21:17 Muž Argo [6] - Rostliny – Jak založit toto akva
Ahoj, chtěl jsem se zaptat jestli někdo ví jak je tato ,,skála,, u tohoto akvária udělaná a jak jsou tam přidělané/zasazené rostlinky. Díky moc! Pavel
www.aquaticplantcentral.com/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2008 18:22 Muž prisavnik [51] - RostlinyRe: Patris
Fotka k příspěvku dam ti moje rozlozenie rastlin ak ti na nieco vobec bude.Vysoke rastliny do zadu a ostatne je na tvojej fantazii,popozeraj si prezentacie mozno ta nejaka inspiruje :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2008 18:19 Muž DavidDizzer [26] Re: samot10
najdeš to i někde v nějakých příručních knížkách v akvaristice :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2008 18:14 samot10 Re: Patris
dam ti sem jeden odkaz, ak tak spravis akva tak si frajer
www.aquascapingworld.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2008 18:02 Muž Patris [1] – Návrhy akva
Zdar,dávejte sem prosim obrazkové návrhy jeho uspořádání rostlin,dvou kořenu,kameny..:) Akva má rozměry: 75x30x30 ...Pořád nwm jak to udělat fakt pěkný. palec ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2008 11:42 fester Re: Killer
na priloženom obrázku je to čo sme s manželkou pôvodne chceli asi vytvoriť.Nepodarilo sa nám však identifikovať všetky rastlinky a ani pozháňať.Tak sme sa prispôsobili tomu čo bolo v obchodoch a na internete dostupné.Filter sme dali do ľavého zadného rohu aby ho bolo čo najmenej vidieť a pred neho sme umiestnili dva korene.S koreňmi sme dlho špekulovali než sme boli spokojní.Jeden z koreňov sme chceli skryť do rastliniek tak aby vytŕčali len konce.Zatial sa to nepodarilo-Bolbitis nerastie tak ako by sme chceli(niečo robíme asi zle)a jávsky mach ktorý sme tam zatiaľ dali nevyzerá dobre.K zadnej stene sme dali zopár echinodorusov,potamogeton a anubias barteri aby ju z väčšej časti zakryli, čo sa aj podarilo.Vprednom pravom rohu sme nechali voľnú plochu ako vyváženie priestoru.Pôvodne mala byť zarastená trávničkom z Hemianthus callitrichoides ,ale pancierničkovia nám ho poctivo vyryľovali.Na akvárku je ešte veľa práce, ale chce to čas a veľa trpezlivosti.Samozrejme akékoľvek rady a kritiky výtame.Súčastný stav akva nájdete v profile.
coollib.net/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2008 11:39 Muž Killer [133] - SumciRe: Dinamit
tyto i další návrhy znám, mám na to pár knih,ale raději bych v praktických radách viděl tvořivost jednotlivých akvaristů ;-) Samozřejmě je možné na knihy na konci článku odkázat i s obrázky..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2008 11:36 Žena Dinamit [68] Re: Killer
Fotka k příspěvku Já z hlavy asi pěkné osázení nádrže nvymyslím, takže až si budu zakládat novou nádrž, tak se budu nejspíš řídit jedním z těchto návrhů z knihy Akvarijní rostliny od Ines Scheurmannové, nebo od někoho z vás... Fotografie takto osázené nádrže bohužel nemám :-(
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2008 11:20 Muž Killer [133] - SumciRe: Eliška
mě se právě líbí ten kontrast kterej způsobujou;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2008 11:11 Žena Eliška [38] Re: Killer
Vypadá to pěkně, mě tam teda trochu ruší ty světlý kameny v pravé části.

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 1739x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17951-navrhy-akvarii-