Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Plzeň

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Setkání akvaristů - Plzeň
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2012 17:06 Žena Kytka [2146] Re: yenya
Berete si špatný příklady. Koukněte se na sraz Liberec - po čtyřech letech a povedl se :-), už se i hlásí další zájemci ;-). Pravidelné pražské slezinky asi netřeba komentovat stydim.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2012 16:58 yenya – Setkání
Kdepak, neumřelo. Jen bych to nechal po dovolených. Přečtěte si vlákno "setkání Pardubice", tam to zrovna moc nedopadlo hmm , zkusíme se poučit, ne? Zkuste tak předběžně navrhnout termín a místo setkání (restaurace v Plzni?). Ten víkend souhlasí ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2012 11:48 Rakvista Re: Golan
To právě máme v záměru že o víkendu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2012 11:47 Muž Golan [45] - Rostliny
Pokud by se neco konalo take bych se pridal. Spis sobota, nedele.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2012 10:59 Rakvista
koukám že to tu zas umřelo :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 12:53 yenya Re: rakvisti
Tak to bude i pro mě dobrý, já "zamrzl" na gupkách. Pětatřicátníky nevynecháme a odpoledne u dědovo akvárek na Locháči ano .Tak to jsem rád, až se uvidíme, společnou řeč určitě najdeme potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 12:08 Rakvista – Re: yenya
Pro děti to bude pěkný a hafo gupek zaručeně a když se to prohlídne záchrana v podobě návštěvy u Tera(o)ristů úspěch zaručí smich a jako završení návštěva Akva-Tera u sadů 35ků.A upřímě pokaždé doufám že zrovna na burze něco bude co tam nebylo :-D jinak bych nedával kilo za cestu a už vůbec nevstával v půl šestý ráno smich Smozřejmě že je setkání a pokecání o našich vodách bude lepší než tu datlovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 11:52 yenya Re: Bob66
Já koukám, tam jsou asi všichni v IRISu a už se jim nechce "kamarádit" s jinýma smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 11:48 yenya Re: rakvisti
Hlavní je společný zájem a chuť si popovídat s "kolegama" z očí do očí o našem koníčku a ne jen přes net. Společné setkání si myslím dá víc, než hodiny před obrazovkou PC. A jak je vidět, už se to pohnulo palec Zítra zkusím i tu burzu, ikdyž již jsem byl upozorněn, že to bude "bída", ale děti jsou už nažhavený, ale já vlastně taky, jen teď trochu zchlazený stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 11:39 Rakvista Re: Bob66
Děkuji za informaci.Ale není 3x do roka celkem málo???Přeci je Plzeň 4-té největší město v republice :).Přestanu zbytečně polemizovat.Pokud k nějakému setkání dojde rád se zúčastním a pokud bude mít někdo o něco zájem přivezu sebou.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 11:25 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: rakvisti
Jsou celkem 3, které pořádá Iris: Plzeňské akvaristické jaro (Den cichlidářů), Akvarista Plzeň a Plzeňský akvaristický podzim ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 11:15 Rakvista Re: yenya
Jen varuju předem že jsem náplava smich Plzeňákum se asi moc družit nechce :-O a měli by ano jelikož dvě burzy(co se teda burzou dají nazvat) je 2x ročně.A jinak na případnou výměnu moc možností neni či malinké kupčení.Teda ono těch burz je víc,ale pokaždé když tam jedu tak nic-moc:-( takže když člověk chce pokochat aspoň voko tak musí k tera(o)ristum.Jenže to není žádný nebe pro někoho kdo hmys nemusí.Jo ještěrky jsou fajn,ale to jejich žrádlo brrr :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 11:12 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: yenya
Také se přidám :) Koukám že zájem mají spíš mimoplzeňští, než plzeňáci :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 11:00 yenya Re: rakvisti
Právě, když jsem narazil na to téma, tak jsem myslel, že už se plzeňácí scházejí a nejednou koukám, ono to je dva roky zpátky ano . Tak jsem to chtěl dotáhnout do toho setkání. A nebo tam přijdu sám stydim . Jestli se nás ozve víc, tak těch pět, tak bych to viděl domluvit konkrétní datum palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 10:55 Rakvista
Aj jsem si ani nevšiml že to už je dva roky staré théma potažmo dilema :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 10:35 yenya Re: rakvisti
Jsem rád, že se aspoň někdo ozval. Někdo tam psal (předchozí starší příspěvky), že o víkendech nemůže, ale já bych měl problém v týdnu, ikdyž i to by se dalo zvládnout ano Každopádně pro mě víkend také lepší palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 09:34 Rakvista Re: yenya
Mno joo počty to je slabina smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 09:31 yenya Re: rakvisti
No, možná už by nás bylo víc ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 08:40 Rakvista Re: Bob66
Tak už nejspíš budeme čtyři :) pokud to bude i nějaký rozumný čas o víkendu (spoj) tak by nebyl problém.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 06:42 yenya – Zkouším dál
Budějce, Praha, Brno a teď se rozjedou ještě v Pardubicích a co Plzeň, ta se nechytne? Ani ty návrhy před dvěma lety? Nikdo nemá chuť něco vyměnit, pokecat o našem koníčku? To je mi nějaké divné ne
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2012 15:20 yenya – Setkání
Tak plzeňácí a okolí, nikdo nechce na pokec, výměna kytek, ryb, šneků? Já když vidím ty reakce v Budějcích a v Praze, tak bych zamáčkl slzu sad . Dříve bylo akvaristů všude dost, dnes je nás jak šafránu a "mladý" neznám. ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 06:22 yenya – Setkání
Koukám, že plzeňácí se nescházejí. Praha, Budějce atp. se setkávají a Plzeň zaostává. Jestli nás bude víc .... potlesk . Napište

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2010 19:53 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: Rebbie
No vida už jsme tři :) Určitě by se něco bezbariérového našlo, rád tě zase uvidím ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2010 19:51 Žena Rebbie [71]
Mno pokud se sejdeme nějak bezbariérově, tak proč ne :-) ráda :-) a chválim nápad :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2010 21:04 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: Marta
:-D palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2010 20:57 Muž Marta [4] - Cichlidy – Re: Bob66
No tak já jsem určitě pro a jestli nebude zájem tak se bobe připojuju ale místo vína vemu něco ostřejšího a je to :) potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2010 19:39 Muž lama [51] - Živorodky – Re: Bob66
Scházíme se pouze v týdnu protože o víkendu většina členu odjíždí na chalupi či chaty a nebo máme doma jinou práci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2010 17:51 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: LiborSprysl , lama
Měl jsem to upřesnit, šlo mě spíš o setkání jednou za měsíc o víkendu, přes týden je to pro mě bezpředmětné ;-) Co se týká Irisu tak se scházejí přes týden členové spolku což já ani nejsem a jak jsem již napsal přes týden jsem pryč :) No co pokud nebude zájem tak toto téma zamknu, otevřu láhev vína a budu si povídat sám se sebou smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2010 17:08 Muž LiborSprysl [9015] – Re: Bob66
Maje v Plzni Iris, není to plýtvání silami s organizací scházení, když se v tomto městě akvaristé schází docela běžně?????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2010 13:24 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Setkání akvaristů ( Plzeň )
Už se tu scházejí akvaristi pomalu v každém větším městě jen Plzeň pořád nic, tak jsem se rozhodnul založit nové téma jestli by byl o to v Plzni zájem se občas sejít pokecat, vyměnit zkušenosti atd. :) Plzeňáci a okolí co vy na to? X-)
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [3]

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 1677x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15861-setkani-akvaristu-plzen?od=101