Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Plzeň

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Plzeň
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.08.2012 09:57 yenya Re: ivaha
Zatím se nikdo neozval, tak kdyžtak to uděláme u vás "Na letišti"(Zlatá Otava) ano . Kytky jsem protrhal včera a další připravím na září, abych nejel s prázdnou. Uvidíme, kolik nás bude. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.08.2012 09:56 Muž Golan [45] - Rostliny
Pro me datum take ok.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 09:03 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
No já budu muset synátory nějak do domácích prací zapojit. Zatím jen občas uklízí umytý nádobí. A já kmitám jak vzteklá a vidět to není, protože jich (bordelářů) je na mě moc. Taky by se mi líbilo jen sekat trávník :-D

Snad to klapne, ráda bych vás viděla "naživo" :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.08.2012 06:55 yenya Re: ivaha
Já chtěl zase kluky hmm , ale hlavní je zdraví! A má to i výhody, domácích prácí se už neúčastním. Nádobí, vaření, úklid, praní, žehlení o to se "moje holky" podělí palec, já sekám zahradu :-D . Doufám, že nám to setkání vyjde
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2012 22:49 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
Pravda by to bejt měla. Ve škole ty děti nejsou tolik v chumlu jako v MŠ. Takže nákaze se snáz vyhnou. Taky doufám, že se to zlepší, ale počítám přece jen se vším. Teď to není tak hrozný kvůli práci, protože jsem s nejmladším ještě na rodičovský.
Máš holčičky? Tiše závidím ;-) My máme samý kluky. Tak si nedostatek ženský společnosti doma kompenzuju tím, že máme dvě fenky, abych nebyla sama baba :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2012 20:23 yenya Re: ivaha
Jak bude pryč ze školky, vše se zlepší. Nám také jde druhá dcera do první, tak čekám, že se opět zlepší nemocnost ano , při první to tak bylo. A dětská to také potvrdila, že ve školce se víc marodí. To září bude ještě bez nemocí, snad, abych to nezakřikl ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2012 20:15 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
No, prostřední synátor vždycky ve školce nachytal každej bacil, kterej se kolem něj mihnul. Teď půjde do první třídy, tak jsem na něj docela zvědavá, jak moc bude marodit ve škole. Ti povím, že když jsem chodila do práce, bylo to peklo - věčně na OČR ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2012 19:59 yenya Re: ivaha
Já počítám až v říjnu. My to tak aspoň máme doma. To září ještě "drží", ale vliv kolektivu se projevu :-D , rýmička atp. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2012 19:47 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
OK, proberu to doma a dám vědět. Aby drahý kdyžtak počítal i s eventualitou, že se postará jeden den i o případný marody (koncem září to určitě zase vypukne, to odhaduju na 90% ;-) ).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2012 18:31 yenya Re: ivaha
Právě, že to je daleko, tak to chce rezervovat tohle datum pro sraz a počítat s tím ano
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2012 15:42 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
22.9. ještě daleko, takže pokud se do toho nenahrne nějaká rodinná akce (nebo nemocný děti atd.), tak bych mohla :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2012 14:48 yenya – setkání
Tak máme půlku srpna za sebou, co udělat setkání v sobotu 22.9.2012 v Plzni. Restauraci a hodinu si "postupně" vybereme, ale je potřeba se už předběžně domluvit. 25.8.2012 pojedu akvaristu do Plzně, tak už bych to mohl "někde" předběžně rezervovat.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 10:24 Rakvista – Prozba
:OT:Nevíte někdo náhodou od koho sehnat násadu vinných háďátek za poštovné či levně?:OT:Za tipy a rady díky moc.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2012 11:43 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: LiborSprysl
Tak to přeji dobrou chuť :-) Taky jdu nakrmit tu bandu hladovců.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2012 11:31 Muž LiborSprysl [9015] Re: ivaha
ivaha napsala: Libore, myslíte ten Lochotín? V tom odkazu od Boba66 byly v komentářích rozporuplný příspěvky, jak jsem tak koukala. Ale mně je to vcelku jedno - až se někdy do Pl vypravím, tak se podřídím ostatním, kam se půjde :-)
Myslím Lochotu, opravdu. Že zrovna obědvám, vzpomněl jsem si na Lochotovy groše...to byla velká mňamka. Ale nebyl jsem v Plzni na výstavě tři roky tuším...tak jestli kuchař nenatáhl ráfy, to fakt nevím. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2012 09:27 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: LiborSprysl
Libore, myslíte ten Lochotín? V tom odkazu od Boba66 byly v komentářích rozporuplný příspěvky, jak jsem tak koukala. Ale mně je to vcelku jedno - až se někdy do Pl vypravím, tak se podřídím ostatním, kam se půjde :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2012 05:53 Muž LiborSprysl [9015] Re: ivaha
Teda jestli ještě neumřel v tý hospodě kuchař, tak je tam zcela úžasný jídlo. A pivo dobrý měli také. Hajzlíky čisté bývaly...Fakt, kdykoli při výstavě jsem neváhal...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 21:47 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Bob66
Hm, celkem pěkný to tam maj´. Já radši teda spíš obyčejný hospůdky, stačí mi, když je tam dobrý pivo a čistý haj... - pardon - toalety :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 21:43 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: rakvisti
Díky! Tak jen co bude mít drahej polovičák čas, tak se do toho pustíme :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 19:43 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: ivaha
ivaha napsala: Aháá, mě napadl jen Žumbera, ale já to v Pl zas tak dobře neznám :-) To by podle názvu mohlo bejt někde na Lochotíně, ne :-D


www.lochota.cz ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 18:22 Rakvista Re: ivaha
Nebral bych ani trafo,rozdíl mezi trafem a tím zdrojem je zřejmí hned na první pohled trafo je těžší zdroj jako nabíječka na tel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 18:17 Rakvista Re: ivaha
Na 35cm to odzkoušené nemám :-( na 20cm jo.Na 30cm mám odzkoušené toto www.gme.cz/… prosvítilo to úplně v pohodě 30cm těch na ten zdroj 12V/1000mA můžeš dát až 50ks určitě bych vzal ten zdroj co jsem ti poslal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 18:09 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: rakvisti
Tak jim mám radši to trafo pak vrátit a místo toho koupit taky adaptér a pásky? To asi bude levnější varianta. Na těch 38 l by bylo dobrý kolik pásků (výška je 35 cm)?

Nakombinuju teda teplou a studenou.
Taky jsem si v těch popisech všimla, že studená má svítivost podstatně vyšší. Červenající rostlinky tam právě mám, teda jestli se ujmou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 18:04 Rakvista Re: rakvisti
Studená má vyšší svítivost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 18:03 Rakvista Re: rakvisti
Kombinace teplé a studené,ale jinak je to o vkusu.Pokud tam máš něco co je červené tak při použití čistě studené je dobré nějakou červenou barvu dodat.Pokud se použije kombinace teplá a studená červené spektrum je obsaženo v teplé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 17:59 Rakvista Re: ivaha
Čipy se dávají na alu profily + větráček,páč se musí hodně chladit a pokud si pamatuji máš(nemáš) zdroj na 4-6kusů 1W LED čipů takže na to musíš zapojit 4-6kusů LED čipů na alu profil který není zrovna levný ani ty čipy nejsou levná sranda.Je to cena 100Kč-700Kč za kus + cca 500Kč za alu profil.A nemají skoro žádné IP(ochrana) ty pásky můžou být mokré s IP66-68 a je to bezpečné napětí(12V).Taky mi trvalo než jsem to alespoň nějak začal trochu chápat jak to je.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 17:57 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: rakvisti
Děkuju, hodnej :-) A ještě otázečka - lepší bude teplá nebo studená bílá?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 17:51 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: rakvisti
Mluvíš na mě cizokrajnou řečí stydim Koupím k tomu teda nějaký čipy? A na co to nandám? Jsem ale hrozná, viď? ;-) Já už si zase nepamatuju ty informace, jak jsem to řešila předtím ve vláknu o LED osvětlení. Budu si to muset znova najít, páč je to pro mě španělská vesnice. Mám ještě cca 2 tejdny, než budu mít zpět trafo. A na to maličký akvárko koupím teda nějakej ten adaptérek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 17:50 Rakvista Re: ivaha
www.gme.cz/… tento zdroj už není v akci. www.gme.cz/… www.gme.cz/… a tyhle pásky k tomu zdroji jsou pásky i na 24V,ale tam je třeba ten samý typ zdroje jen na 24V/2000mA
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 17:41 Rakvista Re: ivaha
Upřímně já bych na to pásek VŮBEC nedával.Teď jsem dělal máti osvětlení na 16L a dával jsem tam 25cm studená bílá a 25cm teplá bílá,sneslo by to ještě jednou 25cm studená bílá.Takže dokupy jsem použil 50cm pásku na zdroj 12V/1A.Prosímtě je to spínaný stabilizovaný napájecí zdroj 12V/1000mA
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 17:33 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: rakvisti
Tamto moje trafíčko stálo 300, ale levnější zrovna žádný neměli. Až mi ho vrátí, dáme k němu víc pásku - kolik na 38 l akvárko? A na 12-tilitrový, kde to bylo původně, bych právě dala nějakej jinej adaptér a 2x30 cm by mělo stačit, ne? Jdu se na to podívat, co mají v tom odkazu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 17:29 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Golan
Já to trošku znám jen na Bolevci, tam mám tetu a někam na Doubravku jezdíme se synkem na kardiologii. Kdysi před lety jsem do Pl docela jezdila za sestřenicí na víkendy pařit, ale dávno už tomu a ty hospody už si nepamatuju :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 17:24 Rakvista Re: ivaha
Já bych to viděl tak že tohle se moc neprodává tak to zkusili ;-) No jinak mě půl metru vyšlo na cca 180Kč + 96Kč adapter.Tak popros manžela ať to případně zařídí tam to objednat je otázka cca 10min.času ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 17:23 Muž Golan [45] - Rostliny
no asi je to lochotin je to hned nad tou školou co jsou burzy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 17:20 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: rakvisti
Díky, pak na to kouknu, teď musím zmiznout ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 17:19 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: rakvisti
Nojo, když já tomu elektru prd rozumim, tak jsem si nechala poradit. Ona se mnou nevykejvala, to asi ne, spíš myslím, že myslela, že je to takhle dobře a holt se sekla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 17:18 Rakvista Re: ivaha
Je to pod Locháčem,ale taky netuším jak se to tam jmenuje smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 17:17 Rakvista Re: ivaha
Kdyžtak se to dá objednat tady www.gme.cz/… poštovný je sice 114Kč,ale do týdne to máš doma.To jen pro případ že by to neuznali že je to jejich blbost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 17:16 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Golan
Aháá, mě napadl jen Žumbera, ale já to v Pl zas tak dobře neznám :-) To by podle názvu mohlo bejt někde na Lochotíně, ne :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.07.2012 17:14 Muž Golan [45] - Rostliny
restaurace se jmenuje u rytíře lochoty
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 17:09 Rakvista Re: ivaha
To mě mrzí že s tebou pani prodavačka takto vykejvala,ono je někdy dobré být tvrdohlavý a trvat si na tom že chci zrovna tohle a ne nic jiného. ;-) Ať si raděj co chtěj.Teda chodím do GM v Plzni když něco potřebuju tam poraděj dobře,ale byl jsem v Praze v GM oproti Plzni se to nedá porovnat,co tam vše nemají a taky ten nával smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 17:04 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: rakvisti
Ještě nijak, dávala jsem to na reklamaci někdy po dvacátým, asi 23.6., tak vyčkávám. Ale docela už by se to šiklo, na dvě akvárka svítim momentálně lampičkama, to bude vyúčtování zase "pěkný" hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 16:39 Rakvista Re: ivaha
Jak to vůbec dopadlo s těma LED pásky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 16:29 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: rakvisti
Já bych, kluci, možná i přijela někdy, ale mám to z vás nejdál. Takže vůbec nemam tucha, kdy bych se byla schopná do Pl vypravit a hlavně taky budu muset mít domluvený hlídání.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 16:19 Rakvista Re: yenya
Škoda já už měl připravenou výmluvu že to protest proti cenám stočného a vodného smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 16:01 yenya Re: rakvisti
Příspěvků bude hodně, všichni nám dobře poradí, ale na setkání nás bude "pár". A možná jen okolí Plzně :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 15:33 Rakvista Re: yenya
Jen abychom nemuseli mít ohlašovací povinnost smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 15:25 yenya – Setkání
Vidím, že zájemců je stále víc a to je dobře. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 14:35 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: LiborSprysl
Žumbera?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 11:49 Muž LiborSprysl [9015] Re: yenya
yenya napsal: Kdepak, neumřelo. Jen bych to nechal po dovolených. Přečtěte si vlákno "setkání Pardubice", tam to zrovna moc nedopadlo hmm , zkusíme se poučit, ne? Zkuste tak předběžně navrhnout termín a místo setkání (restaurace v Plzni?). Ten víkend souhlasí ano
Docela dost lidí z Irisu to má celkem blízko k tomu...sakra...už jsem dlouho v Plzni nebyl, zapomněl jsem... Vedle průmyslovky, jak je výstava. Ten rytíř... smich

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [2] 3

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 1677x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15861-setkani-akvaristu-plzen?od=51