Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Plzeň

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Plzeň
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2012 13:24 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya, Golan
No, já se do tý Plzně někdy dohrabu, ale prostě je to daleko, no :-) Teď jsem beztak oškubala, co se dalo, protože jsem s někým vyměňovala, tak bych ani neměla nic, co bych s sebou vzala :-)
Ale přímo plzeňský se můžou sejít raz dva, nebo kdo je trochu flexibilnější než já, i když bydlí jinde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2012 12:22 yenya 30.10.2010
Bob66 napsal: Už se tu scházejí akvaristi pomalu v každém větším městě jen Plzeň pořád nic, tak jsem se rozhodnul založit nové téma jestli by byl o to v Plzni zájem se občas sejít pokecat, vyměnit zkušenosti atd. :) Plzeňáci a okolí co vy na to? X-)
A jak to do dnešního dne dopadlo? Já si chodím popovídat za kamarádem do akvaristiky, tak aspoň to. Minulý týden další kamarád skončil s akvaristikou, takže okruh stejně "postižených" se zmenšuje, proto jsem se snažil apelovat na setkání. Asi začnu jezdit na schůze IRISu.......... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2012 10:44 Muž Golan [45] - Rostliny
Škoda že to neklaplo, mám přerostlé kytičky a musím je posekat.
Pokud se to domluví na jiný datum určitě pokud to bude jen trochu možné rád přijdu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2012 08:27 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
Nepředbíhejme, uvidíme ;-) Myslím, že jednou určitě jo ano :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2012 06:32 yenya Re: ivaha
A teď ruku na srdce, ty tomu věříš? Já už ne hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 21:44 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
Jo tak, já už se lekla ;-)

Pro všechny: sejdeme se teda někdy pozdějš? Třeba někdy za měsíc cca?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 20:07 yenya Re: ivaha
Ne, to ne. Paví oka zůstanou, jen v obýváku nechám jen kytky a krevety. Před prázdninami jsem myslel, že zkusím skaláry, ale ke kytkám se hodí víc krevety. Máme akvárek víc, takže moje "hnojičky" zůstavají ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 09:03 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
Ty by ses vzdal oček! coze Tomu se mi ani nechce věřit ;-) Ozvi se, určitě ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 08:49 yenya Re: ivaha
Já mám taky sakury, ale ještě nenosí. Mám jich 10 v 450l a vidím je jen občas. Asi z toho udělám krevetárko a paví oka odstěhuji, protože večer celá rodina hledá krevety. Včera jedna plavala pořád dokola, tak jsme se bavili. Zároveň ryby si mysli, že bude krmení a tak zvýší aktivitu a krevety se bojí . Radši končím, abych nevytočil paní Danilu a nemusel číst, jak jsem to zasvinil plevama :-D . Čau ahoj a až budeš mít sakury na prodej, napiš. Ozvu se přes aukro, ať máme na sebe e -mail
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2012 22:12 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
Chceš mollynky? Klidně :-D
Krevetky navíc ještě zatím nemám, mám je chvilku teprve. Ale až jich bude víc, tak určitě můžeš přijet ano (palmaty minulej týden začaly nosit, tak se snad rozjedou a dneska jsem nastěhovala sakury do miníčka).
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2012 19:44 yenya Re: ivaha
Jsem koukal, že prodáváš black molly. Nemáš taky nějakou krevetku k prodeji? Přijedu si pro ně ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2012 19:17 yenya Re: Golan
Já můžu taky ano . Čekal jsem, že od rakvistů koupím nějakou krevetku, ale to asi taky ne sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2012 18:14 Muž Golan [45] - Rostliny
ja mohu ale asi sem jedinej:(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2012 13:17 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
No, "pěkně" mizíte, chlapci :-|
Jinak já hlásim, že tenhle víkend nakonec těžce nemůžu. Takže někdy příště :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2012 11:52 yenya Re: Rakvista
Koukám, že už taky nejsi "modrej" :) . A co setkání, bude? Otázka pro všechny hmm

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2012 11:12 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Rakvista
Se přidám k Milošovi - yenyo, přihlaš se zase zpátky ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2012 09:16 Rakvista Re: Yenya
Nazdar chlape co blbneš že tu nejsi ofígo?Se na ty nevychovaný spratky vyflajzni ;-) Ať už jsi zas hezky pěkně modrej :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2012 08:38 Yenya Re: Rakvista
Mě to také neva ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2012 18:19 Rakvista – Termín oprava
Se velice omlouvám,ale napsal jsem špatný datum podíval se nějak zmateně do kalendáře samozřejmě jsem měl na mysli 29.9 a ne 28.9....velmi se omlouvám za tuto chybičku stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2012 14:26 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Rakvista
Za sebe hlásím, že mně to neva :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2012 14:14 Rakvista – Termín
Měl bych prozbičku zda by ten termín nešel posunout z 22.9 na 28.9.Pokud ne tak neva,jen se nedošourám ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 10:17 Rakvista
Jak dopadlo předsetkání? hmm

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 12:02 yenya Re: Rakvista
Tak máme další společné zájmy, jazyky :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 11:58 Rakvista Re: ivaha
Koukám až se děsím jak jsem se rozkecal :-D jj loděnku myslím že mám,ale jistý si takto rychle nejsem stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 11:44 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Rakvista
Z mechů mám jenom loděnku, navíc teď dost oškubanou po čistce a tu určitě máš :-)

Jsem si celých 9 let, co jsem se němčinu učila ve škole, myslela, že mi to jde. A ono ne, to jsem zjistila, když jsem tady u nás kamarádila s jedním Němcem (nutila jsem ho pořád mluvit na mě německy, přitom on si zase chtěl procvičovat češtinu). Jenže už x let jsem německy nepromluvila, takže už je to bída ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 11:32 Rakvista Re: yenya
Těch let němčiny mám o pár let víc +praxe v Praze kde se jsem byl donucen slovníček obohatit o Aj výrazy k čemuž se vztahuje jedna parádní historka z natáčení,ale o té někdy jindy a jinde pokud na to vůbec příjde řeč.A pak se řekne že je někdo jen kuchař smich Jinak je to známá pravda že co se nepoužívá zakrní,potom si člověk vezme do hlavy že když to má konečně kousek za kopeček že by teda i mohl.A pak řeší na co vše si ještě vzpomene...U mě je dobrý že opravdu tu gramatiku opravdu nutně potřebovat nebudu a postačí jen oživit mrské základy fonetiky a zahodit stud se projevit.On ten tělocvik nejspíš je u každého kdo má slušný základ jen pohodlnost než si složitě,zdlouhavě vybavovat konkrétní výraz.Pravda při prvním setkání s praxí a po delší době je ten tělocvik jediné řešení :-D No co,kde bydlím říct ještě umím i jak se jmenuju takže hurá na výlet smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 11:18 Rakvista Re: ivaha
V Bavoří je to ještě v cajku tos asi ještě neslyšela ty u Polskejch hranic smich to nevíš zda mají vadu řeči nebo si s tebe dělají prču..Vydělávat na tom zatím nechci a i kdyby tak myslím že takové chování nepatří na sraz.Cena a množství bude lidovka nějak se určo dohodneme ;-)a nemusí to být výměna přímo za mechy třeba i za násadu živého,krom miker to by nejdřív letěli mikry a za nima já smich Když o tom všem tak uvažuji chtěl bych přejít z komerčních krmiv na samoobnovitelné alespoň z 90%podávané stravy,samozřejmě že na tom prd ušetřím jelikož to doplňkové bych rád "velmi kvalitní".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 11:11 yenya Re: Rakvista
Po 7 letech němčiny v našich školách, jsem potom v německu zjistil, že dobře umím říct jen ropovod - die Erdölleitung a další nepotřebný slovíčka. Takže gesta a posunky, to znám také :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 11:05 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Rakvista
Za nějakej mech bych byla ráda. Jestli nebudeš chtít nic na výměnu, tak si na to vezmu nějaký prašule (snad mě neoškubeš dohola :-D ).
No, možná těm Němcům ani nebudeš rozumět - já teda bavorákům nerozumněla skoro vůbec, hroznej dialekt ne Naštěstí s námi tehdy byl kamarád, kterej tam nějakej čas pracovat, tak se dorozumíval za nás :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 11:01 Rakvista Re: yenya
Horší to už asi pak bude než se vykoktám co chci :-D asi zas použiju tělocvik,jako ostatně skoro pokaždé :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 10:57 yenya Re: Rakvista
No ja, frajlich. Ich frštehe smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 10:53 Rakvista Re: yenya
Mě stačí si promrskat zbytky fonetikysmich nepočítám že bych za kopečkem měl cosi sepisovat :-D Aber das ist gud
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 10:44 yenya Re: Rakvista
Prasan mi nějaké mechy posílal, tak jestli se to rozroste, vezmu to "mit mich". Jen, že jsi psal o té němčině :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 10:42 yenya Re: ivaha
Já bych taky chtěl nejradši v akvárku všechny kytky co uvidím. Když někdo přijde na návštěvu k nám a nějaká ho zaujme, není problém tam zalovit a dát mu to, když to není "solitér". Ale tohle by byla poslední co bych ještě chtěl stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 10:29 Rakvista
Pokud někdo měl zájem mohl bych donést fisidens fontanus ;-) ale nejdraději bych jej vyměnil za nějaký jiný kousek mechu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 10:23 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
Ten mám taky :-) Roste pěkně. Kupovala jsem ho na zač. července a včera jsem si odstříhla na čtvrtej trs ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 10:21 yenya Re: Golan
Tak kytky pěkný, některý jsem zkoušel, ale nechtělo se jim moc růst, takže bych měl zájem jen o kosokvět úzkolistý, kdyby náhodou jsi ho přinesl. Na ceně se domluvíme ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 09:56 Muž Golan [45] - Rostliny
No vcelku take klasika mrkni do profilu jsou tam vypsane.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 16:48 yenya Re: Golan
A co máš za kytky? Já jen obyčejné. Sagittarii, egerii atp.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 15:40 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Golan
To se nečervenej, je to krása :-)
Nechceš černý molly? ;-) Ještě mi nějaký zbývají a už nevím, kam je udat. No, uvidím, jestli v září budu mít něco na případnou výměnu. Ale Tvoje kytky jsou vážně parádní palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 15:27 Muž Golan [45] - RostlinyRe: ivaha
ale prosimte:) se budu jeste cervenat dik. take bych nejake to rostlinstvo samozrejme prines a pokud bude zajem prinesl bych i pestrence.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 14:29 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
:-D To je chvályhodný, jak myslíš na mojí neposkvrněnou pověst :-)
Slečinek se nemůžu dočkat. Dneska jsem objevila jednu krevetku s vajíčkama, tak se nechám překvapit, jestli se hned na poprvé budu radovat nebo ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 14:19 yenya Re: ivaha
Já nechci "otravovat", navíc sousedi mají "velký kukátka" a mohla bys přijít do řečí. Možná se uvidíme až bys měla tu "sličnou slečnu", nebo kdyby náhodou nějakou krevetku stydim . V akvaristice se mi nelíbí a v Plzni "tenkrát" nebyla ani jedna. Teď se ještě podívám toho 25.8. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 13:59 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Golan
Teď jsem se byla podívat na Tvoje akvária a asi mám z toho vyraženej dech potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 13:49 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
Já jsem s naší akvaristikou už domluvila definitivně, pouze v krajní nouzi, když budu něco akutně potřebovat, tak tam půjdu. Jinak si budu všechno objednávat na internetu, u mě má pan K. konečnou.
Tak to dej kdyžtak vědět, až sem zase pojedeš a měl bych chvilku palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 13:45 yenya Re: ivaha
Když jsem na služební cestě v Sušici a okolí, tak tam chodím na "stravu". Byl jsem i u vás v akvaristice, ale ta mi "neslovila", takže jsem tam byl všehovšudy dvakrát. Jinak okres Klatovy a Domažlice, to je můj "rajón", tam jsem jako ryba ve vodě :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 13:30 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
Jé, ty to tu znáš? :-D Na Letiště jsme chodili, když jsem ještě bydlela u našich, je to kousek. Teď to máme blíž do Svatíku (jen přes silnici) - tam jsem mimochodem v pátek napočítala 6 akvaristů ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 13:05 yenya Re: Golan
Promiň, já tě přehlédl. Paráda, už se nás hlásí víc-tři :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 10:53 yenya Re:
Kdyby byla potřeba změnit datum, stačí napsat, když nebude zájem, tak to "odpískáme" :-O . Času dost ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 10:00 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostliny
Tak drahá polovička se na představu hlídání tří raubířů moc netváří, domluvím se radši s mamkou ;-)

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 3

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 1677x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15861-setkani-akvaristu-plzen