Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Týrání zvířat

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby  

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 14 Přejít na další stránku   1  
Týrání zvířat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.10.2010 20:02 Dalimil Re: tomas120
to je pravda ano ... ti blbci si nenechají říct... co si asi musí myslet... ,,modrej píseček, aby to bylo barevný; kytky nebudu pěstovat, tak aspoň umělý; autíčko jim tam dám, aby se jim to tam líbilo - ták, a akvárko je hotové... ještě chlorovanou vodu z kohoutku a hurá pustit rybičky!!´´ ne takový přístum k akvaristice bych trestal rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 19:56 tomas120 Re: Damil
Bohužiaľ sú aj takíto ľudia, najhoršie na tom je to, že niektorí si vravia akvaristi. A ani za boha si nedajú povedať, že v takýchto podmienkach sa nedá chovať nič. škoda že niečo takéto nieje trestné...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 19:46 Ramzy Re: Damil
Kdyby ryby uměly řvát, tak nic takovýho nevidíme. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 19:37 Muž roper [10] - CichlidyRe: Damil
Máš to asi tak. Když se někdo jako pi.. narodí, tak i pi.. zdechne. Já jezdím 25 let na koních a viděl jsem hodně deb... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 19:35 Muž jajaapaja [174] Re: Dalimil
Fuj! rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 19:33 Dalimil Re: Ramzy
hele co jsem ještě našel : www.youtube.com/… umělý kytky, barvený písek, nechápu chovatele.. :-O :-(
nemůžu si pomoct... autíčko prostě do akvária nepatří... ale někdo si asi myslí že jo :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.10.2010 19:23 Ramzy Re: Dalimil
Njn, někdo chtel zlatou rybku v kouli, tak ji má. Bohužel s tim nic neuděláme. Jen to může posloužit jako návod pro ostatní, jak rybky nechovat. Ovšem ale zároveň si myslim, že se najdou i horší věci, jako je například splachování do záchoda. Tahle rybka aspoň žije.....tedy zatim.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 19:02 Dalimil – Týrání rybiček
Zdravím, toto téma nebud eřešit žádné problémy... i když - vlastně, zajímají mě názory na týrání zvířat - rybiček. Co si myslíte o tomto videu?? : www.youtube.com/… hmm

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2010 16:03 gringo Re: radim
Nejhorší je, když si nedá říct a stojí si za svým. Pak budeme číst dotaz: "umřely mi náhle rybky, nevíte proč?" tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2010 09:28 gringo Re: Pepan
Ty 2x2 metry by byly ještě hodně v poměru sklenice:rybičky rozzureny
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2010 09:07 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: diskoclub
Je zajímavé, že jak jsou jindy ochránci zvířat akční, tak v tomhle případě drží hubu. asi to pro ně není dost velká věc ke zviditelnění.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2010 09:05 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: radim
Zkuste se té kamarádky zeptat, jak by se cítila, kdyby ji zavřeli do pokoje 2x2 metry a ztrávila tam celý život. Je to stejné svinstvo jako "pěstírna bojovnic" v PET lahvích nebo kelímcích.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2010 09:04 Muž diskoclub [40] - CichlidyRe: radim
V jistém zverimexu v Břeclavi prodávají tzv. betárka. Nevim jestli to má litr??mají v tom betty .. no je to síla, ale k postatě. Dokonce je tam měli i v tech sklenicích na víno A jsem schopný říct, že to skleničky něměly objem a ni jednoho litru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.07.2010 08:41 Muž Masarowitch [24] - RostlinyRe: radim
Já to tvrdim furt, že některý lidi maj v hlavě nablito.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2010 08:37 radim
Fotka k příspěvku tak tohle zverejnila jedna kamaradka na FCB..nemam sílu ji vysvětlit, že její miláčci už velice brzou umřou...je to ve velkém pohárku na víno... tone
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 11:53 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Bak
Ceny jsou různé, záleží na druhu, od pár dolarů až po několik set. U nás se jikry prodávají velmi málo. V ČR je jen pár opravdových chovatelů halanů.
Tady se můžete kouknout jak se prodávají halani v Japonsku. No jsme 100 let za opičkama :-)
www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 11:21 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Deathbull napsal:.......... Taky když už se to člověku vykulí tak bych chtěl vidět ten odchov...tohle a podobné nesmysly by měli zakázat...rybky z hlíny, ...................
Je to tak ryby z hlíny je hovadina podle mne by se mělo do té Afriky, Již. Ameriky atd zajet a normálně ty ryby vyhubit, stejně se chudinky jen trápí :-) :-) (ryby z hlíny viz moje galerie)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2010 21:36 Žena Kerze [14] Re: lukino
Fotka k příspěvku ...design dobrej, ale ty malé nádržky se hrozně blbě udržují, za chvíli je z toho bažina... - ani odkalit to nejde...měla jsem 16 l pro jednoho Betťáka a musela jsem to hrnkovat a odsávat kojeneckou odsávačkou do nosu... :-P
...raději jsem Bettám pořídila další třicítku... ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2010 19:32 Muž Honz [7] - TetryRe: Lukino
Plně souhlasím pěkné do nového zařízeného bytu. Ale pro živý bytosti to je fakt týrání. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.06.2010 17:26 Muž Lukino [56] - AmerikaRe: wow
Pěkný moderní disain, ale tak pro umělé rybky NE pro živé no
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2010 16:58 wow
Docela mě udivilo, že ta malá designová "akvária" prodávají i ve Sklorexu např..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2010 23:27 Muž RadioactiWe [192] - LabyrintkyRe: sonia
Vidím to tak, že v Amerike je to podobný artikel ako donedávna závojnatky a dnes Betty. Či si to niekdo v Čechách alebo na Slovensku kúpi nijako neovplyvní ekonomiku podniku, tak prečo si niečo také zaujímavé nekúpiť? Ak sme teda schopní tomu zaručiť adekvátne podmienky pre život, v ideálnom prípade aj pre reprodukciu... hmm ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.06.2010 21:43 sonia Re: TomášKučera
tone tohle uz je trosku moc ne?!!! Lucky meduza, to urcite, stastna ve sklenicce po cely 2 roky, pokud to prezije. at mi nikdo nerika, ze ta voda vydrzi vic jak par mesicu. jeste k tomu kdyz to budete mit nekde na stolku :-O nejsme uz tak trosku rozezrany, ze chceme za kazdou cenu neco extra hmm za chvilku si takhle budete moct koupit kapra na vanoce. hodite balicek do vany, zaprasite hlinou, zalijete ho MAGICKOU vodou a ve vane vam poplave supinac. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2010 21:01 Muž RadioactiWe [192] - LabyrintkyRe: TomášKučera
Nad tymi Triopsmi som už rozmýšlal. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2010 18:14 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetkyRe: TomášKučera
Kolik pak asi stojí dávka vajíček halanců od chovatele a prodávají se běžně ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2010 18:05 Žena Frissky [5] - AsieRe: pard
to nejsou krevety ale to jedno jsou žabronožky a druhé listonoh...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2010 16:23 Muž voko [9] - Živorodky
U nás mají taky samce bojovnic v malých kelímcích. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2010 16:16 Muž pard [5] - LabyrintkyRe: TomášKučera
Ta kreveta by mě zajímala, ještě jsem takovou neviděl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2010 15:46 TomášKučera – Magické akvárium
Produkt "moderní civilizace" - magické akvárium: www.boxby.cz/… . Zkušený akvarista by si s tím asi poradil, ale v rukách začátečníka je to pro živé organizmy pohroma....

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2010 15:34 Cerimka Re: katterinecka
Ale asi pořád lepší, než dvoulitrový zázrak Marine Betta Kit... to by jeden brečel.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2010 07:14 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: roberto
Bez filtru to moc dlouho nezvládne, v tak malým množštví vody.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   26.05.2010 07:09 Žena Nicky [195] - LabyrintkyRe: Sewer
Souhlasím... i ta bojovnice si zaslouží něco víc!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.05.2010 06:52 Muž Sewer [99] Re: roberto
To myslíš vážně?! coze Chovat bojovnici ve třech litrech?! Maximálně jí tam na krátkou dobu z nějakého důvodu přemístnit, ale ne ji tam chovat !!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   26.05.2010 01:17 roberto – Týrání zvířat??!!
www.allpet.cz/…
Co říkáte na tyto akvária??? myslíte, že už je to za hranicí týrání zvířat? znáte někdo někoho, kdo si tohle koupil?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2009 07:12 Muž Leonardo [3] Re: pard
Myslím, že by mohli kandidovat na nejdebilnější tvory planety palec rozzureny rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2009 01:30 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: pard
Hned sem si říkal, proč mám v akva razbory :-D .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   26.03.2009 01:18 Žena Danila [4489] - SumciRe: pard
Jéé, až se mi sliny sbíhaj:-) Ryba je kámoš a jíídlooo:-)Já to za týrání nepovažuju:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2009 23:56 Muž pard [5] - Labyrintky – Týrání ryb na stream.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2009 13:59 Žena azalka [38] Re: vhisky
Ta celoroční akvarijní výstava na Novobranské patří pod ZOO Brno. www.zoobrno.cz/… Pokud máte s něčím v této expozici problém, zkuste napsat na jejich e-mail. Mám se zaměstanci ZOO Brno takové zkušenosti, že jsou opravdu zapálení chovatelé a ošetřovatelé zvěře, takže si myslím, že připomínky přijmou.
K akváriím v restauracích - už jste byli někdy u Růžovýho pantera na Dukelské? Nádrže sice veliký, ale ani jedna ryba se mi nezdála zdravá... To prostě najdete všude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2009 23:55 Žena Laduschka [120] Re: HaZetka
jenom jestli tam nenaházeli nemocný ryby, to se dělá celkem často.. na zkrmení..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2009 22:53 HaZetka Re: Yirka
To sice jo, ale tady to nebylo jako že by se na ni vrhly a sežrali ji, tady plavaly napůl mrtvé ryby... Ve špinavé vodě a nemocné. Tomu týrání říkám...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2009 22:52 Muž Johns [30] - CichlidyRe: Yirka
v ZOO to akortá dělaj tak že jim živou potravu dávaj až po zavření zoo aby to lidské oči návštěvníka neviděly
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.03.2009 22:50 Muž Yirka [9126] Re: HaZetka
Ale krmení je trošku o něčem jiném. V přírodě to přece probíhá totožně, v ZOO dávají hadům do terárek také živé myšky atd. Někteří tvorové žijí pouze díky živé potravě, mrtvou nepřijímají. Holt, to je život.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2009 22:46 HaZetka
No, já jsem v jednom pražském petcentru (Novodvorská) viděla v jezírku s želvami nádhernými zaživa požírané moly a závojnatky. Některé z nich byly evidentně nemocné. Tipovala bych asi vodnatost... Když už je tím musí nutně krmit, tak je mohli aspoň utratit. No, už mě tam neuvidí... :-| ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2009 21:09 Muž vhisky [45] Re: sokar
blbý je, že s tím prostě obyčejnej člověk nemůže nic udělat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2009 20:28 sokar Re: vhisky
No když jsem viděl v té stálé akvarijní výstavě rejnoky v akvárku se štěrkovým dnem cca 5-15mm zrnitost tak rozzureny rozzureny rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2009 18:22 Muž vhisky [45]
v brně je ještě taková celoroční akvarijní výstava a ryby co mají v akvárijích jsou moc velký na rozměry akvárek nebo je jich moc velkej počet. akvarjní výstava je vedle toho "sušenýho" :-D krokodýla kousek pod Špalíčkem :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2009 17:44 Lily – Týrání rybiček v Brně
V čajovně na Novobranské (u Měnínské brány) v Brně mají několik závojnatek v malé kašně, kde je mimo obrovského kamene asi 4 cm vody, je to samozřejmě nekrytý prostor, dno vypadá zaprášeně a rybkám koukají hřbety z vody. Prodavač tvrdil, že jsou tam spokojené a to už asi měsíc. (Čili zatím nepomřely.)
Pokud jste z Brna a znáte to tam, zajděte se podívat a řekněte jim k tomu své. Když nás bude dost, třeba se situace dá vyřešit po dobrém.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2008 10:57 Muž BC/.Killer [4] - Mořské rybyRe: Ivulik1
Ve zverimexu jim jde pouze oto rybky prodat, až na pár výjimek kde se o ryby dobře starají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2008 10:51 Ivulik1 Re: marsz
Nemyslim si, ze nejaky chovatel by mel radost, ze jeho pracne odchovane rybicky houfne umiraji tone
Ja osobne mam radost z kazde narozene rybicky a preji vsem, aby je mel nekdo stejne rad. Urcite nechci, aby nekde pochcipaly hlady, nemoci, nebo "jen" spatnou peci!

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [14] 15

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 28754x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15731-tyrani-zvirat?od=651