Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

WEB kamera

 

NápovědaFórum » Technika » Další technika 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
WEB kamera
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2008 13:37 Muž včelař [44] debian
až prijede szn tak ti napísu co a jak joho kámoš má taky akvarko a kontroluje to webkou přes poč, kdybych zapoměl tak se zítra napiš na muj profil
;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2008 12:52 debian Re: apinek
Co se týče rozlišení čím více tím určitě lépe web kamera s nižším rozlišení by místo rybek mohla zobrazovat při rychlejším pohybu jen šmouhy. Počítačový maniak sice jsem byť web kameru mám zatím jen v notebooku. Jde spíš o to jak to dostat online s neveřejnou ip adresou napadá mně max. tak skype, ale na to je potřeba někdo doma kdo by "videohovor" přijal. Nejsem úplně fanda síťařiny radši se vrtám v hardware.
PC co pořád jede doma mám je jen 2m od akva, používám ho jako videorecorder...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2008 12:42 Tomas01 Re: apinek
Tak stejné nejsou...Všude rozhoduje cena..to je jasný. Spíš By si s tím chtělo pohrát. protože musíš chytit dobrý úhel aby se ti neodráželo světlo od skla(ve dne) :-P Další problém je v tom že ti tem siglál z kamery musí něco vyslaat do sítě, takže by tam musel byý pořád zaplý pc...nebo jestli si z těch šťastlivců kteří vlastní byť jen malý servare.... potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2008 12:25 apinek Re: debian
myslim že je to super nápad,ale asi by to chtělo kamerku ve vyšší kvalitě.nebo jsou všechny stejné?já se v tom nevyznám :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2008 12:25 Muž ezechiel [70] - RostlinyRe: debian
Webkamera, net... není technicky problém. Určitě ne pro počítačového maniaka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2008 12:17 debian Re: prisavnik
Ne, akva je tam samo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2008 12:09 Muž prisavnik [51] - RostlinyRe: debian
ked si prec je niekto doma?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2008 12:02 debian – akva online - Sledování akvaria po internetu přes web kameru
Ahoj všichni, doufám že Vám Ježíšek nadělil spoustu nejen akvadárků a v novém roce více litrů a prostoru na ně! Trochu je mi o svátcích bohužel smutno protože je netrávím doma v Brně, ale úplně jinde tudíž vůbec netuším jak mi to doma plave. :-( Z toho důvodu přemýšlím o způsobu jak dostat své akva online na internet třeba přes web kameru? Hledám způsob jak bych mohl akva zkontrolovat a pokochat se i během kratší nepřítomnosti. Jsem trošku počítačový maniak tak pokud by Vám to někomu připadalo přitažené za vlasy, nevadí, jen by mně zajímalo případné technické řešení snad nejsem blázen sám. hmm Díky za info a ještě jednou všem Happy new Year 2009. debian

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 2564x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15700-web-kamera?od=51