Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nanoakvárium sety

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Nanoakvárium sety
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 22:48 Muž tajfun1 [222] Re: malyLibor
tak to sem se fakt přehlíd, jsem myslel, že jsme v sekci nanoakvárium :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.12.2012 22:45 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Jiri_99
Hloubka, ne výška, výška je těch 24cm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 22:42 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: tajfun1
Promiň, ale nechceš přeci srovnávat set o objemu 112 litrů za 2.000,-Kč s trpaslíkem o objemu 30 litrů za 2.250,-Kč a ještě tvrdit, že je výhodné to koupit? Asi sis špatně přečetl, na co jsem reagoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 22:39 Muž tajfun1 [222] Re: malyLibor
to uz bych si pridal 250,- a koupil ze zooplus.de Dennerle Nano Cube Complete Plus 30 l - tam uz je uplne vse od substratu az po svetla s krmenim a rekl bych, ze ve vyssi kvalite ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.12.2012 22:33 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Burik
Souhlas, celý set téhle velikosti včetně osvětlení, filtru a topení se dá koupit za 2.000,-Kč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 22:32 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Dreamdiver
45 cm je pro pancíky málo.. i pro tyhle trpaslíky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 22:30 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Zlicka
Přesto ale ta voda z filtru jde na hladinu. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.12.2012 21:28 Muž Dreamdiver [258] - MiniakváriaRe: Burik
Moc děkuju za odpověď, na vivárium jsem se díval taky, ale to už je pro mně přece jen z ruky. Zkusím se podívat v Praze a kdyžtak objednám přes net. O předělání mého 20l akva na větší přemýšlím už delší dobu, tyhle sety mně zaujaly poměry stran..rybky si aspoň víc zaplavou než v klasické kostce o stejném objemu. Mám zkušenost s nano akváriem jak s kulatými rohy tak s lepenou klasikou a na pracovní stůl mi přijde o dost lepší akva s kulatými rohy. Je tam líp vidět a taky to líp vypadá :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.12.2012 21:26 Muž Jiri_99 [425]
Hergot, ten Blau Cubic 13L vypadá hodně dobře.. Poslední dobou si přemýšlím o založení nějakého pěkného miníčka a tohle by bylo ideální..
Udávané rozměry jsou 31x18x24cm. Těch 18cm je výška? Nemá někdo zkušenost s přidaným osvětlením BLAU Mini PL 9W a filtrem BLAU FM-60?
Zajímalo by mne, jestli jsou vyhovující, či je třeba je vyměnit..


EDIT: O kousek níž jsem u maléhoLibora asi našel odpovědi na mé otázky.. :-)

A těch 18cm z udávaných rozměrů je výška?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 21:12 Muž Burik [727] - AquascapingRe: Dreamdiver
nevím proč,ale momentálně je celkem těžké ty Blau sety koupit..před pár dny to měl každý krám

Sice nevím odkud jsi,ale tady v mělnické akvaristice obchod.vivarium.cz/… jsem našel,že mají komplet sortiment Blau
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.12.2012 20:49 Muž Burik [727] - AquascapingRe: kahua
Pet centra mají ty ceny celkem přemrštěný..dnes jsem se tam koukal na akvárium a za 80x35x40 chtěli 1700Kč..normálně stojí kolem 1000Kč..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 20:13 Žena kahua [223] - MiniakváriaRe: Dreamdiver
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 20:11 Muž Dreamdiver [258] - MiniakváriaRe: kahua
Pet centrum to je kde prosím tě?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 20:03 Žena kahua [223] - MiniakváriaRe: Dreamdiver
Viděla jsem ho, tuším, v Pet Centru, ale za kolik, to netuším...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 20:01 Muž Dreamdiver [258] - Miniakvária – Blau set skladem - Praha nebo okolí
Budu mít cestu do Prahy, nevíte prosím, kde by se dal nějaký set od Blau koupit? Bylo by to lepší než si ho nechat posílat poštou, to mám docela strach, aby mi nepřišla hromada střepů. Taky bych si set raději prohlédl než případně koupím. Podle udávaných rozměrů bych chtěl 28l, možná 32l. Pořád je ve hře ještě Dennerle 30l, ale obyč, plusko nepotřebuju.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 17:18 Muž Zlicka [12] Re: malyLibor
s tím vývodem pod hladinou bych nesouhlasil. Když se akva naplní trochu víc, tak vývod (konec té skluzavky :-) ) se ocitne pod hladinou ;-) Mám to tak ve 30l verzi setu Blau.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 14:35 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: BlueCactus
Beťák si zobne, když se mu nějaká malá zatoulá před tlamu, ale cíleně je honit nebude. Případné přemnožení krevetek nejlépe zlikviduje pet láhev naplněná do půlky vodou z akva s přemnoženými krevetkami darovaná nějakému mladému akvaristovi s touhou po krevetkách... Když jim dáš krevetku za kačku, uděláš jim radost a budeš mít na pivko a spokojeni budete všichni. Zadarmo dávat moc nedoporučuji, protože co je zadarmo, toho si lidé moc neváží.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 14:34 Muž Dreamdiver [258] - MiniakváriaRe: BlueCactus
Já bych právě takovou nádrž nižší a delší pro tyhle pidipancéřníčky klidně doporučil. 45cm akva je pro tyhle rybičky už docela pěkné. Pro ryby určitě lepší poměr stran jak kostka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 14:18 Muž BlueCactus [0] Re: malyLibor
Ok,rozumim.Na ten vytok je dira v krycim skle?Já na pancernicky myslel proto ze v nekterych popisech je min. velikost akva 30l a protoze mam dobrou zkusenost s corydoras panda.Cetl jsem ze betty jdou hodne po krevetkach,proto jsem to zavrhl, ale jestli rikas, budu jedine rad ze nekdo bude cistit trochu dno kdyz ne pancernici.Ale pripadne premnozeni krevetek razborky s bettou zkoriguji?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 14:11 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: BlueCactus
Filtr je super, výtok pod hladinu dát nejde a není to potřeba. Za den dva si tak zvakneš, že ti to zurčení bude chybět.. spousta lidí mi to povrzuje, mám ho taky v ložnici. Hejnko galaxek klidně, ještě lepší hejnko B.maculatus, kterým takto malé akva vyhovuje víc než galaxkám - to jsou přeci jen větší plavci. Ti pancíci potřebují taky prostor pro plavání, alespoň 60 cm... těch minimálních 30 litrů by bylo, kdyby bylo akva 60x20x25... To spíš doporučuji běťáka, 10ks galaxek nebo B.maculatus a na dno krevetky Red cherry nebo zelené palmaty či yellow... ale pancíky prosím ne.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 13:55 Muž BlueCactus [0] Re: malyLibor
Ahoj,diky za vycerpavajici info.Jde dat vytok filtru pod hladinu?Mel jsem na mysli pancernicky male,pygmy corydas.Pro ty
myslis ze je to take nevhodne?Vetsi bohuzel neni mozne, 38l jë top, byt vim ze vetsi je lepsi.Jisty člen bude samec betty,ktereho uz mame.Jake by jsi potom navrhoval složení? Hejno razborek galaxy?Piš klidně do posty prosim :)...s vymenou naplne pocitam
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 12:22 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: malyLibor
Pozor u odkazů na mezery. V tomto případě na tečku za odkazem. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 12:20 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: BlueCactus
Já mám zkušenost se setem Blau 38 litrů - rybicky.net/nadrze/11808 . S filtrem problémy nejsou, vzal jsem obyčejnou froté ponožku, ustřihl z ní plátek pod filtr a bylo po rezonanci. Filtr je regulovatelný, ale během měsíce přestává filtrovat. To se dá napravit vložením kostky biomolitanu správného rozměru. Problém u tohoto setu je se světly. Měl jsem jich 5 na různých akvárkách, protože se mi moc líbily vzheldově i svítivostí, na všech se ale časem (do půl roku) ulomily příchytky nebo shořely zářivky. Reklamace na úchyty ani zářivky prodejce neuznává, vrátí rozbité světlo, náhradní úchyty neprodává, náhradní zářivky se ani nerozsvítily - nejsou tam žádné úchytky, patice zářivek jsou rovnou narvané do drátů. Je to hnus, velebnosti. Takže světlo až se ti rozbije kup raději nové.
Tento set rozhodně není vhodný pro pancéřníčky trpasličí. Je vhodný jako krevetkárium se skupinkou malých razborek - např. Boraras maculatus, nebo jako betárium pro samotného samce bet, případně jako vytíračka pro bety nebo malé čichavce, razborky, kardinálky, dánia pruhovaná... Ale rozhodně ne pro chov jakýchkoliv pancéřníčků. Pokud chceš akvárko pro chov rybek a třeba právě pancéřníčků trpasličích, přidej si šest stovek a kup si tento set, kde máš všechno jak má být - www.diversa.info.pl/…
Edit: Děkuji Sidovi za upozornění na špatně vložený odkaz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 11:51 Muž Dreamdiver [258] - MiniakváriaRe: BlueCactus
Delší nižší akva bude příjemnější pro rybky, a taky každý litr navíc je pro život v akva lepší. Já mám v práci ten set 30l Aquael, kdybych věděl o Blau, koupil jsem určitě ten. Se závěsným filtrem ale zkušenosti nemám.
Doma budu předělávat Dennerle 20l na větší...tak díky za tip s tím Blau, změřím si stůl a možná bych do něj šel. Filtr neřeším, válí se mi jich doma několik, když nebude vyhovovat, vyndám ho. Jen dumám, jestli tam půjdou dát dvě lampy od Dennerle.

Ten Aquael filtr je tichoučký, moc místa nezabere, dá se tam dát v poho i větší molitanová kostka. Já ho tam mám víceméně jen kvůli proudění vody, má 2 polohy výkonu - málo a hodně :)). Topení Aquael nejde regulovat (nebo já na to teda nepřišel :), má 15W a já ho mám zapnuté pořád, protože o víkendu a přes noc bývá v práci zima. Teplota vody se drží na konstantních 26°C, podle mně má nějaký vnitřní termostat, ale nemá žádnou diodu, tak nevím kdy topí a kdy ne. Světlo je v pohodě, prý dřív bývalo hodně reklamací, mně zatím svítí, ale mám ho jen měsíc. Jde vyklápět jen nahoru, např Dennerle se dá jak odklopit nahoru, tak do strany.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 10:58 Muž BlueCactus [0] – Blau 38l vs, Aquael 30L
Rozhoduju se mezi www.akva-tera.cz/…#
a profizoo.cz/…
Máte někdo zkušenosti?
Osobně se přikláním k Blau, jen tam mě trochu straší závěsny filtr, nekdo tu psal že hodně rezonuje o sklo a je problém to odizolovat.Navíc nevím jak je regulovatelný.A hlavně se víc hodí pro pancéřníky trpasličí které plánuju protože je delší než vyšší.Tak to rozhodněte, díky :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2012 20:18 Muž Vašek [56]
Minulý týden jsem koukal, že v Hornabachu začali prodávat i sety Eheim. Ten filtr vypadá o třídu lépe než všechny ostatní z nanosetů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2012 19:20 Muž Burik [727] - AquascapingRe: petulinakk
to věřím..jsou tam dvě malé 10w žárovičky,snad to bude dostatečně svítit a roslinkám to bude vyhovovat..kdyžtak dokoupím ještě nějakou lampičku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2012 19:17 Žena petulinakk [2016] Re: Burik
Ve svojí 126l mám setový plastový kryt, kdybych měla zakryté všechny otvory, tak vařím i bez topítka :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2012 19:14 Muž Burik [727] - AquascapingRe: petulinakk
také myslím,že topítko ani nevyužiju..ale to zjistím při záběhu..jsou tam halogeny,takže ty taky celkem hřejí.Dříve jsem to topítko měl myslím v 60litrové nádrži
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   03.11.2012 19:12 Žena petulinakk [2016] Re: Burik
S těma přípravkama na úpravu vody opatrně, většinou platí že méně (nebo vůbec) je více, je to hlavně byznys výrobců, a proces zajíždění akvárka stejně chce svůj čas, ale to určitě znáš :-)

S topítkem pokud je předimenzované taky opatrně abys nevařil, pokud bude akvárko v normálně vytápěné místnosti, tak nejspíš nebude ani potřeba.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2012 18:59 Muž Burik [727] - AquascapingRe: petulinakk
v setu je jen filtr..a nějaký přípravky na úpravu vody.Já jsem za to rád,jelikož topítko mám svoje(ikdyž asi zbytečně velké) a zbytek si chci dokoupit sám dle potřeby.
no uvidíme...je to mé první nanoakvárium,snad se vše povede zaběhnout a bude to ok:-)Akva se mi líbí hlavně designově..jinak mám strach z toho uzavřeného vrchu..manipulace uvnitř bude asi nic moc,ale zase uvidíme
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.11.2012 18:53 Žena petulinakk [2016] Re: Burik
Sama jsem začátečník a technice rozumím jako koza petrželi, ale i mně bylo před rokem při zakládání akva řečeno že kvalitní (a zřejmě i správně nastavený) filtr k provzdušňování stačí, a je to tak, když si projedeš místní prezentace, vzduchování má málokdo, a to ještě spíš pro okrasu :-)

Co ještě je v tom setu? Je tam nějaký substrát?

Můžeš si tu založit prezentaci, i když akvárium ještě není založené, a pokud tu budeš chtít konzultovat nějaký krok, každý hned mrkne a bude vědět :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2012 18:52 Žena kahua [223] - MiniakváriaRe: Burik
Většinou jsou tyto sety dělané tak, že je to dostačující ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2012 18:34 Muž Burik [727] - AquascapingRe: petulinakk
Je tam Hagen Aqua Clear 20 zřejmě,dle internetu.V tomto se opravdu vůbec nevyznám:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2012 18:20 Žena petulinakk [2016] Re: Burik
Nevím co je tam za filtr, ale na provzdušňování bude stačit, vzduchovací kámen netřeba :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2012 18:04 Muž Burik [727] - Aquascaping – Fluval EDGE 25litrů
Zdravím,dnes jsem dostal toto nanoakvárium,jelikož jsem se doma zmínil,že bych chtěl začít chovat krevetky.. a nějak si s ním nevím rady..

Teda..založení a takové ty základy vím..je u toho závěsný filtr,dle reakcí na netu je celkem dobrý..ale zajímalo by mě,jestli stačí "vzduchovat" jen tím přepadem,nebo je nutné dokoupit motorek a nějaký vzduchovací kámen..

jako malý kluk,jsem měl velká akárka,ale v nano světě jsem nanonováček..

budu rád za každý postřeh

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2012 23:48 R Muž slavko [1759] - RostlinyRe: muťa
Ja máj ten od Aquel-u, akurát 30ku, kúpil som v akomsi výpredaji za cca 32 €.

Ten filter tam má len demo verziu molitanu, riedky s obrovskou dierou uprostred, dal som kus biomolitanu, zato má regulovareľný prietok prostým šupátkom. Má však nešťastné upevnenie k prísavkám - nasadzuje sa zdola hore, nie zhora dole. Svetlo mám 11 W, možno mohlo byť trochu silhejšie, na tú hĺbku (35 cm), ale v podstate stačí. Ohrievač nemá termostat, ale nemám ho zapnutý, je dnu len pre istotu. Krycie sklo a jeho úchyty sú riešené šikovne, vrátane prechodov na nap. káble, či hadičky.

Záver: som spokojný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2012 21:21 Muž Vašek [56] Re: muťa
Světlo bych bral to Diversa, filtr mám v jednom akva Dennerle a v něm vyřízlou vložku z biomolitanu, nyní bych do něj koupil vložku na bionáplň. Tak bych to kombinoval já. Jinak pokud bych měl brát celý komplet, tak ten od Eheimu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2012 20:00 Muž muťa [554] - Rostliny
Dneska jsem byl okouknout tento set Diversa:
www.akvaristika-ostrava.cz/…

Filtr - děs a bída. Je sice pěkně malý a nezabere místo, ale s ním je patřičně velice malá i filtrační náplň, tak že... palec dolů. Celková vzhled ale za 1.

Pak jsem očíhnul jetě tento od AquEl:
www.aquael.pl/…

Provedení za 1. Filtr o něco větší než v tom od Diversy. Ale když vemu cenu....

Rozhodnuto. Koupím si vše samostatně a vyjde to o dost levněji a budu mít přesně co potřebuju.
Jen řeším filtraci. Nevím jestli závěsný filtr, nebo kostku s čerpací hlavou.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2012 19:36 R Muž slavko [1759] - RostlinyRe: kahua
kahua napsala: Tak jistě, že pokud budem mluvit o setech 54l...
Viera Tvoja Ťa uzdravila hop (ospravedlňujem sa za tykanie, nie sú to moje slová)

Keď si prejdete akva fóra, nájdete X príspevkov o tom, že každé akvárko potrebuje niečo iné. Ako potom môže nejaká súprava byť vyladená na každý z týchto prípadov? Inými slovami, čo vyhovuje jednému, nemusí druhému, a to je to posudzovanie konkrétnej sady...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2012 19:03 Žena kahua [223] - MiniakváriaRe: slavko
Tak jistě, že pokud budem mluvit o setech 54l za cenu cca 1500, tak ty jsou většinou naprd, ale mám set Dennerle, spokojenost, Eheim ,si myslím, taky dělá dobré sety, Fluval na tom bude stejně, už samo o sobě je to značka, která má kvalitní výrobky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.10.2012 19:00 R Muž slavko [1759] - RostlinyRe: kahua
kahua napsala: Většinou jsou tyto sety dělané tak, že je to dostačující ;-)
S tým súhlasiť nemôžem. S podobným nadšením a názorom som kupoval súpravu asi pred rokom, keď manželka vymyslela, že by deťom chcelo niečo krajšie. Z celej súpravy je dnes už len sklenená nádrž. Všetko ostatné šlo preč, vrátane filtra.

Mám i inú súpravu, kde som spokojný, takže to v žiadnom prípade nemožno zovšeobecňovať a treba posudzovať sadu od sady...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2012 23:02 Žena petulinakk [2016]
Mne už dříva zaujalo tohle
www.zooroyal.de/…
filtr asi bude nanic, ale líbí se mi vzhledově, i když asi taky nebude moc praktické :-)
Stejně se tu sehnat nedá, tak jen pro zajímavost :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2012 20:29 Muž Vašek [56] Re: muťa
To bude ono, prostě byly otočené. Každopádně se mi to líbilo více jak ty oblé rohy.

Vlastně nic nebrání tomu dát oblé rohy vzad a předek mít rovnej, ale potom zase se dá sehnat podobné lepené levněji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2012 20:02 Muž muťa [554] - RostlinyRe: Deathbull
...aha, tak je to - já nevěděl přesně jak to je. Tak proto možná Vašek viděl lepené a při tom to byla asi jen ta zadní strana.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2012 19:59 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Vašek
Nemám to teď po ruce, ale lité určitě nejsou. Myslím že jsou v jednom kuse odlité přední strana a boky, které tvoří oblouk a na to nalepená zadní stěna + dno. Prostě že to není celé jako elementka ;-)

Jinak Dennerle určitě nedělá klasické lepené kostky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2012 19:58 Muž Vašek [56] Re: muťa
Sety jsem viděl lité. Ale bylo tam za cca 600,-- samostatné lepené 30l akvárium a jak jsem říkal, skoro bych přísahal, že Dennerle. Mělo pěkné broušené hrany a lepené černým silikonem.

Teď jsem koukal na to z odkazu nahoře. Původně jsem plánoval udělat si světlo z jedné XML LEDky na chladiči procesoru schovaném v půlce kokosové skořápky, ale když vidím to světlo z odkazu, není nad čím spekulovat.

www.akvaristika-ostrava.cz/…

Lepená 30l. od Dennerle (pokud jsem neměl halucinace), toto světlo a Eheim vnitřní filtr a je to skoro dokonalé a pod 2000,--
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2012 19:53 Muž muťa [554] - RostlinyRe: Vašek
To nevím jak samostatné, protože řeč je o setech. Ale já mám taky v hlavě ty z Hornbachu tady v Ostravě a jsou lité (nebo jak se to dělá).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2012 19:50 Muž Vašek [56]
Já byl před 3mi týdny v Hornbachu a koukal jsem na Dennerle a od té doby mi leží krevetárko v hlavě.

Skoro bych přísahal, že tam měli samostatně akvária Dennerle a koukal jsem na 30l. Skoro bych přísahal, že byla lepená. Dělá Dennerle i lepené?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2012 19:22 Žena kahua [223] - MiniakváriaRe: muťa
Jo, tak to je opravdu pěkné a za pěknou cenu. Jen je otázka, jak to bude kavlitní...

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [4] 5 6

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 7331x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15643-nanoakvarium-sety?od=151