Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Kroměříž (Akvasrazy Kroměříž)

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 5 Žádná další stránka   1  
Setkání akvaristů - Kroměříž (Akvasrazy Kroměříž)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 10:40 Žena orlynka [13] - Labyrintky – Re: Gabro
Já už jsem se ptala přímo na stránkách akvaburzy, tak ani Gagal asi nebude vědět sad
A Ty je nemnožíš nebo se Ti nedaří?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 10:11 Muž Gabro [11] - Raci, krabi, krevetky – Re: orlynka
Tak to jsem si nevsiml, zkus kontaktovat Gagala, bude vedet vic...
Ja je mam od chovatele, ale ted je nema a do budousna nevi jestli bude mit...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 10:04 Žena orlynka [13] - Labyrintky – Re: Gabro
Hmm, v Ostravě? Jako ty green neony nebo jaký máš na mysli? stydim Předtím jsem nebyla na burze, ale když jsem sháněla už dávněji, tak nikde nebyli :-( Zatím se nikdo neozval, že by měli být, každopádně určitě pojedu...
Já jsem jelito, teď jsem si přečetla pořádně Tvůj příspěvek. Ble neony v Ově? Jéé to by bylo fajn, kdybych aspoň ty blue sehnala. Měli tam aj samice,nevšiml sis?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 07:42 Muž Gabro [11] - Raci, krabi, krevetky – Re: orlynka
Minule na aquaburze blue neony a prirodni byli...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2010 23:19 Žena orlynka [13] - Labyrintky – Čichavec zakrslý
A nemáte tam náhodou někde u vás čichavce zakrslíky, že byste mi někdo ochotný dovezl na aquaburzu v Ově? Sháním varietu green neon, popřípadě blue. U nás bohužel niiic, sháním kde se dá :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2010 23:07 Muž Johan [4945] - Rostliny – Re: n.o.m.
Však Kroměříš mám na mysli dlouho, ale nějak to nikdy nevyšlo..

P.S.: nezpívám.. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2010 17:34 n.o.m. – Zpěv
Johan napsal: Kdyby byl zpěv, možná bych přišel i já.. =D
ty johan příště musíš dojed seženeme zpěvak(a)(čku) pokud ne ujmu se toho já =))))

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2010 22:40 Miondir – PMDD s plantex CSM+B
pokud budete chtit nekdo PMDD s plantexem, tak mi prosim napiste do vzkazu nebo na mail mailto:pmdd.miondir@gmail.com kolik ceho at to dovezu uz pekne nachystane a napocitane ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2010 22:11 Muž Johan [4945] - Rostliny – Re: keydoc
Kdyby byl zpěv, možná bych přišel i já.. =D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2010 22:07 Muž keydoc [398] - Rostliny
Na srazu budou ženy, víno, zpěv? Resp. kdo obstará zpěv? :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.11.2010 21:40 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: Čiwanka
Jen dojdi, rádi přivítáme nové lidi. Určitě se dovíš hodně nových věcí. Jinak škoda že nyní nedojde Sid, posledně mu to taky nevyšlo, nyní to ví dopředu. Od tohoto odborníka se dozvídám nejvíce. :-D palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2010 21:38 Žena Čiwanka [0] – Re: matlala
Aha, tak to zní zajímavě. Snad mi vyjde čas a objevím se :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2010 18:33 Muž matlala [798] - Rostliny
Jinak, ještě jsme zapomněl. Nechce někdo 15ks teter paraguayských? Mě štvou tím, že občas užďobnou jemných kytek (aponogeton). Jedna má ale nějaké degenerované oko, ale to snad neva.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2010 18:03 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: Čiwanka
No bývá nás tak 6-8, jak kdy, pokaždé nepřijde každý, teď to třeba odřekli 2 lidé. Celkem je nás asik 10 až 12, co o sobě víme. No probíhá to tak, že se sejdeme, sedneme, něco popijeme, popř pojíme a u toho vykládáme o akvaristice a řešíme své akva problémy a dilema.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2010 15:54 Žena Čiwanka [0] – Re: matlala
Takže sraz v Kroměříži 13.11.? Kolik se vás tam asi sejde? Nikdy jsem tam nebyla, a jelikož teďka studuju v KM tak bych se kdyžtak za váma ráda stavila? Jak takový sraz probíhá? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2010 21:55 Muž Gabro [11] - Raci, krabi, krevetky – Aquaburza Ostrava
Zdravím, kdyby někdo chtěl něco na aquaburze v Ostravě, příp. na Aquaterra burze konané ve stejný den, kterou taktéž nasvštívím, dejte vědět a podle toho kolik by čeho bylo tak budu možná potřebovat nějakou tu korunku dopředu...
Anebo kdyby někdo chtěl jet se mnou mám ještě 2 volná místa...

Gabro

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2010 21:09 Muž matlala [798] - Rostliny
Tak tedy, byl jsem na tom Sport baru a nic moc. Je tam uprostřed bar a kolem stoly jen pro 4 a strašně nepohodlný židle.

Takže akvasraz bude tedy 13.11 na bowling baru Scéna od 16h jako obvykle. Měl by tam být tentokrát už jen obvyklý ruch a zamluvím to osobně, aby nám zas nedali poslední stůl a barovky. Nejlepší budou ty 2 velké stoly.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 23:10 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: Miondir
Juj taky vemu ale dávky stejně jako u MRP ostatní seženu, resp jestli můžeš dát ze 25 kompletních směsí PMDD s KNO3 (do 200l už budu míchat po půllitru). Na kolik to tedy vyjde, kdyžtak prosím písni vzkazem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 19:57 Miondir – Re: radhol
vicemene podobne ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 19:27 Muž radhol [0] - Rostliny – Re: Miondir
Super, budu potřebovat CSM+B a K2SO4 od každého 100-150g. Ještě to upřesním.Cenově to bude podobně jako u Mrpa?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 17:39 Muž Gabro [11] - Raci, krabi, krevetky – Re: ondra
Ja vim jen o jednom chovateli z akvaklubu.sk a ten je z Blavy...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 16:34 Muž ondra [168] - Živorodky – Re: matlala
Někde jsem je viděl, ale zaboha si nevzpomenu kde. Nebyly náhodou v Brně na burze?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 15:46 Miondir – Re: matlala
presne tak, CSM+B, ale neni problem namichat tenso coctail kdyby nekdo chtel nebo kazdy prvek zvlast..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 14:17 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: ondra
Ha a kdepak ten obchod máš, vůbec nejsem informovanej. Jinak nevíš, kde by se dali sehnat štěrbíci? Chtěl bych jich tak 10-15 a to samý i Gabro, nějak zatím nenacházíme chovatele, vivárko je má dost drahý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 14:13 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: Miondir
jujda, jak ten plantex máš? máš to stejně jak MRP CSM+B? potřeboval bych klasický dávky 9,6g, kdyžtak pisni vzkaz nebo na ICQ
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 12:10 Miondir
sice jsem na zadnem srazu jeste nebyl, tak ani nevim co od toho ocekavat, ale rad se zucastnim a pokud by byl zajem muzu dovezt PMDD s plantexem nebo jakekoli slozky zvlast v libovolnem mnozstvi, pristi stredu dojde posledni objednane zbozi..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 11:21 Muž ondra [168] - Živorodky
Termín si píšu do diáře.
Jinak v pondělí 1.11. otevírám obchůdek, takže jste všichni zváni a slevy jsou samozřejmostí.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2010 14:12 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: keydoc
nějaký sport bar, říkal mi o něm včera spolužák, je to ve sport centru vedle bazénu- v podstatě Vedle kauflandu,ten se hledá snáz. Pro ty, kteří neví to opíšu samozřejmě, já tama vhodím z autoškoly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2010 13:51 Muž keydoc [398] - Rostliny – Re: matlala
Datumově by mi to myslím vyhovovalo.
O jakém podniku se bavís? Treba ho znam a muzu ti dat info rovnou.
Co se tyka Sceny, tak bych asi za aby se zkusilo neco jineho - priznam se, ze minule jsem slysel kvuli ramusu (a nemoci) jen pulku...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2010 12:41 Muž matlala [798] - Rostliny
No nebudem to natahovat, po domluvě tedy dejme termín:
13.11 od 16h, buď zase Scéna nebo jsem slyšel ještě o jednom klidném nekuřáckém baru v KM, není to daleko, ale musím to obhlídnout osobně, až se vrátím ze Slovenska
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2010 17:41 Muž Gabro [11] - Raci, krabi, krevetky – 6. sraz
Zdravím všechny,

po domluvě s Matlalou píšu návrh na termín dalšího srazu.
Datumově by to bylo 13.11.2010 - přesnější místo bych nechal na Petrovi (přece jen Kroměříž neznám...).
Dostal jsem ten nápad, že v ten samý den dopoledne je v Ostravě Aquaburza a sloučit to se srazem, by se daly zabít dvě mouchy jednou ranou....
Idea je ta, že do Ovy klidně někoho přiberu, příp. z Ovy něco dovezu (dle zájmu...) velkým lákadlem bude přislíbená účast Clarkiiho (Milan Líbal) s jeho vynikajícím zbožím.

Prosím, napište Váš názor, příp. souhlas/nesouhlas s termínem (popř. návrh náhradního termínu).

Zdraví Gabro (Honza)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2010 15:47 Muž Johan [4945] - Rostliny – Re: matlala
To máš jednoduché. Prostě tam přeliješ všechny tvé dosavadní akvárka.. a pak už jen trošku doliješ.. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2010 13:14 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: Sid
Vím a doufám, že dojedete, a když už to tak veřejně zaznělo, tak si dovolím říct, že vy dva jste velké lákadlo. :-D smich

Osobně doufám, že dojedete, potřebuju pořešit nové akva, sehnal jsem 200l a je na mě moc velká a nemám zkušenosti s tak velkým . ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2010 19:02 Muž Sid [6637] - Rostliny
Plánujeme s Johanem účast.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2010 16:45 Muž ondra [168] - Živorodky
Píšu si do diáře.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 19:28 Muž keydoc [398] - Rostliny – Re: matlala
To zní dobře. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 13:53 Muž Barney [61] – Re: matlala
Mně to naprosto vyhovuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 13:53 Muž Gabro [11] - Raci, krabi, krevetky – Re: matlala
Mě by to celkem sedělo...kdyby měl někdo zájem o přibrání po cestě, tak mi napište vzkaz, na pohoných hmotách se už nějka domluvíme...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.08.2010 13:50 Muž matlala [798] - Rostliny – Akvasrazy Kroměříž
Ahoj,
už podruhé to někdo nebo něco smazal/o.
Takže další akvaristický sraz v Kroměříži by mohl být 25.9 zase ve 4h odpoledne na Scéně. Piště zda máte nebo nemáte čas, když tak to přesunem. X-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [5]

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 6103x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15404?od=201