Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaké ryby k tetrám?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Jaké ryby k tetrám?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2021 10:46 Muž KarásekLut [93] Re: Anthrax
s tajtrdlíkováním nepočítám. říkal jsem si že bych pořídil maximálně 25 kusů teter ohnivých. Víc bych nekupoval aby nebylo akvárko přerybněný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2021 10:01 R Muž Anthrax [4762] Re: KarásekLut
Naprosto v pohodě. Jen nečekej, že tetry budou tak oprsklé a tajtrdlíkovat u čelního skla jako živorodky.
Počtem to chce hejno alespoň 20 ks. jinak je ani neuvidíš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2021 07:23 Muž KarásekLut [93] – rybky
Zdravím. Myslíte že by spolu dokázali v pohodě vycházet tetry ohnivé, otíci, pancéřníčci napští a krevetky? Mám 54 litrů akvárko a mám tam živorodky, ale zvažuju že živorodky dám pryč a místo nich do akvárka dám tetry ohnivé. Jen nevím kolik? mám tam 6 krevetky japonicy, 3 x žlutý krevetky, jednu modrou, 6 x pancéřníčka napskýho a 5 x otíka. Tak ted vážně nevím kolik teter by bylo tak "akorát" na akvárko aby všechno bylo v pohodě a aby to vypadalo hezky.

Díky za názory

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2021 23:06 Muž RAP [1553] Re: varyska
To, že je to v atlase, neznamená, že je to 100%. Například osobně neznám nikoho, kdo by je krmil hovězím.
Jinak v podstatě se dají chováním přirovnat ke skalárám, zejména s P.leopoldi. Choval jsem několik druhů rodu Mesonauta a opravdu to nejsou rabiáti. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2021 21:58 NJ – jaké rybky spolu
Ahoj,kdysi jsem našla popis pěti modelových akvárií(osazení rybkami),ale už jsem to nenašla...Nemá někdo prosím odkaz nebo neví,jak to bylo?Mám pocit ,že v jednom byli neonka+razbora klínoskvrná+fantom černý+čichavci...Zakládám si akva a jsem začátečník a tohle mi přišlo celkem ucházející.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2021 05:40 Žena varyska [22] Re: Kawasaki
Mají to v atlase v popisu... Nebudu už riskovat. Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2021 21:51 Muž Kawasaki [2840] - AmerikaRe: varyska
O tom, že by Kančíci Šikmopruzí požírali plže mně není nic známo. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2021 20:52 Muž vlka [3444] Re: varyska
Pro snadnější výběr zadej do tabulky v kolonce Biotop Amazonie, třebas ti to pomůže...
rybicky.net/atlasryb/hledat/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2021 19:53 Muž jarovo [1695] Re: varyska
Akary hnedé sú relatívne kľudné ryby. Záleží od toho koľko úkrytov im vytvoríš a koľko máš samcov a koľko samíc. Ako všade aj pri nich vládne dominantný pár, kde podriadených samcov dokáže dosť utláčať. Samica v čase trenia dokáže vyhnať celú osádku akvária "do kúta". Ale sú to krásne rybky. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2021 19:30 Žena varyska [22] Re: Kawasaki
O akarách hnedých přemýšlím, ale kančík žere plže ne
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2021 19:11 Muž Kawasaki [2840] - AmerikaRe: varyska
Kančík Šikmopruhý,Akara Hnědá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2021 18:26 Žena varyska [22] – Dominanta akva
Ahoj, jaké velké ryby do amazonie by jste mi doporučili. Nechci skalary, akary modré jsem teď darovala, nejakou klidnou větší dominantu. Dík, co nežere šneky smich
A snadno dostupné

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2018 22:59 R Muž ctibum [6906] Re: JimmySVK
Já bych dal Krvavky pryč a místo nich velký hejno Teter ohnivých. Jsou o číslo menší, bude to líp vypadat... X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2018 22:56 R Muž Anthrax [4762] Re: JimmySVK
No nemáš to moc zarostlé, a ani rozměry za mě nejsou na to přidávat další druhy. Přeci jen půdorys 81 x 36 cm, to bych tak akorát doplnil otíky a stávající tetry.

Edit: Píšeš, že ses inspiroval Takaoshi Amanem. Vygoogli si nádrže tohoto typu a uvidíš, že ryby tam jsou zastoupeny minimem druhů, často jen jedním druhem. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2018 22:52 R Muž ctibum [6906] Re: JimmySVK
Mám jich ve "200" cca 30, k nim 50-60 Dánií perlových a neregistruju nějakou velkou agresivitu.
Ale mám trojnásobné hejno než ty a podstatně víc zarostlou nádrž, řekl bych. Jestli třeba nebude problém tady...
A víš jistě, že uhynuly kvůli Tetrám? Máš to založené tři neděle, ryby tam šly po dvou tádnech... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2018 22:49 JimmySVK Re: Anthrax
Ano akva bolo zalozené pred 2 a pol týždňami ale Tetry krvavé plávajú jedna radosť ale ked som pridal Neonky tak po nich vystartovali... Tak neviem, či to je len o tom, že som ich skôr pridal. Ano mohol by som pridať dalšie tetry ale chcel som ešte niečo k nim...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2018 22:45 R Muž Anthrax [4762] Re: JimmySVK
V prezentaci čtu, že je nádrž založená 22. 9. 2018. To mi přijde brzo na přidávání osádky... Takže bych teď ještě nic nepřidával.
K dotazu. Nebylo by nejlepší k tetrám krvavým přidat další tetry krvavé? Myslím že by to vypadalo dobře ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2018 22:30 JimmySVK
Ahojte, poradte aké ryby k Tetram krvavím. Dnes som pridal Neonky cervené ale vela ich neprezilo :/ Vedel som, ze su Tetry dotieravé ale ze ich uzenú az tak ze uhynú tak to nie. Vela skoda :/ Je nieco co budú tolerovat? Cichlidy? Alebo nieco vecsie? Lebo ak by som kupil nieco malé tak urcite to požerú...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.04.2018 07:25 Muž Yirka [9123] Re: pokec154
Množstevně určitě ano.
Je tu však pár ale. Pokud je to čerstvě založená nádrž, ryby zásadně nedávat najednou. Pokud to budou skaláry, nezaáleží jen na objemu, ale i na výšce, ale to předpokládám již víš. Nu a skaláry rozhodně nasadit jako poslední.
P.S. Prezentace by napověděla více.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2018 07:07 pokec154
Zdravím všechny akva odborníky,
jsem holý začátečník a rád bych do přiměřeně zarostlého akvária o objemu 450l vpustil cca 30 teter měděných, 20 danií pruhovaných a 6-8 skalár.
Myslíte, že by to mohlo klapnout ? :-) Díky za rady.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2017 13:10 R Muž ctibum [6906] Re: motýlek
Slibuješ? Jestli ne, tak ti je pak budu vozit domu... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2017 13:09 Muž motýlek [275] Re: ctibum
určitě si pochutná ;-) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2017 13:07 R Muž ctibum [6906] – Tetra krvavá
Zdravíčko
Bude mi tetra krvavá žrát potěr pavích oček?
Aby bylo jasno, jestli ho žrát nebude, tak paví očka nepořídím :)
Případně Parmička červenoploutvá jestli si zobne...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2016 20:23 silky – Tetry měděné
Zdravim,
po tydennim martyriu s krupickou mi z osadky zbylo 5ks medenek, 3ks petipruhych parmicek, 2ks pavich ocek a 2ks ancitrusu (puvodci krupicky, ale moje chyba - bez karanteny si za to muzu sam). Odneslo to 5 parmicek duhovych (nejspise pozdni lecba + zvysena teplota), jedno pavi ocko a 2ks petipruhych.

Otazka je co poridit nyni, aby se naprosto sileni samci medenek zacli zabyvat necim jinym nez honenim vseho jineho (ty medenky ani tou krupickou moc netrpely, takze mozna trpi syndromem Darwina - silnejsi preziva a veli)...pavi ocka to obcas davaji ale ty petipruhove jsou porad zalezle v rostlinach a podle me ani moc nezerou (resp. co propadne dolu). A ze bych chtel mit "jednodruhove" akvarko (deti rady barvicky :)) se mi moc nechce...

Nejake zpusoby jak vyresit nastoleny problem ? (primerene humanne, stilnox asi tem medenkam nevnutim :))

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2015 09:30 Branci Re: romant
No ja čakám že sa "posilnia" sami . Hádam budú čoskoro prvé prírastky ešte sa mi netreli love smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2015 06:20 R Muž romant [27987] Re: Branci
Posíl bych jak ty krvavky tak pancéřníčky na dvojnásobky, jsou to hejnový ryby a ve větší partě se cítí líp a nadělají i větší parádu. V jednotě je síla, akvo nemusí bejt složený z X druhů o pár kouscích, což ostatně působí neustále jakoby prázdným dojmem. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2015 23:15 Branci – Tetry
Čauko všetci

Som tu nový tak sa chcem informovať , rád by som si doprial nejaké nové rybky do akvária .

Momentálna posádka : 2x Cichlidka ramirezova
10x Tetra krvavá
4x Pancierníček škrvrnitý
1x Prísavník obyčajný

Akvá má cca 150 l. Chcel by som nejaké vačšie rybky (nejaký párik) no zároveň tam nechcem mať žiadne kung-fu aby sa mi to tam naháňalo rozzureny Prípadne nejaké menšie pekné rybky ktoré sa znesú . Ďakujem za tipy palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2015 20:08 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: Hil
zrovna u těchto teter mám zkušenost, že je lepší akva lehce přerybnit, jinak jsou hodně vyplašené
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.01.2015 14:54 radim Re: Hil
Tady jde o to, že ty tetry by potřebovaly větší nádrž.
Předpokládám, že rozměr je nějakých 60*30*35 +- a to pro tyto plavce není zrovna ideální, ikdyž zdejší atlas opět říká, že 60 litrů je vlastně v pořádku. Těch 60litrů je tam určitě myšleno jako čistý objem a ne hrubý co ti výjde po násobení stran...
Rozhodně hejno kosočtverců nezvětšuj a raději je vyměň za nějaké menší tetry ;-), pak nebudeš muset řešit okousané ryby a sežrané rostliny...

Ancistrus sice sklo hobluje, ale k tomu produkuje velké množství výkalů, které zatěžují akvárium, proto je všichni tak odsuzují. V konečném výsledku to vlastně žádní čističi nejsou. Když tam časem necháš jednoho a nepůjde ti o nějaké křehčí rostliny, tak není důvod je měnit třeba za otíky.
Pravidelná údržba ať je ti základem X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2015 14:53 Hil Re: Sid
Ano - přesně tak... 14 ks teter kos. mi taky příjde moc. Těch 8 ks si myslím, že je akorát, ale přesto bych doplnil jen pro oko ty 2 ramirezky (je to podobný biotop, tak mi příjdou z méno níže uvedeného seznamu nejideálnější).
A stále mi vrtá hlavou, proč jsou ancíci špatní...

Mé BTW :) : Když jsem byl malý, měli jsme doma také akvárko. Rodiče se v tom ale absolutně nevyznali a tudíž dali na doporučení obchodníka v akvaristice. Tudíž naše akvárko mělo faktor plnění cca 5. . . Takže mé cítění ohledně přerybnění je ZATÍM posunuté někam jinam... Ale to se poddá ;)

Díky
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2015 14:37 Muž Sid [6634] - RostlinyRe: Hil
Měl jsem možnost sledovat 200L nádrž s hejnem asi 20 ks teter kosočtverečných (+ hejnkem nějakých pancéřníčků) a to akvárium bylo slušně "zarybněno". Proto mě představa 14 ks těchto ryb (+ "něčeho dalšího") v 60L "leká"...
(Asi jsem moc "měkkej". :))
BTW: Před měsícem jsem zakládal cca 180L akva, do kterého přišlo nějakých 20 ks mladých pavích ok. Asi tam ještě nějaké fišle přijdou, ale moc jich určitě nebude - už teď je to akvárium skoro plné! :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2015 14:22 Hil Re: Sid + Grunda
Pokud to tedy chápu dobře, kombinace tetry kosočtverečné + pandy je OK, a pokud ne, tak proč jsou nevhodní?
A proč jsou ancíci nevhodní? Krásně mi pomáhají s úklidem skla. Šneci tolik práce zdaleka neodvedou, tak bych se anc. nerad zbytečně zbavoval - zatím jsou to mláďata ( < 4 cm), chápu, že až budou velcí, tak jim bude nádrž malá, ale to už předpokládám, že jeden půjde do druhé nádrže.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2015 12:52 Muž Sid [6634] - RostlinyRe: grunda
Vyjde to v podstatě nastejno - taky jde o nevhodné ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2015 14:42 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: Sid
pořád je to lepší než kombinace s ancíky a čímkoliv dalším
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2015 02:25 Muž Sid [6634] - RostlinyRe: grunda
A nějakých 14 teter kosočtverečných v této "zavařovačce" je OK? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2015 00:56 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: Hil
místo pro pandy je, vyhoď ancíky, ti v takové zavařovačce nemají co dělat. Nic dalšího už bych nedával, max. pár dalších teter kosočtverečných (+-6 ks)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2015 23:47 Hil – Co k tetrám kosočtverečným
Ahoj Všem,

mám 60 l akvárko a v něm 8x tetra kosočtverečná + 2x ancistrus (a samozřejmě mi zbyly již pouze tuholisté rostliny ;) ). Původně jsem mezi nimi měl ještě několik párů gupek, ale těm začali tetry kos. okusovat ploutve, tak jsem pro gupky pořídil druhé akva a teď bych rád mezi tetry kos. opět pustil nějakou jinou rybku. Abych moc nepřerybňoval, tak samozřejmě něco nehejnového - pouze cca 2 kusy. Rád bych buď betty, nebo cichlidku ramirezku, případně nějaké zakrslé čichavce.
Prosím tedy, jak situaci vidíte Vy, zkušenější.

Předem děkuji za rady.

PS: pro likvidaci zbytků ze dna tam mám nasazené okružáky - rád bych ještě přidal pandy, ale předpokládám, že pro ty již zde není místo, že?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2014 21:34 Žena Turbínka [2558] Re: martin
Budou baštit potěr, dokud se jim vejde do tlamy. Pokud je nádrž dobře zarostlá s dostatkem plovoucí zeleně, pak přežije jen to nejsilnější zdravé paví jádro ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2014 21:33 martin – tetra červenousta
ahoj dobrý den chtěl bych se zeptat jestli muu k tetrám červenous.. dát březí paví očko nebude tetra žrat mláďata když nemam porodničku když bude tak co snima mam udelat když mam 4 tery a potřebuju ji dat přič? :-) :-( :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2013 13:20 Muž LiborSprysl [9015] Re: Ammi
Použiji své oblíbené...Co ti Ostravaci chtějí? Šak sou od mala zvykli na na ten sajrajt, co jim tam lita, no ni?

Pokud by to bylo nesrozumitelné, posléze přeložím... ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   18.09.2013 12:58 JoKa Re: Ammi
Domnivam se, ze by se tetry vseobecne v jinych nez vhodnych podminkach vubec nevytreli a pokud nahodou ano, tak pravdepodobnost odchovu je hodne mala. Z toho vypliva, ze na to od malicka zvykla byt nemuze... Mozna me nekdo opravi, ale neonky jsou docela vysoka liga (aspon pro hobbystu), pac potrebuji mimo jine hodne mekou vodu a v takhle tvrde vode se proste nevytrou... Jak jsem psal niz, to ze plave a zije, neznamena, ze je spoko... Minimalne ji zkratis zivot...
Jeste doplnim o jedno lehci OT. Mne osobne tece voda z radu v Tabore velmi meka (5 stupnu, nejdou mi na telu stupne). A i kdyz delam vse jak je popsane tady na foru, tak stale nic. Tak jsem to po nekolika pokusech vzdal, neonka je alespon pro me vysoka liga...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2013 12:51 Žena Ammi [22] Re: JoKa
Tedy, já se sice věnuji akvaristice jen pár měsíců a netroufám si dávat zkušené rady, ale nezáleží spíše na tom, v jaké vodě ta ryba vyrostla? U ryb odlovených v přírodě přece může být jiný požadavek na chemismus vody než u ryb, které se po několik generací rodí v akváriích. Třeba já mám v akváriu tetru neonovou /Paracheirodon innesi/ ve vodě tvrdé 14 °dGH, což by mělo být dle atlasu špatně, ale protože tyto tetry v takto tvrdé vodě vyrostly, jsou na ni zvyklé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2013 11:44 JoKa Re: tornadoo
Mozna to bude znit prehnane, ale je to prehnane schvalne. Ti stastnejsi chudaci, co pri odstranovani nasledku vybuchu Cernobilu, nepadli hned, nasledkem nemoci z ozareni umirali postupne a treba i za deset let. Pritom svete div se, 5 let se tvarili spokojene, byli zdravy, ale ja bych s nima nemenil a neda se rict, ze by se jim darilo... Myslim,ze co tim chci naznacit,je jasne... Proste tetry do tvrde vody nepatri, budou se trapit, i kdyz ti to nereknou a nebudou se ani chovat jak maji... Promysli jine obyvatelstvo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2013 08:10 Muž svfilip [42] - Velké cihlidy Jižní AmerikyRe: LiborSprysl
LiborSprysl má v podstatě pravdu. :) Co se týká dna - nevolil bych hrubý říční pisek. To by se pancikum nelíbilo. Navíc při biotop Amazonie je to nepřirozené. Co se týká barvy. Je to v podstatě jedno, nicméně tmave dno muže představovat vyšší nároky na světlo. Rostliny bych volil různé druhy echinodoru - například.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   18.09.2013 04:53 Muž LiborSprysl [9015] Re: tornadoo
tornadoo napsal: ... je mi jasne že rozmnožovat sa tam nebudu ale či dokažu v pohode prežit... rozzureny Tak a kde jsou zase ty kazatelé o týrání rybiček, a o tom, jak by se měla dělat akvaristika? coze svfilip správně konstatoval, že upravovat tvrdou vodu na vhodnou pro tetry je vopruz (to moc dobře znám smich ), ostatní mlčí a schvalují přežívání teter v tvrdé vodě? Že budou náchylnější k nemocem...
Takto přece ne, každému co jeho jest...Sice víme prd, jak je ta "tvrdá voda" moc tvrdá. Ale proč trápit ryby ve vodě, která jim nevyhovuje, ale ony v ní přežijí?
Ono cpát Afriku do tvrdé vody také není to ono, co by mělo být... ;-)..Ale to je jakoby člověk hrách na stěnu házel...pro většinu lidí vyšší pH = tvrdá voda...na internetu psali, že Afrika má ráda tvrdou vodu....což vždy pravda být nemusí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2013 01:58 amrtin Re: tornadoo
Přežít dokážou,ovšem můžou být náchylnější při nemocech a pod.
Dno?Já doporučuji flexiobklady 1-4mm,barvu spíše tmavší(hnědá-černá),případně hrubší říční písek.Zbytečně bych se nezatěžoval nějakými specielními substráty,alespoň do začátků ne ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2013 00:16 tornadoo Re: svfilip
dakujem, ide o to či dokažu žit v tvrdej vode, je mi jasne že rozmnožovat sa tam nebudu ale či dokažu v pohode prežit. ja mam skusenost iba s afrikou zatial
ake dno je pre ne a pre rastlinky vhodne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.09.2013 23:43 Muž svfilip [42] - Velké cihlidy Jižní AmerikyRe: tornadoo
Souhlas s amrtinem. Nicméně voda se dá zmekcit, nicméně je to trochu odpruz. Nedával bych ty mecovky. Vůbec bych se snažil o dost rostlinek a jenom ty neonky a třeba 6 pancernicku (Bacha na jemný písek a na to, ze pancici jsou také hejnove rybky). 20 neonek udělá velkou paradu. Hodně stesti!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.09.2013 23:28 amrtin Re: tornadoo
Problém je,že tetry mají rády(všeobecně) měkčí a kyselejší vodu.Přesný opak co většina živorodek.I když žít spolu můžou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2013 23:22 tornadoo – nove akva
dobry den
chcel by som si založit nove akva s tetramy ale moc sa v nich nevyznam to skor v afrike.
moje akva je 80x30x40 96L a mam tvrdu vodu. ma to byt okrasne akva a nemusim odchovavat mlade.
myslite že mohlo fungovat v osadke 12ks tetra neonova, 6ks tetra červenousta, a 4 ks mečun mexicky? pripadne keby ste mi vedeli poradit nejaku kombinaciu velmi chcem skusit chovat neonky- ale mam tvrdu vodu ake mate skusenosti s tym? dakujem

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 4

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 4518x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15397-jake-ryby-k-tetram