Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtr Tetra Tec Ex 600

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Filtr Tetra Tec Ex 600
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2012 12:09 Muž karelchess [45] Re: Oggy
Tak to je jiná, samozřejmě. Pár stonkovek, nepřekrmovat, neflákat údržbu a nemůže Tě nic překvapit :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2012 01:45 Muž Oggy [17] Re: karelchess
To je jasné že silnější by byl lepší jenomže tou Tec 600 filtruju svojí stolitrovou nádrž a kupovat nový filtr se mi nechce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2012 00:25 Muž karelchess [45] Re: adula
Pro běžnou nádrž určitě, ale jak Oggy uvádí, při menším zarybnění a větším zalesnění by třeba stačila mechanická filtrace, která zajistí pohyb vody.
Případně bych ale zauvažoval nad sedmistovkou, není o tolik dražší a rezerva se může hodit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2012 23:28 adula Re: Oggy
Lepší by byl tetratec ex 1200. Ta šestistovka je celkem na hraně a pokud nebudeš měnit často hodně vody, můžeš pak mít problémy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2012 22:14 R Muž Silent [5949] Re: Oggy
Myslím, že při velmi rozumném zarybnění, slušném osázení rostlinami a při použití kvalitních biologických filtračních hmot bych v tom problém neviděl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2012 17:54 Muž Oggy [17]
Zdravím, přemýšlím o novém větším akváriu ale zajímá mne jestli by se dal Tetra tec ex 600 použít při nižším zarybnění i pro akvárium o hrubém objemu 180-200 l? Jaký na to máte názor? Díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2012 17:14 Muž hawok [64] - ČtverzubciRe: tomas405
nevim jestli ti to prodlouzi intervaly vymeny vody. kazdopadne dle meho skromneho nazoru by teoreticky pouzit mel. Projed si nadrze tady a na tetrarkach co ostatni pouzivaji za filtraci.
Kazdopadne ten filtr budes mit spise na mech. filtraci. Takze ho budes casteji cistit urcite, bo zelvy jsou fakt prasatka. Mozna bych zvazil pouziti jinych filtracnich hmot, spice mech charakteru, jako valecky a kulicky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2012 16:23 tomas405 – Tetra Tec EX 600 do želvária
Zdravím, v akvárium mám 50l vody, obývají ho 2 malé vodní želvy (5cm) (TrachemysScripta)
vodu musím měnit každý týden což si myslím že je moc, proto bych chtěl do 1200kč koupit nějaký účinný filtr.
Jaký mi za tuhle cenu doporučíte?
uvažuji o Tetra Tec EX 600, myslíte že by byl vhodný když vezmu že by měl být aspoň na 2 roky? časem jak by želvy rostly tak by byly čím dál větší prasata a zvyšoval by se objem vody (tak na 100l)tak aby to stíhalo čistit
a ještě bych chtěl vědět co se stane při výpadu el. proudu jestli se nezničí když bych zrovna nebyl doma.
nebo jestli znáte nějaký levnější a účinný vnější filtr
děkuju mockrát

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 22:56 R Muž Silent [5949] Re: Oggy
Přečti si můj příspěvek z 6.12.2011 z 18:43. Snad tam najdeš odpověď po jaké prahneš :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 21:34 Muž Oggy [17] Re: Silent
Jakou mám použít filtrační výplň do filtru abych dosáhl co nejlepšího efektu? prý náplně dodávané výrobcem nejsou úplně nejvhodnější...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2011 22:03 R Muž Silent [5949] Re: oggy
Někde na štítku by měl být datum výroby. A ty úplně nové modely mají na krabici ovál s detailem nového systému upínání hadicového modulu a nápisem NEW.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2011 21:59 oggy – novy nebo stary
ahoj dneska jsem dostal tetra tec ex 600 , tady na diskuzi jsem se docetl ze u starsich modelu byvaji problemy s tesnenim jak poznam jestli mam novy nebo stary model? Diky nikde v navodu to neni...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2011 18:43 R Muž Silent [5949] Re: Ooona
Filtr je kompletně osazen hmotami. Já osobně bych vyměnil plastové segmenty za kvalitní biokeramiku (např. Eheim substratPro nebo Sera Siporax) a vynechal bych aktivní uhlí a nahradil bych ho ještě jednou molitanovou vložkou. Ovšem nutné to samozřejmě není. Filtr se dá provozovat i s hmotami jaké tam dal výrobce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2011 18:34 Muž Ooona [0] Re: Silent
Dobře, mám si i k tomu filtru přikoupit i nějaké náplně? (Vím, že tam už nějaké jsou, ale nějaké ještě k tomu, nebo věci co se mají častěji měnit?)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2011 14:40 R Muž Silent [5949] Re: Ooona
Vnější filtr má vždy své výhody. Pro kontinuální biologickou filtraci bych cca 14 dní až 3 týdny nechal běžet oba filtry najednou. Co se možnosti tečení týká tak nové série TetraTeců jsou výrazně lepší. Jediný e-shop o kterém vím že nabízí 100% nový model 2011 je zoohit www.zoohit.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2011 14:36 Muž hawok [64] - ČtverzubciRe: Ooona
zdravim.
Jsem majitelem ex600, mam jej na 112l.
Jinak me netece a tesni bez problemu. Mam jej otevreny naplno.
Bral jsem jej v pomeru cena/vykon/sehnatelne nahradni dily.
Nevim, ale ja treba mam rozstrikovaci rampu z boku, to by nemelo vadit pozadi ne?
Na 50l mozna bude stacit i ta mensi verze, pokud teda nepotrebujes naddimenzovat filtraci.
Zabihani bych volil asi tak, ze bych nechal oba filtry bezet soucastne mesic a pak jeden odpojil.
Ventily toho filtru jsou choulostive, spatna konstrukce, skrtit lze bez problemu ale hrozi ze se ukrouti ventil pri pouziti vetsi sily, nebo kdyz nepujde hladce. Resi se to, ze se da kolovy ventil jeste na jinou cast hadice a ty ventily na filtru se nechaji otevrena a reguluje se to na dokoupenych ventilech na hadici.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2011 14:29 Muž Ooona [0] – vhodnost filtru tetra tec ex 600
Zdravím,
uvažuji o koupi tohoto filtru pro své 50L akvarko, kde mám v současné době Eheim 2010.

Má to cenu filtr pořídit? Jak to pak udělat se zabíháním nového, když už mám v akva rybky?
Mám 3d pozadí a proto nebudu moct použít rozstřikovací rampu, lze výtokový proud nějak rozumně přiškrtit?
Našel jsem spoustu negativních ohlasů, že filtr teče, co je na tom pravdy?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2011 11:00 R Muž Silent [5949] Re: dair
Nemělo by to vadit. Když se udělá dobrá skladba filtračních hmot a šikovně se uzpůsobí vývod vody tak se to nemusí ani nijak extrémně škrtit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2011 09:35 Muž dair [29] - Asie
Zdravicko. co rikate na tetra tec ex600 v 54litrovem akvarku? samozrejme priskrceny. bude to skodit filtru? mysleno to privreni. neni to moc na 54l?jde mi ciste o filtracni obem.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2011 10:42 Muž soubi [32] Re: MaPa
.....jestli jdeš do ex600_ky tak jsi udělal dobře. Já jí mám přes 4roky a jsem s ní naprosto spokojený. Navíc se dá laborovat s filtračníma náplněma atd. Údržba je jednoduchá a je naprosto tichý. Radek X-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2011 12:50 Muž Stenly [44] Re: MaPa
Je to kompletní.. jen sestavit, napustit a spustit :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2011 12:14 MaPa
Ahoj, Tetra tec Ex 600 se prodává s naplněma nebo je musim dokoupit? Nikde jsem se to nenašel. Dík za odpověď :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 11:11 Muž AmorFati [37] - AmerikaRe: JohnyD
Průtok (rychlost filtrace) musíš odvodit od složení obyvatel své nádrže, např. pro černou měkkou vodu ze zátok Amazonky se filtruje málo, protože ta voda i v přírodě spíše stojí. Naopak pro závojnatky se filtruje hodně, protože to jsou oploutvená prasata. Nastavíš ho tak, že zreguluješ ventilem výstup (!) z filtru a změříš si odměrkou, kolik ti vytéká, případně došteluješ, změříš, došteluješ, změříš...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 06:16 Muž JohnyD [6] Re: ALFicek
Děkuji za odpověď, Tvé postřehy se hodí ;-) jak pak prosím zjistím jak nastavit ten filtr aby filtroval správným průtokem a jaký vlastně ten správný průtok je?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.07.2010 23:26 ALFicek Re: JohnyD
idealne by mel mit filtr obsah cca 5% velikosti akva tzn. u tebe cca 5.6 l. Osobne bych sel do EX600

Zkusim filtrovat 140l akva pomoci EX400 co mam nyni, jen jsem filtr trochu upravil, jina vrtule (dava vyssi prutok) a jine naplne... uvidim zda to bude OK.
Jedine co mam k temto filtrum jsou nasledujici 2veci:

1) tesnost zavitu u navratoveho potrubi (doporucuju obcas zkontrolovat)
2) koukal jsem ze filtry Eheim maji papirove temer tretinovou spotrebu. Tetra uvadi cca 15W a Eheim tusim 5W

koukni jeste na Eheim ECCO PRO 130, je o par stovek drazsi ale...

Jinak s Tetrou jsem problem nemel, je opravdu tichy (spim 50cm od nej a nic neslysim), jednoho dne se zacalo ozivat takove vrceni tak jsem podeziral filtr ale ukazalo se ze to delaji spinaci hodiny (mechanicke) tak ted bych doporucil spise ty elektronicke ale to uz jsme jinde...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 15:08 Muž JohnyD [6] Re: HaF
to je chytré, taky bych do budoucna chtěl větší, ale v bytě bohužel nemám místo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 14:27 HaF Re: JohnyD
Cau, ja mam jen 80 l akvarium a filtr Tetratec EX 700, privreny ventil, investice do budouciho vetsiho akvarka :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 14:20 Muž JohnyD [6] – Tetratec EX 600 a 112l akvarium
Ahoj, chci se zeptat, mám 112l akvarium a uvažuji o vnějším filtru, asi nejvíc se mi líbí Tetratec EX 600, chci se zeptat jestli pro to mé akvarium nestačí Tetratec EX 400 nebo mi můžete nějaký filtr doporučit. Moc děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2009 18:26 Muž lubosov [0] Re: pard
pard napsal: Koupil bych Tetra Tec Ex 700 nebo Tetra Tec Ex 1200.
Ja by som TetraTex Ex už nikdy nekúpil - po čase prevádzky netesní. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2009 14:25 Muž pard [5] - LabyrintkyRe: Karolina
Koupil bych Tetra Tec Ex 700 nebo Tetra Tec Ex 1200. Záleží na jaký bude rozdíl v ceně, Ex 1200 líp táhne, ale je malinko hlučnější, kdežto Ex 700 je naprosto tichý. Ale při menší rybí osádce by stačil i Ex 600, záleží jací to budou čuníci. Menší filtr se rychleji zanese a není rezerva v motoru, takže se musí častěji čistit.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2009 12:47 Žena Kalupinka [32] Re: Karolina
Já mám tetra 700 na 112 litrů. A černý kryt mi manžel upravil. Mrkni na fotky rybicky.net/nadrze/7209 v technice.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2009 12:42 Karolina – Tetra tec EX 600 a 200l
Ahoj,
prosím o začátečnickou radu,akvárium o objemu 200l,chtěla jsem použít tento filtr,zřejmě by byl lepší Tetra tec ex 700,ale někde jsem se dočetla,že do toho plastového víka se mi vejde jen ta 600.Říkám si tedy,jestli by nestačila 600,když si vezmu že čistý objem té vody po nandání vše serepatiček jistě celých 200l nebude.Dále by mě zajímalo,jak to funguje u akvárií s těma černýma víkama,zřejmě se ptám jak tele :),ale když má to akvárium kryt,kam nandám veškerou techniku?DĚKUJI ZA ODPOVĚDI

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2009 15:18 Muž Skid [2] – TetraTec vs. Fluval
Zdravím všechny a prosím o radu.
Mám akva 112L a v něm vnitřní filtr FLUVAL 3plus. Filtr mi celkem vyhovuje, nicméně se mi před časem objevila řasa na tvrdolistých rostlinách a skle a podle místního fóra by příčinou mohl být velký proud Fluvalu. Problém je, že mám filtr stažený na nejmenší průtok. Z těchto důvodů jsem se začal poohlížet po novém filtru a líbí se mi právě TetraTec EX 600 (lepší regulace průtoku, rozstřikovací rampa, větší filtrační objem).

Proto se ptám:

-má cenu filtr vůbec měnit?
-nebyl by předimenzovaný?
-případně jiný typ?

Děkuji moc.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2009 18:32 Muž Kaplan007 [51] Re: Martin
Než nasadíš hlavu, tak filtr i hadice naplň vodou. Potom zapoj do zásuvky a pokud by se nerozeběhl sám tak mačkej to tlačítko na čerpání vody. Ujisti se, že máš škrtítka otevřená!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2009 18:23 Martin – problem s filtrem (?)
Zdravím,

trošku se trápím se zapojením filtru. Jelikož jsem čistil filtrační náplně (tímto jsem si jist že je filtr v pořádku), tak jsem musel odpojit hadičky. Bohužel se mi nedaří (zápolím s tím několik hodin) zpátky naběhnout vodu do celé soustavy. Nevím co dělám špatně ale prostě to nejde.

Hodil by mi někdo pomocnou rukavici ... ?

Dík M.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2009 11:12 Muž bunda [28] Re: Skanky
Náhradní díly na tetru se již dají běžně sehnat www.akvamak-hobby.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2009 08:29 Muž keyrumek [2] Re: Skanky
Nooo link nemam, protoze jsem nahradni ventil osobne jeste nastesti nepotreboval. Daji se na netu najit bud ty original nebo v kazdem Obi apod. koupis ruzne kulove ventily dle prumeru hadic.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2009 16:01 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: Skanky
ex 700 mám už taky skoro rok - první dva měsíce jsem ho pořád čistil, ale časem jsem zjistil, že je to vlastně uplně zbytečné - nyní mám filtr asi dva měsíc naprosto bez údržby a vodu mám jak křišťál. jen budu muset protáhnout hadice, protože už jsou trochu zanesené bakteriama hnědou řasou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2009 15:48 Muž Skanky [26] Re: keyrumek
tak jdu do nej palec
jen mi este prosim napis jake ty nahradni kouhouty aby to sedelo. pokud mas link na nejaky kram vloz ho sem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2009 08:17 Muž keyrumek [2] Re: Skanky
Mam osobni zkusenost s EX700. V provozu bude zhruba necely rok. Je pravda, ze jeho jedinou nevyhodou jsou prave zminovane plastove ventily, ktere lze strhnout. Je vsak treba poznamenat, ze je to mozne, pouze pokud clovek s ventilem toci casto. Napr. kolega fazola by o tom mohl vypravet - pri kazde manipulaci s filtrem uzaviral prave tyto ventily, s nevedomim o tom, ze lze celou hlavu uzavrit pri odpojeni od samotneho filtru. Takze z toho plyne jeden fakt...pokud clovek mini casto tocit s ventily, tak bud rovnou prikoupit kvalitni kulovy ventil nebo se podivat po jinem filtru (vzhledem k ostatnim prednostem TT EX doporucuju spise prvni moznost ;-) )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2009 07:38 Muž olivis [32] Re: Skanky
Nyní jsem si pořídil taky Tetru ex 600, tak uvidím jak bude šlapat, na fóru jsem přečetl snad všechno týkající se filtrů Tetratec, ale i ostatních filtrů. Na filtrech tetratec mě zaujala cena, velikost filtrační náplně a tichý provoz. Tetratec ex jsem porovnával jak s Fluvalem, tak i Eheimem a nakonec vyhrál Tetratec ex 600. Zapojení a spuštění filtru, musím poklepat tone , zatím bez problémů, žádná netěsnost, kohouty jdou lehce, a když se k nim někdo bude chovat s citem, tak určitě vydrží, nevím, jak je někdo mohl urvat, to je jedině musel rvát na druhou stranu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2009 07:23 Muž Skanky [26] Re: Sid
vyse jsem se docetl i o nestabilnich kohoutech u teratec filtru. jak to je u tebe. je pravda ze nevydrzi dlouho?. ja jsem nazoru ze pokud kupuju neco co je pod znamou znackou tak at i kvalita odpovida. at nemusim k vyrobku pridavat doplnek jak pisou vys ze za vypustny kohout pridaval kulovy ventil. chapu zarucnou a pozarucnou poruchu ale nerad kupuju vyrobek u ktereho je konkretna moznost zavadi "dana vyrobcem" :-) pokud je ten ventil urcen na regulaci musi i vyrobce pocitat s tim ze se s nim bude hybat casteji.
jinak co se tyce Atman filtru tak na ty jsem taky koukal. jak vidis kvalitu ventilu u teto znacky.
jo a kdyz uz se bavime o filtrech videl jsem i filtr od SERA ktery ma v sobe i UV.je to jen marketingovi tah? ne ze bych ho chtel jen mne zajima jestli se oplati kdyz cenovi rozdil mezi tou samou verzi akurat bez UV je cca 400 CZK v porovnani s tim kolik stoji samostatne UV.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2009 02:57 Muž pard [5] - LabyrintkyRe: Skanky
Používám v současné na době na malé akvárium 38l a taky není problém s regulací. Mohlo by to fungovat i jako pomalý filtr. Jediné mínus vidím ve spotřebě, která je na malé akvárium vysoká. Používám: dolní koš - keramika, na ní filtrační vata Fluval, přiklopené biomolitanem; další koše jemný biomolitan(modrý). A nahoře mám hedvábnou filtrační podložku Tetratec. V původním obsahu chybí jemný předfiltr a zanáší se biofiltr, to s vatou Fluval nehrozí a stačí čistit jen vatu a keramiku, zbytek jen vypláchnu. Nejvíc nečistot stejně zůstává na dně nádoby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2009 22:47 Muž Snofrev [54] Re: Skanky
TT EX 700
nápně jsou komplet, ale u uhlí píšou po třech týdnech vyndat a vyměnit
je tu několik diskuzí na toto téma a jak jsem vypozoroval, tak asi to bude vážně jen trik výrobců aby lidi kupovali nové náplně
pak je tam ještě ta bílá jemná vložka, tu píšou vyměnit, myslím, po třech měsících, já ji měl tento týden, přibližně po třičtvrtě roce v provozu, čistit to asi nemá cenu
je u toho rozstřikovací rampa a docela dobře se dá zredukovat výtok, takže myslím, že pro 60 litrů by se dal použít

co se ostatních náplní týče, tak pokud by se tam nechaly keramický válečky a do ostatních se dal jemný modrý biomolitan, tak to bude určo ještě lepší, lidi tu píšou ho rozstříhat, nevím, jaká je v tom výhoda oproti tomu, ho nechat v celku, ale já bych ho jen zastřihnul tak, aby šel do těch košů a při čištění vypral vždy jen polovinu náplní

mám ho ve skříni metr od hlavy a pokud není zavzdušnění, tak o něm nevím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2009 22:10 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: Skanky
Provozuji TETRA Tec Ex 700, ale také ATMAN CF 600. No a na ten druhý bych vás chtěl tak trochu nasměrovat. :-) Pro 60 l akva mi přijde vhodnější. Nechci to zakřiknout, (toho ATMANa "testuji" jen krátce), ale zatím má moje velké sympatie, protože:
- filtruje
- je mimořádně tichý
- nevrčí, když jej přiškrtím, (na rozdíl např. od EHEIMu 2217... :-O)
- má pro mne velmi dobře zvolenou barvu hadic a "trubek", která splývá s mým oblíbeným pozadím - černou samolepkou
- jeho cena je poměrně příznivá
- a v neposlední řadě se mi líbí, že má tříletou záruku.
www.akva-tera.myeshop.cz/…
Náplně (keramické kroužky, filtrační vata a vložka s aktivním uhlím) jsem nahradil na malé kostky nastříhaným filtrenem a jak vyplývá z předchozího - zatím plná spokojenost. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2009 20:32 Muž Skanky [26] – naplne
Ahoj,
planuju prechod z vnitrniho filtru (vadi mi to v AQ) na vnejsi a zatim se mi nejvic libi Teratec EX. mam 60l AQ ale uvazuju o koupe filtru EX700 co je pro vetsi AQ (100-250). chci tento proto ze v budoucnu planujem prechod na vetsi AQ (cca 200l) tak at nemusim opet kupovat filtr. muzu filtr urceny po 100-250l pouzit v 60l AQ a jestli jde pouzit i jine filtracne naplne nez ty ktere k tomu dodava vyrobce (viz www.tetra.cz/… ) a jake?
pokud nekdo uz tento filtr kupoval tak mi jeste prosim napiste jestli dodavane naplne postaci na vyplneni celeho filtru anebo je potreba jeste dokoupit.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2009 17:20 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: langosh
Nemám možnost je porovnat fyzicky, ale usuzuji tak z průměrů hadic a příkonů čerpadel. :-)
Ale jinak si jistý nejsem ničím. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2009 14:56 langosh Re: Sid
Jste si jistý? Zde www.tetra.de/… podle údajů (délka/šířka) by to vypadalo na shodné rozměry, ale přiznávám se, že jsem neměl moc času to zkoumat podrobněji...
Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2009 10:25 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: Bird
Nejde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2009 02:38 Bird – Velikost hlavy 400,600,700
Ví tu někdo zda lze použít hlavu EX 400 na kyblík EX 600? myslím zejména rozměrem, diky

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [4] 5

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 5401x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15119-filtr-tetra-tec-ex-600?od=151