Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aquael DecoLight 9/11W s krytím IP67

 

NápovědaFórum » Technika » Osvětlení 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Aquael DecoLight 9/11W s krytím IP67
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2010 09:33 mafi Re: Gordon
Držáčky v balení nejsou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2010 08:17 Muž candino [3] Re: Gordon
mám dva aquael 11 W na 22 l miničku a je to za tie peniaze úplne super....rastliny rastú strašne rýchlo...spokojnosť
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2010 18:28 Muž Gordon [22]
Ahoj
Díky tomu, že moje záložní osvětlení na miniakvárko se nevejde to vybraného prostoru hledám něco jiného. Tohle vypadá celkem dobře, akorát by mě zajímlo jsou v balení i ty plastové držáčky do rohů na krycí sklo, jak je vidět na některých obrázcích.

Dál jaké s ním máte zkušenosti? Netopí moc?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 23:36 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetkyRe: Darsilius
Já můžu napsat, že mají i ve Sklorexu - teda 3 jsem koupil, ale něco tam zůstalo i pro ostatní :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 19:03 Muž Darsilius [9] - Raci, krabi, krevetkyRe: petr85
Můžu sem snad jen napsat, že v aqua exo je mají a příští týden mi světlo dorazí, tak poreferuji :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 18:27 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetky – Osvětlení Aquael DecoLight 9/11W s krytím IP67
Zakládám téma pro toto osvětlení: www.aquael.pl/…

Decorative DECOLIGHT lamps – not only for shrimps

AQUAEL introduces new decorative lamps DECOLIGHT of 9 and 11 Watts wattage, designed for shrimp tanks and other small and medium size aquaria.


AQUAEL presents one of its brand new products – modern, energy-saving DECOLIGHT aquarium lamps.
DECOLIGHT are designed to be installed directly on the glass of the tank, which is possible thanks to a carefully designed handle. Two models of wattage of 9 and 11 Watts are available. The source of light is the ECONOLINE module installed in a black, elegant shade. A joint equipped with an ergonomic knob allows to set it at any desired angle. The module contains an energy-saving compact fluorescent lamp emitting 20% more light that is then additionally intensified by the reflector placed directly over it. Thanks to an optimally selected colour temperature (6500 K) it ensures a perfect growth of plants while minimizing the development of the unwanted algae. The module has a two-year warranty and its lifespan is at least 10000 hours. The DECOLIGHT lamps are a perfect solution for shrimp tanks (they are a part of the sets from the AQUAEL SHRIMP SET line) and other small tanks. However, they perform perfectly well being installed in series in larger-capacity aquaria, e.g. 50-60 litre, being an attractive alternative for covers and allowing to achieve an interesting decorative effect. Because of an open light source they guarantee a distinctive light and shade effect and decorative reflections similar to the lightning effects achieved in large aquaria thanks to the metal halide lamps.

V jiném vláknu k němu odbočila diskuze, tak se mbudou příslušné příspěvky přesunuty...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2010 20:45 Muž Darsilius [9] - Raci, krabi, krevetkyRe: petr85
Tak dnes jsem již objednal a zaplatil...vřele očekávám balíček ! :-D

PS: dnes jsem se byl na světlo podívat, mají ho na aquael setu... vypadá moc zajímavě !
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2010 17:52 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetkyRe: krucyp
Super, i ta cena ujde. To už je dodávka od Plačka (já jen, že se mu to ještě v katalogu neobjevilo...) nebo ho někdo předběhl? A kdy dorazí dodávka na sklad na prodejnu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2010 16:28 krucyp Re: petr85
Zdovolim si postnou link - www.akva-exo.cz/…

Svetel ma dodavatel zatim dostatek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2010 09:43 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetkyRe: krucyp
Tak to odpovida cenove urovni v Polsku. Trochu jsem se bál, aby nenaznali, že to vychází moc levné a nenasadili si na to m nějakou vysokou marži... Doufám, že se tu objeví echo v okamžiku fyzické dostupnosti na prodejně, pak jsem tam obratem pro nákup :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2010 19:39 krucyp Re: petr85
Chvilu trva nez to nafoti, udelaj navod atd. Mozna to musi projit i nejakou zkusebnou skrz certifikaci. Cena 11 W by mela byt nejakych 320 Kc, slabsi bude pak o par korun levnejsi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2010 19:05 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetkyRe: krucyp
Hurá, hurá, hurá! Popravdě nechápu, proč s tím Plaček dělá takové drahoty... Smím-li se zeptat na předběžnou cenu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2010 14:41 krucyp
V prubehu pristiho tydne nam svetla prijdou, takze brzy ocekavejte jejich zarazeni:-) Delaji se ve dvou variantach - 9 a 11 W.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2010 15:26 Muž candino [3] Re: petr85
tiež nerozumiem prečo sa doposiaľ nepredávalo sólo, ja som dnes kúpil Aquael 11 W za 14 €, náhradná žiarivka spolu s káblom 10 €. Svietidlo je šikovné a pekné, uvidím aké dáva svetlo. Ak bude svietiť rok tak budem za tie peniaze spokojný.... ;-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2010 09:58 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetkyRe: candino
Urcite bych do toho sel. Ja beru hned po zpristupneni 3 kusy, k tomu jeden ze setu uz doma mam a musim rict, ze presne tohle na trhu chybelo a uzitna hodnota je dost velka...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2010 08:46 R Muž Silent [5949] Re: petr85
Napsals to přesněji. Tohle světlo jsem nedávno přivezl z Polska. Celé mě vyšlo na 299 korun což je při užitné hodnotě velmi příznivá cena. Jediná relativní nevýhoda je v onom světelném modulu. Jde o to jak dlouho ta zářivka vydrží. I když při té ceně je to celkem jedno ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2010 08:38 Muž candino [3] Re: petr85
Pýtam sa preto, že dnes idem do PP a tam už ju vraj majú v predaji za 14 €...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2010 08:17 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetkyRe: Silent
Ne tak docela. Mění se celý světelný modul, což je zářivka s přívodním kabelem. Stojí to kolem 200 korun ( placek.cz/… ), ale s ohledem na IP normu si myslím, že je to přijatelná cena (schválně můžete zkusit někdo udělat výpočet po kolikátém roce provozu se případně vyplatí Arc Pod oproti tomuto). Nicméně co se týče dostupnosti, tak stále platí, že to Plaček zaskladňuje - nechápu, co jim na tom tak trvá, skoro bych řekl, že se někomu nechce pracovat a paleta bez povšimnutí tvrdne někde ve skladu... :-( Ptal jsem se mejlem v úterý a odpověď byla stručná - ještě nemáme zaskladněno...
Jinak přemýšlím, jestli bych neměl založit tomuto světlu nové téma, protože v tomto je to docela OT.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2010 08:07 R Muž Silent [5949] Re: candino
Pokud se ptáš na osvětlení Aquael decolight lamps tak to samozřejmě zářivku vyměnitelnou má.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2010 07:14 Muž candino [3] Re: petr85
Takže je niečo nové v tomto smere? inak tá žiarivka v tom svetle je vymeniteľná?
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2010 19:22 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetkyRe: Magicos
Plaček už je prý má fyzicky na skladě a jen se čeká, až je přidá do katalogu k prodeji. Slibovali příští týden. Velice bude záležet na ceně. Jinak to svítidlo je složeno z plastového stínítka/držáku na sklo a zářivkového modulu (zářivka + kabel). Na nějaká "směroplatná" hodnocení bych si troufal po alespoň 2 letech provozu. S ohledem na několikadenní zkušenost s tím jedním modulem, co už ze setu mám, jdu obratem do 3 dalších kusů...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2010 16:10 Magicos Re: petr85
To vypadá dobře :) Nevíš, kde by to měli začít prodávat (v čr)??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2010 21:48 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetky – Re: Magicos
Během pár dnů by mělo být v ČR dostupné toto www.aquael.pl/…
a myslím, že je to konečně zajímavá alternativa k ArcPodu a Nano Lightu od Dennerle... Každé z těchto 3 světel má svoje výhody i nevýhody, ale společným jmenovatelem je stupeň IP ochrany - narozdíl od Resunu...

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 2417x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14973?od=51