Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Flexi obklady

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Dno 

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Flexi obklady
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2017 00:23 Maq Re: Lukass1997
Ano, přiznávám, že ho mám krátce.
S vodou nic nedělá, dokonce se nemusí propírat - opravdu, začal jsem, a voda odtékala stejně čistá jako z vodovodu. Ale za trvanlivost té barvy se zaručit nemůžu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2017 22:08 R Muž Anthrax [4787] Re: Lukass1997
Je to křemičitý písek takže nešumí. Na tu barvu ti bude muset odpovědět někdo, kdo ho má delší dobu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2017 22:02 Lukass1997 Re: Maq
Někde jsem četl tady na fóru, že štěrk od téhle firmy nebrat, že leze hrozně dolů barva? Druhá věc je, nesumi? Máš s tím nějaké zkusenosti? Nebo někdo tady? Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2017 14:44 Maq
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2017 22:31 R Muž Anthrax [4787] Re: romant
Aha, takze by to mělo být chemický nezavadne. Ale on píše zrnitost 4 - 6 mm. Tebou používaná drť má 2-3 mm. Navíc to chtěl ještě přikrýt kamínkama velikosti 20 - 40 mm. To mi příjde zu viel :-)

To Lukass1997: V tom případě hledej něco zhruba 10x jemnějšího, než na co jsi dal odkaz. Což takhle použít to na co odkazoval Romant? Ale počítej s tím, že se ti to promíchá. Otázkou, co to je za drť, jsem myslel, jako z čeho ta drť je. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2017 22:27 Lukass1997
klasická drť, to mi došlo pozdě, proto přemýšlím, že bych koupil jemnější černý písek a namixoval to, aby to ve výsledku bylo jemnější. Jen přemýšlím co, rád bych totiž dno zanechal celé černé
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2017 22:26 R Muž romant [27987] Re: Anthrax
Pokud je tou drtí myšleno toto www.hornbach.cz/… potom je vše jak má být. Používám velmi často. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   26.11.2017 22:18 R Muž Anthrax [4787] Re: Lukass1997
Z čeho je ta drť z Hornbachu? Máš nějak vymyšleno/zajištěno, aby se ti ty vrstvy nepromíchaly? Co to má být za akvárko?

Edit: 20 - 40 mm je strašně velká zrnitost. V tom nic neporoste a nepůjde to odkalit. Už těch 4 - 6 mm mi přijde jako moc hrubé dno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2017 22:15 Lukass1997
Aha, díiky. Tak to budu hledat dál.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.11.2017 22:02 Muž Magic [879] - RostlinyRe: Lukass1997
Mramor je premenený vápenec. Bude ti babrať tvrdosť vody.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2017 22:00 Lukass1997 – Flexi
Čau Čau, sháním dno do akvárka (300l) koupil jsem drť 4-6mm v hornbachu, což jsem asi neudělal úplně nejlíp, tak to použiju alespoň na spodní vrstu a na kopec.
Nicméně, co říkáte na toto? www.flexibilniobklady-jihlava.cz/… že bych z toho udělal horní vrstvu, 9kč/kg je v pohodě, vypadá to hezky, ale máte s tím někdo zkušenosti?
Hlavně jsem nepochopil tu dopravu, na 25kg pytlík nepotřebuju auto s hydraulickou rukou :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2017 22:25 Muž Wanderer [2102] - Skaláry - nejkrásnější ryby.Re: rybickar
Dobrá zpráva. Tak se složíme, domluvíme, objednáme vagón a není problém aby to dodali. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.10.2017 22:20 Muž rybickar [16] - Společenské nádrže – Flexiobklady písky JSOU
Zdravím ve spolek, četl jsem zde výše informace, jak to je anebo není s výrobci a prodejci Flexiobkladů...

Napsal jsem osobně do firmy DELAP s.r.o. a odpověděli mi poměrně rozsáhle.

Dobrá zpráva je, že tato firma JE OCHOTNA v případě kontaktování (Delap s.r.o. flexibilní obklady <info@delap.cz>), zaslat určité množství nad rámec své působnosti přímo Vám. A v případě většího zájmu zařadí písky do trvalé nabídky! Cituji: "
Naše firma se primárně nezabývá přímým prodejem výrobků zákazníkům (...), ale pokud bude poptávka od většího okruhu akvaristů tak prodej písku uvedeme na naše stránky.
"

Takže, kdo sháníte nefalšované 100% inertní flexi písky, račte si posloužit;)

PS: Citace z osobní korespondence (se souhlasem firmy Delap):
" firmu Delap s.r.o. zakoupili v roce 2015 od původních majitelů :
50 procent firma Assembly Unit s.r.o., která zároveň v roce 2015-2016 dělala výhradní obchodní zastoupení pro její výrobky
50 procent pan Koreček Zdeněk, který řídí výrobu

V roce 2017 jednatel firmy pan Koreček Zdeněk zrušil výhradní obchodní zastoupení pro firmu Assembly Unit s.r.o. pro neplnění smluv a buduje vlastní distribuční síť prodejců.

Barvený křemičitý písek o zrnitosti 0,63 - 1,25 mm se používá při výrobě flexibilních obkladů tam, kde není v požadované barvě dostupný přírodní mramor
(písek se vyrábí z kvalitního přírodního křemenného písku těženého v dobývacích prostorech v ČR. Jeho velkou předností je vysoká a dlouhodobá barevná a chemická stálost, je zdravotně nezávadný. Vyznačuje se vysokou chemickou čistotou. Obsah SiO2 se pohybuje nad 99%. V přírodním – nebarveném stavu je několikrát praný. Barvení je prováděno chemickou cestou použitím nejkvalitnějších barevných pigmentů zaručujících vysokou světlostálost ).

Tento písek je léta barven stejnou metodou stejným člověkem.
(...)

Pan Koreček Zdeněk buduje síť prodejců flexibilních obkladů. Síť prodejců písku je nyní asi narušená, pokud bude od prodejců zájem, určitě nebude problém obchodní vztahy nově navázat přes naší firmu Delap s.r.o..

Pokud by naše firma měla převzít roli distributora pro akvaristické e-shopy tak je možné dodat i jiné frakce, ale pro vyrobení je potřebný určitý objem aby to dávalo vůbec smysl.
Informace na fóru určitě zveřejnit můžete, ideální forma kontaktu pro naší firmu je e-mail.
"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2017 10:34 Muž rybickar [16] - Společenské nádržeRe: vaaclav
;) a co by sis tam dal?...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.10.2017 09:43 Muž LukšaNM [309] Re: MartyK
Za mě taky doporučuji Sklorex. Dokonce ani žádný prach z něj nešel při proplachování, tak jsem ho nakonce dával přímo bez proplachování a v pohodě. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2017 09:32 Muž MartyK [31] Re: rybickar
Za sebe můžu doporučit ten Sklorex Brno ;-) Při proplachování písku nic barvu nepouštělo a v AQ změnu barvy vody neregistruju, že by nějak pouštěl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2017 00:28 R Muž vaclav [14611] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: rybickar
Já bych si něco takového do akvária nedal. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2017 23:56 Muž rybickar [16] - Společenské nádržeRe: vaaclav
Právě. Jaký produkt bys/te mi za těchto okolností (výpadek oficiálních e-shopů) doporučil Vy? Mimochodem flexiobkl,. by barvu pouštět neměly. Na e-shop Rostl. Akvaria je ale myslím celkem spoleh, ne? ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2017 23:02 R Muž vaclav [14611] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: rybickar
Mělo by tě zajímat že některé tyhle substráty i pouští barvu a to i tu černou. Byl bych proto opatrný z výběrem když prověřený dodavatel nefunguje. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2017 22:49 Muž rybickar [16] - Společenské nádržeRe: rybickar
Díky všem za rychlé odpovědi. Nabídku Sklorex i Rost. Akvaria jsem viděl, jen jsem po přečtení diskuze výše nabyl dojmu, že není všechno flexiobklady, co se za ně vydává, a že něco může a něco zase nemusí "šumět". Proto mě zajímal zaručený a originální výrobce/dodavatel. Příp., které e-shopy mají flexi přímo od zdroje?... Kdosi tu totiž psal, že je záhadou, kde např. sklorex bere flexi, když výrobce už více jak půl roku hlásil, že daný písek nemá...

;-) Pokud by měl někdo pro mě náhodou "zaručené" rady, jak bez zbytečné chemie, dávkování CO2 atp. založit akva pro cichlidky ramirezovy a platy,... s těma flexiobkladama, tak sem s tím (přímo do zpráv ať to tu nenafukujeme)... Pokud možno Ti zkušenější (s případně podobnými parametry a ukázkovými foto) Zajímalo by mě podle čeho vybíráte barvu flexiobkladů a co všechno dáváte pod něj. Nebo to necháváte holé?... Díky moc!;)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2017 21:40 Muž MartyK [31] Re: rybickar
Já mám v AQ 50 kg flexi písku 2-4 mm ze Sklorexu a max. spokojenost hop
http://www.sklorex-akvarium.cz/p2953-pisek-flexi-cerny-2-4mm-10kg-6l.html
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   16.10.2017 20:46 Muž Tudy [330] - KrevetkyRe: Wanderer
Klidně si připlatím, je to jednorázová investice, vypadá to opravdu dobře a máš to pořád na očích, na rozdíl od těch 3 tun co skončí někde v betonu. Tím samozřejmě nechci říci že světlejší, přirozené dno je špatné, každý podle své chuti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2017 20:23 Muž Wanderer [2102] - Skaláry - nejkrásnější ryby.
Uvědomujete si, že za 700 se dají koupit tři tuny písku? Jen tak na zamyšlení, dá se pěkná barvička, barevný pytlík a prodá se to za několika set násobnější cenu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2017 18:56 Muž Tudy [330] - KrevetkyRe: rybickar
A co třeba tady toto
www.rostlinna-akvaria.cz/…

Mám tento písek už 3 roky a 100% spokojenost. Sice to vyjde na 700 Kč,-/25 kg, ale máš to navždy :-) Pohledej na netu, dal jsem jen náhodný odkaz, třeba najdeš levnější.
Edit: ten můj je ze ZOO Braník, níže jsem četl že s tím měli lidé problém, ale u mě nic, vypadá pořád stejně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.10.2017 18:54 R Muž romant [27987] Re: rybickar
www.sklorex-akvarium.cz/…
Jestli paseš přímo po černým a máš v okolí Hornbach, tak velmi často používám toto. www.hornbach.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2017 18:42 Muž rybickar [16] - Společenské nádrže – FLEXIOBKLADY 2017 - kde sehnat
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Přátelé akvaristi, mám v plánu překopat moji nádrž (128 revital). Flexiobklady mě zaujaly cenou, vzhledem i tím, že budou asi dostačující. Z "moderních" substrátů a jejich kombinací a více značek jsem zmaten. Zkoušel jsem najít weby flexiobklady.cz i eshop.flexibilniobklady.cz bohužel jsou oba dva v těchto dnech nedostupné. Psal jsem do firmy DELAP s.r.o., která je asi výrobcem, jak jsem pochopil, tak snad odpoví. Pokud máte někdo ověřeno, které e-shopy mají 100% inertní (nešumící) flexiobklady písek, tak dejte odkaz. Díky!
PS: v příloze jsou printscreeny webů, které teď nejdou spustit a našel jsem je díky skvělému nástroji: web.archive.org
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.09.2017 13:30 R Muž ctibum [6926] Re: kocmim
Koukni do galerie mojí "26". Prokládal jsem to břidlicí a v pohodě drží dodnes...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2017 13:28 kocmim – Flexi obklady a "tvarovani"
Ahoj, budu zakladat nove akvarko pro krevetky - 40x25x28, 28litru. Jako dno chci pouzit tento material...

Mate zkusenosti s tvaratovanim dna? Kopecky, terasy apod? Jaky material pro toto tvarovani pouzivate?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2017 23:11 Muž Tučňák [97] - Chce to větší nádrž.Re: Peerwulf
Z Ostravy je to na výdejnu RA v Opavě kousek, jen nevím, jestli ten písek taky neberou od Flexi (a proto ho zrovna nemají). Zkusil bych napsat ještě jim, kdy předpokládají naskladnění.

www.rostlinna-akvaria.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2017 22:09 Muž Peerwulf [9] - Raci, krabi, krevetky
Do Flexi jsem už před pár měsíci psal a odepsali že ho nemají a neví kdy bude. Jsem z Ostravy. Hornbach mám poblíž, ale ta cena je celkem šílená, když si vemu, že potřebuji cca 80kg, tak mne to vyjde z toho Brna levněji i s dopravou za 600.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2017 20:55 R Muž romant [27987] Re: Tučňák
Tak i když si pamatuju že jsem ten octový test dělal, nahlodal jsi mě s tím názvoslovím a šel jsem to pro sichr prubnout a prohlašuji, ani bublinka, tedy u toho mnou odkazovaného. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2017 20:44 Muž Tučňák [97] - Chce to větší nádrž.Re: romant
Já bral z Hornbachu (z prodejny) trochu hrubší, a v octu z něj něco lezlo. Nic strašného (nemám ještě takové srovnání) to ale snad není. Faktem ale je, že to možná nebyl přímo Glanz-Kies.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.08.2017 20:34 R Muž romant [27987] Re: Peerwulf
Pokud máš v rozumným dosahu Hornbach, potom tento písek je velmi podobná alternativa k Flexi. Odzkoušeno v bezpočtu nádrží. www.hornbach.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2017 20:27 Muž Tučňák [97] - Chce to větší nádrž.Re: Peerwulf
Záleží na tom, odkud jste. Vzhledem k tomu, že do Akvamexu nemůžete osobně, pak asi soudím, že nebudete z okolí Brna. Takže odněkud z Čech? Nebo Slezska? Tam by totiž v Opavě prodával RA (i když černý písek zrovna teď není skladem).

Na Levná Akvaristika (Plzeň) mají za 36/Kg (!), ale je jemnější (předpokládám, že hledáte 2 - 4 mm, který tam dlouhodobě není).

Zkusil jste na Flexi poslat dotaz? Třeba by je to popíchlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2017 08:32 Muž Peerwulf [9] - Raci, krabi, krevetky
Ahoj,
odkud berete černý písek, když Flexi už půl roku nemá? Chtěl jsem objednat 80kg od sklorexu a chtějí po mne 600 za dopravu :-) potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2017 21:01 IvetaH – Flexi ve Sklorexu
Dobrý den. Na stránkách sklorex-akvarium maji písek, který se jmenuje Flexi. Nevíte, zda je výrobce Flexiobklady nebo někdo jiný? Je levnější než přímo z Flexiobklady, i doprava vychází lépe. Máte ho někdo ze Sklorexu ve své nádrži? Jste spokojeni? Děkuji ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2016 20:31 Muž navik [908] - SumciRe: trpka
Není třeba doufat a stačí počítat. Těch 50 kg tu 6 cm vrstvu dá ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2016 20:10 trpka – pisek kremicity prirodni PRI4 - sumi v octu
Podelim se o aktualni zkusenost. Zhruba pred mesicem na shop.flexibilniobklady.cz kupovany pisek PRI4 (prirodni, zrnitost 2-4mm) inzerovany jako akvarijni sumi celkem dost v octu. Pri cene 18 Kc/kg neprijemna vec. O dost levnejsi pisek ze Sklorexu 12 Kc/kg (www.sklorex-akvarium.cz/…) v octu nereaguje.

Sklorex pisku mam 50kg a flexiobklady pisku 20 kilo ... takze doufam, ze si na dno 118x43cm vystacim na alespon 6cm vrstvu s tim ze Sklorexu a nebudu muset kupovat dalsi varku :-|

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2016 16:33 R Muž ctibum [6926] Re: Chem
Takže Delap s.r.o. (výrobce) vystupuje co se prodeje týče jako Assembly Unit a www.flexibilniobklady.cz prodává ty pravé a jediné flexiobklady? Podle rejstříku to mají ve firmě 50:50, takže asi ano.
A u překupníků to je o štěstí, že budou zrovna prodávat ty správné flexiobklady?
Přijde mi to jak za komunistů, kdy každé kolo s beranama bylo Favorit...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2016 08:19 R Muž romant [27987] Re: Chem
Nebudu už dále řešit "ředitele", prostě se ti v diskusi tak představí, tituluje, tak to prostě bereš a hotovo. Po tom, kdo je jeho zaměstnavatelem jsem nepátral. Děkuji za vysvětlující přípěvek. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2016 08:08 Muž Chem [837] Re: romant
romant napsal: Jasně zase a znovu zopakuju, měl jsem v rukách od začátku roku všechny možný frakce a i barvy flexibkladů kupovaných zde shop.flexibilniobklady.cz/… a i na téma kvality jsem podebatoval s technickým ředitelem, taky jsem četl, třeba i to co jsi ve své první dnešní reakci psal a opravdu jsem neměl problém.

Jen se pokusím vysvětlit vše co nese jakousi otázku či nepřesnost v příspěvku:
1) Písek označovaný po léta jako flexiobklady vyrábí stále stejná "firma".
2) Firma provozující výše citovaný web s názvem flexibilniobklady.cz není ta stejná firma, co to vyrábí, ale distribuuje to
3) Web flexiobklady.cz prodal původní prodejce, který byl a je výrobcem (chápej dovozcem a barvičem) tohoto písku této firmě.
4) Nevím, kdo je níže v diskusi označován jako "výrobní ředitel", ale firma, která to vyrábí (tedy ne ta co to distribuuje a má web apod.) nemá tolik zaměstnanců aby tam byli ředitelé na různé provozy, distribuci apod.
5)Na fbooku jsem také zaznamenal pár stížností v diskusních fórech, ale šlo o cca 10 lidí. Vzhledem k dalším tisícům, kteří jsou ve skupinách a mají je taky bych řekl, že šlo o něco ojedinělého.
6) Výroba a procesy se příliš nezměnili - kvalita písku je pořád stejná. Těžko říci, kde to kupovali ti, co se o flexi vyjadřovali špatně, já pro jistotu beru přímo od výrobce, tedy nikoli od provozovatelů jakýchkoli webů.
7) Stejně jako romant musím uvést, že ten písek používám do mnoha akvárií, používá ho mnoho mých známých nebo zde na fóru známých jmen a nikdo z nich s tím nemá problém.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2016 07:13 Muž Martinn [14] Re: romant
Na stránkách ZOO Braník se dočteš , že jsou výhradní distributor písků flexiobklady. Takže pokud si s pískem z flexiobkladů neměl problém , tak ti závidím že jsi měl KLIKU :-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2016 21:58 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: romant
Tak jen dobre, pokud kvalita zustala min stejna. Kdo je nepouziva, tomu je to fuk, kdo ano, ten to oceni ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2016 21:54 R Muž romant [27987] Re: vaaclav
Tak jistě, něco podobnýho jsem očekával, jen tak dále, já se budu bavit dál, ale ono to spíš bude tragikomedie, bohužel. ;-) Mě je šumák co si myslíš, já jenom uvádím, svojí zkušenost, ale kdo chce psa ... pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2016 21:47 R Muž vaclav [14611] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: romant
Promiň já jsem nevěděl že jsi od nich. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2016 21:11 R Muž romant [27987] Re: vaaclav
Jasně zase a znovu zopakuju, měl jsem v rukách od začátku roku všechny možný frakce a i barvy flexibkladů kupovaných zde shop.flexibilniobklady.cz/… a i na téma kvality jsem podebatoval s technickým ředitelem, taky jsem četl, třeba i to co jsi ve své první dnešní reakci psal a opravdu jsem neměl problém.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2016 21:00 R Muž vaclav [14611] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: romant
Třeba jsi měl zrovna kliku a ti ostatní ne. Mohli to koupit ale i někde úplně jinde flexi obklady nejsou jediný co tohle prodávají www.sandsystem.cz/… Dokonce se pár lidí chytlo na polské zboží a to byla opravdu katastrofa. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.04.2016 20:37 R Muž romant [27987] Re: vaaclav
Já neřeším co by jsi si dal ty nebo já do akvária, já jenom reagoval na tvojí poznámku a dal do placu svojí letošní zkušenost, nic víc, nic míň. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2016 20:33 R Muž vaclav [14611] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: romant
Já bych si takové barvené srágory do akvária nikdy nedal. Zrovna minulý týden jsem si koupil 50 kg 1-2 mm písek do filtrací a vím že ten mě nemůže nikdy zklamat. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2016 20:22 R Muž romant [27987] Re: vlk9
Mě nezajímá kdo kde na koho prská, mě nezajímá že na ně hodně lidí nadává, mě zajímá co vidím na vlastní oči, jak jsem s tím za letošek přišel do kontaktu. Záměrně píši o letošním roce, co jsem měl k dispozici byla vždy letošní výroba, vím o to, že společnost prošla změnama vím o změně dodavatele písků. Buď jsem měl kliku a nebo to bude třeba úplně jinak. ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] ...... 8 9

Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 17491x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14948?od=51