Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Peuker Akvaristik

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Peuker Akvaristik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 11:23 showt Re: Cerimka
Máte to pěkný,škoda že nejste z Ostravy... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 10:05 Cerimka – Pár fotek
Na úvodní stránku našeho kameňáku jsem konečně nacpala pár nových fotek - tak pokud se někomu chce, může nakouknout www.akvaristik.cz :-) Jinak všem hezký "malý pátek" - víkend je za dveřmi :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2010 08:40 Cerimka – :-) tak jsme rozšíření
Dneska jsem otevřela dveře do naší prodejny a ohromil mě prostor, který zde šéfík udělal přes víkend, prodejna je teď větší a přehlednější - a mimochodem, přivezli jsme kraby... krásní, červení :-) cca 15 cm :-) Berte to jako údiv miniakvaristy, ne jako promotion hop

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2010 22:40 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: akvaristik
Gratuluji v pondělí jsem tam jak na koni. Jako vždy, až pojedu z Jablonce do Liberce cca kolem druhé hodiny. Jak jsem minule jen lehce nakoukl tak to fakt bude stát za pořádnou návštěvu a dostatek času.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   07.06.2010 21:28 Muž akvaristik [274] - Rostliny – Rozšíření obchodu PEUKER Akvaristik
Těm, které to zajímá sdělujeme, že příští týden otevíráme druhou část naší prodejny v Proseči. Vzhledem k velkému množství techniky a akvárií v prodejně jsme se rozhodli prodejní plochu i počet nádrží s rybkami zdvojnásobit. Tím zajistíme většího výběr a hlavně přehlednost akvarijní techniky EHEIM a Dennerle a nádrží MP a Aquatlantis. Počet nádrží s rybami rozšiřujeme na celkových 90 kusů. Nádrže na rostliny budou mít 1000 litrů.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 3255x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14875-rozsireni-obchodu-peuker-akvaristik?od=51