Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Peuker Akvaristik

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Peuker Akvaristik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2020 18:29 Muž Invertito [2] – Počítala
Ja tam byl nedávno pro 120 poradili personál příjemný ještě pomohl pan naložit do auta jako luxus ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.02.2016 11:40 Muž akvaristik [274] - Rostliny – Opět zvětšujeme obchod
Zdravím všechny a zároveň informuji, že po několika letech opět zvětšujeme prodejnu. Práce na další části prodejny jsou již v plném proudu. Už nám nestačil prostor, protože rozšiřujeme stále sortiment, takže přibude dalších 150 m2 prodejní plochy. Máte se na co těšit ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2013 09:45 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: jiří
Míváme asi deset druhů, dovážíme je vždy na konci týdne s rostlinami. Vydrží zhruba 10 dní. Teď nebyl moc odbyt, takže ještě příští týden nebudou, budou pouze nitěnky. Ale od října už zase pravidelně budou skladem. Artemie jsou mezi nimi také.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2013 08:16 jiří Re: akvaristik
dobry den.cetl jsem ze prodavate i jine zive krmeni nez jenom nitenky.je to tak?muzete mi rict jestli zive krmeni mate treba jenom ve stredu....?jake druhy mate? a jake jsou ceny?zajimaji me napriklad zive dospele artemie.dekuji jirka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 22:41 Muž akvaristik [274] - Rostliny – Výstava Rychnov
Děkujeme všem, co se u nás otočili a těšíme se na ostatní, co to ještě nestihli. Stojí to za to. Moc děkujeme členům spolku za příkladnou kooperaci !!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2013 06:33 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: LiborSprysl
Snažíme se, aby laťka zůstala vysoko. Uvědomuji si, že všichni budou srovnávat. Ale moc se těšíme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2013 04:44 Muž LiborSprysl [9015] Re: akvaristik
No jsem docela napnut...při tvé pečlivosti se dokonce těším. Po Ratajovcích, Hoškovcích, tedy velkých firmách loni Hořánkovi, nyní ty...to je pěkné srovnání. A menší z toho nevychází vůbec špatně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2013 17:05 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: LiborSprysl
Určitě to ta bude, i když live ji zažuju poprvé. Vzhedem k obrovské práci, kterou kluci odvedli si mslím, že to bude opravdu super. I my jsme se snažili, aby bylo na co koukat a samozřejmě s sebou vezeme náklaďák zboží a rostlin, aby si mohli akvaristé přijít na své i po této stránce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2013 05:14 Muž LiborSprysl [9015] Re: akvaristik
akvaristik napsal: Jak většina z Vás víte, jedná se o jednu z nejkrásnějších výstav u nás, ...
Ják jednu z nejkrásnějších? rozzureny Donalde slezte z toho lustru...
To je přece Dušane ta nejkrásnější výstava u nás smich Mají kluci kliku, že mají svůj barák...to jiní pořadatelé ne, ale proto je také výstava nejkrásnější...Mají dost času ji vymazlit... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2013 22:32 Muž akvaristik [274] - Rostliny – Rostliny výstava Rychnov n.K.
Tak dneska jsme udělali sestavu dalších 35 druhů rostlin pro výstavu. Celkem vezeme 700 kusů, tak se máte na co těšit. Mimoto samozřejmě spoustu techniky. Taky se na Vás těšíme. Stavte se!
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 22:30 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: Kytka
U nás se změnil administrátor, mělo by to být na webu aktivnější. Po výstavě to začneme upravovat, na webu bude aktuální nabídka. Seznam rostlin na výstavu je dlouhý. Většina bude na prodej, některé až po výstavě, ale zato o dost levnější. Mimo tento seznam vezmeme ještě nějaké mechy a nějaké speciality, více Cryptocoryn, uvidíme, co bude pěkné a čerstvé. Těště se!

Echinodorus argentinensis, Echinodorus cordifolius, Echinodorus Dschungelstar Nr. 14 Tornado, Echinodorus Dschungelstar Nr. 15 Simply Red, Echinodorus Harbicgh Rot, Echinodorus Dschungelstar Nr. 2 Kleiner Bär, Echinodorus bleherae, Echinodorus latifolius, Echinodorus parv.Tropica, Echinodorus ocelot.
Cryptocoryne lutea, Cryptocoryne x wilisii, Cryptocoryne wendtii, Cryptocoryne spec. Legroi.
Hydrocotyle leucocephala, Hygrophila difformis, Hygrophila polysperma
Ludwigia palustris, Ludwigia repens, Ludwigia grandulosa, Myriophyllum tuberculatum
Pogostemon erectus, Pogostemon stellatus spec., Pogostemon helferi
Rotala rotundifolia, Rotala spec. grün, Valisneria spiralis, Hydrocotyle verticillata, Hygrocotyle tripartita, Hygrophila lancea
Nesaea spec., Alternathera reineckii Bronze, Alternathera reineckii ROT, Alternathera reineckii mini
Anubias heterophylla, Aponogeton boivinianus, Anubias barteri coffeifolia, Anubias barteri, Anubias hastifolia XXL, Anubias barteri XL
Lilaeopsis brasiliensis, Bacopa australis, Hemianthus micranthemum, Microsorum pteropus XL
Cabomba aquatica, Cabomba carolineana, Egeria densa, Sagittaria platyphylla, Sagittaria subulata pusilla
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 22:04 Žena Kytka [2146] Re: akvaristik
Je možné někde získat seznam rostlin, které budou k prodeji na burze nebo které jsou k dispozici v prodejně v Proseči?
Stačil by třeba seznam na vašem e-shopu. Díky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 17:16 Muž akvaristik [274] - Rostliny – Výstava v Rychnově nad Kněžnou
Vážení akvaristé,
protože došlo k dohodě o spolupráci mezi Akvaristickým spolkem AkvaTera v Rychnově nad Kněžnou a firmou PEUKER Akvaristik, rádi Vás letos poprvé coby jeden z pořadatelů zveme k návštěvě Výstavy akvarijních ryb, rostlin a terarijních zvířat, která se koná již tento týden, 14.09.2013 – 18.09.2013 v Domě chovatelů v Rychnově nad Kněžnou. Jak většina z Vás víte, jedná se o jednu z nejkrásnějších výstav u nás, kterou se budeme snažit obohatit velkým množstvím kvalitních vodních rostlin, ukázkami zařízených akvárií a moderní techniky s možností nakoupení na místě, nebo objednání s nevídanými výstavními slevami.

Přijďte se podívat, poslechnout si přednášku, případně se poradit s odborníky, nebo jen tak popovídat.

Těší se na Vás členové klubu a tým naší prodejny PEUKER Akvaristik !

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 13:32 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: akvaristik
To je super. Škoda, že to je na druhé straně republiky a živé posílat poštou takovou dobu... No nevím. Každopádě chválím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.02.2013 12:29 Muž akvaristik [274] - RostlinyKrmení
Tak dneska dorazily i lednice a mrazák, takže máme vše mražené a dokonce i živé pěkně přehledně v obchodě, ne jenom pod pultem.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   31.01.2013 22:30 Muž akvaristik [274] - Rostliny – Živé krmení
Zamysleli jsme se nad upozorněním jednoho z Vás, že nemáme dostatek živého krmění. Nitěnky už Vám nestačí... Tak jsme to zkusili. Ode dneška máme velký výběr živého krmení a týdně ho budeme doplňovat. Doufám, že tím potěšíme všechny akvaristy, kteří chtějí pro své rybičky to nejlepší. A ještě jednou díky za dobrý nápad!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2012 15:04 Muž 1975 [9] - RostlinyRe: kon
Nejdriv-mas krasne nadrze.Potom-kazdy akvarista vi,ze specielne echinodory na krame i z pestiren jsou pestovany emerzne.A neakvarista-to mu to je asi jedno,tomu asi emerz-submerz stejne nic nerika.To je ale jen muj nazor.At se dari. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2012 10:12 Muž kon [9]
Včera jsem tam byl, a velice mě potěšila prodavačka, když paní chtěla kytky, tak se jí zeptala na světo, a po zjištění že má slabé světlo jí nedoporučila travnatý kobereček za 200,-,který si paní vybrala, ale nabídla jí anubias, mechovou kouli atd. palec Jediné co bych vytknul, že obhajovala vysokou cenu rostlin dennerle tím, že všechy byly vypěstovány pouze pod vodou, což na první pohled např. u echinodorů neplatí.Rybky v dobré kondici, hromady čerstvých kytek. Kon

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2011 17:50 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: sollik
Rozjezdových šumů bylo víc, obchod byl postaven za 10 dnů, nikdo jsme prakticky nespali, takže to mělo mouchy. Teď to funguje určitě. Jediným problémem může být, že zboží nestačíme dostatečně rychle navážet - nemáme totiž v Nise sklad. Ale i na tom pracujeme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2011 17:41 Muž sat [0] Re: sollik
Tak to pak nevím, já 6.12.2011 takto nakoupil, problém může být jen v případě, že internetová cena je jiná než ta krámová, ale i to se u mě vyřešilo.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2011 17:36 Muž sollik [257] - CichlidyRe: sat
Tak to byl asi ještě "rozjezdový šum", ale já dostal od paní Peukerové informaci takovou, že zboží zakoupené v eshopu lze vyzvednout pouze v Proseči.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2011 17:20 Muž sat [0] Re: sollik
Tato varianta jak psal akvaristik normálně funguje, dokonce v e-shopu, alespoň ještě před týdnem byla možnost volby vyzvednutí v Nise. Ráno jsem objednal a za hodinu bylo zboží k vyzvednutí- a tak to má být ;-) ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2011 17:16 Muž sollik [257] - CichlidyRe: Sid
Mě tam právě nějak schází možnost kup přes eshop a vyzvedni na prodejně v Liberci ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2011 16:12 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: sollik
...Buď kup přes shop a jeď si pro to do Proseče, nebo to čapni na prodejně, ale dražší...
A tak to má být. :) Nebo ne?! :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2011 14:30 Muž sollik [257] - CichlidyRe: akvaristik
Minulý týden ve čtvrtek to nějak nešlo :-D Buď kup přes shop a jeď si pro to do Proseče, nebo to čapni na prodejně, ale dražší ;-) O nic nešlo, bylo to pár kaček, ale spíš mě to překvapilo ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2011 14:11 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: sollik
Tak to určitě ano. Zpravidla druhý den po objednání. To jde už teď.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2011 12:39 Muž sollik [257] - Cichlidy – Re: akvaristik
akvaristik napsal: Prodejna má vlastní ceník, funguje to jako samostatná jednotka a taky se musí samostatně uživit
To znamená, že zboží zakoupené přes e-shop nebude ani v budoucnu možné vyzvednout na prodejně v Hypernově?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2011 16:03 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: kon
Za to se omlouvám - se zaměstnanci je to těžké, i když se snaží. Jak jsem říkal, většina cen je stejných jako na netu. Kde to jde, necháváme to. Budeme rádi, když se stavíte znova. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2011 13:03 Muž kon [9] Re: akvaristik
dík za odpověď. Prodejnu jsem navštívil náhodně, byl jsem v Hypernově, šel jsem okolo, chtěl jsem si koupit od Eheimu vzduch. motorek a obsluha mi řekla že ceny jsou výrazně dražší než v Proseči,tak jsem nekoupil, ale doma jsem zjistil že cena je stejná s e-shopem.Tak příště.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2011 12:39 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: kon
Prodejna má vlastní ceník, funguje to jako samostatná jednotka a taky se musí samostatně uživit, což není jednoduché. Většinou jsou ceny jako na internetu, některé, kde je na internetu cenový boj o kterém se nechci rozšiřovat, se liší. Ke kamenné prodejně ale patří prodejní i poprodejní servis a školení zaměstnanci. Např. filtr, nebo CO2 si od nás můžete odvést kompletně smontované. V Proseči jsou ještě některé starší skladové položky levnější, taky nějaké výprodejové věci, do Liberce jsme všechno brali za nové ceny, někdy bohužel vyšší. Budeme zavádět slevový program na zákaznické karty. Navíc tam jsou různé akce, teď třeba na rostliny Dennerle, a na CO2 systémy.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2011 12:21 Muž kon [9]
chtěl jsem se zaptat jak je to cenově nastavený, proti Proseči a e-shopu.
Dík za odpověď.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2011 09:45 QR68 Re: sollik
No myslím si, že dveře jdou pronajímatele a ne nájemce, tak to nejspíš vyřeší cedulka s nápisem "dveře se sami zavírají"..., tak jako je to na nedaleké Komerční bance a několika dalších obchodech... A až se to vychytá úplně, budou se tyto dveře s touto cedulkou už přímo vyrábět :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2011 07:31 Muž sollik [257] - CichlidyRe: QR68
QR68 napsal: Zbývá už jen doladit to automatické zavírání dveří do prodejny, ze kterého by mě brzy klepla Pepka...

Předevčím s nima kolega chvíli bojoval, pak to vzdal :-D Včera když jsem si byl pro čerpadýlko bylo už pro jistotu stále otevřeno :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2011 22:21 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: QR68
Díky Tomáši, snad se nám podaří i Tebe vrátit zpět k akvaristice. Máš pravdu, lidi choděj a naštěstí čím dál víc. Jo - ty dveře nějak pořešíme, aby někoho nezabily.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2011 16:44 QR68 – Nový obchod
Jako malý kluk jsem samosebou, taky mimo jiné, dělal i do rybiček... Dlouhé roky jsem odolával se k tomu vrátit, návštěvy akvaristik mě nechávaly chladným... Protože ale znám majitele, začal jsem tam chodit a znovu získávat poznatky o akvaristice..., no koukám, jak šel vývoj dopředu i v tomto oboru... No a musím říct, že už to ve mně zase pořádně hlodá... Začínat se zázemím, technickým i vědomostním, které poskytuje tato firma, bude věřím velice příjemné.
Velmi přeji, aby se nové prodejně dařilo hlavně po ekonomické stránce, ale jak tak pozoruji přístup lidí v prodejně, věřím, že to půjde. Zbývá už jen doladit to automatické zavírání dveří do prodejny, ze kterého by mě brzy klepla Pepka...
Tak Dušane, hodně štěstí!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2011 17:45 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: sollik
Jojo, pochopil jsem to správně, nebojte. Věříme, že si nás tam lidi najdou - pokud ano, jsme rozhodnuti obchod i zvětšit. Co se vydělá, jde zpět do obchodu. Důležité je, aby tam byl nějaký obrat a bylo z čeho platit nájem. Služby a servis, hafo kytek a rybiček by tam mělo být stejně jako na základně v Proseči. ;-)
Moc dík všem, co drží palce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2011 17:09 Muž sollik [257] - CichlidyRe: petulinakk
Samozřejmě to nebylo myšleno jako stížnost. Naopak, chtěl jsem na tom příkladně ukázat super přístup k zákazníkovi a ochotu vyjít vstříc i s takovou drobností za 75,- Kč ;-) Kdybych nejel do práce, ale šel na nákup mohl jsem si v klidu nakoupit a pak se pro ni zastavit. Takhle jsme se s prodavačem domluvili a stavím se tam zítra dopoledne. Taky Dušanovi držím palce, neboť si myslím že se pustil na hodně tenký led. Konkrétně z historie Liberecké Hypernovy (aspoň co já vím): Jako první tam byl celkem dost velký ZOOkrám, který tehdá vedl nějaký pan Horyna (snad jsem to jméno nepopletl). Podle mých informací ho Ahold vystěhoval, neboť mu párkrát utekli nějací hlodavci do vedlejšího butiku :-D Pak tam dlouho žádný takový obchod nebyl i když p. Dittrich měl zájem, ale byl odmítnut. Ahold už takový kšeft nechtěl. Nakonec povolil a otevřel se Zvěrokruh. Ten se tam sice drží, něco pro psa nebo kočku by se pořídit dalo, ale akvaristika stejně jako prodavačky je tam tragická ne No a až teď Peuker Akvaristik. A vzhledem k tomu, že jsem párkrát zaslechl jaké má Ahold podmínky pronájmu obchodů (možná už se to změnilo), tak opravdu nezbývá než držet palce palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2011 16:48 Žena petulinakk [2016] Re: akvaristik
Sollik to asi nemyslel jako stížnost :-)
Jinak také přeji úspěšné podnikání, protože obchodníků takových jak popsal Haimdol je bohužel méně než těch co si zákazníka leckdy neváží, nebo se tak aspon z jejich chování dá leckdy usuzovat (to je alespon moje vlastní zkušenost, někdo může mít jinou, přála bych si abych neměla pravdu...)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2011 16:38 R Muž Silent [5949] Re: akvaristik
Tohle je ukázkový případ obchodu pro zákazníka. Maximum skladem, co není skladem vbrzku dodáme, servis zajištěn a slušné jednání. Moc Ti Dušane držím palce. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2011 16:22 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: sollik
Za nedostatek se omlováme stydim
Vazelína už je skladem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2011 15:23 Muž sollik [257] - Cichlidy
Dneska jsem se tam stavoval cestou do práce. Je to sympatický krámek hned naproti Datartu. Krámek je už zařízený i když nějaké ty "mouchy" ještě jsou. Tím myslím, že ne vše co je v Proseči je i zde (ono by se to tam taky všechno nevešlo :-))) ) Ale není problém, vše se dá objednat z Proseče do Hypernovy a např. mnou poptávaná vazelínka od Eheimu by do hodinky dorazila ;-) Takže prozatím maximální spokojenost palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.12.2011 22:54 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: Lola
Otevírací doba je pro zákazníky příznivá:
Od pondělí do neděle 9-21 hodin.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2011 21:49 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: akvaristik
Gratuluji od té doby co se do Proseče nedostanu tak často, velmi příznivá zpráva. Máte tam i mražený od Mástrů?

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2011 19:19 Žena Lola [28] Re: akvaristik
palec A jaká je otevírací doba? Na Vašich webovkách jsem to (zatím) nenašla stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2011 13:27 Stistko Re: akvaristik
to se budu muset zase po nějaké době podívat na výlet do LBC palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2011 21:27 Muž sollik [257] - CichlidyRe: souky
Tak teď ho můžou zavřít. Nabo aspoň oddělení akvaristiky. Stejně stálo za ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2011 21:14 Muž souky [592] - RostlinyRe: solik
nene ten tam pořád je
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2011 20:46 Muž souky [592] - Rostliny
škoda že tam nemáte nic od atmana
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   30.11.2011 19:55 Muž akvaristik [274] - Rostliny – Kdo to k nám měl daleko ...
Našim příznivcům, kteří to k nám měli daleko, sdělujeme, že jsme se rozrostli o další prodejnu. Od minulého týdne nás najdete v Obchodním Centru NISA v Liberci ve spodní pasáži. Rádi Vás přivítáme v naší nové prodejně! Opět očekávejte akvaristickou speciálku se vším všudy, co k tomu patří. Těšíme se na návštěvu.
Akvaristik

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 11:48 Cerimka Re: showt
Moc děkujeme, až pojedete na dovču do Jizerek, zastavte se :-)

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 3255x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14875