Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Sera Bio Nitrivec

 

NápovědaFórum » Voda, přípravky na úpravu a testy » Přípravky na úpravu vody 

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Sera Bio Nitrivec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.03.2010 17:06 Žena Danila [4489] - SumciRe: lukas1990311
Seru nitrivec jsem kdysi s úspěchem použila, když jsem narvala třicet ryb do nezaběhlého akvária tone
Poradil mi to kamarád jako akutní první pomoc a tehdy to zabralo, samozřejmě s tím, že jsem následně měnila po částech denně vodu, přestala drhnout filtr ve vodovodní vodě a páchat z neznalosti jiné neskutečné hovadiny... smich
Pokud to máte doma a máte nově založené akvárium lze to používat dle návodu, jinak není důvod k použití.
V každém případě, není co zkazit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 20   14.03.2010 13:18 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: lukas1990311
Kľudne to tam daj, máš v návode aj dávkovanie pri zabehnutom akváriu, však? Na začiatok sa dáva vyššia dávka a potom preventívne pri čistení filtra, že je to tak? Tak smelo. Ja tento prípravok používam od začiatku, (zopár rokov)teraz to používam naozaj preventívne, raz za 3-4 mesiace v menších dávkách ako je v návode, výhodou je, že neodkalujem dno, jednoducho není čo, ale,aby som nerobil reklamu, tak to isté, no pod iným názvom pochopiteľne, predáva resp. vyrábajú aj Dajana, JBL, atď. no a aj lacnejšie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.03.2010 12:22 Muž Yirka [9118] Re: lukas1990311
Nemá přece cenu zkoušet něco jen proto že to máš doma. Chemii do nádrže pouze cíleně. Ař budeš mít doma nějaký jed, tak si ho taky vyzkoušíš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   14.03.2010 11:57 Žena Imii [45] Re: lukas1990311
Myslím, že na obale je napsáno, že tato chemikálie slouží k nastartování filtrace (bakterie) a ryby se do akva vkládají až po cca 24hod. ... proto by se to snad ani nemělo lít do akvárka, kde ryby jsou či které je založené ... akorát by to podle mě uškodilo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2010 11:55 lukas1990311 – Sera Bio Nitrivec
Chcel by som sa spitať keď idem dávať do akva : sera bio nitrovec ci musim vyberat rybicky z akvaria ? Ak sa nietko stymto stretol tak prosim o radu ako to pouzivat a naco je to dobre mam to doma a nejake filtracne medium tak to chcem vyskusat. Vopred ďakujem. ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 2 ...... [3]

Zpět na obsah sekce Voda, přípravky na úpravu a testy • Zobrazeno 4356x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13960-sera-bio-nitrivec?od=101