Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Barva tapety

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Pozadí 

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Barva tapety
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2010 22:07 Muž Farrael [28] - ŽivorodkyRe: hanyking
No já bych dal asi spíš něco s motivem skály, ale budiž buď černé či tmavě šedivé ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2010 22:04 hanyking Re: deCORF.OBRAEN
Rostliny tam nebudou kvůli rybám. Takže taková variace na způsob malawi. A 4 velcí vrubozubci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.03.2010 22:00 Muž deCORF.OBRAEN [220] Re: hanyking
Píšeš ,že pozadie nechceš len tapetu..čo ešte máš v pláne tam dať?.Aký biotop akvarka chceš urobiť? Ake rastliny máš v pláne,ryby atd?.čiernou by si nič nepokazil a zvýraznil rastliny ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2010 21:51 hanyking Re: deCORF.OBRAEN
Mám jen stojan. Aqa se lepí a tu tapetu tam musím dát než to nastěhuju. Resp. nechám ji tam dát.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2010 21:49 Muž deCORF.OBRAEN [220] Re: hanyking
Skús pridať nejaké foto pre lepšiu predstavivosť ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2010 21:43 hanyking – Barva tapety
Jakou barvu na zadní tapetu. Akvárko je velké 170X 75 X 80 výška. Dno bílý jemný písek 0.3mm. Pár valounů bez rostlin. Pozadí tam nechci jen tapetu. Jaká barva se tam bude hodit? Na výběr mám všechny barvy a to jak lesk tak mat. A mám tu tapetu dát i na roh co bude u zdi nebo jen dozadu? Jde mi o to aby to nebylo nějak moc barevně přeplácané. Ryby tam jsou hlavní objekt pozorování. Vrubozubci red tiger. A chci aby aqa bylo opticky co největší.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 2 ...... [3]

Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 4391x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13917-barva-tapety?od=101