Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Mladé živorodky

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Množení ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 4 Žádná další stránka   1  
Mladé živorodky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2008 13:01 Žena ustavprochore [567] Re: Biky
2 cm tělo (bez ocásku)? to ještě nebude úplně dospělý sameček anebo byl odchován v nevhodných podmínkách...
zkus se fakt poohlídnout po nějakém tom větším akva, uvidíš, že to rybkám prospěje a budou se ti lépe prodávat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2008 12:46 Muž Geri [29] - SkaláryRe: Biky
Řekl bych že nic jiného než koupě nového akva nezbývá, určitě toho nebudeš litovat. Koukni na inzeráty a nějaké 80l akva seženeš i za rozumnou cenu. Nebo po známích, příbuzných, kamarádech atd... co dřívě pěstovali myšky, křečky, morčata, rybičky a buh ví co ještě. Hodně lidem se to doma jen tak válí někde v prachu a budou rádi že se toho zbaví.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2008 12:40 Biky Re: ustavprochore
Kdyby ty rybky byly plně dorostlý, tak ani neceknu... jenže dospělý ve společné nádrži mám jenom ty gupky... a ještě zakrslý... samec 2 cm, dvě sam,ičky stejně jako on, zbylý dvě asi 3cm... Ostrotlamky ještě prcci, přes 2cm nemají rozhodně, jsou zakrslý a ještě mladý.... Vím, je jich tam moc, ostrotlamky asi budu muset dát pryč :(..... A mrňata mám běžně nedorostlý, proto jsem se chtěla zeptat, jestli by to bylo řešení, než je dám pryč... Bohužel na větší akva nejsou prostředky, možná bych časem našetřila na něco z peněz, co bych teoreticky dostávala, když bych mrňata dávala do zverexů, ale to s mi taky dvakrát nechce...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2008 12:02 Žena ustavprochore [567] Re: Biky
5 pavích ok a 3 mollynky ve 30 l? coze vždyť se tam trápí! Pořiď jedno větší akva a do něj dej dospěláky, potěr pak do té 30.
Já vím, že se ti tohle řešení líbit nebude, ale sama jsem udělala tu blbost, že jsem nechala potěr v malé nádrži, a oni mi nedorostli do té správné velikosti... :-O
Takže tak, třeba bude mít někdo jiný názor, ale už jednou ti tu tuším někdo napsal, že takové podmínky nejsou pro množení živorodek zrovna ideální...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2008 11:37 Biky – Stěhování obsádky..?
Ahoj lidi. Mám společenskou nádrž 30l /5x paví očko, 3x mladá živorodka ostrotlamá/ a odchovnu 15l. Bohužel se mi to teď zkomplikovalo, protože v odchovně mám asi 80 malých gupek. Myslíte, že je vhodné prohodit obě obsádky, tedy potěr do společné nádrže a dospělé do odchovny? V odchovně je trošku nižší teplota, ani v jednom akva přes léto netopím, ale společenská se vyhřívá zabudovaným světlem, odchovna má jenom stolní lampičku. Poradíte? Předem děkuju

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2007 12:00 Rybář Re: Mrakoplash
Já teď našel asi 10 mláďat pavích oček v akva s ostatníma rybama a nemám to ani moc zarostlé. Takže část přežije určitě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2007 21:03 R Muž Mrakoplash [1776] Re: GAGAL
To ja bych je rad nekomu daroval , nejlepe vsechny :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2007 20:49 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Mrakoplash
Tak ok nehádám se ,ale já bych je oddělil,Když bych je chtěl odchovávat. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2007 20:47 R Muž Mrakoplash [1776] Re: GAGAL
no mam je v 60tce tam tech rostlin moc neni :-D no to je jedno proste porad jich je nejak moc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2007 20:45 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Mrakoplash
Mraku pokud je akva zarostlé tak asi něco přežije, ale já tomu nějak nevěřím, že si mamka nezobne. To že nežere svůj potěr e.anulatus se taky píše a jak těm mým potvorám chutnal :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2007 20:36 Daniela Re: GAGAL
Děkuju, naštěstí je mám zvlášť..měla jsem 11- mám 3... :) Ale další 4živ. jsou asi březí...jsou tlusté
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2007 20:36 R Muž Mrakoplash [1776] Re: GAGAL
Gagale u me se nejak nezerou :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.09.2007 20:34 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Danila
No myslím ,když je necháš u maminky tak se maminka pěkně napapá ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2007 20:30 Daniela Re: Jestr64
od živorodky Endlerové
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2007 20:28 Muž Jestr64 [8] Re: Daniela
hmm a jaký mláďata?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2007 20:26 Daniela – Mláďata
Přežijí mláďata bez matky?Mohu je někomu darovat už jako malé asi týden po narození?Asi je to blobst, ale i tak se ptám!

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 3 ...... [4]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 6541x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13637?od=151