Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaké ryby ke čtverzubcům?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Jaké ryby ke čtverzubcům?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2013 12:16 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Shell
No já jsem si nedavno pohrával s myšlenou budoucího akvárka pro trpasličí, tak jsem zvědavý jak to u tebe dopadne a jak se budou s takovou rozmanitou posátkou chovat.
jinak je tu pěkný članek o jejich chovu s krevetkama (rybicky.net/clanky/521-ctverzubec-trpaslici-ve-spolecenske-nadrzi-i-s-krevetkami) s něho usuzuje že tech pár cherry co tam máš s nich moc nadšená nebude :-D.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2013 12:06 Žena vondr001 [674] Re: Shell
Čtverzubci trpsaličí jsou teritoriální ryby (vnitrodruhově). Já si pořídila 4. Myslela jsem že mám dostatečně velké akva (112 l), hodně zarostlé. Nakonec mi zbyl jen 1 čtverzubec - ten nejsilnější. Ostatních (mých) ryb si nevšímají, nevím jak se chovají ke krevetkám -jestli by si nezobli, kdyby byli hladoví. Jsou to masožravci, dobře likvidujou šneky a je třeba je krmit živou potravou (patentky). Píše se o nich, že se naučí i mraženou, ale ten můj "trouba" prostě nechce. :-D
Ještě žerou jikry. Potěru si nevšímají. (alespoň ten můj).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2013 11:03 Shell
Chystam se pristi tyden do Brna na ctverzubce trpaslici. Akva jsem zakladala s tim, ze je tam urcite chci s krevetkama. Ted uz tam jsou i ctyri endlerky, tri otici a sest pandiku, kteri se mi mnozi. Chtela bych k nim pridat tak 3 budulinky a zvazovala jsem i cichavce medove, kteri se snad s krevetkami snesou. Je na me vyvijen natlak na nejakou vetsi barevnejsi rybu :). Tak zvazuju, co k nim... na cichavcich netrvam, jen zvazuju varianty... dekuji za radu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2012 06:32 Muž LiborSprysl [9015] Re: Mrakoplash
Ono není nad čím moc meditovat...čtverzubci prostě jsou od přírody lovci...vše co je výrazné a může jen vzdáleně připomínat potravu musí prubnout. Hlad mají skoro furt... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2012 06:28 R Muž Mrakoplash [1776] Re: navik
Mám posledního 4zoubka a aby nebyl na samotce dal sem ho do většího akvária k Sawbwa resplendens.
Ty mají červený ocásky a všechny okousaný, je to potvor mrňavej.
rybicky.net/obr/ryby/max/3352.jpg
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   23.12.2012 23:13 Muž navik [908] - SumciRe: Boudy
Pokud už se rozhodnete k nim něco přidávat (což bych také nedoporučoval) vyhněte se rybkám s ploutvemi zbarvenými do červena. Mám je (6 ks ve 190 l na délku metrovém akva) se skupinkou malých gavúnků Iriatherina werneri a ti, kteří jsou obdaření červenými ploutvemi jsou minimálně na jedné z nich "označeni" okousnutím (na rozdíl od jiných kousků s ploutvemi do modra, kde je tato "kratochvíle" trpaslíků evidentně méně častá), a to přesto, že jsou tito gavúnci v porovnání s malými čtverzubci podstatně hbitější plavci.... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.12.2012 05:25 Muž LiborSprysl [9015] Re: Boudy
No neriskoval bych...jsou sice malí, ale je jich tam dooost...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2012 21:13 Boudy – čtverzubec trpasličí
Ahoj, v akvárku cca 100 litrů mám 17 trpaslíků (mimochodem, jsou v pohodě, nepřijdou mi vůči sobě nesnášenliví), dva ancistrusy. Chtěl bych nějaké cichlidky, poraďte jaké se hodí? Přivítám osobní zkušenosti. A pokud nenajdeme vhodné cichlidky, hodí se k nim např. čichavec medový? Co se k nim hodí za rybky? V jaké společnosti je máte?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2012 17:27 Muž koikapor [163] - divoké živorodkyRe: burnes
To su male akvaria, ak by si chcel dalsie ryby uz by to bolo fakt moc,
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2012 10:39 burnes
Ahoj pořídil jsem si trpasličí čtverzubce (2kusy doufám že pár)a mám je v 28l akva u krevetek (asi blbost ,nějak se nedaří množit krevetky)ještě mám 30l akva tak mně napadlo je tam přendat doporučí mi někdo nějaké rybky k těm čtverzubcům??
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 20:02 Nobody Re: Fisulka
Tady je dost těžké poradit.Akvárium je malé.Jednodruhové by bylo nejlepší.Kdyby bylo akvárium delší(100cm),radilo by se lépe.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 19:59 švíco Re: Fisulka
OK, v pohodě... tak teď už snad odpovědi znáš. Ať dělají radost, jsou to srandistí :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 19:48 Žena Fisulka [0] Re: švíco
No, i kdybych o nich 100% věděla vše z netu atd, stejně bych se šla zeptat, tak jako jsem to teď šla udělat a ujistit se co a jak, od zkušených chovatelů. Raději stokrát vypadat za debila, než udělat chybu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 19:44 švíco Re: Fisulka
No kdyby sis tady přečetla všechny informace o nich, tak by ses neptala, zda budou ubližovat bettě nebo šnekům. Každopádně platí to, že čtverzubci (jakýkoliv druh) jsou nepředvídatelní a každý kousek je jiná osobnost. Paušálně radit nelze skoro v ničem.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 19:38 Žena Fisulka [0] Re: švíco
Myslím, že o čtverzubcích vím dost, ale třeba na rybicky.net neni moc o tom s jakou rybkou se snesou či ne. Ale děkuji za rady.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 19:28 Muž hawok [64] - ČtverzubciRe: Malý Snoopy
zahrabavani se tu myslim resilo z vysledkem, ze ho nikde nevidel se zahrabavat a nikde to napsane taky nebylo. Ja myslim, ze tenhle ctvertzubec se nezahrabava.
V ostrave je miva na aquaburze firma RYST nebo Clarkii, Clarkii ale do konce roku nebude a nevim jestle je ryst jeste ma, minule nebyli.
Taky je muzou objednat v Zoo pande v globusu, coz je pobocka macenauer.cz
Jako spolecniky bych volil mensi krunyrovce nebopancernicky. Hlavne zadne zavojove ryby. Nekteri ctverzubci potrebuji ke krmeni vice klidu a muzou tim stradat. Ja je mel ve 112L a nakonec jsem pro ne zalozil mensi nadrz kde jsou samotne. Taky bych rekl, ze pokud je pridas jako posledni a jako nedospele, lip se adaptuji na spolecniky a pak je nechaji. Zato dospeli mi stipali zas vse. Hodne zalezi na povaze konkretniho ctverzubce, jestli se nudi a kolik ma zradla.
Co se tyce mnozstvi ryb, zvolil bych asi 1 samec a tri samice nebo i 1 samce na dve samice.
Mnozeni tu tady nekde taky je, tsim ve vlaknu ctverzubec trp. chov. Shrnu to, nekomu se mnozi spontanne a nekomu ne. Vseobecne se rika, ze prave tento ctverzubec se spontanne mnozi. Me se zatim vyter nedari.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 19:26 švíco Re: Fisulka
No co, buď je nechají na pokoji nebo je budou oškubávat. (spíš je nechají napokoji)
Nejdřív se o rybách čte a až potom se kupují... tož tak!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 19:15 Žena Fisulka [0] Re: hawok
No joo, s tim už bych počítala, že by šli pryč, jenže mi zatim nikdo neodpověděl na ty ostatní rybky :))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 19:06 Muž hawok [64] - ČtverzubciRe: Fisulka
bettaka urcite oskubou, to bych ani nezkousel.
Ampularky budou ozdibovat pravdepodobne, ale jen kratce, pak se ampularie prizbusobi pohyben v noci a se ztazenyma tykadlama. Kazdopadne bych je dal pryc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.11.2011 18:39 Muž deCORF.OBRAEN [220] Re: Fisulka
odporúča sa 1 ampulária na 50 litrov vody, pretože ich výkaly zaťažujú vodu rybicky.net/atlasostatnich/ampularka_obrovska
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 18:39 Žena Fisulka [0] Re: švíco
Já je mám v samostatném 30L akva, ale chtěla bych jim dopřát více. Když přendám šneky a beťáka, s ostatníma se snesou?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 18:36 švíco Re: Fisulka
No počítej s tím, že šneky budou otravovat dokud je neporaní. No a beťákovi budou s největší pravděpodobností okusovat ploutve. Ale třeba budou sekat dobrou, ale spíš ne. Jinými slovy, moc dobrý výběr to nebyl...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 18:33 Žena Fisulka [0] – ?
Ahoj, chci se zeptat, mám 54L akva, v něm pár neonek, pancéřníčků, dva sumečky a beťáka + tři ampulárie. Dneska jsem si konečně splnila sen a pořídila si tři čtverzubce trpasličí a tak se chci optat, i po přečtení těchto zkušeností, zda si myslíte, že v této veliksoti akva by nějaké té rybce či šnekovi mohli ublížit? Čtverzubci mají teď 1cm.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 17:15 Malý Snoopy – 4tverzubec trpasličí
Ahoj potřebovala bych poradit,jaké ryby dát ke čtverzubcům trpasličím do 126l akvárka-spíš nějaké krátkoploutvé,klidnější,moc se nemnožící ryby aby se mezi sebou a se čtverzubci nežrali a tak.Také bych chtěla ještě vědět,jestli je pravda,že se rádi do dna zahrabávají i čtverzubci trpasličí,protože dno nemám vůbec písčité.Je možné čtverzubce trpasličí rozmnožit ve 126l akvárku,kolik jich tam má být a jaké pohlaví?

Nevíte prosím někdo kde v Ostravě sehnat tyto čtverzubce?Už jsem byla v jednom zverimexu,ve kterém se mohou "objednat",ale já bych si je spíše vybrala sama.

Moc děkuji za vaše rady,postřehy a zkušenosti. ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2011 11:48 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Epidemiq
neboj, ty se jen tak nepřemnoží. Navíc nežerou rostliny tak proč by ti vadily a jejich prodejem si docela vyděláš (kdo by kupoval okružáky, ale Heleny chce každej druhej)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2011 11:43 Epidemiq Re: Tudy
To se mi ale pak zas pemnoží Heleny....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2011 10:47 Muž Tudy [330] - KrevetkyRe: Epidemiq
Nejméně stresujícím řešením pro ryby mi přijde nákup dalších 3-4 ks plžů Clea helena.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2011 09:42 Epidemiq Re: hawok
OK, myslím, že o víkendu se pokusím znovu o odchyt čtverzubce ve větším akváriu. Slibuju si od toho, že se mi v tomto akváriu šneci zase namnoží a v tom druhém je vyžere na minimum, a pak ho zas přestěhuju a takhle by mohl každé tři měsíce bydlet jinde. Když se uchýlím k nákupu druhého čterzubce zmizí mi zrazu šneci v obou akva a budu mít na starosti dva hladovce, kteří se z nudy začnou věnovat právě krevetkám, nebo ploutvím jiných ryb, kterých si doposud vůbec nevšímá. No uvidím, jak to nakonec dopadne, ale druhého se mi zatím kupovat nechce. Bude-li o víkendu čas zároveň doplním více informací o akváriích do svého profilu a přidám fotky, aby bylo jasné o čem je řeč :-)
Díky všem za rady a diskusi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 21:22 Muž hawok [64] - ČtverzubciRe: sikula
zdravim.
Tak ctverzubec bude bettu tutove skubat. Mensi to vetsinou nedelaj, ale dospelci s oblibou skubou zavojove ploutve.
S krevetkama vetsinou ctverzubec nic neudela dokud je neochutna, treba nahodou.
Odchytnout mi dou, staci jen pomalu je nabrat sitkou, vetsinou si cokoliv noveho v akva se zaujetim prohlizeji, tak se chytit nechaji, ale museji byt v akva jisti.
Jinak to je moje zkusenost s ctverzubcem trpaslicim. Prece jenom je to dost sverazna ryba a u kazdeho se muze chovat jinak
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 18:15 Muž sikula [73] - Raci, krabi, krevetkyRe: Epidemiq
Mě se čtverzubec s betkou snesl bez potíží. Ale počítej s tím, že až se naučíš správně krmit, tak budeš horko těžko shánět šneky na krmení pro čtverzubce... Problém bych hledal spíš v kombinaci čtverzubec + krevetky, nebo betta + krevetky
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 17:55 Žena Eva_R [365] - ObojživelníciRe: katterinecka
V tom 90l akvárku může být těch čtverzubců klidně víc (měla jsem čtyři spolu v 60l a pohoda), takže když se nesnese s bojovnicí (zkušenost nemám), tak ho přelovíte do většího.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.09.2011 15:38 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Epidemiq
Já myslela že už tam je. Tak tam dej těch helen víc. Nebo šneky začni dlovovat, nalákej je třeba na okurku. Přemnožení šneků bývá způsobeno špadnou údržbou akvárka nebo překrmováním
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 15:34 Epidemiq Re: katterinecka
Ano myslím bojovnici pestrou, trochu jsem to popletl, ona ta moje je totiž opravdu nádherná :-) No čtverzubce se mi nepodařilo chytit v 90ti litrovém akváriu. Do tohohle malého jsem ho právě chtěl přendat. Zkoušela si někdy chytit čtverzubce? To je něco jiného než běžné ryby. On má snad zabudované turbo nebo co, ale je schopen se v mžiku octnout na druhém konci akvária. No a Clea Helena šnečky požírat nestačí - rychleji se množí než ona baští, proto jsem začal uvažovat o druhém čtverzubci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 14:58 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Epidemiq
Myslíš bojovnici pestrou? Podle mě to není nejvhodnější kombinace, to nejsi schopný toho čtverzubce v tak malém akvárku chytit? Na redukci šneků v tak malém akvárku je dobrý šnek Clea helena, co je sežere.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 14:34 Epidemiq – Mohou spolu žít v 20L akva čtverzubec trpasličí a samec Betty?
Mám 20ti litrové akvárium pro samotného samce bojovnice nádherné, kvůli čistotě akvária jsou tam ještě asi 4 krevetky. Funguje vše skvěle, voda čistá, řasy žádné, ale bohužel se mi akvárium nepodařilo ochránit před přemnožením šneků (malí okružáci). Ze zkušeností, které mám s větším akváriem jsem perfektně vyčistil akva od těchto šneků s pomocí jediného čtverzubce trpasličího. (Anetoma Helena na rychlou šneččí expanzi nestačila ani v jednom z akvárií). Rozhodl jsem se, že přesunu čtverzubce na čas do malého akvária a budu sledovat co na to Betta a když si nebudou rozumět tak ho hned vrátím. To jsem se ale spletl, protože nejsem v žádném případě schopen odchytit miniaturního zběsile se pohybujícího čtverzubce ze zarostlého akvária. Přemýšlím proto o zakoupení druhého, ale zde si už musím dát pozor, protože jestli si s Bettou nesedne tak ho nemám kam přendat. Takže konečně otázka zní: Mohou spolu žít v 20L akva čtverzubec trpasličí a samec Betty? Máte s těmito rybami v jednom akváriu nějaké zkušenosti?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2011 16:55 tomele Re: švíco
díky, to je nelepší řešení. Radši se tu ptám (budu rád za každý názor), protože nechci způsobit masakr daria.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2011 14:00 švíco Re: tomele
Zkus a uvidíš... lepší odpověď ti nikdo nedá, protože čverzubci jsou naprostá individua a svérázové. Mně třeba dobře kamarádili s galaxkama ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2011 13:34 tomele
ahojte,
co si prosím myslíte o kombinaci těchto rybiček : dario dario (ostnáč červený) a čtverzubec trpasličí (carinotetraodon travancoricus)

... šlo by to?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2011 22:05 Žena orlynka [13] - LabyrintkyRe: Andy
Špatného není nic, jen jsem uvažovala, že bych je přendala do většího bejváku :) A taky se mi tam začínají zas tvořit řasy, tak bych to zlikvidovala :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2011 17:38 Žena Kajka99 [229] Re: orlynka
chovala jsem čtverzubce i s bettami i s čichavcem zakrslým. ze strany čtverzubců bylo vše v pohodě, problém byl v tom, že čichavec a poté i beťák začali být agresivní na všechny ryby včetně čtverzubců, i na borarasky. Občas se pak nějaký čtverák vykradl na výpravu a velkou rybu ďobl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2011 13:28 Muž Andy [0] Re: orlynka
A mohu-li se tázat, co je špatného na současném stavu? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2011 12:47 Žena orlynka [13] - LabyrintkyRe: švíco
Hmm, tak jediné dlouhoploutvé ryby by tam byli relativně ti ancíci, ovšem nerada bych, aby z nich udělali pankáče smich No, asi nezbyde nic jiného než to zkusit, ale nevím nevím, možná to radši nechám tak :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2011 12:35 švíco Re: Andy
Krmení je jedna věc, ale věc druhá jsou ty ploutvičky, které čtverzubce hodně přitahují... ovšem je známo, že čtverzubci jsou v chování nevyzpytatelní a kolikrát je možné i zdánlivě nemožné ;-) Když si najdeš nádrž uživatele "chytek" tak uvidíš, že lze čtveráčky chovat s parmičkama a dokonce i s endlerkama. Já jsem je měl společně s krevetkama a galaxkama a byly relativně v pohodě. Jestli budou v daném společenském akváriu v pohodě se nezjistí jinak, než když se to vyzkouší... ovšem je velká pravděpodobnost, že mezi těmi 5 kousky se nějaký prudič najde :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2011 12:21 Muž Andy [0] Re: švíco
Na druhou stranu jsou ty ryby celkem pomalý... Takže by čtverzubcům moc žrádlo brát nemusely a tim pádem by mohli bejt celkem v klidu, ale já osobně bych Čtverzubce do společenský nádrže nedal... Ale taky je pravda, že mam trpaslíčky teprve dva měsíce, takže nejsem žádnej čtverzubcolog... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2011 11:27 švíco Re: orlynka
Závojnaté ploutvičky, to je pro čtverzubce to pravé ořechové :) No můžeš to zkusit, přelovit je můžeš zpátky vždycky....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2011 11:01 Žena orlynka [13] - Labyrintky
Uvažuji, že mé trpasličí čtverzubce přendám do většího akva- společenského. Myslíte, že je to dobrý nápad? Ve společenském mám 2 samice betta splendens a 1 samce, 3 ancíky long fin, 1 samce čichavce zakrslého a 2 samice, neonky a 1 samičku cihlidky ramirezovy. Nyní jsou čtverzubci ve 30ti l, je jich tam 5. Naopak uvažuju, že bych toho samečka betty přendala do oné 30cítky. Je to dobrý nápad nebo to mám radši nechat tak? Bojím se, aby čtverzubci neokusovali ostatní ryby :-O

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2011 22:48 Muž Mbu [1] - Ryby brakických vodRe: simoo
Vsetko podstatne Ti uz napisala Kajka99
Na tetraodona nigroviridisa teraz zabudni, vodu treba solit, ked nie tak hynie do niekolkych mesiacov.
Na zaciatok Ti staci Carinotetraodon travancoricus.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2011 00:04 Muž Mbu [1] - Ryby brakických vodRe: simoo
Nie, nemusis sa bat neublizi stvorzubcom. Len pri krmeni treba dat pozor aby sa pri parmickach aj stvorzubce nazrali su dost pomale, pokial sa stvorzubec natoci a poobzera si potravu tak mu ju parmicka uchmatne. :-)

Co viem tak v Cechach ho ma v ponuke Vivarium Melnik katalog.vivarium.cz/…-
Ale urcite ho ponukaju vo viacerych obchodoch a burzach.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2011 19:59 simoo Re: Mbu
diky takze se nemusim bat ze by parmicka neco udelala ctvertubci? a jeste mam jednu otazku ktera je dost dulezita kde vlastne pořidim ctverzubce trpasliciho? simoohttp:
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2011 00:42 Muž Mbu [1] - Ryby brakických vodRe: simoo
mozes , ale? parmička čtyřpruha nie je rychlesia od stvorzubca ked je noc. Tento stvorzubec je pokojny, ale vsetko zalezi od ich individualnej povahy :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [2] 3 4

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 3235x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12924-jake-ryby-ke-ctverzubcum?od=51