Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaké ryby ke čtverzubcům?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Jaké ryby ke čtverzubcům?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2023 20:03 Žena Bjora [0] – Stvorzubce s panciernickami
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Kedysi som chovala stvorzubce trpaslicie s razborkami a fungovalo to. Teraz mam v 50 l akvariu panciernicky male a rozmyslam ze by som si opat kupila stvrozubce. Viem ze pochadzaju z roznych krajin.. ale aj tak ma to laka.. myslite ze by to mohlo fungovat? Akvarium je plne rastlin a panciernicky su omnoho pokojensie ako razborky..
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.02.2019 23:46 Muž navik [908] - SumciRe: Petr123
S trochou samostatnosti je odpověď jednoduchá - zde na rybičkách nahoře záložka Atlasy - Atlas ryb - najít Čtverzubce trpasličího - otevřít kartu, dole v popisu je "Plave v nádrži" - rozkliknout "Otevřít vše" a pak si v nádržích (nejlépe zkušenějších akvaristů) označených jako Společenské prohlédnout s jakými rybami je chovali (chovají)...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2019 21:33 Muž Riccihifi [13] Re: Petr123
Chovam sice zelenych ale to nebude podstatny rozdiel, nevsimaju si vobec ancitrusov ani parmicky siamske, ale ryby s dlhsimi plutvami a prestrofarebne rybky maju velky problem, 13 neoniek prezilo v akva len niekolko hodin, vsetky 4zubce nakoniec zozrali, doslova ich roztrhali,takze som s takymito pokusmi navzdy skoncil...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2019 15:53 Petr123
Ahoj, rada lidi pise, ze chova ctverzubce trpasliciho ve spolecenskem akvarium. Je tu nekdo, kdo ma zkusenost s jakymi rybami je mozne ctverzubce trpasliciho chovat?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   09.08.2017 20:56 Muž navik [908] - SumciRe: Snowy
Snowy napsala: ... Potřebuju nějaké živočichy na údržbu, pojídání zbytků atd.

Já bych nehledal náhradníka. Jsem přesvědčen o tom, že nejlepším živočichem na údržbu je sám akvarista (dělá li to pořádně ;-) )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2017 23:12 Žena Nlua [0] Re: Snowy
já je před časem měla. A nějakou dobu i v podobné velikosti. A nedávala bych k nim asi nic, stejně nejlíp vypadají, když jsou samotní. Já je měla nějaký čas s krevetkama bílé barvy - a samozřejmě mladých krevet moc nepřežívalo. pak u nich chvilku bylo pár trpasličích živorodek... ale.. nejlíp prostě vypadali samotní. taková roztomilá ryba nepotřebuje žádné doplňky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   08.08.2017 21:05 R Muž ctibum [6926] Re: Snowy
Celkem nával ve třiceti litrech... hmm Co třeba míň krmit, když se tam válí granule, odkalovat a zredukovat osádku? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2017 20:52 Žena Snowy [24] – Živočichové dna a čtverzubci
Ahoj, potřebovala bych poradit, co k trpasličím čtverzubcům na dno. Mám 30 litrů, v tom 3 trpaslíky, 2 zbylá paví oka a asi 7 razborek bornejských.
Nejsem schopná tam udržet sebemenší populaci piskořek, všechny sežerou, i když krmím mraženým. Potřebuju nějaké živočichy na údržbu, pojídání zbytků atd. Bez šneků to akvárko nejede, jak by mělo. Napadly mne modré krevetky, ovšem netuším, jestli je čtverzubci neposvačí? Vím, že mi se dnem moc nepomůžou, ale bohatě by mi stačilo, kdyby zpracovávaly zbylé granule, občas pozobaly tu trochu řasy.
Nebo můžu dát pancéřníčka malého (coryd. pygmaeus)? Tam si ale nejsem jistá tím vodním sloupcem - je to třicítka na výšku.

Ještě jsem viděla nějakou škebli (rybicky.net/atlasostatnich/korbikula_javska), ale ta by mi asi vyrývala stonkovky a nevím, jestli by ji trpaslíci taky neposvačili.

Máte nějaký nápad na nějakou náhradu piskořek, co by přežila? Díky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2017 15:07 Rudy
Mam aktuálně 4ks trpaslíků (1 samička) v 100l s 6ks dospělých Black Moll, cca 15ks Endlerek a 5 sekavců - všechno kromě čtverzubců má okousaný ploutve, Black Molly paradoxně nejvíc (ocasy jim zarovnali do jedný linie, břicho, hřbet,...). Potěr od Moll za cca 3 dny z 16ks na 3ks.
Krmim je denně patentkama včetně živejch šneků ale bez výsledku - stejně terorizujou celý akvárko. Za mě čtveráky jen samotný nebo s výrazně většíma rybama. Jinak sou asi moje nejoblíbenější ryby na pozorování - hlavně při útocích na šneky :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2015 22:27 Muž DANMAZUR [20] Re: patamatix
Ryby nemám dlouhoploutvé(pancíků si prý nevšímají) a četl jsem zde super článek jak vpohodě byly s japonicama a vše fungovalo a krmení mám promyšlené mražené patentky mražený cyklop sušené dafnie a živé červy(žížaly když budou jíst)no taky názor prý záleží jestli je teritorium rozčleněné jestli jsou tam jemnolisté rostlinky, aby se nenudily a jestli se dost krmí. Mohl bych vědet jaké tam byly s nima ryby a prostředí abych se v tom mohl lepe zoriantovat?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2015 21:56 Muž patamatix [408] Re: DANMAZUR
V tak malém akváriu jsem je měl samotné. Hlavně je potřeba mít pro ně živé krmení,moc se jim nedařilo,tak jsem je dal do většího,než jsem je dal dál do světa. Za těch pár dní co tam byli dokázali okousat ploutve polovině ryb,takže si zjisti více informací a ještě o tom popřemýšlej ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2015 19:35 Muž DANMAZUR [20]
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku caute, hledal jsem nějakou pěknou ozdobnou rybku a na co jsem nenarazil. No samozřejmě že na čtverzubce trpasličí co jsem četl si myslím že bychje mít mohl. Myslím si že jsem vše zařídil, ale radši bych požehnání at neudělám blbost. Osádka 6 pancéřníčků skvrnitých 12 živorodek endlerových a 5krevetek japonica do toho bych chtěl 1 samce čtverzubce a 2 samice. Mám tam jemnolisté rostliny (zákrutichy) i plovoucí rostliny skalku a plno piskořek takže bavit by se měli a nádrž je kvůli teritoriu opticky rozdělena na 4 části. Do prezentace se nedívejte nemám aktuální fotky,ale pošlu je. Jo rozměry akva jsou 60x30x30cm 54litrů.Co myslíte mohl bych je mít?
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2014 21:12 Muž patamatix [408] Re: Boudy
Pravda šneky milujou,ty my vymydlily komplet,to je jejich hlavní jídelníček :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2014 21:10 Boudy Re: Spery
Ahoj, mám trpaslíky už dva roky - skupinku 16 ks v 300l akvárku. Pro radost jsem jim přidal nepravé neonky - bohužel, vůbec si jich nevšimli. Tak jsem koupil "kakaďáky" aby se v akvárku něco dělo. Ty se vytírají a ani mladých si čtverzubci nevšímají. To nemluvím o ancistrusech, kteří se také vytírají a potěr žije, roste a blbě se loví. Teď jsem si k nim pořídil pár perlovek červených. Prý jsou to rváči - bohužel, veškeré osazenstvo (ještě garry a pandy) se ne a ne vymlátit. Závěr nesnášenlivost trpaslíků ani mezi sebou nemohu potvrdit - dokonce naprosto v pohodě žili s japonikama. Jediné co nepřežije jsou šneci a malé krevetky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2014 18:55 Muž patamatix [408] Re: Spery
Taky jsem je choval,měl jsem 4 ks ve 40l čisté vody. Byli tam i krevetky a zezačátku to šlo,ale po čase krevetka kaput pak druhá,ale neviděl jsem je prevíty,že by je napadli.Někde jsem četl,že když se nudí tak otravují ostatní. Dal jsem je do společenského akva 150l,ale to jsem neměl dělat. po dvou dnech jsem zjistil,že 80% ryb má okousané ploutve,takže bych volil 3 kusy a maximálně něco malého na dno,já tam měl malé ancistruse a těm nic nedělali.Ale po zkušenostech bych konbinaci čtverzubci a ancistrusy nedal,jsou to pořádný špindíry. Nevím jak tobě,ale mě žrali jen živé max mražené a proto ten bordel :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2014 17:12 Muž Chem [837] Re: Spery
Asi je to hodne individualni, ale ja mam tyto drobne ctverzubce zrovna ted prechodne ve vetsi vytiracce (cca 40 litru) spolecne se samicema galaxek (a to jsou malicke rybky) a nic si nedelaji. Zarostly ani clenity to neni - akvarko bez dna jen javsky mech.. Po mensich zkusenostech, ktere se ctverzubci mam, bych se spis bal k nim dat tu molly, (o ktere se pise par prispevku prede mnou), ze je ona bude tyrat a prohanet, nez abych se bal, ze ctverzubci napadnou tak velkou zivorodku..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2014 11:05 Muž Legioix [574] Re: Spery
Tak jich tam dej víc. Tady to máš jasně napsáno: rybicky.net/atlasryb/ctverzubec_trpaslici

Čtyři ctverzubce trpaslici + šest: rybicky.net/atlasryb/pancernicek_panda a je vystaráno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2014 11:03 Muž Jiri_99 [425] Re: Spery
Ideální je chovat samostatně. Myslím si ale že může. Záleží ale na velikosti a členitosti aq. Taky jak moc je zarostlé a hlavně na počtu rybek. Tady nelze odpovědět ano - ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2014 11:00 Muž Spery [0] Re: Legioix
mít jednu rybku v 60L akvarku , ktera ma jeste 2 - 3 cm :( to je mala tam nebude skoro ani videt :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2014 10:40 Muž Legioix [574] Re: Spery
Měl by se chovat samostatně. Maximálně bych k němu dal na dno nějakého pancéřníčka.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2014 10:36 Muž Spery [0] – Čtverzubec trpasličí
Čtverzubec trpasličí - lze tento druh chovat i s jinými druhy akvarijních rybek ? jestli ano napište prosím některé z nich :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 22:59 Žena Yasmine88 [0] Re: lemming46
Wow,ani som nevedela,že niečo také existuje :-D...Perfektné,dakujem,radšej ho tam teda nedám,chcem kľudné ryby :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 22:32 Muž lemming46 [327] Re: Yasmine88
Čtverzubce tam dát můžeš, ale měla bys mít připravený "plán B" pro případ, že to nebude fungovat. Problém může být kromě krmení i znečištění od živorodky. Jinak jsem zkusil tvoje akva zadat na aqadvisor.com:

aqadvisor.com/…

Vychází to tak, že asi spíš ne. Já bych to teda ani nezkoušel, ale je to tvoje akva, tvoje ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 11:55 Žena Yasmine88 [0] Re: Chem
Ďakujem,určite si to nechám prejsť hlavou ešte,slimáky tam síce mám:),takže nejaká živá potrava sa preňho nájde,ale čo sa týka N03,na to si budem musieť dať pozor..Išlo mi aj o to,aby tam tie rybky neobháňal..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 10:49 Muž Chem [837] Re: Yasmine88
Urcite by slo do takoveho akvaria poridit ctverzubce, ale oproti ostatnim rybkam, ktere tam mas jsou haklivejsi na obsah NO3 a budou vyzadovat zivou stravu - na tyto dve veci pozor.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2014 23:27 Žena Yasmine88 [0] – Štvorzubec trpasličí
Ahojte,mám v 54l akváriu 5 razbor hengelových,1 black mollu a 4och pancierničkov panda.Viac info v prezentácii.Mohla by som tam dať štvorzubca trpasličieho?Ďakujem za pomoc:)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2013 19:42 JoKa Re: Ammi
Je fakt, že ze čtverzubců je ten trpasličí asi nejmírnější. V mládí bych věřil, že se budou chovat kulturně i ve společenském. Nicméně s přibývajícím věkem stoupá nárok na teritorium a tím i agresivita. Co jsem četl, tak se i snadno třou a v době tření to asi bude mazec (pouze vyčteno, nepodloženo zkušeností, mám jiný druh)... Takže moje rada zní, když už k nim někoho potřebuješ dát, tak musí mít dostatek prostoru, ale fakt dostatek, nejlépe rozdělit opticky teritoria už dopředu a hodně rostlin... Pokud by spolubydliči náhodou byly živorodky, tak častá výměna vodu nutností. Čistá voda je pro ně základní předpoklad...
Pokud jsou to mladíci, tak bych si vsadil, že tak rok bude klid. No a prvně půjdou po mladých krevetkách, tak až ti začnou mizet, víš odkud vítr vane a zjednáš nápravu...
Další problém může nastat při krmení. Aby se chudák vůbec najedl. Hodinu tupě a legračně mžourá, "útočí" na svou kořist a když se konečně odhodlá, připlave například mečovka a není co lovit... :-) Ale to se dá řešit. Tak ať se daří...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2013 14:17 Žena Ammi [22] Re: lemming46
Vycházela jsem tady z toho článku: rybicky.net/clanky/521-ctverzubec-trpaslici-ve-spolecenske-nadrzi-i-s-krevetkami, kde jsou popsány podmínky, za jakých můžou být u čtverzubců rybičky. S krevetami jsem to zkoušela a zatím to vychází - mám hodně kytek a úkrytů a i když krevetky vylezou, nezdá se, že by byl problém. Proto jsem chtěla zkusit přidat i ryby. Ve zdejších prezentacích jsem téměř nenarazila na jednodruhovou čtverzubčí nádrž. Tetra ohnivá nemá dlouhé ploutvičky, je droboučká a barevně nepříliš výrazná, aspoň co jsem viděla v obchodech. Pancéřníčky dávat nebudu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   25.10.2013 21:50 Muž lemming46 [327] Re: Ammi
Opravdu nikdo nemá dobrou zkušenost se soužitím čtverzubců trpasličích a (ať už jakýchkoliv) rybiček?
Pro čtverzubce se obecně doporučuje jednodruhová nádrž. Někdo je bez problémů chová s jinými druhy (např. otocinclus, viz rybicky.net/nadrze/18331&r=29) nebo s krevetami, ale každopádně záleží na konkrétní rybě - co funguje u jednoho chovatele, nebude fungovat jinde. Jestli se chceš vyhnout problémům, nic dalšího k nim nedávej. Jestli mermomocí chceš další druh, musí přijít čtverzubci jako poslední druh do nádrže, a rozhodně nedávat k dlouhoploutvým nebo pomalým rybám jako betty, skaláry apod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2013 20:39 JoKa Re: Ammi
Tak tak, s tím plně souhlasím, čím starší, tím víc a lépe loví... Když jsem začínal se čtverzubcema (zelenýma), tak jsem je měl v brakické vodě s očkama. Bezproblému, ani potěr neubýval. Během půl roku začal potěr mizet a za další dva měsíce zmizela menší samice, tak museli oka pryč...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2013 19:37 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Ammi
Taky to muze byt stejne jako se mnou, taky nelovim kravu na pastve, kdyz maji u reznika slusny vyber :) . Ale byt mesic hlady, asi by to klidne odnesl i prvni pes, ktery by mne potkal :-D (prosim s humorem, nemam nic proti psum).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2013 19:34 Žena Ammi [22] Re: JoKa
Já je s krevetama mám už 5 měsíců a pořád jsou všechny (myslím ty krevety). Nevadí jim ani u jídla. Možná, že jsou ti čtveráci ještě mladí, jak tady někdo psal, že stářím "lovecké instinkty" sílí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2013 19:31 JoKa Re: Ammi
Na krevetkách si čtverzubec pochutná... Mladý krevetky stopro a když budou mít hlad i ty trpaslíci dospěláka uloví...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2013 19:29 Žena Ammi [22] Re: Roman
Tak jak to tak promýšlím, jedinou variantou jsou krevety. Asi proto, že nemají ploutve ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2013 15:59 Roman Re: Ammi
Snad tak štanglu salámu. I před šneky dají přednost krajkovému zdobení ploutví ostatních ryb, eventuelně je sežerou celé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2013 09:04 Žena Ammi [22] Re: drlift
A jak dlouho trvalo to počáteční klidné období? Pokud by měli něco okusovat, tak je i v tom větším nechám samotné, jen s krevetama. Nebo jim tetry mají šanci uplavat? Případně máte nějaký tip, která ryba vydrží se čtverzubci bez problémů?
Opravdu nikdo nemá dobrou zkušenost se soužitím čtverzubců trpasličích a (ať už jakýchkoliv) rybiček?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2013 09:01 Žena Ammi [22] Re: vondr001
Aha, tak díky za upozornění. Mám je asi 5 měsíců v menším akváriu a zdají se být v pohodě, útočí pouze na šneky. Jsou tam s nimi i krevety a těch si nevšímají. Je teda pravda, že žádné malé krevetky jsem už dlouho neviděla, ale množí se mi dost dobře ve velkém akváriu, co mám v prezentaci, takže tady to neřeším.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2013 08:37 Žena vondr001 [674] Re: Ammi
Mám stejnou zkušenost jako drlift. Mě krom panceřníčků okusovali i SAE. I když měli hromadu šneků a krmila jsem je denně živýma patentkama. Přesto ti hajzlíci okusovali ploutve.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   25.10.2013 08:16 Muž drlift [38] Re: Ammi
Mam doma taky ctverzibce trpaslici, po pocatecnim obdobi, kdy byli celkem v pohode, zacli hodne okusovat chudaky pancernicky.

Ostatni ryby jsou v klidu, protoze nemaji problem jim uplavat, ale pancernicci se radi povaluji po dne a toho ctverzubci vyuzivaji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2013 07:59 Žena Ammi [22] – Co ke čtverzubcům trpasličim?
Zdravím, mám 3 čverzubce trpasličí v malém akváriu a zabíhám pro ně větší. To má 63 l celkového objemu, dno liapor, hamburský filtr, hodně členitý kořen + rostliny, osvětlení LEDkové, topení 26 °C. Ráda bych k trpaslíkům dokoupila cca 10 teter ohnivých a 10 pancéřníčků trpasličích. Plus pár krevetek na úklid. Je to dobrá kombinace?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2013 07:47 Žena Ammi [22] Re: mustanggt
Taky upřednostňuje mírně brakickou vodu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.06.2013 17:24 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: mustanggt
že jsem tak smělý, není mrenka nadherná taková ta ryba co se dorusta kolem 15-20cm a doporučuje se do myslím 200l? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2013 15:48 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: mustanggt
Dávám tomu pár hodin a za chvíli tam bude jen s krunýřovcema. Navíc tohle je pro něj dost malý vždyť může dorůst až 17 cm.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2013 15:44 mustanggt
čaute mozem dat stvorzubca zeleneho do akva 60l spolocnosti ryb 1x mrenka nadherna,1x ancistrus sp.long fin, 3x panciernicek svrnity ?x krevetky???

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2013 12:54 Shell Re: predator3313
ok, od stredy zacnu smich . pokud tedy vse zdarne dopravim vlakem az na misto urceni hmm a taky pokud se odlepim od skla :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2013 12:48 Shell Re: vondr001
Ja mam prave taky pandiky. asi pred mesicem jsi mi v jinem vlakne radila co s jikrama :-) . no ja myslela, ze bych tam ty jikry nechala a nechala to na prirode. Vcera jsem nasla dva hezky odrostle prcky normalne v akva a nic jim evidentne nechybelo. Ale pokud by mi to budulini zobali, tak to teda ne hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2013 12:48 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Shell
:-D No tak pak pěkně vyplnuj deník, at si mužu počíst jak se ti daří
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2013 12:40 Žena vondr001 [674] Re: Shell
Mám jen potěr panceřníčků panda. Dávám je tam z odchovny (asi měsíc staré). Ty čtverzubec nechává na pokoji.
Co se týká pandíků, tak se třou (ti moji) vždy večer. Takže když je přistihnu, zhasnu jim světlo aby měli klid a jikry sbírám když se rozsvítí akva. Ryby jsou z toho světla poblbané a já rychle sbírám než se vzpamatujou a začnou je žrát. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2013 12:38 Shell Re: predator3313
clanek super, uz jsem ho kdysi cetla, ale s odstupem casu zase pobavil :-) . no ja doufam, ze to krevety rozdychaji, v nekterych akvarkach to funguje, tak proc ne u me :-D. spis mam strach z tech cichavcu. Asi brzo nezustanu u jednoho akva smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2013 12:35 Shell Re: vondr001
Diky za info, ze poter tvuj nekonzumuje :). S jikrama je treba predbehnu. Vcera jsem vypustila par odrostlejsich pandiku do akva, tak bych nerada, aby mi je pozobali... no snad se bude s krevetkama snaset nebo poridim nejake necervene... mam taky dojem, ze mam nadrz celkem zarostlou a clenitou, ale to asi ukaze az cas, jestli to nebyl jen skaredy omyl.

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 3 4

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 3235x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12924