Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristika v Hradci Králové

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Akvaristika v Hradci Králové
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2006 20:49 procha Re: Mrakoplash
Jen jestli se ta holčina nepřetrhává jen když tam jdeš nakupovat TY!? Co mi ostatní potom? smich potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2006 20:40 Mrakoplash Re: procha
Gajerky nemuzu rict :)

staromak je v pohode pokud je tam jen ta mlada holcina ta se muze vzdycky pretrhnout kdyz neco kupuju ;)

Hornbach rybicky urcite nebrat, jen v nouzi a urcite karantena.

Zoo (naproti Tescu) Velkej vyber ale taky dost velky ceny :) nic sem tam nekupoval ale chodim se tam obcas podivat. Akva vypadaji vcelku udrzovane ale nasel sem tam i par mrtvolek takze asi taky nic moc.

Interspar obsluha v pohode mam odtamtud cichavce a sou v poradku. (i potkany mam od nich :) )

Takze preju stastnou ruku pri nakupu :-D palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2006 20:34 procha Re: Lucik
Byla jsem se tam podívat, teda v těch Gajerkách. Výběr sice menší, ale taky se mi zdálo, že rybičky vypadají čile a pán byl moc příjemný. Díky za potvrzení, že je to tam v pořádku. Chtěla bych si odtamtud obnovit aqua. palec ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2006 17:43 Lucík Re: procha
Ahojky ja jsem z hk a ten zverimex v gajerkach mohu jen doporucit zdrave krasne rybky super obsluha,takovej manzelskej par ,chlap tomu rozumi fakt moc dobre a jsou hodne mily se vsim poradej, a co naprosto nemuzu doporucit je akvaristika v hornbachu obrevske mnozstvi ryb ,ale nemocny a neprijemna obsluha(spis je otravujete),na staraku tam nevim maji tam docela hodne rybek,kupovala jsem tam jen krmivo a odkalovaci zvon,a je tam takova neprijemna babka tak tam radsi nechodim :) a taky je dobrej zverimex v intersparu sice mene rybek,ale pekny rostlinky jo a rybky tam vypadaji zdrave mam od tamtad ancitruse ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2006 16:49 procha – Gajerovy kasárna HK
Ahojky. Je tu někdo z HK? Nemáte náhodou nějakou zkušenost se zverimexem v Gajerových kasárnách co se týče zdraví rybiček a zkušenosti obsluhy? Dík. palec ahoj

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 1745x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12657-akvaristika-v-hradci-kralove-?od=51