Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Závěsný filtr

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 4 Žádná další stránka   1  
Závěsný filtr
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2009 10:34 Muž Nedory [15] - SumciRe: PentueR
Já plánuji minimálně jedno čerpadlo s bioakvacitem, možná že i na to druhé čerpadlo, dám kostku, ale nechci aby mi to zpomalovalo výkon, chtěl bych se s proudem dostat, alespoň na 1500 - 2000 l za hodinu... Takže to by mohlo obstarávat mechanickou filtraci a závěsný filtr by měl na starost chemickou filtraci...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2009 10:26 Muž PentueR [256] Re: Nedory
Určitě ano, ale nebude ti asi moc filtrovat pevné částice. Lepší by byla kombinace akvacitu a substrátu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2009 10:19 Muž Nedory [15] - Sumci – Závěsný filtr, náplň
Napadlo mě, jestli by fungovalo, kdybych do některých ze závěsných filtrů (aquaclear, fzn, apod.)dal "substrat pro" od fy Eheim místo bioakvacitu. Zatím jsem nenašel žádné info, že by to někdo zkoušel, tak nevím jestli by to fungovalo, ale logicky "substrat pro" má větší plochu pro osídlení bakterií. Nebylo by to účinější?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 3 ...... [4]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 4286x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12115-zavesny-filtr?od=151