Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtr Juwel

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Filtr Juwel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2018 14:38 Muž Pupack [415] – Bioflow 3 vs Krevetky
Ahoj, máte někdo kdo má juwel s interním filtrem bioflow 3 nápad jak ochránit spodní mřížku před vnikem krevetek které bych rád pořídil? mezery jsou tam dost veliké, tak mám strach že je to tam "nasaje" popř. že se tam budou sami "schovávat" a nerad bych pak sbíral mrtvolky..nebo jim pobyt ve filtru neuškodí? :) díky za tipy.. přemýšlel jsem tam vteřinovým lepidlem vlepit nějaké drobnější "pletivo" popř síťku..

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.03.2018 15:08 Muž Stepan [1] Re: Stepan
Tak potvrzuji, V Nitrax M jsou v té kapsičce dvě tabletky něčeho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2018 15:06 Muž Stepan [1] Re: mk79
Tím "nasává dole" se podle mého myslí ty vstupy v cca. 1/4, kde pak je voda vytažená nahoru vnitřkem kolem topítka.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.02.2018 12:36 Muž Zip [277] Re: mk79
No ono záleží co to je a odkud je ten bordel.
Osobně bych zkusil na výstup z filtr dát bílou filtrovací vatu nebo něco jiného na filtrování a sledovat zda se špiní nějakým bordelem.
Další třeba zkusit na 1-2 hodiny filtr vypnout (pokud máš AQ v pohodě nic se nestane) a jestli se to usazuje.
A náhodou nehýbe se to? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2018 10:12 Muž mk79 [15] Re: Zip
Neviem čo to je, ale každopádne by takto výkonný filter mal všetko z vody vytiahnuť. Vrchný nasávací otvor stiahne nečistoty snáď len tie, ktoré plávu 2-3cm blízko.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2018 09:37 Muž Zip [277] Re: mk79
Dle tohoto www.juwel-aquarium.de/…
by to asi nasávat mělo i dole, mám menší BIO a perforace tam je, jestli a hlavne kolik to z toho nasává nevím, ale mám to nad substrátem.
Ale jestli říkáš "vlákna", tak kde by se v substrátu vzaly??
Není to rozpadlá bílá filtrační vata? Ale v tomto filtru se namá jak dostat k řerpadlo aby ji rozsekala vrtulka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2018 23:55 Muž mk79 [15] – nasávacie otvory
Neviete či bioflow 6 má nasávací otvor aj zdola? Niekto to tu spomínal, síce pri inom filtri Juwel ako mám ja, ale trochuma to zneistilo, lebo ja som pod filter napchal substrát a nenapadlo mi pozrieť či je diera zospodu. Mám ju dole na boku a tiež hore. Mám namontovanú roztrekovaciu rampu a dnes som si všimol, že všetko v akvárku je ako keby zaprášené. Nemal by to ten filter všetko rozvíriť a odfiltrovať? Všade plávajú také 2-3mm ako keby vlákna. Skúsil som dať rampu preč, možno to cez noc filter pozbiera. Robí to ale teraz pekný kolotoč, tak uvidím ráno koľko rastlín bude na hladine.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2017 21:11 Muž Stepan [1] Re: MartyK
Máte pravdu, koukal jsem teď na starý Nitrax a je tam z jednoho boku vykrojená díra. Budu se muset podívat příště do novéhu, jestli tam je a co je uvnitř. Děkuji za nakopnutí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2017 23:20 Muž MartyK [31] Re: Zip
Opravdu v tom Nitraxu (zelená houba) je jakási kapsička a v ní jsou tablety na odstraňování dusičnanů. Nevím ale, jestli jsou rozdíly v Nitraxu pro různé typy filtrů. Já to mám v Riu 240 s ledkama.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2017 20:14 Muž Zip [277] Re: ctibum
Já to taky v popisu hledal a nenašel :)
Ale stejně to někde takhle bylo,jen to možná teda nebyl Nitrax, takže omluva ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2017 16:02 R Muž ctibum [6926] Re: Zip
www.juwel-aquarium.de/…
www.juwel-aquarium.de/…

To by se tím asi chlubili, kdyby to bylo vytuněný tabletou :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2017 15:57 Muž Zip [277] Re: Stepan
Mám takový pocit, že v té houbě byl zářez v něm zastrčená nějaká tableta, ale z čeho je to nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2017 15:02 R Muž ctibum [6926] Re: Stepan
Osobní zkušenost nemám, ale přijde mi to houba jako houba. Jedna jemnější, druhá hrubší, barevně rozlišené pro různé typy filtrů Juwel kvůli zjednodušení pro spotřebitele a častá výměna kvůli výdělku výrobce... :)
Na www.juwelakvarium.cz nic o naočkování bakteriemi nepíšou...

Ale počkej si, určitě s tím někdo bude zkušenost mít... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2017 14:38 Muž Stepan [1] – Nitrax
Zdravím, nevíte, jaký je vlastně rozdíl v hoube Nitrax a modré jemné?
Píšou, že má odstraňovat NO3, ale není mi jasné jak. Je tam výměna po dvou měsících, to by mi sedělo na nějakou sorbci, ale zároveň jsem narazil na to, že má být "naočkována" bakteriemy, ale pak by podle mého nebylo potřeba jí měnit tak často a na biofiltraci je tam ta modrá jemná. A ještě se dává do horního koše, který, pokud jsem to správně pochoopil, je primárně na machanickou a fyzikálně-chemickou fitraci.

Netušíte někdo, jaký je tedy rozdíl v houbě Nitrax a BioPlus fine?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2017 14:15 Jan Bísek Re: DavidCZ
my jí máme nahoru, aby čeřila hladinu. Rybičky spokojené. Pohyb vody v celém akváriu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2017 10:45 Muž Zip [277] Re: DavidCZ
Rozstřikovací rampa je řešení, návodů tu je spousta. Mám to tak udělané jak píše Deathbull.
Trubka, koleno, spojka, vrtačka, horkovzdušná pistole, práce tak na 1-2hod :) rybicky.net/fotogalerie.php…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.09.2017 10:28 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: DavidCZ
Hlavně je to na prd, nasaď na to trubku s dírama, která dosáhne alespoň do poloviny akvária, dej jí těsně pod hladinu a natoč nahoru a k přednímu sklu, aby voda dělala obloučky na hladině.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2017 07:57 DavidCZ – Nastavení filtru Juwel
Fotka k příspěvku Zdravím, mohl by mi někdo poradit, prosím, jak správně nasměrovat proud z filtru? Mám akvárium Juwel Rio 125. Nevím zda má proud vody směřovat směrem k hladině, rovně nebo trochu směrem dolů. Pro představu, jak vypadá "nožička" filtru, přikládám fotku. Je zahnutá. Děkuji
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2016 16:04 Muž Jirka71 [0] Re: tomas j
Ahoj, nedávno jsem kupoval nové čerpadlo Juwel, ale to slabší 300l/hod., a v krabičce byl jak píšeš "kosočtverec," tak i adaptér na tvůj straší filtr. Zkus přesněji www.juwelakvarium , mají skoro vše skladem a rozumí tomu. Jirka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2016 10:53 Muž tomas j [3]
Zdravím,
po pár letech mi odešlo čerpadlo z filtru pro akvarijní set Juwel (Rio 180 vision). Měl jsem konkrétně čerpadlo s průtokem 600 l/hod. Když jsem hledal na internetu nové čerpadlo, setkal jsem se s novým označením Eccoflow a co mě trošku vyděsilo je to, že ta nožička, na které to čerpadlo nasadíte, má nyní tvar kosočterce, kdežto moje staré čerpadlo má tvar podkovy. Jelikož ten tvar je pevně dán otvorem uvnitř filtru, netuším, jestli nový typ čerpadla bude kompatibilní s tím mým starým. Neřešil to někdo z Vás? Vím, že ta nožka z čerpadla se dá oddělat, takže bych teoreticky mohl použít svoji starou, ale nerad bych koupil čerpadlo za 700 Kč a pak zjistil, že tam nepasuje.
Díky za jakékoliv připomínky
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2015 12:05 - Re: Lukáš88
Pred troma dňami som takéto nové čerpadlo objednával pre známeho do akvárka.Čo ma pri ,,takej,, značke zarazilo,že tieto čerpadlá nemajú keramickú osku rotora.Známemu po pár rokoch pôvodné zhorelo.Domá Juwel nemám,ale akosi ma ani neláka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2015 09:48 Muž Lukehofarma [38] - Cichlidy a krevetkyRe: Lukáš88
Jestli nechytá je to špatně ten můj chytí prakticky vše a udrží to houba. Pokud to plave je to špatně. Tím nepíšu že je super budu ho měnit. Mít je neonky tak by možná stačil. Prostě je fakt že filtry juwel nic moc. Raději vše zvlášť také jsem se poučil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.09.2015 08:55 Muž Jifi [675] Re: Lukáš88
No, podle tvého slovního popisu jsem si to představoval jinak. Na fotce to vypadá, že to slušně teče.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2015 08:24 Lukáš88 Re: NHKG
Už mě napadlo si to změřit. Nasadim hadičku a vložim ji do 2l Petky. Za 14s by ji to mělo naplnit. Mě jde hlavně o to, že až se filtr zanese tak to bude přibližne polovina výkonu. Když už teď to skoro nechyta plovouci nečistoty co teprve po zanesení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2015 08:21 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Lukáš88
Zkus si to změřit. Nech to 30 sekund čůrar do jiného kýble a pak změř objem a vynásob 120. A máš výkon čerpadla.
Nikdy jsem Juwel filtr naživo neviděl, ale co jsem viděl na netu stačí k tomu, abych si nic s ním nikdy nekoupil.
Teď už je pozdě, ale koupit samostatně akvárium a vnější fitr by bylo lepší řešení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.09.2015 08:08 R Muž Silent [5949] Re: Lukáš88
Ono se to nezdá, ale tenhle "čůranec" může být oněch deklarovaných 600 l/h (Juwel Bioflow 3). Navíc je to hrubý průtok který se po vložení hmot ještě sníží a po řádné zajetí filtru bude cca třetinový.
Edit: průtok si můžeš orientačně spočítat sám. Cca 10 vteřin nech vodu z čerpadla odtékat do nějaké nádoby, objem vody pak vynásob šesti a budeš mít průtok za minutu, krát šedesát a jsi na hodinovém průtoku. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2015 07:55 Lukáš88 Re: Jifi
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Včera jsem čerpadlo zkoušel mimo filtr a vyfotil to. Můžete to někdo porovnat? Mě se to opravdu nezdá, že by tento čúranec byl 500l/h. Já jen ať si neudělám ostudu v obchodě a nejedu tam zbytečně.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2015 14:14 Muž Jifi [675] Re: Lukáš88
Já bych se s tím tak nevrtal. Pokud nejede dle návodu a je nový, šel bych ho reklamovat. Měl jsem podobný problém s čerpadlem Atman k vnitřnímu filtru (čerpadlo + bioakvacit). Zapnul jsem ho a někdy naskočilo, často nenaskočilo. To bylo hned po koupi. Podíval jsem se dovnitř a na obou koncích osy jsou gumové kloboučky. Jeden z nich byl prasklý, tak guma drhnula a čerpadlo se často ani nerozběhlo. Bez té gumové koncovky zase jelo moc hlučně. V prodejně mně prodavač hned vyměnil kus za kus.
Ono to není prkotina, když čerpadlo nefunguje. Pokud na něho není spolehnutí teď, nebude ani v budoucnu. A filtr je dost zásadní pro akvárko.
Př představě, že pojedu na dovolenou, vypadne na chvíli proud a jak zase proud půjde, tak se čerpadlo nerozjede ... Dokážeš si představit, jak by potom vypadalo akvárko po návratu z dovolené?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2015 13:39 Lukáš88 Re: Humbal89
Ovládání průtoku tam není. No nic dneska po šichtě to ještě zkusím zapnute pootáčet ve vodě jestli tam nahodou nebude vzduch, pak už jen reklamace.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2015 13:31 Muž Humbal89 [47] - Jížní amerika-Black waterRe: Lukáš88
Není tam nějaký ovládání průtoku? není to nějak snížený? Pokud jde fakt jen o čerpadlo a jde z něj čurek tak bude problem v něm a ne ve vatě atd :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2015 12:06 Lukáš88 Re: Lukehofarma
Zanesený není, tím si jsem jistý. Mám ho totíž 2 dny, v akvárku je jen propraný štěrk a voda. Vrtulku jsem vytahoval, je čistá, žáden namotaný vlas na hřídelce atp.,nedře... Už mě napadá jen to zavzdušnění ale o tom pochybuji, nechrastí v tom žádná bublina jede hezky potichu. Pokud budu muset reklamovat, doufám že jim bude stačit čerpadlo a né celý filtr tudíž i akvarium :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2015 11:41 Muž Lukehofarma [38] - Cichlidy a krevetkyRe: Lukáš88
Ono je fakt že záleží na tom jaká je osádka ryb. Na něco stačit může. Na tu mou osádku to nestačí. Budu pořizovat nový. A podle mě i ta vata je fajn. Je levná a u mě zachytí všechen větší i menší bordel a nepustí. Bez něj to ty další tak neudrží teda u mě. Je to můj názor udělej co chceš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2015 10:54 lapi Re: Lukáš88
Pořadně ho proplachni pod tekoucí vodou, zanaší se. A tu vatu tam nedavaj je zbytečna.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2015 10:29 jamajcan Re: Lukáš88
Zkus pročíst. rybicky.net/forum/16724
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2015 10:14 Lukáš88 – Juwel Bioflow 3
Dobrý den, mám dotaz ohledně tohoto filtru. Hodně lidí píše jaké to je honítko. Ja ho mám v akva. Rio 125 a je asi vadný. Plovouci nečistoty to tak tak vsaje max 2cm vzdálene od sacích otvorů a když se do nej podívam z hora tak se ty nečistoty ani nepřisajou na tu vatu. Jen tak si tam plujou jak vesmírné koráby :-D. Když čerpadlo vytáhnu, ponořím pod vodu sací část a výpusť nechám nad vodou, tak z toho čůrká. Má mít výkon 500l/h ale dle mého má max 100l/h. Nevíte co stím?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2015 12:54 R Muž Silent [5949] Re: HonzaHa
Ciraxem bych nahradil Carbon Sponge (černá houba) je to kvalitní keramické biomédium. Jinak podepisuji co napsal Yirka včetně té větší výměny vody.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.05.2015 12:47 Muž Yirka [9126] Re: HonzaHa
Takže popořádku. Čištění filtru až při výrazném zmenšení výkonu-průtoku. Černou hmotu bych tam i nedával, nahradil bych ji další modrou. Náplně-biomolitany nevyměňovat, měly by vydržet léta. Stačí propláchnout, viz výše a ano, v akvarijní vodě to bude lepší. Cirax neznám, nekomentuji.
Rybičky tam máš každopádně moc brzy a je jich tam najednou moc. Očekávej problémy. Omezíš je častou výměnou vody, ale ne 10% ale 30%. Popsáno vedlejším vláknem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2015 12:33 HonzaHa – Čištění filtru
Ahoj. Mám nové akvarium Juwel Rio 180. (Předtím jsem měl malé 60 cm akvarko) Jak je to s čištěním filtru? Mám ho při čištění propláchnout( ve vodě z akvarka, ne v čisté), abych odstranil hrubé nečistoty, nebo tím vypláchnu bakterie, které jsou potřeba?
Stačí měnit - Vatovou týdně, černou jednou za měsíc, zelenou každých 6 týdnů a modré postupně po cca 3 měsících. Tak to píšou v návodu. A 10% vody v akvariu vyměnit týdně. Píšou to v návodu, ale radši se ptám, protože zkušenosti ostatních uživatelů jsou lepší než návody. Ještě jsem si objednal Cirax pro lepší filtraci, protože ten u toho nebyl.
Mám tam asi 30 malých rybiček. Paví očka, neonky, mřenky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2015 13:45 kageba – vrtulka čerpadla
dobrý den. Mám čerpadlo EASY FLUX 300 v 60-ti l. akvariu. V tomto čerpadle rotuje vrtulka kolem osičky díky magnetu. Bohužel se mi po třech měsících v provozu porouchalo. Začal víc a víc hlučet a po prozkoumání byla odřená osička a otvor vrtulky kudy je nasunuta na osičku byl již oválný, ne kulatý. Máte s tím někdo zkušenosti? Mám nový po reklamaci, tak doufám, že vydrží déle.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2015 13:37 R Muž Silent [5949] Re: Míra
Vadit nebude. Tyhle filtry jsou přilepené akvarijním silikonem kterým se lepí i akvária.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2015 13:32 Míra – Výměna filtru
Dobrý den všem. Mám zaběhnuté akvárko několik let s filtrem Juwel Compact, který je tam přilepený silikonem. Uvažuju nad jeho výměnou za jiný filtr ale chtěl bych se nejdřív zeptat, pokud ho odříznu v plném akváriu, nebude ten silikon, co po něm zůstane rybičkám vadit? (je v tom akvarku, co jsem dostal cca 20let). Děkuji za odpověď či radu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 21:15 S Muž invalida [3881] Re: Roman13
Decibeli ti nikdo neřekne...kdo snese kolik je taky otázka...ale dá se zvyknout a uspává to. U mě je to snesitelná hlučnost. Asi tak nějak.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 20:12 Roman13 – Hlasitost filtru v Juwell akvariu
Ahoj všem, chtěl bych si pořídit akvarium juwel vision 180. Nevíte prosím někdo jak je hlasitý čerpadlo v tomto akvariu. Budu ho mít v ložnici a nerad bych, aby mi tam v noci hučelo. Díky za rady ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2013 10:55 R Muž romant [27987] Re: DaveCZ
Velmi dobrá volba. X-) Získáš tím větší osídlovací prostor pro nitrifikační bakterie a nebudeš muset nic měnit na delší dobu v horizontu let. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2013 09:05 Muž Ičin [1405] - CichlidyRe: DaveCZ
jasně že de
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2013 09:01 DaveCZ – Filtr Bioflow SUPER
Zdravím, pořizuju si akvárko Rekord 600 s vlepeným filtrem Bioflox SUPER. Vzhledem k prostoru si nemůžu dovolit vnější filtr. Chtěl jsem se zeptat, zda můžu u tohoto filtru nahradit "houbičky" například substratem pro od EHEIMU a středním bio akvacitem... Začínám asi po 25 letech, tak nechci udělat nějakou chybu a nechce se mně neustále sponzorovat JUWEL za jejich houbičky :-) Díky za rady

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2013 18:37 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: vladislav
Cele umeni prace s proudenim je v tom, mit spravnou rychlost obtekani akvaria a pritom vhodnou rychlost proudeni vody filtrem.

Co o to, at to proudi tak akorat, to se udela snadno, priskrti se vystup z filtru a je to. Jenze co pak na to filtr? Najednou jim netece prikladem 200l/h, ale jen 50l/h, a ted jde o tom, jestli je to pro ucely nitrifikace to prave.

Takze se pak setkavame s vecnym zapasem, kdy to stale neni ono a experimentuje se se skrcenim a povolovanim filtru, a ono to nikdy neni ono. Bud je to v akvarku jako v mixeru, nebo to tece filtrem moc pomalu filtracnim mediem a je to rado, kdyz to precerpa akvarium jednou za x hodin.

A tak se dostavam k tomu, co se dost pomiji. Rychlost proudeni vody v akvariu je dana prurezem vystupni trubky z filtru. Jisteze to nejde necim, co vypada jako trychtyr, na to se voda vykasle, ale treba takovy trychtyr vycpany hrubym biomolitanem uz svoje udela. A ne proto, ze by biomolitan vystup priskrtil (priskrti, ovsem ne tolik), ale proto, ze za tim biomolitanem je prurez trubky takovy, ze se voda pohybuje mnohem pomaleji. Pochopitelne to neni jedine a nejlepsi reseni, ale ukazuje, o cem ze to pisu.

Takze reseni jak zaskrtit vystup filtru... no treba to zde bude to prave a vsechno sedne, ale nemusi...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2013 18:07 Muž vladislav [106] - Cichlidy
Fotka k příspěvku Trochu jsem si pohrál a zreguloval směr a hlavně sílu proudění vody z filtru Juwel.Než se trochu zanese..Ten proud byl hodně silný a teď je to zatím OK..
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2013 12:41 Muž sabbath [8]
ahoj Byl by někdo schopný a napsal by zde do toho to fóra, podrobný popis proč je filtr JUWEL tak špatný, že ho většina zde přispívajících členů vyměňuje za jiný. Prosím o konkretní nevýhody tohoto nevyhovujícího (dle většiny členů) filtru :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2012 10:16 Muž martinsafranek [0] - CichlidyRe: Martinero
Ahoj, diky za radu. Sice jsem forum prohledaval, ale asi ne tak dukladne. Inu prohledam ho jeste znovu a poradne. palec
Nicmene, Juwel akva mam vic a menit chci postupne u vsech. Zacinam u nejmensiho 125, kde je klasicke 3D pozadi STR, ale nelepil jsem ho kolem filtru, zakoncil jsem ho na skle u nej.
Jdu hledat fotky a postupy...

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [2] 3 4

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 6146x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11763-filtr-juwel?od=51