Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária 501 - 3000 l (maxi akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Ryby do akvária 501 - 3000 l (maxi akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2010 10:12 sarka.x
Já bych do opravdu velkých nádrží dala Africké cichlidy za skupiny Haps, jako je třeba:

Aristochromis christyi,Fossochromis rostratus, Nimbochromis Fuscotaeniatus, Nimbochromis livingstonii,Buccochromis Rhoadesii aj.

Takhle bych si představovala nadrž www.youtube.com/…

Kdo má rád méně "živé" ryby tak Tanganické Cynotilapia frontosa www.youtube.com/…

;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2010 08:08 Libor123 – Re: Dinamit
Ahojík. Mě osobně se líbí velké Cichlidy, tak že bych tam dal Kančíky. Myslím že je dost velký výběr a akorát to chce je poschánět. Libor ;-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2010 00:21 hanyking – Re: Dinamit
Fotka k příspěvku Já mám 1000l a budu tam mít jen 6 vrubozubců pavích. Možná tam dám i velkého krunýřovce ale není tam kořen tak to ještě zvážím. Jinak líbí se mi velké ryby tak do velkého akvária bych dal pouze velké. Malé ryby chovám v malém akvárku.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 14:13 gamermichal
ja bych dal ampularky obrovske sou zajimave hop ano ne

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2010 20:03 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: lumpy
Menší exemplář by neměl udělat paseku, ale dospělý bichirek doroste okolo 35 centimetrů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2010 17:53 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: lumpy
Nezkoušel bych to...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2010 17:43 lumpy
Ahoj můžu mít bichirka mezi neonkama ?? Dík za odpověd stydim

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 11:09 jirkabrana – Re: katterinecka
jake mas namysli? perletovky tetry skalary - myslite ze to bude stacit? nebo jeste neco k tomu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 11:22 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: jirkabrana
a co takhle nějaké perleťovky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 07:35 provokater – Re: jirkabrana
I deset druhů ryb se vejde do takové nádrže v zajímavých počtech, pokud bude dobře členěná
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 07:28 R Muž romant [27987] – Re: jirkabrana
K těm skalárám bych dal slušný hejno(30-40ks) teter červenoústých. Je to skvělé hejnová rybka a když bude mít dostatek prostoru pro plavání, tak to bude vypadat moc pěkně. Taky je se skalárama mám a naprosto v pohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2010 23:06 jirkabrana – Re: beowulfx
tak jeden druh rybek bych tam tedy asi nechtel :-D to vim urcite ;) premyslel jsem o skalarach ale k nim jeste neco prihodit prece jen uz je to trosku vetsi akva :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2010 23:04 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy
nebo taky aspoň 1000 ks neonek, akorát tam by postupem času docházelo k velkým ztrátám, jsou to takové chcíplotinky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2010 22:57 jirkabrana – Poradite s vyberem?
Zakladam nove akva 180x50x60 a chtel bych asi udelat biotop amazonie ale nevim ktere ryby bych tam mohl eventuelne mit? hmm

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2009 18:03 Vája – Re: JuraS - jaké piraně?
Teď jste mě trochu zmátl - naše ryby nám byly popsány jako piraně červenoploutvé - myloplus rubripinnis. Ale jak tak koukám - jsou to stříbrné ryby s jasně červenou ploutví. Ty naše dost připomínají piraně červené - jde o variantu collosoma bidens?
Rozhodně se tedy nepředvádějí, ale asi to bude i umístěním paludária. Je až k zemi, u nohou, nikdo na ně sice neťuká, ale pohyb tam je samozřejmě velký.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2009 09:12 Žena zelvik58 [22] - Sumci – Re: Vája
Já bych tam dětičkám šoupla nějaký zajímavý závojnatky,myslím,že jsou to nejmíň plaché ryby co znám.S nadšením se nechají krmit z ruky.Nebo tam dát želviky ,scripta elegans se každou chvíli někdo zbavuje.Plaché ryby tam moc šťastné nebudou. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2009 07:34 JuraS – Re: Vája
Colossoma bidens ? To bych se divil..ty moje se předváděli..problém asi bude v tom, že je děcka lekají..klepou na akva a pobíhají okolo v různě barevnejch trikách..to pak ty ryby uvnitř strsují blikavé změny barev okolí..nejsem si jistá jestli seženeš rybu které to bude šumák...piraně jsou z domova zvyklé na přítmí, klid a +- autobus neměnící se podmínky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2009 07:20 Vája – ph
Ph je 7,2 - to by snad pro některé druhy tlamovců šlo,ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2009 21:00 Muž Romy [1822] - Cichlidy – Re: Vája
Tlamovce asi ne,ti mají trochu odlišné nároky na vodu co se alkality týče,spíše bych volil vrubozobce paví,pochází ze stejných vod.Ale vše se odvíjí od toho,jaká je voda k dispozici.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2009 20:53 Vája – ryby do paludária
Přátelé,
na školním pozemku máme paludárium cca 2 000 litrů. Je v něm devět piraň červenoploutvých a několik malých ancíků. Nemám zkušenosti ani s takto velkými rozměry, ani s velkými rybami. Ty piraně jsou krásné, ale poměrně se schovávají, takže je děti ani neocení. Co k nim? Mým snem vždy byli tlamovci. Kteří by byli vhodní a hlavně kolik? A co vrubouni? Nebo máte úplně jiný nápad? Díky moc za všechny rady.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2009 23:20 Hagar – Re: Barney
tak to je luxusní záležitost,není jim tam smutno?nehledají se?Nemyslím to ironicky!!! :-) P.s.ale jestli to nemáš u vily,tak.... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2009 21:39 Hanyking – Re: sajh
Pošli foto ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2009 19:18 Muž Barney [61] – Re: sajh
My máme jezírko 42 000 litrů a v něm 2 jelce jesny a 2 KOI kapry. :-D
Počítám s OT. :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2009 16:06 popelnik
já bych nebyl proti té sestavě ale 6 kusů takhle velkých ryb by mělo být akva alespon 1000l zaleží na tom jak ti to naroste
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2009 15:21 JuraS
colossomy bidens jsem měl 4 v akvu 120*60*60..nebo takový nějaký rozměr (už ho 5 let nemám) a ryby při krmení granulemi pro psa rostli jako z vody..za 2 roky jim akva bylo tak akorát a to tam byl jeden malý kořínek a žádná kytka..ne že by ji sežraly (i když by měly) ..ale jak se honili tak všechno lítalo ..já bych tam dal colossomy (je to moje srdeční ryba) a víc nic..maximálně pár pancéřníků na dno...ale stejně se připrav, že je budeš muset za pár let nabídnout někde do zoo..nebo nějakého maxi akvárka...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2009 14:38 dodmo – Re: dana
Když už tam chceš dávat velké ryby tak bych tam dal bud to nebo to. dohromady určitě ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2009 14:34 dana – 576l - vrubozobec + piraňa
plánuji akva 160x60x60 - 576 l - můžu do něj dát 3x vrubozobec paví, 3x piraňa - Colossoma bidens a 1x krunýřovec síťovaný? Nebo se mi tam utlučou?
díky moc za vaše názory
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.08.2009 20:52 Muž Misho258 [10]
FoRgY napsal: U nas v bare maju asi v cca 300 l akvarku a s toho len vyska nejakych 60-70 ,5 kusov Sumca žraločieho 4 kusy asi tak 20 az 30 cm a jeden asi 45 cm a ten pohlad do akva nieje najkrajši ... :-O a este nejake pancienričky ...

No jo FoRgY, vôbec to nieje najkrajší pohľad, ale podľa mňa im tam ide iba oto, že tam majú žralokov. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2009 20:27 Muž Morath [29]
Morath napsal: Mam dotaz, prijde mi ze moji Sumecci zraloci plavou nejak podivne, v jedne akvaristice jsem videl podobne chovani, ale to bylo patrne kvuli tomu ze dorazeli na rybky ve vedlejsi nadrzi.

No ale abych popsal jejich chovani, v noci plavou vetsinou docela normalne i kdyz obcas delaji to co ve dne, ale ve dne aktivne jezdi cumakem jakoby po skle, delaji to vsichni tri a jeden z nich se zas pro zmenu cely den schovava za filtrem. Proste vypada to jako by se snazili to sklo proplout, jsou kolmo k nemu a jezdi, nekdy samozrejme i normalne plavou, ale to si spis zajedou k bublinkam z filtru, na chvili se vrati ke "hre" se sklem a pak si zas zajedou na filtru. Nebyt otravujicich Parmicek ctyrpruhych tak jsou na tom skle snad cely den.

Vypada to asi takhle www.youtube.com/… (ti tri hned ze zacatku zaberu vlevo), nevim jestli je to normalni, nebo za to muze odraz v akvarku, kazdopadne rad bych aby to nedelali, nechci mit na stary kolena tri 45cm blbouny co se mi snazi protlacit sklem hmm

Kazda rada dobra. Jinak takhle podle me plave "normalni" ryba tohohle typu www.youtube.com/… ano

A ano, ma strasne male akvarko tone



Jeste nejaky napad proc tohle delaji? velikosti to nebude, jak jsem rekl, 150l akvarko 100x40x40 pro 4-5cm velky sumecky nemuze byt problem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2009 12:33 Muž FoRgY [42] - Cichlidy – Re: Morath
To druhe vydeo bolo skoro ako v bare, ale va bare je troska vacsia akva, alebo mensie ryby :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2009 12:23 Muž Morath [29] – Re: Dusyk
Tak 150l nadrz asi nebude Sumeckum o velikosti 4-5cm mala... oni nenarazeji, oni jakoby na sklo tlaci, mista tam maji habadej, da se rict ze pokud ma cumecek 5 cm a nadrz je dlouha 100 cm, vysoka a hluboka 40 cm tak to nedostatkem prostoru proste byt nemuze, spocitej si jake rozmery by potom potrebovala ryba o velikosti 20 cm... to by musel mit kazdy bazen. Jinak v druhem videu podle me ryba plave normalne, samozrejme bohuzel ve stisnenem prostoru, pokud by to bylo trikrat tak dlouhe a hlubsi, je to podle me +- ok (i kdyz vetsi nikdy neskodi, ale to zadne rybe). V prvnim videu proste rybky taky tlaci na sklo a ze by meli nejake extra male akvarium pro jejich velikost si nemyslim.

Secteno a podtrzeno, jak jsem uz jednou napsal, pro 5 cm rybu nemuze byt 100x40x40 male.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.08.2009 12:09 Muž FoRgY [42] - Cichlidy
Dusyk napsal: ... a to že narážajú na sklo ti dáva najavo, že je mu nádrž malá. Je to prirodzené chovanie v malej nádrži. Cez den polihujú a v noci plavaju.

To mi robily Tlamovce, ked som ich potreboval dat do iného akva, chodily po skle hore a dole ale ked som ich potom dal spat tak uz bolo vsetko v pohode. Chvala bohu , ze som ich tam nemusel mat dlho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2009 10:50 Dusyk – Re: Morath
Tak to druhe video je nenormálne. Sumce žraločie sú rodený plavci a to že narážajú na sklo ti dáva najavo, že je mu nádrž malá. Je to prirodzené chovanie v malej nádrži. Cez den polihujú a v noci plavaju.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2009 23:02 Muž Morath [29]
Mam dotaz, prijde mi ze moji Sumecci zraloci plavou nejak podivne, v jedne akvaristice jsem videl podobne chovani, ale to bylo patrne kvuli tomu ze dorazeli na rybky ve vedlejsi nadrzi.

No ale abych popsal jejich chovani, v noci plavou vetsinou docela normalne i kdyz obcas delaji to co ve dne, ale ve dne aktivne jezdi cumakem jakoby po skle, delaji to vsichni tri a jeden z nich se zas pro zmenu cely den schovava za filtrem. Proste vypada to jako by se snazili to sklo proplout, jsou kolmo k nemu a jezdi, nekdy samozrejme i normalne plavou, ale to si spis zajedou k bublinkam z filtru, na chvili se vrati ke "hre" se sklem a pak si zas zajedou na filtru. Nebyt otravujicich Parmicek ctyrpruhych tak jsou na tom skle snad cely den.

Vypada to asi takhle www.youtube.com/… (ti tri hned ze zacatku zaberu vlevo), nevim jestli je to normalni, nebo za to muze odraz v akvarku, kazdopadne rad bych aby to nedelali, nechci mit na stary kolena tri 45cm blbouny co se mi snazi protlacit sklem hmm

Kazda rada dobra. Jinak takhle podle me plave "normalni" ryba tohohle typu www.youtube.com/… ano

A ano, ma strasne male akvarko tone

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2009 15:30 Muž Morath [29] – Re: FoRgY
To je muj zamer, par velkych jak rikas elegantnich ryb, hady v podobe Bichirku a blbouny Tlamovce co se budou porad honit :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.08.2009 13:42 Muž FoRgY [42] - Cichlidy – Re: Morath
No oni si tam pravdupovediac ani nemaju kde zapalvat, lebo len výška je nejakch 60-70 cm a sirka je podobna dlzke, takze taka "kocka" ale páči sa mi ako to pláve tak "elegante", tak pomaly, čo pri mojich tlamovcoch nevidím takmer vôbec smich X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2009 13:36 Muž Morath [29] – Re: FoRgY
Ja teda nevim, ale co jsem videl akvarka jsou docela aktivni, ted za mlada blbnou u skla a kdyz jsou starší tak proplouvají celé akvarko, řekl bych že to bylo hlavně tou velikostí, ono v peti dospelych kusech na 300l to asi neni ono. Ti moji zatim jak lenosi nevypadaj :)

No ja tam chtel tlamovce kvuli nejake te barevnosti a "hravosti" preci jen velke ryby nejsou tak aktivni a vetsinu casu plavou sem tam a neco delaji jen pri krmeni, zatimco od Tlamovcu se da ocekavat prolezani skalek, nejake to skadleni apod
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.08.2009 12:18 Muž FoRgY [42] - Cichlidy
Morath napsal: A neni to pekny pohled protoze je to potvor velkej, nebo protoze maj malo mista? ;-) Jinak 300l a 700l je znatelny rozdil, co se plavani tyce je to proste uplne o necem jinem...

Pohlad nieje pekny preto, lebo ta ryba tam "takme stojí" a plávať smerom dopredu, to asi ani neviem co to poriadne je. Ale menšie je to oveľa krajšie, take velke sa mi to takme nepači, ale kazdy ma iny vkus.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2009 11:39 Muž Morath [29] – Re: FoRgY
A neni to pekny pohled protoze je to potvor velkej, nebo protoze maj malo mista? ;-) Jinak 300l a 700l je znatelny rozdil, co se plavani tyce je to proste uplne o necem jinem.

Mimochodem, byl jsem dneska v akvaristice Nuselská v Praze (moc pekny, diky za doporuceni) prinesl jsem si do akvarka (do maleho) 4x Sekavec příčnopasý, no od vcerejska jsem je nevidel :-D strasna ryba, chvilku si lebedej na kytkach a pak frk, jsou nekde pod bridlici, musim pockat az trosku vyrostou. Kazdopadne - ptal jsem se prodavace a rikal ze Sumecky Zraloci a Tlamovce mivaji spolu velice casto a nikdy nebyl zadny problem, takze si myslim ze kombinace kvuli ktere jsem zakladal tento topic je realna a schopna dobre fungovat. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   31.07.2009 19:41 Muž FoRgY [42] - Cichlidy
U nas v bare maju asi v cca 300 l akvarku a s toho len vyska nejakych 60-70 ,5 kusov Sumca žraločieho 4 kusy asi tak 20 az 30 cm a jeden asi 45 cm a ten pohlad do akva nieje najkrajši ... :-O a este nejake pancienričky ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2009 09:13 Muž Morath [29] – Re: sux
No, pritelkyne je proste na ty rybky fixovana, je to takovej zviratkofil. Takze pryc je dat nemuzu, uklidnuju ji proste s tim ze za dva/tri roky koupime vetsi akvarko aby jim to vyhovovalo (asi budu muset vyhrat ve sportce).

Ma tu tedy nekdo zkusenosti s Tlamovci? Jestli se snesou se Sumecky Zralocimi, vim ze Sumecci + Bichirci je ok a ze Bichirci + Tlamovci je taky ok, takze zbiva posledni kombinace.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2009 20:37 Muž sux [117] - Amerika
Každý ti řekne čím větší tím lepší...A jen jak se probíralo co s nima - kamarád měl piraně plodožravé a akvárium 180x80x60po 8 letech už to pro dva kusy bylo malé měly cca 40-45cm. Na to že to jsou dost líné ryby to fakt nestačilo...A řešení byla ZOOlogická zahrada. Dnes se za nima jezdí podívat. Doveze jim psí granule a oni tam plavou v bazénu s parádní péčí...jen nápad kdyby ses jich nechtěl vzdát = pak to bude ještě těší. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2009 19:01 Muž Morath [29] – Re: V
Bohuzel bydlim v panelaku, takze bazenek bez sance, mimo to ta ryba opravdu neroste tak rychle, nerikam ze za 3 roky neda 40-50cm, ale preci jen akvarko ma do hloubky 70 cm tzn ta ryba se tam vejde bez problemu natoz pri otocce, pokud tam dam pozadi, bude to tech 50-60 takze porad nevidim problem, na delku se tam vejdou ctyri a ma to i svou vysku, takze jak rikam, zadnej epes, ale spatne se mit nebudou, co jsem videl jak je lidi chovaj, tak je vazne problem najit nekoho s vetsim akvarkem. Pokusim se najit kontakt na autorku toho clanku a poptat se co a jak.

Myslite si ze jsou lepsi proporce delka 180, hloubka 70, vyska 55, nebo kdybych se pokusil jeste to vyjednat (ale bojim se ze by se to neveslo na tu zed kam ho chci dat) neco jako delka 200, hloubka 60, vyska 55?

Uz jsem parkrat cetl ze to umi byt mazel kdyz vyroste :)
www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2009 17:12 V – Re: Morath
Když jim zbuduješ bazének 4×4×1.5 m, tak budou určitě spokojený... ;-)

V té sedmistovce se za pár měsíců jet tak tak otočí... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2009 17:07 Muž Morath [29] – Re: PaDa
Jak rikas, kdyz je dam do akvaristiky, dost mozna skonci v 5l kouly nejake holcicky, buh vi, treba me sibne a za dva roky koupim nejakou 1500l :-D jinak nemel by mit problem mit s nim jeste nejake rybky ne? Bichirek ani Tlamovci by jim snad vadit nemely (u Tlamovcu budu shanet vetsi druhy) a jestli to spravne chapu problem je ve velikosti nadrze, ne v tom ze by se k nim uz jina ryba nevesla.

Takze od zkusenych Tanganikaru a Malawaku :) jake jsou druhy co dobre vypadaji, dorustaji treba tech 15 cm nebo i o trosku vic?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2009 16:55 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: Morath
Docela dobrý je článek na stránkách catfish www.catfish.cz/… , nicméně i jeho autorka (zkušená sumcařka) později v diskuzích tuhle rybu do domácího akvárka nikdy nedoporučovala. Když už je máš, nic moc dělat se nedá, je vidět, že se aspoň dost snažíš ;-)
Rok dva to v sedmistovce půjde a pak jak říkáš, nějak to dopadne. Každopádně moc nepočítej, že je někomu udáš, to by byla fakt náhoda.
Bohužel v akvaristikách je mají pořád, to by mělo být skoro na pokutu :-O Vždycky když je tam vidím, tak si říkám, kde asi chudáci zítra skončej? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2009 15:02 Muž Morath [29] – Re: Vak8
Ja si proste zase rikam ze aspon vim (sice ne dokonale) o jakou rybu jde a jake muze mit rozmery, co nevim, to si zjistim a jsem schopny zajistit ji potreby alespon na tech 80%. Nejak bych to s pritelkyni zahral kdybychom vedeli ze tam kam ji dam se bude mit dobre, ale kdo ma akvarko 1000l + a ceka az mu do nej dam 4x 10 cm sumecky? Ridil jsem se hloupe a duverive podle akvarii jinych co tu rybu maji a to byva z 90% do 500l, tak jsem si rikal ze 700l pro ni bude fajn, jeste s jinejma druhama.

No a ted babo rad co s nima.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2009 14:52 Muž Morath [29] – Re: Vak8
Ja mam/budu mit tech 180cm no, 2m se mi prave uz ani nevejdou tam kde jsem vymyslel akvarku misto.

Jsou nekde nejake aktualni clanky o jejich chovani v akvariu? Neco malo jsem nasel, ale nic vylozene specifickeho kde by se mluvilo v cislech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.07.2009 14:32 Vak8 – Re: Morath
No měly by mít nádrž dlhou min. dva metry...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2009 14:01 Muž Morath [29] – Re: Dusyk
To s tema sumeckama me to dost mrzi :-O rikal jsem si ze 700l jim bude klukum fousatejm staci hmm takze si vazne myslite ze to nema smysl? Nekde jsem cetl 800l nekde 500l - 1000l, nekde jak rikate 1000l+ v tom se vyznat... jako vetsi akvarko si ted urcite dovolit nemuzu a to nejen co se financi tyce ale nemam na to ani prostory.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] 7

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 9373x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11593-ryby-do-akvaria-501-3000-l-maxi-akvarium?od=201